Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Volken válasza Lacika25 (#149) üzenetére


Volken
tag

4-5-szor kel fordulnod asszem.Akkor orulhetsz amikor az a fo faszi is jon veled.Az lesz az uccso kor.Habar ott azert en is szenvedtem egy kicsit.

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#152) Lacika25 válasza kisho (#150) üzenetére


Lacika25
tag

Kössz a segítséget! :))

Gigabyte GA-P61-USB3-B3, Intel Core i3 2100, 4GB Kingson RAM, ASUS HD6770 Direct CU 1GB, ACER monitor, 400 GB Samsung winchester, DVD író, FSP 350W-os tápegység, Cooler Master ház, Logitech EX110 billentyűzet és egér.

(#153) Lacika25


Lacika25
tag

Nagyon tetszett a játék, a Half - Life volt a kedvenc játékom és most is az :R ! Mindegyiket többször végigvittem :)) Sajna a végén meglepődtem, amikor csak egyszerűen ki vonatoztunk a városból, de azért naygon király volt a játék! :C

Gigabyte GA-P61-USB3-B3, Intel Core i3 2100, 4GB Kingson RAM, ASUS HD6770 Direct CU 1GB, ACER monitor, 400 GB Samsung winchester, DVD író, FSP 350W-os tápegység, Cooler Master ház, Logitech EX110 billentyűzet és egér.

(#154) mate01


mate01
csendes tag

Sziasztok!

Az a gondom, hogy rögtön az első pályán amikor a csaj kinyit nekem egy ajtót, teljesen össze-vissza jelennek meg a textúrák, bizonyos részei a pályának eltűnnek, majd ha pár fokkal elfordulok, visszajönnek. Most szereztem új videokártyát, de újraraktam a win-t. Találkozott valaki hasonlóval?

(#155) ZakRob válasza mate01 (#154) üzenetére


ZakRob
senior tag

Létezik hozzá pár patch a neten, nézz körül. Azt hiszem van egy 10 és egy 300 mega körüli.

(#156) kisho válasza mate01 (#154) üzenetére


kisho
senior tag

VGA driver frissítést próbáltál?

[Szerkesztve]

(#157) mate01 válasza kisho (#156) üzenetére


mate01
csendes tag

Persze, először a hozzá adott drivert próbáltam, utána meg a legfrissebb ref drivert. :F

(#158) satci


satci
csendes tag

Sziasztok léci segitsetek már nem tudom mit csináljak.
A Half Life 2 Episode One című játékot elinditom és kijön egy kis ablak amiben ez áll ''Platform Error: module failed to initialize''.
A Half Life 2 Lost Coast-t című játékot letöltöttem kaptam egy natur fájlokat nem is kell feltelepiteni Bettetem Ide c:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\User\Half -Life 2 Lost Coast\ elinditom és ezt írja ki ''Can't find backround image 'materials/console/backround01.vtf' '' Léci segitsetek :O

(#159) Dilikutya válasza satci (#158) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én úgy tudtam, kell telepíteni a Steam vereziót is, nem csak a CD-set.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#160) satci


satci
csendes tag

Persze telepitettem előtte Steam-et!

(#161) Dilikutya válasza satci (#160) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kit érdekel a Steam? Én a HL2:EO-ról beszélek.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#162) kisho válasza mate01 (#157) üzenetére


kisho
senior tag

Más játékban nincs semmi probléma? Eredeti a játék? Esetleg itt: [link] nézz körbe.

(#163) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez a Half life 2 kiegészítője,vagy mi is ez tulajdonképpen?

(#164) HEMP


HEMP
aktív tag

Kicsit OFF, de gondoltam érdekelhet minden HL rajongót: [link] :C

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#165) Zenty válasza ToBeY (#163) üzenetére


Zenty
őstag

Benne van a nevébe episode ( történet folytatás)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#166) NecroDemon


NecroDemon
csendes tag

hali

x800-as karikon is vana a játékban hdr??

