Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Apophis


Apophis
őstag

Végigvittem én is. Hogy mást ne mondjak, ez a cirka 3 óra játékidő hard fokozaton elég szánalmas. A megszokott nagyon hangulatos és részletes kidolgozást figyelembe véve is, hiszem másfél évig készítették. Az első-második részek sem a hosszukrúl híresek, de ez? Gyakorlatilag egy délután. Mikor robbant a citadella, vártam a folytatást, erre credits. Ha emlékeztek, Gabe Newell a HL2 megjelenésekor készült interjúkban kijelentette, hogy az új részek pikk-pakk kész lesznek, mivel a 6 éves fejlesztés java az engine-re ment el. Most pedig másfél év termése ez az akár demonak is beillő kieg és egy ingyenes mókának tekinthető Lost Coast. Nagyot csalódtam a Valve-ban.

szerk: egy kiegészítőben elvárna az ember pár új fegyvert és ellenfelet. Itt 1 azaz egy darab ''új'' ellenfél van, ami ráadásul még idegesítő is, ezenfelül megölünk 4-5 stalkert, ami egyrészt nem új, másrészt inkább tereptárgynak tekintendő.

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#102) AMATŐR válasza Apophis (#101) üzenetére


AMATŐR
őstag

Most vettem meg a játékot, de ezek után el sem kezdem! :D

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#103) Boglya válasza Apophis (#101) üzenetére


Boglya
senior tag

Az én véleményem is kezd negatívba átfordulni, 1 óra alatt sikerült a 3. epizódig eljutnom és még mindig csak az a gagyi gravygunom van:), de legalább a grafika szép.

(#104) Lord Zero válasza Boglya (#103) üzenetére


Lord Zero
addikt

már annyi negatív kritikát hallottam/olvastam itt, h komoly dilemmáim támadtak, mi a szarabb: a játékélmény maga vagy a grafika, mint olyan
pedig még egy percnyit sem láttam belőle

így olvassa az ember a játék topikokat, ehh :D

nem, mindegy

(#105) Zenty válasza Apophis (#101) üzenetére


Zenty
őstag

Valve mindig is atom csiga volt ezen nincs mit meglepödni, és ezért se csinálnak valszeg külön új motoros hl3 részt ,mert az 10 évig tartana még megcsinálnák :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#106) Boglya válasza Lord Zero (#104) üzenetére


Boglya
senior tag

Szerintem a grafika nagyon szép és gyorsan fut, a játékélményre se lehet panasz. De egy 2-3 órás élvezetért ennyi pénzt kérni pofátlanság.

(#107) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

nekem tetszett graf nagyon pöpec, izgalmas, de túl rövid, nem ér meg 5000HUF-ot

Resistencia eterna

(#108) JK. Orlando


JK. Orlando
csendes tag

Én is elakadtam sajna :U
a vonatból már kimenekültünk és a shotgun is megvan a szobából. Na és itt hogy tovább??
gondolom az áramot kéne kikapcsolnom,hogy Alyx be tudjon jönni,de nem tudok oda menni,se szétlőni shotgunnal a kapcsolót. :F
Van valakinek ötlete??

(#109) dante3


dante3
addikt

Valaki nem tudna adni egy mentést az után amikor a sötétben várni kell a liftet és jön a sok bogárfejü zombi vagy mi!
Sehogy sem sikerül átmennem azon a részen,béna vagyok!
Légyszi ,már két napja ott szívok! :O

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#110) Tigi válasza JK. Orlando (#108) üzenetére


Tigi
őstag

Sötét szobában vagy és rácsos ajtó választ el attól az ajtótól ahol Alyx áll?
Ha igen akkor a shotgunnal lőd szét a lakatot a rácsos kapuról.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#111) Tigi válasza dante3 (#109) üzenetére


Tigi
őstag

Azzal én is szívtam :D
Aztán fogtam magam és rögtön odarohantam a lifthez + védtem a csajt, hogy nehogy megmurdáljon és kb 100.-ra sikerült. :DDD
Csak kitartás :DD

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#112) dante3 válasza Tigi (#111) üzenetére


dante3
addikt

Aha Kb. annyiszor próbáltam én is ,de végre sikerült! :))

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#113) Tigi válasza dante3 (#112) üzenetére


Tigi
őstag

Ügyi vagy :D
Amúgy nekem nagyon tetszett a gamma. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#114) Volken


Volken
tag

Szerintem is eleg rovid lett de azert erdemes vegigvinni.Eszmeletlen szep grafika jo hangulat es ez vegre nem olyan iszonyat konnyu mint az elozo resz itt azert ha harc van akkor telleg harcolnod kell meg fedezekbe vonulni.Nem csak ugy lodozni a shotval jobbra balra.
De cimnek kitalalhattak volna vmi fantazia dusabbat is mert lehet en forditom hulyen de ez hogy fel elet 2 1.resz kicsit furan hangzik de lehet csak en vagyok igy vele:).
Par ev mulva mi lesz ?
Half Life 2 Episode 6 Chapter 14 :DD
Na mind1 ezt leszamitva mondhatnam h szinte tokeletes alkotas(kiegeszites)

