Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Thom!


Thom!
veterán

nos úgy tudom nem kell hozzá a sima HL2
azt h ez igaz 4 óra múva fogom tudni, mert a játék beszerezése nehézkes :DDD

(#52) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Hi,

Azt értem, hogy nem kell hozzá HL2, de eredeti HL2 tulajoknak is fizetős, vagy azok letölthetik ingyen? (kuponos verzióm van)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#53) kisho


kisho
senior tag

Tegnap megnéztem, és hát... Vegyes érzelmek. Vannak benne jó és rossz dolgok. Újítás nem igazán van benne, mondjuk az is igaz, hogy a küldetéslemezekben nem is szokott lenni.
Az akció elég lassan indul be, de akkor aztán...
Ami nem tetszett, hogy szinte soha nem vagyunk egyedül, mint anno a HL1-ben.
Sajnos vannak bugok is:
Először gond nélkül futott a játék, majd mikor kiléptem és később visszatöltöttem, megállt a töltés folyamatjelzője és kész. Ahogy láttam a steam fórumán nem csak én tapasztaltam ezt a problémát, általában a VGA driver frissítése segített. (nálam is, de nem értem, hogy akkor első alkalommal miért működött) Catalyst 6.1 (azt hiszem) -> Catalyst 6.5.
Alyx néha megy a saját kis scriptelt útvonalán, le se sz*rva, hogy ezzel Gordont (azaz minket) kishíján lelöki a szakadékba. (és úgy általában mindig útban van)

Összegzésképp a véleményem: csak fanoknak.

szerk.: Mosqu!to: fizetős.

[Szerkesztve]

(#54) Dilikutya válasza Mosqu!to (#52) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nem olyan, mint a kicsinyke Lost Coast volt, hanem hivatalos kiegészítő.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#55) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Értem, köszi.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#56) deicide


deicide
veterán

Platform Error - Module Failed to Initialize, ez mi lehet?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#57) Gabeee válasza deicide (#56) üzenetére


Gabeee
tag

Fent van a Steam? Mert az baj egy bizonyos esetben - ha a Provision-től származik a game.

"Jó nyitott elmével élni, de azért annyira ne nyitottal, hogy kiessen rajta az agyad." Carl Sagan

(#58) chaby7 válasza deicide (#56) üzenetére


chaby7
aktív tag

Az a baja hogy fenn van a sima HL2-höz a magyarítás, állítólag annak a regje okozza a hibát. Nálam is ez volt a baj, csak sajna win ujrarakás után tudtam meg hogy törölni kell a reget és akkor müködik...

ABIT AN7_Barton 2500+@2200MHz_MSI 6600GT(VF700-AlCu)_1GB DDR

(#59) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Hija Mindenkinek :) !

Ma megvettem a jatekot feltelepitettem es elkezdtem jatszani!

Az elobiekben valaki kerdezte kell e a HL 2 !
Nem nem kell hozza,viszont internet igen ugy mind az elso reszhezl!

A jatek szebb mint az HL2 !!!Igaz meg az elejen jarok de nem csalodtam a hangulataban!!
A gepemen 1280*1024 fullon megy!Az a HDR nagyon hianyzik !Sajnos a vrazsba kartyam nem tudja :O !

(#60) Thom! válasza MegalodonS (#59) üzenetére


Thom!
veterán

HDR megy 9600XT-n is sőt a bloom is.

Írja is h ahol elérhető általában a szabadban van HDR.
Csak 1/3 az fps-t ezért OFFnálam.

[Szerkesztve]

(#61) Bencus88


Bencus88
nagyúr

video:[link]

(#62) deicide válasza chaby7 (#58) üzenetére


deicide
veterán

ajaj, az fent van valóban...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#63) deicide válasza chaby7 (#58) üzenetére


deicide
veterán

:C köszönöm, kitöröltem, működik.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#64) maflame


maflame
aktív tag

Dejóó, hát engem most ez teljesen váratlanul ért, hogy megjelent! ...nem követtem az eseményeket. Az a baj, hogy már lényegében el is felejtettem, hogy ért véget a történet!
...bár, talán nem is olyan nagy baj!