(#167) HEMP válasza NecroDemon (#166) üzenetére


HEMP
aktív tag

A kártya nem támogatja... ha beállítod, akkor úgy tudom a procival számoltatja. Javítsatok, ha tévednék!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#168) dpetiba


dpetiba
aktív tag

Segítsetek. Egy óra alatt 2x fagyott ki csatt a gépem a játékkal és 1x meg ''Internal driver error''-al kilépett. Feltettem a legújabb 6.5 catalystot, de akkor is fagyogat. Mi lehet a probléma?

(#169) mafla válasza satci (#158) üzenetére


mafla
tag

hali
engem is érdekel ez a probléma 7800 gt vel!!!
''Platform Error: module failed to initialize''!!!

plz !!
thx !! :F :R

---------Michael Schumacher forever--------

(#170) mafla válasza mafla (#169) üzenetére


mafla
tag

valaki segítsen!!!!!

---------Michael Schumacher forever--------

(#171) zso73 válasza dpetiba (#168) üzenetére


zso73
veterán

A törés jó hozzá? Nekem nincsilyen gondom! Gyári a játék! Az összes frissítés telepítve van!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#172) ZakRob válasza mafla (#169) üzenetére


ZakRob
senior tag

Ha előzőleg a HL2 magyarítás fent volt futtast az originalsteam.reg nevű fájlt, ami a magyarításban van, hogy visszállítsa az eredeti nyelvet.

(#173) Johnny Cage válasza Zenty (#146) üzenetére


Johnny Cage
addikt

''lassan dolgozo henyélő emberkék vannak ott''

Hogy lassan dolgoznak? Lehet. Jó munkához idő kell. De hogy henyélnek? Azt erősen kétlem. A jó öreg Gabe-nek hogy lenne úgy meg a 3-ik yacht-ja? Sehogy. Gondolod, hogy hagyná, hogy a csapata henyéljen? Ugyanmár... botorság.

(#174) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Az a legnagyobb bajom ezzel a kiegészitővel, hogy sajnos eléggé pénzszagú. A Valve egy fikarcnyit sem mert kockáztatni; bár a kommentárok alapján -ami szinte meglepő- könnyen ráérezhet az ember, mennyi munka és probléma adódik egy játékfejlesztés során. Ez esetben viszont azt kell mondjam, túlságosan elmélyedtek a részletekben, és nem fektettek elég hangsúlyt a koncepcióra, úgy általában.

Az Episode One összefoglalva egy nagy pálya-designer techdemo. A történet jóformán egyhelyben toporog, az innováció nulla (ismétlem, nulla), maga a játék pedig lényegében a HL2 leegyszerűsitett részeiből áll. De kérem, a HL2-t mi már végigvittük... legalábbis ezt kéne feltételezni, hisz' ez egy hivatalos folytatás. A Valve-nél erről valahogy megfeledkeztek. (Ráadásul a cég azt hangoztatja, hogy az epizódikus koncepciónak nagy előnye, hogy a játék /minden szempontból/ részről-részre fejlődhet... ennek tudatában ellentmondásos, hogy az Episode One az alapjátékhoz nagy mértékben nyúl vissza, új dolog pedig szinte alig van.)

És még valamit kiemelnék: egy átlagos képességű FPS játékosnak, de mondjuk annak, aki már végigvitte a HL2-t, ez a ''kiegészitő'' (ami inkább folytatás, mint kiegészitő) nevetségesen könnyű... a puzzle-ok végtelenül puritánok, úgy általában hard-on pedig nevetve végig lehet vinni, amellett, hogy én személy szerint akadozgató-szaggató ezeréves gépen játszottam vele. Jól jellemzi ezt az, hogy (SPOiLER!) a játék végére betettek boss monster-nek egyetlen nyakiglábat (strider)... a Valve-nél valaki - érthetetlen okokból - benyomta a reset gombot, mintha a HL2 meg sem történt volna... hibás lépés.


