Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Gordiann válasza Draut_HeV (#200) üzenetére


Gordiann
őstag

THX, erre nem jöttem rá...
most is el vagyok akadva nagyon már jó ideje. Még erre kérnék választ valakitől, aztán befogom. Ha nem megy, nem megy :)

Szóval egy 3 szintes épület-szerű. 3 bogár-lyuk lent, és a 3. szinten van egy tekerhető piros kerék, amit, ha elkezdek csavarni a hátam mögött lesz mindig néhány bogár.
Lent a 3 lyukból csak 1-re jut autó-torlasz.
Mittegyek?

(#202) ZakRob válasza Gordiann (#201) üzenetére


ZakRob
senior tag

A 3. szinten látsz egy trabit is, oda menj le és nyisd ki az ajtót és meg is van a 3. autó akarom mondan trabant :D , de vigyázz mert várni fog egy zombi. A 2. pedig a legelső szinten van, egy nyílás szerűségbe.

[Szerkesztve]

(#203) UserX


UserX
őstag

Elakadtam a ''Direct Intervention'' részben. A harmadik ágyút(?) is aktiváltam, alatta van egy ''gödör'', a plafon be van szakadva, látszik az a járat, ahol a golyók repkednek, de itt sem találok kijáratot. Az ágyús teremben sem nyílik ki egyetlen ajtó sem. Tud valaki segíteni?

(#204) ZakRob válasza UserX (#203) üzenetére


ZakRob
senior tag

Az ágyú alatt van egy kis liftecske, ez akkor működik, ha azt a 3 enegia akármit egy-egy golyóval feltöltöd, így vissza tudsz menni, az ágyú szintjére.

(#205) UserX válasza ZakRob (#204) üzenetére


UserX
őstag

Kösz! :) Majd este kipróbálom.

(#206) Integra


Integra
titán

hát ez istenkirály, ugyanakkor drámaian rövid volt még hard fokozaton is:(
mikor jön a második rész?!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#207) NorDezs válasza Integra (#206) üzenetére


NorDezs
senior tag

Ha minden jól megy karácsonykor már játszhatunk vele.
Bár én jobban örülnék, ha bejelentenék, hogy mégiscsak lesz 3. rész.

(#208) Draut_HeV válasza NorDezs (#207) üzenetére


Draut_HeV
tag

Egyetértek. Ezek az episode-ok különben is csak a hl2 utáni ''leszámolásról'' szólnak eredetileg. Amolyan átvezető részek. Szerintem a Valve a nagy sikereket látva nem fogja abbahagyni, és nagyon bízom benne, hogy lesz 3. rész. :C

"Magyar ütőérre magyar vámpírt."

(#209) Integra válasza NorDezs (#207) üzenetére


Integra
titán

biztosan lesz harmadik rész:)
sőt, azt is megkockáztatom, hogy a második részt is simán úgy írták meg, hogy tudták, hogy csinálnak harmadik részt is, illetve ez az episode trilógia is egy ügyesen kitalált marketing fogás. és bejött nekik, ügyesek
mondjuk ez kevés lenne még, ha nem lenne ennyire király a játék, de szerencsére nagyon az:D

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#210) NorDezs válasza Integra (#209) üzenetére


NorDezs
senior tag

De mostanában felröppentek olyan hírek, hogy nem lesz 3. rész, merthogy a valve inkább az episode 1,2,3 -at szánja a 3. résznek :(((

(#211) Integra válasza NorDezs (#210) üzenetére


Integra
titán

azzal igencsak rontatnának a megítélésükön, mert ha a három részt összeraknánk majd később, feltételezem, akkor sem tennének ki egy normális teljes részt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#212) ssolitude


ssolitude
őstag

Hogyan jön be a konzol HL2-ben? Erre ~ nem jön.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#213) axel_foley válasza ssolitude (#212) üzenetére


axel_foley
tag

állítsd angolra billentyüzetet, akkor menni fog

(#214) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tud a játékhoz valaki végigjátszást?