(#65) Toness


Toness
őstag

Kicsit elakadtam annál a résznél ahol egy parkolóházban vagyok és állandóan jönnek az óriás bogarak és nem tudom tőlük kinyitni a 3.emeleti ajtót a tekerővel. Hogy lehet ezt megcsinálni?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#66) Sanyo válasza Toness (#65) üzenetére


Sanyo
senior tag

A gravity gunnal helyezd el a 3db autóroncsot oda, ahonnan a bogarak másznak elő. Utána már nagy nyugiban lehet dolgozni az ajtónál. :)

(#67) deicide válasza Sanyo (#66) üzenetére


deicide
veterán

:C én is pont itt tartok, mire rájöttem, hogy az autókat kell odalöködni, már a hajamat téptem...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#68) MegalodonS válasza Thom! (#60) üzenetére


MegalodonS
őstag

:R THX

Latod hianyos a tudasom tehat elvileg akkor az en X850XT PE karim is tudja??

(#69) Lord Zero válasza MegalodonS (#68) üzenetére


Lord Zero
addikt

ha úgy döntenék, h kellene (és ez esetben kivételesen a steamről ;] ) a játék, akkor csak steam kliens letölt + regisztrál + buy online + kártyaadatok + letölt és már működik is? (semmilyen előzetes steames múltam/priuszom nincs)

nem, mindegy

(#70) MegalodonS válasza Lord Zero (#69) üzenetére


MegalodonS
őstag

A jatek dobozan rajta van hogy nem kell a HF2 jatek hozza!1(nekem fent van a gepen!)
Ahogy irtad igen igy van! ;)

(#71) muxi-muxi válasza Toness (#65) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Ez a rész gyalázat. Most hagytam abba miatta a játékot. Az, hogy valaki így értelmezze a ''kihívás'' szót a programozóknál, nem tudom elfogadni. Mindenhol gusztustalan szörnyek, az egész egy sötét dungeon. Majd ha lenyugszom, pozitívat is írok.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#72) Lord Zero válasza MegalodonS (#70) üzenetére


Lord Zero
addikt

és a későbbiekben elengedhetetlen a net-kapcsolat?
tudom, h nem kell hozzá a hl2, pedig nincs semmiféle játék-dobozom :)

nem, mindegy

(#73) kisho válasza Lord Zero (#72) üzenetére


kisho
senior tag

A Steambe ''offline'' módban is be lehet jelentkezni, úgyhogy szvsz bármilyen játékot lehet játszani net nélkül. (legfeljebb nem lesz naprakészre frissítve)

(#74) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

a dobozos verziót mikor lehet majd kapni?

Resistencia eterna

(#75) Lord Zero válasza kisho (#73) üzenetére


Lord Zero
addikt

köszöntem

nem, mindegy

(#76) pRedATor


pRedATor
tag

A dobozos verzió megjelenési dátuma engem is érdekelne, ha valaki tudja jelezzen, mert se 576, se cdgalaxis nem tud semmit.

(#77) Rommel válasza pRedATor (#76) üzenetére


Rommel
csendes tag

Én a kecskeméti 576-ban vettem meg a dobozost, június 1-én, még azelött, mielött a Steamen aktiválva lett volna egyáltalán a játék :). Nagyon kira volt, kezemben a doboz, az ep1 honlapján meg még 7 óra volt hátra a visszaszámlálásból :D.

Terrorism is for pussies.

(#78) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nagyon bejön a game grafika nagyon jó mint az előző részbe+ a HDR már normálisan megvan csinálva.:) Ha valakinek valami nem világos: [link]

(#79) bagyulajuve válasza Rommel (#77) üzenetére


bagyulajuve
addikt

akkor holnap elugrom a debrecenibe, hátha ott is lesz

Resistencia eterna

(#80) tyutyu1983


tyutyu1983
tag

Nagyon jó kis játék lett, csak szerintem jóval nehezebb, mint a 2-ő. Főleg azzal a részel, szívtam, amikor mentünk lefele a lifttel, és mindenféle törmelék hullott le az égből, ott majdnem abba is hagytam, de szerencsére nem így tettem, mert nagyon hangulatos játék. :R :C

Lenovo IdeaPad Y580

(#81) SzlobiG válasza tyutyu1983 (#80) üzenetére


SzlobiG
félisten

Lesz majd olyan rész ahol megint olyan érzésed lesz, hogy abbahagyod:D

(#82) tyutyu1983 válasza SzlobiG (#81) üzenetére


tyutyu1983
tag

Igen, volt még egy-két rész utána, ahol legszívesebben abbahagytam volna, de azért csak sikerült végigvinnem, mert furdalt a kíváncsiság mi lesz a vége. Már nagyon várom a folytatást.

Lenovo IdeaPad Y580

(#83) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

hali!!

Pár kép:[link]
[link]
[link]
csajszi küdi áááámm :Y

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#84) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Warez témával kapcsolatosan kihez kell fordulni,mivel tudom itt nem szabad..