Ui: Akik a fejlesztés komótosságára panaszkodnak (azért itt felhoznám elrettentő példának a Stalker végtelenségbe nyúló fejlesztését vagy anno a Heart of Darkness közel 7 évig tartó fejlesztését, amiből lett egy bő 2 órás játékidő... Duke Forever? Rémlik valakinek? : ) mennyivel lenne jobb, ha a Valve mondjuk legfeljebb fél évvel előbb kijönne egy béta változattal (persze kiadva), mint ahogy anno a Quake 2 kijött a kiadó folyamatos sürgetésére, természetesen bugoktól nyüzsögve...? Semennyivel. Akkor mindenki szája azért sirna, hogy ''mekkora szar ez a HL, teli van hibákkal''...

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#175) qvazi


qvazi
csendes tag

Lenne egy kérdésem azokhoz, akik a Steam változatot bűvölik: ha letöltöm a játékot, akkor hogyan tudom azt ''elmenteni'', azaz valamilyen backupot csinálni róla? Simán csak kiírom?
Egyáltalán, mit kapok download után: egy képfilet, vagy telepítőcsomagot? Ha azt akarom, hogy ezt később is játszhassam, akár másik gépen, akár ezen, de mondjuk egy Win reinstall után, akkor kiírhatom lemezre úgy, hogy a későbbiekben ismét telepíthető/aktiválható legyen, vagy ez csak egyszerhasználatos?
(Ismétlem: a rendes, legális, Steam-ről töltött változatról beszélek)

Még a vadállatban is van irgalom. De mert nem vagyok vadállat, hát bennem nincs..

(#176) qvazi válasza qvazi (#175) üzenetére


qvazi
csendes tag

Up :F

Nem tudom eldönteni, mi a jobb: ha megveszem a lemezt, vagy ha letöltöm a Steam-ről... Mindkettő eredeti játék lenne, de a későbbiekben melyik a praktikusabb a felhasználó számára?

Még a vadállatban is van irgalom. De mert nem vagyok vadállat, hát bennem nincs..

(#177) Zenty válasza qvazi (#176) üzenetére


Zenty
őstag

Steamel aktiválod a gamet utána bármikor letölheted és játszható onnan.
Szal a biztonsági másolat kérdés megoldododt

A dobozos változat lényegében ugyanaz,mert azt is a steamen kell aktiválnod és utána az is letölhető lesz késöbb.
Csak annyival jobb a dobozos ,hogy ha nem gyors a neted akkor nem kell orákig várni game letöltésre.

Guild Wars - Zenty a survivor

(#178) Zenty válasza Johnny Cage (#173) üzenetére


Zenty
őstag

Pedig igyvan!
Már többször leirta pont gabe ,hogy bele fáradtak az egész nagy hl fejlesztésekbe ,ezért ezután csak kis projekteznek majd ,és nem poénból.
Az egyszerü modok sem mennek nekik azokat pedig egy b kateogirás fejlesztők is gyorsaban megcsinálnák.( anno a csét 3 ember csinálta..... és érdekes modon valamivel gyorsaban kész lett, és több tartalmilag mint az új ,hogy lehet?)

Cs source-ével alig törödtek majd a név eladja ugye.
Dod-ot most probálják reklámozni ,de az se hozza a régi szintett azon is butitottak pár dolgon ,hogy ne keljjen annyit dolgozni vagy nem menyen el a kis fejlesztési költség....
Mind a két modnál a model hiány a legvicceseb ,hogy egy oldalon 1 van ....
Ezt arra fogták rá ,hogy azért van ez ,mert igy könnyeb gamelni... lehet nekik :D
Ha meg belraknak +1 modlet ultra újitásnak állitják elő :D
Most is a dodnál 1 év után beraktak 2 mapot meg egy játékmodot is már megy az atom reklám a stemen :)

hl2-nél meg evidens ,hogy episodoznak mert hl3 már nem menne olyan jól és nem is lenne kifizetödő.
hl1 össz nyereségét felszámolta hl2 most akkor hl2 nyereség a hl3 miatt külön?
Igy sok értelme nem lenne ,csak a saját motor miatt csinálták hl2 ,és ezért inkáb episodoznak mert jobban megéri és könnyeb a munka!