(#215) ssolitude válasza axel_foley (#213) üzenetére


ssolitude
őstag

Ok, közben meglett. Steam-ben -console-al kell indítani.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#216) deedee


deedee
őstag

hali

egy roncsokkal teli placcon keresztül kell embereket kell átvinnem,de a 3. fordulónál egy távcsöves-fegyveres mocsok szemből állandóan ledarál...Lőttem rá rakétát és mindent,de nem murdel meg...Mivel lehetne elzavarni??? :O

(#217) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Légyszi valaki segítsen elekadtam rögtön az elején.Csajjal egy szobában állunk,de ahol tovább kéne menni ott ilyen zöld izé van.Szerintem azt kéne kikapcsolni,de nem tudom hogyan :O

(#218) ZakRob válasza deedee (#216) üzenetére


ZakRob
senior tag

Odamész az épülethez és megkínálod egy kézigránáttal, attól garantáltan kimurdel. :D

(#219) deedee válasza ZakRob (#218) üzenetére


deedee
őstag

csak hogy akármennyire szlalomozok,eltalál és kinyiffanok.... :O A gránátra én is gondoltam,de kicsit magasan van az ablaka..Ezért eleve meg sem akartam közelíteni...Viszont egy kicsit nevetséges,hogy egy rakétavetővel nem tudom elintézni.... :F

JA ÉS THX

(#220) deedee válasza ZakRob (#218) üzenetére


deedee
őstag

hát egyszerűen nem tudok odamenni hozzá.....Biztos,hogy így kell elintézni?Mindjárt széttöröm a billentyűzetet.... :( :U Idegesítő ez a játék és nem sok újítás van benne,én csalódtam...Beletettek pár nehéz részt,aztán ennyi... :U :F Jó hogy csak kölcsönben van nálam és nem vettem meg....Nem éri meg az árát.... :(

(#221) ZakRob válasza deedee (#220) üzenetére


ZakRob
senior tag

A ''szaladás'' gombot használtad, mert ha nem akkor elképzelhető, hogy azért nem sikerül? Én hardon is végigjátszottam és így oda tudtam jutni az épülthez.

(#222) deedee válasza ZakRob (#221) üzenetére


deedee
őstag

igen,közben rájöttem.... :D De most meg 3546578 db katona és egy páncélkocsi vár... :F
Kicsit 9idegesítő,hogy a páncélököl a kocsi ellen sem jó....Nevetséges.... :( Hát nekem mindenesetre jobban tetszett a második rész,mint ez a ''valami''....Ja és gránátot is dobtam a kocsira,de semmi haszna...Pöcköljek neki egy aknát a gravi fegyverrel?/ha lenne egyáltalán akna valahol..../

mivel televan az udvar rakétákkal,ebből arra következtetek,hogy miután legyőztem a katonákat és a páncélkocsit,még egy repölő is támadni fog majd....Vagy nem? :D

(#223) deedee válasza ToBeY (#217) üzenetére


deedee
őstag

kicsit pontosítanál?Így nem ugrik be a kép.... ;)

(#224) deedee válasza ZakRob (#221) üzenetére


deedee
őstag

páncélkocsinak is annyi..... :) Csak oldalról lehetett kilőni a rakétákkal...,a placc legszéléről...egy roncs mögé bújva...

(#225) deedee


deedee
őstag

vasútállomás és tripod....Na itt nyomtam egy uninstalt....Kár volt ennyire nehezíteni a gémet a második részhez képest....Nekem nem tetszik ez a játék...Na erről ennyit... :F :(

(#226) ToBeY válasza deedee (#223) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Egy ilyen irányító terem féle,jobbra üveg van, ott egy szörny ügyködik.Előre egy ilyen plazma izé van,balra ki lehet menni, és lefelé lehet menni.De ott nem igazán lehet sok mindent csinálni.Átkapcsolok egy ilyen izét pirosról zöldre csomó ilyen labda féle rámesik megráznak.Gondolod lőhetek egy shot-ot!?

(#227) deedee válasza ToBeY (#226) üzenetére


deedee
őstag

egy függőleges csőből esnek ki az aknák,ha átkapcsolod a gombot zöldre?Ha igen,akkor egy aknát fogj be a gravi fegyverrel és vidd magaddal a csajszihoz...Ott kell belelőni majd valahova...Pontosan nem emlékszem,mert nem igazán jött be a gém....Valami kissé rossz liften mész vissza hozzá....Mármint a csajszihoz... :)

(#228) ToBeY válasza deedee (#227) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi a segítséget sikerűlt megcsinálnom.

(#229) ZakRob válasza deedee (#225) üzenetére


ZakRob
senior tag

Szerintem nem volt sokkal nehezebb, amúgy már a vége felé jártál már csak pár katona és egy lépegető lett volna hátra.

(#230) maflame válasza ZakRob (#229) üzenetére


maflame
aktív tag

Na nekem ott a lépegetőnél borult ki a kakaóm!! ...hetek óta nem nyúltam hozzá! Tudom, hogy az az utolsó akció, tudom, hogy 20 - 120 nekifutásra egyszer csak betérdel az a póklábú... de nincs meg már a kellő motivációm... majd egyszer!! biztos poénos a záró képsor!! :D

(#231) deedee válasza ZakRob (#229) üzenetére


deedee
őstag

akkor az már majdnem a vége volt? :D Mert akkor értem,hogy miért volt húzós.... :R

(#232) ToBeY


ToBeY
nagyúr

És azt hogyan lehet megcsinálni,mikor ilyen tűzgömböket kell belőni hogy kinyiljon a híd.De ez egyik ilyen izé előtt,van egy védő amitől lepattan a gömbd csak az egyik oldalra tudom belőni.Viszont balra ismét van egy ilyen plazmával védett kijárat.