(#85) Lord Zero válasza Scoobyka (#84) üzenetére


Lord Zero
addikt

másik fórum

nem, mindegy

(#86) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Milyen hosszú ez a kieg?

I am having fun staying poor.

(#87) GuruZone


GuruZone
őstag

hajjaj ez elképesztő rövid volt.. Se rally :((( , se sétahajó :((( , se monumentális vasúti híd :O .

Talán 3 olyan nagyon látványos rész van, ahol nagyon nagyot néz az ember.
A vége nagyon pöpec, azt gondoltam szenvedés lesz a vége, valami nagy rakás főellenféllel, de nem, kapunk egy lépegetőt. Mindegy.

Az epsiode two talán jobb lesz. :F

Szokásom szerint most végi kéne játszanom Hardon kétszer ahogy 2004 karácsonyán tettem a hl2-vel, de ehhez nincs kedvem.

De azért imádom ám!!! :R

[Szerkesztve]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#88) Kraptor válasza bagyulajuve (#74) üzenetére


Kraptor
őstag

Elvileg már mindenhol lehet kapni.

(#89) Skipp


Skipp
senior tag

Nagyon rövid. :( Igazából meglepő nem nagyon van benne, volt pár rész ahol kapásból tudtam mit kellene csinálni, voltak nagyon egyszerű dolgok. Kedvencem volt, amikor az emberkéket kellett a vonatállomás környékén cipelni. Kifogyhatatlan rakétautántöltés rulz. :D
Azt viszont nem értem igazán, hogy igazából Alyx néni jön velem, de semmi extrát nem csinál. Jó hát van neki fegyvere meg kicsit több élete mint nekem én nem bánom, ha szétlövi az enemyt, amikor 6 zombi veszi körbe esetleg odamegyek, hogy ugyanmá ne haljon meg, nem szeretek loadolni. Azzal az elektromos villájával meg szuperül kisüti a cuccost. Én miért nem tudnám megcsinálni? Közepesen fejlett Rambo-ösztönöm segítségével az igen erős túlerőt képviselő combine hadsereg bármely csoportját képes vagyok kinyírni, most az, hogy fedez hátulról kicsit az megint olyan, hogy nem feltétlenül van rá szükség. De mindegy tényleg, kevesebb golyó, több élet. De hát rövid nagyon. :O

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#90) Lord Zero válasza Kraptor (#88) üzenetére


Lord Zero
addikt

már gyakorlatilag is
ma voltam egy 576k üzletben, 4900 jó magyar forint az ára
ugyanez a media marktban 5250

nem, mindegy

(#91) zso73 válasza Lord Zero (#90) üzenetére


zso73
veterán

A lusták,mint én megrendelheti ka pc dome-tól! 4890+990Ft a posta!


[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#92) Lord Zero válasza zso73 (#91) üzenetére


Lord Zero
addikt

a még lustábbak meg letöltik a steamről

nem, mindegy

(#93) SLYM


SLYM
veterán

lassan megérkezik hozzám is a game :)

(#94) SLYM


SLYM
veterán

ha tényleg télre akarják kiadni az episode two-t akkor abban se lesz sok újítás szerintem. meg adigra már nemártana egy új engine se a game-nek.......

(#95) Kraptor válasza SLYM (#94) üzenetére


Kraptor
őstag

Nem lesz új engine. Valahol volt egy interjú amiben Valve azt nyilatkozta, hogy ep1-3 az HL3.

(#96) Lord Zero válasza SLYM (#94) üzenetére


Lord Zero
addikt

nem olyan fránya azért ez a motor
ha meg brand new enginet hegesztenének alá, akkor mindenki a konfig követelmények miatt nyavalyogna

nem, mindegy

(#97) nofreenick válasza Kraptor (#95) üzenetére


nofreenick
aktív tag

úgy néz ki tényleg a sorozatoké a jövő... a játékokban is. Hamarosan az lesz, h péntek esténként játszhatunk 1 pályát... mér jó ez, h ilyen 1délutános csomagokat adnak ki? :F

(#98) Boglya


Boglya
senior tag

Nah már csak 120 perc és én is kipróbálhatom ezt a gamét:).

(#99) Kraptor válasza nofreenick (#97) üzenetére


Kraptor
őstag

Több cash:):)

(#100) Boglya


Boglya
senior tag

Még csak pár percet játszottam, de máris nagyon megtetszett:). Azért az nem semmi, hogy néha képes 35 fps-t produkálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.