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#179) qvazi válasza Zenty (#177) üzenetére


qvazi
csendes tag

Értem (?).
Mit jelent az, hogy a dobozos változat aktiválás után ''az is letölhető lesz késöbb''? Akkor most a dobozos változat lemezén nincs rajta a teljes setup cucc? Mit és miért kellene letölteni? Vagy hogy? :B

Még a vadállatban is van irgalom. De mert nem vagyok vadállat, hát bennem nincs..

(#180) Zenty válasza qvazi (#179) üzenetére


Zenty
őstag

Ugy értem ,ha mondjuk elveszne,vagy elttörne vagy felrobana a lemezed ,akkor ott a lehetöség ,hogy bármikor letölds és játszál ugyanaval ami lemezen volt ( erre írtam lejjeb ,hogy megoldodot a bizonsági másolat kérdés)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#181) Zenty válasza qvazi (#179) üzenetére


Zenty
őstag

Steam egyálltalán nemvolt ismerös körödbe se? Mert igy kicsit hosszu :)
[link]
Ez a steam kliens tölds le és regisztráld magad ( ez ingyenes)
legaláb megnézheted kb milyen ,hogy néz kih stb.
Késöbb majd amikor megveszed a gameket nem kell újra ezt a müvelett megcsinálnod, hanem bejelentkezel a már meglévő accuntodal és ott tudod aktiválni gameket ( a dobozba megadodt serial-al).
Azt kifelejtettem írni ,hogy steamen keresztül megy a gamelés is!
Szal be kell jelentkezni és ott kiválasztani gamet amire jogosult vagy és go.
De van olyan ,hogy offline mod mint pl singli gameknél( hl2 stb) szal nem mindig kell loginolni(vagyis nem kell internet)!
A gamekhez a késöbbi pecsek is steamen keresztül mennek ! Vagyis ha elinditasz onnan egy gamet akkor automatikusan észleli ha kell valami új patch és letölti.

A végére: szal a steam irányitt mindet nem lehet kikerülni a disznot (legálisan :D)

Ha további kérdésed van nyugodtan remélem nemtul sokat hagytam kih :)

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#182) Johnny Cage válasza Zenty (#178) üzenetére


Johnny Cage
addikt

''hl2-nél meg evidens ,hogy episodoznak mert hl3 már nem menne olyan jól és nem is lenne kifizetödő.
hl1 össz nyereségét felszámolta hl2 most akkor hl2 nyereség a hl3 miatt külön?


Már miért ne menne a HL3 jól? Financiálisan? Az csak az ő stratégiájukon múlna. Ekkora rajongótábor mellett a potenciális vevőkör 6 év múlva is meglenne. A EP1 financiális sikere erre a bizonyiték: pedig az élvezeti értéke (véleményem szerint) jóval mérsékeltebb, mint az előző két egészestés játéké, mégis jól fogy; a név miatt. Az elvakult Star Wars rajongókat sem tudnád meggyőzni arról, hogy bizony a legutóbbi 3 rész jóval gyengébb, mint az eredeti trilógia, de ezt akkor sem látnák be, ha guillotine alá raknád a nyakukat - a HL rajongótáborában is kialakult már ez a kemény mag, és legfeljebbb csak akkor fordulnának el a Half-Life-tól, ha az pofánköpné őket (értsd: merne kisérletezni, és az nem jönne be a rajongók javarészének).
A Half-Life2 pedig siker lett, ami üzleti szempontból azt jelenti, hogy a bevétel behozta a kiadásokat, ezen felül pedig nyereséget termelt. (Ha a bevétel csak a kiadásokat fedezné, azt az üzleti életben bukásnak hivják.)


