Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#404) -conrad-


-conrad-
addikt

Kicsit rosszmájúan kezelitek ezt az egész dolgot.

HS vs. MtG: Aki játszott vele, annak gondolom egyértelmű, hogy a MtG az sokkal összetettebb, szigorúbb, merevebb a szabályrendszere, sokkal több a variációs lehetőség benne illetve több az „agymunka” mint a HS-ben.
Nem is kötött le a HS, mert a másik után nekem túl egyszerű, így nincs is legend rangom mert egyszerűen mire annyit játszanék, hogy elérjem addigra megunom és abbahagyom.
MtG-ben amúgy első évben már indultam a nemzeti bajnokságon....

Dota vs. HOTS: Ugyanez az analógia. Hozzászoktam ahhoz, hogy sokkal pörgősebb a játék, sokkal több dologra kell figyelni sokkal összetettebb a Dota mint a HOTS. Ezért nekem a Dota többet nyújt mint a HOTS, nekem jobban bejön az agymunkásabb, nehezebb játék.

Casual: Nálam az, aki játszoGAT, meg a könnyebb játékok felé hajlik az casual. Én mindegyik esetben a bonyolultabb játékkal kezdtem ezért az egyszerűbb már nekem kevés. (ha valaki komolyabban pókerezik azt nem fogja lekötni a makaózás a gyerekekkel)
Persze a tömegek azok inkább a könnyebb játékok felé hajlanak, kérdés mennyi ideig fogja meg őket egy ilyen játék. Ergo ha nem merül bele a játékokba inkább csak felületesen játszoGAT akkor mennyire tudja megtartani a játék, mennyire könnyen vált egy másikra pár hónap után. Egy biztos, a grinddel nem lehet megfogni játékosokat, sőt, a kockákat inkább meg lehet fogni vele, mint a casualokat. Egy casual player inkább megveszi a hero-t 10€-ért semmint lvl5re húzzon érte 20 hero-t. Főleg könnyebben megteszi ezt német pénztárcából mint magyarból. Mondjuk lehet, hogy ez a cél.

ui.: Lézerparaszt, a wowos példádat most olvasom. Neked van tizenX karaktered maxon mégis casual vagy szerinted. Azért mert sok időt beleöltél és grindelted sok karakteren át az xp-t meg daily-ztél ez igaz is lehet.
Én is 5 éven keresztül toltam, és úgy gondolom nem casual szinten, hanem hc szinten. Én is sokat voltam online, hc guildben, napi 19-24-ig közelező raid, utána fakultatív hc gearelődés, egyik legjobb guild volt anno a ragnaros szerveren.
Emellett naponta még sok meló,hogy legyenek flaskek enchantok stb, így délután ment a farm, hogy este készen legyek.
A szerveren hónapokig az én karakterem volt a top1 pve gearelt kari (classfüggetlenül, frakciófüggetlenül) úgy, hogy nem a GINO-ban voltam. Ez az én véleményem szerint a hc.
Aztán bomlott a guild, csak egy casualabba kerültünk át, ahol már nem kötött le, hogy nem olyan a tempó meg a figyelem mint a másikban így abbahagytam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.