Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) userZ válasza Elrond (#300) üzenetére


userZ
tag

És zuhannak rátok a törmelékek? Ott használd a gravity gun-t, amivel megtudod tartani amik rátok esnének :)

Stop the Earth, I want to get off!

(#302) Elrond válasza userZ (#301) üzenetére


Elrond
senior tag

Nem akarlak ''túráztatni mire megjött a válasz addigra pont megfejtettem''

Köszi még 1 kérdés CS-ni is tudok ezzel verzióval vagy az külön cash?

[Szerkesztve]

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#303) userZ válasza Elrond (#302) üzenetére


userZ
tag

Hát ezt most passzolni tudom, nem szoktam cs-zni. Ezt is ma végigviszem aztán a köv. részig pihentetem a ''féléletet'' :DDD

Stop the Earth, I want to get off!

(#304) Elrond válasza userZ (#303) üzenetére


Elrond
senior tag

Azért köszi a segedelmet! :R

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#305) nemcso


nemcso
senior tag

Most kezdve az epizódot, kissé hentelősnek tünik a HL2-höz képest, igaz, csak most jutottunk ki a felszínre... majd meglátom, mit hoz még a játék. :)

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#306) nemcso


nemcso
senior tag

Jó poén volt, mikor Alex rámijesztett a felvonónál.
Éppen töltöttem a lámpám, amikor felnyögött mögöttem egy zombi. Arrafordultam és már-már lőttem, amikor kiderült hogy előttem nem egy zombi, hanem Alex áll, és nevetett rajtam, hogy sikerült megijesztenie. :DDD

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#307) nemcso


nemcso
senior tag

Kurtán, furcsán lett vége ennek az ''első résznek''... csalódás volt nekem ez a ''kiegészítő lemez''. :(

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#308) userZ válasza nemcso (#306) üzenetére


userZ
tag

Sztem maradjon csak Alyx :) , az Alexhoz azért kicsit nőies vonásai vannak. :) Egyébként nekem az volt zavaró, hogy a drága Alyx 1csomószor útban volt, alig lehetett kikerülni pl. szűk folyosón stb.

Stop the Earth, I want to get off!

(#309) UserX


UserX
őstag

Sziasztok!

Küldjön már légyszi valaki, aki tud, egy pár 7900gs-el készített screenshot-ot az e-mail címemre, vagy ajánljon linket (én nem találtam :( ) Előre is köszönöm! :)

(#310) cikasz


cikasz
őstag

Haller. Tudom, hgoy itt mindenki eredetivel játszik (kam) de ha mégsem akkor miért nem indul el a gém nem tudja valaki? nyomok egy uj játék-ot és visszaugrik a menübe. thx.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#311) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Egyszer már végigvittem, de most elakadtam. Urban flight című fejezetben, mikor leszakadok a lifttel, nem tudok feljutni. Hogy kell?

Előre is köszi a választ :R

(#312) Fáraó válasza WonderCSabo (#311) üzenetére


Fáraó
őstag

Leszakad a lift a vízbe, felúszol a víz felszínére a lift tetején lévő résen keresztül. Két perem van: 1. Az alsóbb szintű kijárat, tele lézeres detektorral meg robbanó hordóval ill. 2. vele szemben egy kis perem. Kiugrasz a 2-re, belelősz a hordóba, de csak annyit hogy lángoljon, leugrasz a vízbe, a robbanások után kimászol 1-re, odamész a betört üvegű ablakhoz, kilövöd a kis csápost, asztalt a szellőzőcsatorna alá és tovább...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#313) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#311) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Megoldodtam. :)

(#314) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#311) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Köszi. :R Öcsém tegnap rájött. :W (ez kétszer ment el, az előbbit modoltam)

[Szerkesztve]

(#315) tomesto


tomesto
aktív tag

sziasztok!
Megszeretném kérdezni h kell hozzá a sima half life2?
Köszönöm

(#316) #65675776 válasza tomesto (#315) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem.

(#317) tomesto válasza #65675776 (#316) üzenetére


tomesto
aktív tag

kötyike :)

(#318) Janoska26


Janoska26
addikt

naszóval, szépen elmegy a játék meg minden csak így az elején unalmas mint a rossebb, sokat pofázik a kiscsaj, no meg még rá is vigyázzak a mágnespuskámmal ha támadnak az ororszok, szóval így kicsit gáz volt, igaz most szereztem puskát, meg pisztolyt így remélem jobb lesz a móka, eddig az 1. rész sokkal jobban bejövős, nomeg nemvót ilyen sötét :DD