''Már többször leirta pont gabe ,hogy bele fáradtak az egész nagy hl fejlesztésekbe''

Adj meg egy linket nekem, hol mondott ilyet. Nem volna túl bölcs kijelentés, főleg annak tudatában, hogy még előttünk áll két HL epizód (meg még kitudja majd mennyi...). És pont Gabe Newell követne el ilyen banális hibát, amikor tulajdonképpen eddig minden projektjük -pont az ő bábáskodása alatt- sikersztori volt? Kötve hiszem.


Igy sok értelme nem lenne ,csak a saját motor miatt csinálták hl2 ,és ezért inkáb episodoznak mert jobban megéri és könnyeb a munka!''

Maximum a sales-manager szerint éri meg jobban, mert hamarább termel bevételt. Ez tiszta ügy. De ha meghallgattad az audiokommentárokat (meghallgattad?), beláthatod, hogy bizony az új részekbe is sok munkát fektettek és alapossággal készült - ez eleve lelövi azt a teóriát, hogy ''könnyebb a munka''. (Más kérdés az, hogy az első epizód ezek ellenére sem sikerült olyan jól, de ezt már fentebb kitárgyaltam.) Főleg, hogy ha majd összeadod a trilógia összjátékidejét, ami majd kb. kiteszi a HL2 teljes játékidejét, és számitásba veszed azt, hogy mindez a töredéke idő alatt készült el. Egy ekkora franchise-nál nincs helye ''henyélésnek''... és hidd el, ezt ők is jól tudják.

(#183) Zenty válasza Johnny Cage (#182) üzenetére


Zenty
őstag

Linket most kihagynám már kb 1-2 éves hirekbe volt benne( sőt talán hl2 megjelenésénél nemtudom már) ezért had ne keresem :)
De szerintem bárhol megtlalalád ha érdekel.

hl2 evidens ,hogy sokat fecöltek ezt nem mondtam hogy nem ,de sok idő is volt( de lehetett volna sokkal gyorsaban is kihozni)!




[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#184) Johnny Cage válasza Zenty (#183) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Lehetett volna... de nem tudom játszottál e annak idején a Quake 2 első kiadott változatával: szinte játszhatatlanságig nyüzsgött a bug-októl. Volt, hogy egy estét követően kiestem (!!) a pályáról... mindez azért, mert a kiadó sürgette őket, és nem mertek kockáztatni még egy halasztást. Jobban jártunk? Hát nem sokkal...

(#185) Johnny Cage válasza Zenty (#183) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Gondolkodj gyakorlatiasan: egy hosszú fejlesztés (évek) során eleve adódik az az állandóan létező probléma, hogy villám tempóval jönnek ki az új API-k (a HL2 fejlesztési ideje alatt legalább 3 verziószámot ugrott a DirectX, ha nem többet) és az ezt támogató új hardware-ek. Triviális, hogy ehhez a fejlesztőknek, amig el nem készül a játék, folyamatosan igazodniuk kell, ami nem könnyű feladat.
A processzorok, hardware-ek X év múlva történő fejlődését nem annyira nehéz feladat megjósolni, igy ennek tudatában lehet kezdeni a fejlesztést. Egy még nem létező API-ra viszont (még mindig a DirectX programozói felületéről van szó), ami csak X év múlva fog kijönni, nem lehet fejleszteni, arra csak menet közben kerülhet sor.
Egy ilyen grandiózus projekt-nél pedig azt hiszem, mindenki számára érthető, miért tart évekig a fejlesztés. A nulláról kezdett, és ilyen kaliberű motor összekalapálása (számoljunk csak azzal, hol tartottak még az engine-ek '98-ban...) nem két perc, a design munka pedig szintén nem az, ha tökéletes munkát akarnak a kezeik közül kiadni. Még egy ilyen relative kis játékidejű játéknál, mint az EP1 is mennyi probléma akad, mennyi elvetett ötlet, mennyi újragondolt koncepció, pályarész, megvilágitás stb... megintcsak az audiokommentárokba való belehallgatást tudom javasolni.
És akkor még nem beszéltünk a HL2 botrányról, amit ugye már mindenki ismer - hogy ez is csak hátráltatta a fejlesztést, annyi szent.
Mindezek tudatában a 6 év fejlesztés nem is tűnik olyan soknak.