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#115) zso73 válasza Volken (#114) üzenetére


zso73
veterán

Nem tudom,hogy én mivel játszom.De a graviti gunt már halálra unom! :((( Meg a golyók lődözését! Shit!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#116) dante3 válasza zso73 (#115) üzenetére


dante3
addikt

Türelem lesznek még a jól ismert fegyverek! :) :))

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#117) Volken válasza dante3 (#116) üzenetére


Volken
tag

Fegyverekrol jut eszembe h igazan berakhattak volna egy rendes tavcsovest!!
Mert ez a betonvasat hajigalo sz*r haaaat nekem nem anyira nyerte el a tetszesemet.
Olyan lezeres cumo kene mint amivel az ellen is probal leszedni neha. :)

[Szerkesztve]

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#118) Lord Zero válasza Volken (#114) üzenetére


Lord Zero
addikt

nah... a címtől (elég lol, h ez kritérium) eltekintve egyre jobb, alakul a dolog... regélj még
jobb ujjam a steam download klikkjén pihen :D

nem, mindegy

(#119) Volken válasza Lord Zero (#118) üzenetére


Volken
tag

Hat ha egy jatek ennyire tokeletes vhol keresni kell a hibat :DDD
Nem hinnem h szavakba tudnam onteni inkabb szedd le es nezd meg nem fogod megbanni ;) .(jo jo kicsit elfogult vagyok de ha ennyire jooooooo :) )

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#120) dante3 válasza Volken (#117) üzenetére


dante3
addikt

Nem volt szerencsém távcsöves lézeres cucchoz sajna :( !
[kép]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#121) dante3 válasza Volken (#119) üzenetére


dante3
addikt

3gb és nem sok minden fért bele,de azért jó volt,várom a következőt! :R

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#122) JK. Orlando


JK. Orlando
csendes tag

Szerintem nem Tigi!
Ott tartok,hogy a vonattal már kimenekültünk,ami szerencsésen ki is siklott :DDD
kiszálltunk és Alyx le is lőtte azokat a zombikat ott a parkolóházban.és odaérkezünk egy ajtóhoz amit nem lehet kinyitni.erre én bemászok a szellözőbe ahol sikeresen be is jutok egy tök sötét szobába.Itt a gravity gunnal megszerzem a a shotgunt. na és itt akadtam meg. az ajtóhoz ami előtt alyx áll nem tudok odamenni.én nem látok itt rácsos ajtót,csak valami láthatatlan falat :) amitől nem tudok továbbmenni...
már ezen tökölök mióta :B

(#123) Volken válasza dante3 (#120) üzenetére


Volken
tag

Az a resz mikor Alyx felmaszik egy epuletbe es lezuz egy ilyen faszit.
Lenyulja a fegyot es szedegeti a korulotted tartozkodo zombikat.(nem ment neki tul jol :O )

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#124) Volken válasza JK. Orlando (#122) üzenetére


Volken
tag

A falon levo kapcsolo szekrenyt mar probaltad kapcsolgatni?
Hatha megoldja a problemat :)) .

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#125) JK. Orlando


JK. Orlando
csendes tag

tudom kettős is van és kapcsolgatnám is mint a veszett majom :))
ha oda tudnék jutni,de nem tudok,csak shotgunnal tudom lőni :(

(#126) Gergello


Gergello
addikt

(Hülyekérdés:)Alapjáték fent kell hogy legyen gondolom?

(#127) ZakRob válasza Gergello (#126) üzenetére


ZakRob
senior tag

Nem, rosszul gondolod. :D

(#128) Gergello válasza ZakRob (#127) üzenetére


Gergello
addikt

:DDD

(#129) Volken válasza JK. Orlando (#125) üzenetére


Volken
tag

Hat fingom sincs erre azt tudom mondani amitol altalaban en is a falra maszok ''nekem nem csinalt ilyet'' :)
Sztem ez vmi hulye bug esetleg ujra telepites vagy hasznalj egy falon atmenos cheatet.

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#130) Apophis


Apophis
őstag

Ha épp most szerezted emg a shotgunt akkor azzal lődd le a lakatot az ajtóról.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#131) somé


somé
őstag

A végefelé,miután az egyik ''bajtársam'' elment az egyik vonattal,van a nagy háromlábú szerkezet,azzal mit kell csinálni?Lövés nem segít.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#132) kisho válasza somé (#131) üzenetére


kisho
senior tag

Mármint arra a lépegetőszerűségre gondolsz?
Ha igen akkor haladj tovább a konténereken (valamelyikre fel is kell mászni) és a túloldalon találsz majd rakétavetőt, meg hozzá muníciót. Na azzal kell adni neki.

(#133) bigman00


bigman00
tag

Van a game-ben verda ? vmi jármű ? :F

(#134) mon-cue


mon-cue
tag

Sziasztok!

