Hirdetés

Aktív témák

  • guga

    Közösségépítő

    Olyan pedig, hogy ''fos'' Barton nem létezik, sokan kisírnák a szemüket ha hozzájutnának egy olyan 2500+ Bartonhoz, amit az életben nem tuningolnának. Az emberek 99%-a egyáltalán nem tuningol. Megveszi a gépet, hazaviszi és használja. A hibbantak meg 5-10% plusz teljesítményért lekaparják a tapétát is meg szenvednek, hogy bááááázzzzeeeeeeeeeeg szar, fost vettem, mert nem megy, nem tuningolható.

    Persze, akik igazából tuningolnak, azok nem a biosban bambulbnak az fsb-re, hanem lecserélik a lapokon a kondikat, az smd-ket és ténylegesen megnövelik a teljesítményét egy adott konfignak.

    N/A ez az igazi yáyy, a tuning fetis :DDD

    Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy nagykerből hoztam origi Barton 2500+ procikat és teszteltem őket, szerencsém volt, mert elkaptam egy nagyon jó szériát, kivétel nélkül mind vitte alapfeszen a 3200+ -t.

    Akkoriban 35küvecsért lehetett eladni az aproneten és pörgött a téma, mert volt kisebb procik beszámítása. De sajnos szinte az összes ''fosos Bartonos '' megtalált és úgy általában véve elvárták, hogy adnak 1000 ft-ot, itt recskáznak a gépükkel órákig, hogy teszteljék a tuningját, majd vágjak közben mindehez jópofát és örüljek neki, hogy menetközben beleugatnak mindenbe :DDD

    N/A egyszer volt Budán kutyavásár alapon, az életben többet nem adok el tuningprocit :DDD

    Olyan is volt, hogy itt Abit NF7-es lapban hibamentesen ment 3200+ -on, a srác több, mint két órát tesztelte nálam s közben kétszer elélvezett, majd hazament és az Ő lapjában meg sem nyikkant a ''tuning''. Üvöltve hívott, hogy rábaszott de nagyon, mert nem lehet tuningolni :DDD aztán lenyugtattam annyival, hogy akkor basztál volna rá, ha kinyírják a családodat. Ülj le szépen, higgadj le és használd a gépedet. A srác csak nem nyugodott a seggén, valakitől kölcsönkért egy procit, ami működött 3200+ -on. Természetesen az sem működött neki, az Ő lapjában csak minimális tuningot bírt. Aztán vagy 3 hét múlva sápadtan hozta az egész gépét, hogy nem indul el. Persze, mert hang nélkül eldurrant a kotvák Acorp tápja és elvitte az összes alkatrészét.

    Ennyi.

    Magyar mentalitás. Izom vga kártya, 3000 ft-os ECS lap + Acorp táp óccsójé, oszt hagy szóljon bakker :DDD

Aktív témák