[Szerkesztve]

(#186) Zenty válasza Johnny Cage (#184) üzenetére


Zenty
őstag

Ez csak hl2 esete mondjuk egy ilyen game megcsináláshoz nem 5 év kellene még ha új motor is..
Jó példa rá az új episod részek már az alapok böven meg vannak tul sok idejük is megvanvan rá és mégis közel sem olyan stabil az one mint az alap hl2.
Szal akárhogy is csavarod valve ultra lassu és nemazért mert annyira megfontoltak ,hanem mert ilyen a gyorsasági ütemük :)
quake esete amit emlitesz itt kb cs source egy full alphat adtak kih az elején...
Most kb eléri beta szintjét a game :D
És volt rá 2 évük a fejlesztöknek 2 év!
Senki nemondja 2 év allat nem lehet öszsehozni még ilyen nagy nevü mododt is! Mások új engine össze hoznak és egy külön gamet ennyi idő aladt :)

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#187) Johnny Cage válasza Zenty (#186) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Mások... kik azok a mások? Mondj konkrét dolgokat, mert igy nem sok hitele van a szavaidnak. Tudod, vannak emberek, akik szerint a pohár félig tele van. És vannak, akik szerint félig üres. Namost minden bántás nélkül mondom, te az utóbbiak közé tartozol - neked lassúság, valakinek alaposság.


''Szal akárhogy is csavarod valve ultra lassu és nemazért mert annyira megfontoltak ,hanem mert ilyen a gyorsasági ütemü''

Ez a mondat eleve értelmetlen. Mit jelent szerinted az, hogy ''ilyen a gyorsasági ütemük''? Nem vagdalják a billentyűzetet elég gyorsan? Vagy túl hosszú kávészüneteket tartanak? Jó reggelt, ez üzlet. A játékkészités manapság iparrá vált; itt létfontosságú egy-egy projektet időben kihozni. A Valve felvállalta azt, hogy tovább ''örlik a játékosok idegeit'', de egy kiforrott, eredeti játékot tettek le az asztalra, ami manapság igen ritka. Tudsz még egy ilyen grandiózus projektet emliteni, ami mondjuk röpke két év alatt elkészült, kiforrott, korszakalkotó, technikailag pedig trendteremtő? Várom a neveket.

Akárhogy is ''csavarod'', szerintem te még soha életedben nem voltál egy fejlesztés közelében, azért beszélsz ennyire dilettánsan - csak úgy, mint egy türelmetlen, asztalt csapkodó játékos. Csak szerintem felesleges olyas valamiről légből kapott elképzeléseket szülni, amiről fogalmad sincs.

[Szerkesztve]

(#188) Zenty válasza Johnny Cage (#187) üzenetére


Zenty
őstag

Belöled meg az a baj ,hogy fun beszél is elég naiv is vagy.
De én már be fejezem ,mert már kezded elvinni a képzelt személyeskedő sértésekel az egészet....



[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#189) qvazi válasza Zenty (#181) üzenetére


qvazi
csendes tag

Oké, megvilágosodtam :)
Steam kliens már le van töltve, regisztrálás is rég megvolt, azon keresztül szoktam nézegetni, mi mennyi, de letölteni még sosem töltöttem le semmit.
Akkor ezek szerint lényegileg teljesen mindegy melyiket választom a dobozos verzió és a download közül.
(Még árban is: Episode One 19.90 dollár + ÁFA, boltban meg 4900 HUF, ez kb. ugyanott van)

Még a vadállatban is van irgalom. De mert nem vagyok vadállat, hát bennem nincs..