Már egy órája a bogaras résznél szívok! Amikor kidölt kersztgerendákon feljutunk a 3-ik szintre. Annyi a bogár, hogy képtelenség kinyitni a ''tekerős'' rácsot!

Valaki segítsen!

Köszi!

Az is döntés, hogy nem döntesz!

(#135) bigman00 válasza mon-cue (#134) üzenetére


bigman00
tag

Van 3 verda 3 lyuk... használd a gravigun-t .. lökd a lyukakra a verdákat

(#136) kisho válasza bigman00 (#133) üzenetére


kisho
senior tag

Vezethető nincs.

(#137) somé válasza kisho (#132) üzenetére


somé
őstag

Igen,arra gondoltam...a konténereket persze bejártam,de a rakétavetőhöz muníciót nem találtam..na körülnézek jobban. ;) Köszi.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#138) bigman00


bigman00
tag

Azt hiszem 3 epsiod-ja lessz ... mit tudtok a 2-ről vagy a 3-ról ? :F :F (lessz 1általán ? :) )

(#139) kisho válasza bigman00 (#138) üzenetére


kisho
senior tag

Úgy tudom, hogy a 2. rész még idén megjelenik. (persze ez a fejlesztőkön múlik)

(#140) Lord Zero válasza bigman00 (#138) üzenetére


Lord Zero
addikt

igen, elméletileg idén jelenik meg
már van neki topikja is [link], egyetlen árva hozzászólással :) (szerk. egyelőre)

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#141) kisho


kisho
senior tag

Na akkor erről ennyit... [link] :(

(#142) bigman00


bigman00
tag

Ez az episod-ocska nagyon fasza nagyon akció dús ÉS semmit nem vesztett régi dicső fényéből.
Ám én mégis episod-ocskának mertem béjegezni MERT pofátlanul rövid és ahoz képest drága is ... és milyen dolog az hogy nem adják ki ebben az évben a 2.-at ? A 3.-at is ebben az évben kéne ha már ilyen rohadt rövid lett ... :(((

(#143) Zenty válasza bigman00 (#142) üzenetére


Zenty
őstag

Mert ebbe is már bele rokkan a valve nehéz munka nekik :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#144) Volken válasza Zenty (#143) üzenetére


Volken
tag

Ennyire nehez lenne a palya keszites?
Mert mast mar nem nagyon nem kell csinalniuk :)) .

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#145) bigman00 válasza Volken (#144) üzenetére


bigman00
tag

Hát még a story... esetleg. Bár kicsit megijesztenek itt a sorozat készítéssel (a végén még átmennek sims-be :DDD ) nem értem, simán kiadhatták volna a hármat együtt mint HL3 :D :D Szerintem senki nem ellenkezett volna. De nagyon állat az akció. Felpörgették az egészet. Viszont nagy görénység volt ''főgonosznak'' berakni azt a lépegetőt vagy mit :D a kettőben 3 ilyet kellett egy szűk folyosón kinyírni (ha jól emlékszem)

(#146) Zenty válasza bigman00 (#145) üzenetére


Zenty
őstag

Az egész story szerintem már hl1 allat kitalálták szal nem az a problem hanem hogy ilyen lassan dolgozo henyélő emberkék vannak ott :)
Cs source be is mennyi idő allat rakta be pár új mapot meg 1 új + modelt....
MÉg 3 év és talán elérik a régi 1.6 alap szintjét tartalmomba :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#147) Volken válasza bigman00 (#145) üzenetére


Volken
tag

Igen az eleg fura volt h egy ilyen lepegeto volt a foellenseg.Habar az azert tetszett h lokdosi ide oda azokat a bazi nagy kontenereket :) .De nekem itt is sikerult elohozni egy kis bugocskat:D. Van egy kontener amit teljesen a falig lokdos.Na ott beraktam nehany kis hordot es maris nem ment neki :DD.Na mind1 ez mar csak szorszal hasogatas.

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#148) kisho


kisho
senior tag

Hát már nem tudom mit higgyek: [link]
Készülne el inkább a Black Mesa Source már... :(

(#149) Lacika25


Lacika25
tag

Sziasztok!

Segítséger lenne szükségem. Elakadtam a 4. pályán, az Exit-en. Van egy nagy tér roncs autókkal, 1 láda tele vállról indítható rakétákkal. Katonák jönnek a ház tetőről ketten, 2 pedig erkélyről, ha kinyírom öket, akkor jön az utánpótlás, ha elmegyek Alyx-hoz, akkor az visszaküld. Aki tudja a megoldást írja meg. Köszi

Gigabyte GA-P61-USB3-B3, Intel Core i3 2100, 4GB Kingson RAM, ASUS HD6770 Direct CU 1GB, ACER monitor, 400 GB Samsung winchester, DVD író, FSP 350W-os tápegység, Cooler Master ház, Logitech EX110 billentyűzet és egér.

(#150) kisho válasza Lacika25 (#149) üzenetére


kisho
senior tag

Néhány civilt kell elkísérni az állomásra (többször kell fordulni). Mikor odaértetek Barney megmutatta, hol vannak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.