(#319) Janoska26


Janoska26
addikt

Izé, ez ilyen rövid vagy nekem valami rövidített verzió van meg :U kinyírtam valami nagy lépegetős géppuskás ufópókot vagy mit, felszálltunk a kiscsajjal egy vonatra, nagy fényáradat meg megnyílt valami kapu vagymi, jöttek át az űrhajók, elment a vonat, oszt jött a felirat, a new game-nél a legutolsóhoz az van kiírva, hogy coming soon, rányomok oszt újraindul a játék de semmi utána, ez lesz majd az episode two?vagy keressek még hozzá valami kieget vagy mittudoménmit? :U köszi előre is :DD

(#320) Fáraó válasza Janoska26 (#319) üzenetére


Fáraó
őstag

Hát ennyi volt. Felszálltok a vonatra és kimentek a városból. Rövid volt, ugye? Na már nemsokára itt az EP2.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#321) Janoska26 válasza Fáraó (#320) üzenetére


Janoska26
addikt

rövid???az nem kifejezés, olyan 5-6 órát ha játszottam vele maximum ez eléggé nudli, remélem a 2. episode hosszabb lesz :) meg az a durva, hogy ennyi a játékidő, és feltelepítve vagy majdnem 5 Giga volt, mi a rossebb ennyi benne akkor? :F mindegy nem sopánkodom, várom a folytatást, mer azért tetszett úgy cuzamme, csak mire belelendültem pont vége lett neki :DD

(#322) Vistaboy válasza Janoska26 (#321) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az Episode Two feltelepítve 10GB lesz, így ki lehet számolni hogy kétszer olyan hosszú lesz... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#323) Janoska26 válasza Vistaboy (#322) üzenetére


Janoska26
addikt

no, 10 óra az már haladás :C

(#324) Fáraó


Fáraó
őstag

Jánoska26: Mert feltelepítette a motort meg még vmi deathmach-et is -ha jól emlékszem... A legjobban az a "sötétben killing + várjuk a liftet" rész tetszett nekem.

Vistaboy: Isten ne adja! Egyenes arányosság helyett nem lehetne hatványfüggvényt használni?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#325) Vistaboy válasza Fáraó (#324) üzenetére


Vistaboy
veterán

De, csak mire megtanulnak olyan tömörítő algoritmust írni, addigra kétszer is kijön a Duke Nukem Forever... :DDD

Az optimalizálásról pedig lassan leszoknak, mondván úgyis van nekünk 16 magos procink, 16GB RAM-unk és 1TB-os vinyónk, a 2GB RAM-os 10800GTX-ről nem is beszélve. Akkor meg minek? ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#326) Fáraó válasza Vistaboy (#325) üzenetére


Fáraó
őstag

Az optimalizálásról pedig lassan leszoknak, mondván úgyis van nekünk 16 magos procink, 16GB RAM-unk és 1TB-os vinyónk, a 2GB RAM-os 10800GTX-ről nem is beszélve. Akkor meg minek? ;]

Mert ezzel csak magukat járatnák le, hogy milyen szar progamozóik vannak: megírnak egy engine-t és többre nem telik, mert se optimalizálni, se foltozni nem tudnak. Csak engine író kell, meg pályaszerkesztővel pályakészítő, grafikus a textúrák készítéséhez és a marketinges. Már nem programozók csinálják a játékokat mint régebben.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#327) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok srácok nemrég vettem a játékot és egyszerűen nem tudom felrakni a gépre!
A Steam-ot telepítí a lemezről és egyből hibaüzenetet ír ki :( nincs netem, anélkül nem is lehet telepíteni?vagy valami más lehet a hiba :((( azt írja nem találja a steam.dll-t,de letöltöttem steam klienst azt felraktam , de ott más hibaüzenetet írt ki :U
tudtok valami megoldást :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#328) euforia válasza kisza25 (#327) üzenetére


euforia
tag

nemvagyok otthon a témában de én ugytudom h a steamhez mindenképp kell net és lehet h amiatt nemtudod telepíteni mer a steamnél regisztrálnod kell de ezt csak hallottam nem 100% remélem nem mondok hülyeséget. ha mégis majd vmi jártasabb emberke kijavít!

(#329) ollie válasza kisza25 (#327) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindenképpen kell a net, mert online kell regisztrálnod a játékot.

***

(#330) Dj.Mike válasza ollie (#329) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

ez így igaz

(#331) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszönöm a segítséget! :R azóta kipróbáltam egy haver gépén ami neten van regisztráltam telepítettem,kimásoltam a gépéről át az enyémre,de úgy se megy :W ez szívás

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#332) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Úgy néz ki mégse veszem meg fele anyi idő mint az episode 2 igaz 2500Ft, de inkább belerakom valami jobb új játékba.Csak lenne már pénzem:D

(#333) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Hy! Csak nekem nem megy 64 bites vistán vagy másoknak sem?