(#190) Zenty válasza qvazi (#189) üzenetére


Zenty
őstag

Jah ahogy mondod tök m1

Guild Wars - Zenty a survivor

(#191) laca20!!


laca20!!
csendes tag

Szevasztok!!

OLyan problémám van hogy a játékban bizonyos tárgyak (autóroncs, sziklák) nem jelennek meg de viszont fizikailag ott vannak mert nem tudok rajtuk átmenni. Mi lehet a gond, haverjaimnál müködik ez a verzió ott nincs probléma. A sima Half Life 2 gond nélkül ment nekem is! A legújjabb Vga driver van fent! Valaki segítsen mert nagyon be jönne a játék de így egyszerűen nem lehet élvezni. Ötleteiteket várom, vagy ha valaki már megoldotta ezt a gondot mondja el légyszi hogyan.

Előre is kösz

(#192) SLYM


SLYM
veterán

na végigvittem. magyarítással!!!! mivel elkészült :D nagyon jó a rész és eszméletlen ötletes. igazából nincs benne nagy újítás, de az ''új'' feledatok nagyon érdekesek. annál a néhány újításnál nem is kell több amit csináltak.(lasztik meghackelése, vagy éppen a bogarak járatának betömése) csak nagyon rövid. bár egy kiegtől nem vártam többet. a történet nagyon izgalmas, és még mindig semmit sem tudunk semmiről :D mi miért van. én az elején a megbízóm idegességét se tudtam mire vélni. so-so nagyon jó az episode one. ;) várom a two-t. tényleg. mikor is jön ki?

[Szerkesztve]

(#193) rétisün


rétisün
veterán

itt:

[kép]

elakadtam...hogy lehet innen továbbjutni? probáltam ilyen energiagombócokat lövöldözni abba a nagy fénygömbbe, de nem mentem vele semmire. :F

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#194) ZakRob válasza rétisün (#193) üzenetére


ZakRob
senior tag

A gömb mellett kell átmenni, amikor összébb megy.

(#195) rétisün válasza ZakRob (#194) üzenetére


rétisün
veterán

köszi! :R sejtettem, csak két próbálkozás után nem volt türelmem vesződni vele :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#196) Draut_HeV


Draut_HeV
tag

Hey!!!

Valaki próbálta már a Fakefactory Cinematic modot? Episode One-ban vagy sima HL2-ben, tök mindegy, de engem ki szokott dobni egy olyasmi üzenettel, hogy:
''Too many verts for a dynamic buffer''
vagy hasonló. Az az érdekes, hogy mindig ugyanannál a helynél. :O
Más is tapasztalt ilyesmit? Lehet, hogy majd 7900 GT-vel jobb lesz, eddig egy 6600 GT-vel próbáltam.

"Magyar ütőérre magyar vámpírt."

(#197) Gordiann


Gordiann
őstag

Hali!

Egészen megtetszett ez a játék.
Viszont elakadtam.
A 2 hozzászólással előbbi társam helyén vagyok, de már mind a 3 fekete nyalábot ráirányítottam a golyóra. Visszaugráltam, de nem megy le a lift, amivel feljöttem. Csak feljön elém, aztán rálépek, és semmi...
Merre kellene mennem?

(#198) Draut_HeV válasza Gordiann (#197) üzenetére


Draut_HeV
tag

Rakj be egy képet, hogy hol is vagy pontosan! ;)

"Magyar ütőérre magyar vámpírt."

(#199) Gordiann válasza Draut_HeV (#198) üzenetére


Gordiann
őstag

Köszi, már megoldódott. :)
Így megy ez. Most újabb gondom van, de gondolom megint rájövök....:U
Egy lyukból folyamatosan jönnek elő a bogarak.
Mintha azt kiabálná nekem a csaj hogy ''gránátot!'' de azt meg nem látok sehol...

(#200) Draut_HeV válasza Gordiann (#199) üzenetére


Draut_HeV
tag

Gravity Gun-al lökdösd rá a lyukra a kocsit. Ennyi.

"Magyar ütőérre magyar vámpírt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.