(#233) ZakRob válasza ToBeY (#232) üzenetére


ZakRob
senior tag

Egy ilyen gömböt mutasd oda Alyxnek, hogy megbabrálja és utána lődd be az átjárón.

(#234) ToBeY válasza ZakRob (#233) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem jó,mert ha sokáig tartom azt a gömböt felrobban magától,és hiába muatom oda Alyxnek nem kezd vele semmit! Valami gombot még meg kell nyomni,hogy elkezdje megbarbálni?

(#235) deedee válasza ToBeY (#232) üzenetére


deedee
őstag

mandínerezni kell,ha jól emléxem....

(#236) ZakRob válasza ToBeY (#234) üzenetére


ZakRob
senior tag

Hát nem tudom mi lehet a probléma nálad, csak fel kell vinni egy gömböt neki, odanyújtani megpiszkája és bedobni a megfelelő helyen. Csak azt tudom javasolni, hogy próbálkozz vele, egyszer csak sikerül.

(#237) deedee válasza ZakRob (#236) üzenetére


deedee
őstag

nem ott tart,amikor a hídat kettő gömb belövéssel kellene aktiválni,de az egyik helyet erőtér-pajzs szerűség védi és csak mandínerről lehet belőni? :) Bár lehet,hogy tévedek... :R :)

(#238) ZakRob válasza deedee (#237) üzenetére


ZakRob
senior tag

Akkor benéztem a dolgot, azon a részen már túljutott.

(#239) ZakRob válasza ToBeY (#232) üzenetére


ZakRob
senior tag

Amelyik előtt van az a védő akármi, annak háta mögé lehet menni oldaról és onnan kell belőni a gömböt.

(#240) deedee válasza ZakRob (#239) üzenetére


deedee
őstag

mondom mandííííner... :D :D ;]


ja és a prey eddig bejött,jobban mint ez... :D

[Szerkesztve]

(#241) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ismét elakadtam :B Bejutottam egy ilyen terembe ahol van egy ilyen csatorna féle,amiben mennek a golyók.Mögöttem el lehetne menni de plazmával van véde,és hiába lövöm be a golyót az sem segít. :(

(#242) deedee válasza ToBeY (#241) üzenetére


deedee
őstag

egy csatorna amiben a plazmagömbök suhannak ezerrel?egy kicsi ajtón tudsz bejutni?Ha igen,akkor menj be a csőbe,szlalomozz a gömbök között és a túloldalon találsz egy kis ajtót,azon jutsz tovább... :)

(#243) #gab_


#gab_
őstag

hali.
miért van az, hogy max 75 az fpsem? :(
a driverbe és a játékba is kikapcsoltam a v syncet

(#244) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ezzel az episode eggyel, lehet cs-source-ot is letölteni a steamen keresztül, és használni a neten játékra?
Mert a nyomorultak,csak a 9000ft-os csomagba tették bele.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#245) #gab_ válasza moongoose (#244) üzenetére


#gab_
őstag

nem :(

[Szerkesztve]

(#246) moongoose válasza #gab_ (#245) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Köszönöm!

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#247) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

láttam ezt a game-t és nagyon ott van a TOP-on,megkellene szerezni csak nem tudom mert meg van az unokatesomnak csak az meg baszta feltenni ISO-ba. :O :O kapja be!!!!!
kis HDR ott pirit benne nagyon jo.
Meg jönnek benne valami pokszerűségek vagy nem tudom miféle lény lehet az.
meg megkell szerezni még sok részt.
PL:HL2 Lost Coast,Episode one,deathmatch...stb.

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#248) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

egy pár képecske:
[link]
[link]
[link][link]
[link]
nehogy valaki bepisiljon este az ágyba mert anyu megver téged.
[link]
[link]
ez a kép ugy néz ki mint ha DX10-es lenne.

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#249) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

valakinek megvan már?És jó a game a half life 2-höz képest?

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#250) Face8814 válasza Dj Sügi (#249) üzenetére


Face8814
őstag

Amikor megjelent utana pár nappal később már végig is toltam. Nem túl hosszú, viszont nekem nagyon tetszett. :C Hamarosan pedig érkezik az Episode 2!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.