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#334) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Feltettem tesómnak a játékot, de mikor új játékot kezdenék akkor a sima HL2 fejezetképei jelennek meg és a start new game-re se történik semmi.

Ötlet?

Előre is köszi.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#335) ollie válasza Tigi (#334) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ugye eredeti?

***

(#336) Tigi válasza ollie (#335) üzenetére


Tigi
őstag

Persze.
Csak az az érdekes, hogy anno én már lejátszottam és nem volt vele semmi gond, de most tesóm gépén...

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#337) juhi07


juhi07
senior tag

hy
van egy nagy gondom hogy felteszem a a sima half-life 2 ött .ÉS amikor feltenném az episod one is akkor nem ismeri fel a játékban a kiegészitést :(

Az episod one majd 4gb adatait hova kell másolni hogy végre elinduljon :(
Kérem nagyon gyorsan irjtok meg.

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#338) ollie válasza juhi07 (#337) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Külön kell indítani az EP1-et, nem jelenik meg a Steamben neked?

***

(#339) juhi07 válasza ollie (#338) üzenetére


juhi07
senior tag

a steam ot is fel kell tenni?Akkor felteszem mellé.

[ Szerkesztve ]

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#340) aginor


aginor
addikt

Sziasztok!

Most vettem egy orange box-ot és sajnos nem tudom telepíteni. Az a helyzet, hogy van egy rendszer partícióm, és egy másik is(amire a játékokat is szoktam telepíteni), de a steam mindenáron a rendszer partícióra akarja telepíteni(amin, uram bocs'á nincs 12gb szabad hely) és sajnos nem tudok másik meghajtót kiválasztani. Más is találkozott már ezzel a problémával? Van valami értelmes megoldás rá?
Válaszokat előre is köszi.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#341) Fáraó válasza aginor (#340) üzenetére


Fáraó
őstag

A játékok arra a partícióra telepíthetőek fel, amelyikre a Steam-et raktad. Nem C-re telepítetted a Steam-et?

Látom sok helyre feltetted a kérdést, és már meg is válaszolták a HL2 topikban.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#342) aginor válasza Fáraó (#341) üzenetére


aginor
addikt

Köszi a választ, így már mindjárt jobb :R

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#343) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Sziasztok
Nagyjabol atolvastam a forumot, de meg nem talalkoztam a kerdesemmel, a jatek vegen a lepegetot hogyan kellene kinyirni? Adtam neki 3 raketat de meg vigan elvan, vagy hova kellene celoznom?
Egyebkent Episode 3-rol van valami halovany datumfele? :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#344) Fáraó válasza SQX_Barto (#343) üzenetére


Fáraó
őstag

Kell még neki 1-2 rakéta. :)

Célozni a fejére, az "arcára" kell.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#345) SQX_Barto válasza Fáraó (#344) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Koszi :)
Osszesen van harom raketam mindegyiket aranylag "fejre" celoztam, talalok barhol raketat?

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#346) west válasza SQX_Barto (#345) üzenetére


west
őstag

kéne neki lennie :K

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#347) Csabahun válasza SQX_Barto (#345) üzenetére


Csabahun
senior tag

Fent az állványon van bőven rakéta!

(#348) SQX_Barto válasza Csabahun (#347) üzenetére


SQX_Barto
addikt

koszi sracok, megtalaltam :)
egy kis anyazas, par halal es csak vegeztem vele...
mindjart megyek at az EP2 forumba :DDD

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#349) radírfej


radírfej
senior tag

Sziasztok!

sajna nem tudom játszani a címben szereplő játékot, nagyjából fél óra gém után leállt, a steam az engine error üzenetet dobta ki, pista 64 ezután közölte, hogy a hl2.exe működése leállt.

azóta a vavle logó után azonnal engine error és leállás.

minden szoftverem eredeti, beleértve a windowst is. videokártya cserélve, hd2600xt-vel ugyanez, hd3870-el ugyanez. újratelepítés után ugyanez.

szóval esetleg valakinek ötletet a jelenség kapcsán?

elég idegesítő, hogy az ember mindenért fizet, mint a katonatiszt, aztán meg a szórakozás helyett bosszúságot kap...

az esetleges válaszokért előre is thx!

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#350) Geryson


Geryson
addikt

Van ez a bizonyos Episode Pack, amiben benne van az EP1 és az EP2 is + onlány play. Milyen az online play ezeknél? Gondolkozom, hogy megveszem 7 ropiért láttam, de mit fogok érte kapni? Valaki van a tripoddal, én meg vagyok a fószer? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.