Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Dj Sügi válasza Face8814 (#250) üzenetére


Dj Sügi
őstag

grafika vagy játékélmény vagy ilyesmi?

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#252) Face8814 válasza Dj Sügi (#251) üzenetére


Face8814
őstag

A HL2 után nem fog csalódást okozni. Nagyon szép ( bár ugye ez relatív, viszont nekem nagyon tetszett ), illetve maga a játékélmény is jó volt. :C
Összességében azt mondom nagyon érdemes végigtolni, szerintem nem fogsz csalódni benne!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#253) Dj Sügi válasza Face8814 (#252) üzenetére


Dj Sügi
őstag

oké köszi! :C Most fogom elkezdeni ...eddig nagyon szerettem a half life-okat :R

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#254) HDR renderin válasza Dj Sügi (#251) üzenetére


HDR renderin
senior tag

be linkeltem pár képet ottnyugodtan megnézheted a képeket,vannak viszont elég jó kis ijesztő is benne.

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#255) Dj Sügi válasza HDR renderin (#254) üzenetére


Dj Sügi
őstag

ja látom!A graf túl sokat nem fejlődött csak egy kicsit,+HDR nem is rossz!Szóval tetszik :C

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#256) HDR renderin válasza Dj Sügi (#255) üzenetére


HDR renderin
senior tag

ok,örülök hogy neked tetszik!!!! :R :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#257) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

A gém kira, csak a játékidejével van 1 csöpp problem, nagyon rövid, amikorra elkezdtem élvezni akkorra lett vége.

(#258) Dj Sügi válasza HDR renderin (#256) üzenetére


Dj Sügi
őstag

egszerűen szuper! :R

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#259) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

Mikor 3 lyukból jönnek azok az óriáscsótányok a beszakadt parkolóházban, és az autókat kell az emeletről lelökdösni, az meglehetősen zura rész.
Mennyi van még azután a gámából?

(#260) MoneyM


MoneyM
senior tag

Hali!


Egy AMD 3200+(Barton), 512 MB DDR RAM, ATI 9600-os gépen elfut a játék viszonlag jó minőségben(persze nem minden max-ra húzva). Mert ha igen akkor rohanok el megvenni. :C

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#261) PhilBrick válasza MoneyM (#260) üzenetére


PhilBrick
őstag

1024-ben high detail, medium textúrákkal, szűrők nélkül valószínűleg játszható lesz.

(#262) Dotn


Dotn
aktív tag

Mikor jon az Episode 2? Meg az iden kijon?

(#263) [HUN]Tyson válasza Dotn (#262) üzenetére


[HUN]Tyson
senior tag

Asszem karácsony, de nem vagyok biztos benne.

(#264) Dj Sügi válasza [HUN]Tyson (#263) üzenetére


Dj Sügi
őstag

a gamestarba azt írták hogy kb:fél évente jön majd egy rész!

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#265) SITHás


SITHás
csendes tag

Tudtok olyan oldalt, ahonnan elérhető az episode one végigjátszása? Vagy ha végigtoltátok már, akkor TI is segíthettek... 3. küldetéssor: a liftnél kimegy a biztosíték. Visszakapcsolom, és... NA INNEN MIT ÉS MERRE ÉS HOGYAN?? Előre is THX!

(#266) [HUN]Tyson válasza SITHás (#265) üzenetére


[HUN]Tyson
senior tag

Innen aztán védd magad! És Alyx-et! Kemény rész! Én is itt tartok most, csomószor próbáltam de mindig szétkaptak. Majd csak sikerül eccer a liftig kitartani.

(#267) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

Pirulva bevallom, hogy tele lett a liftnél a bakancsom, hogy ezredszerre is szétkapnak, ha máshogy nem akkor egy elejtett kézigránát csinál belőlem absztrakt falimintát, és jött a god mode, és bosszúszomjasan bedaráltam az ellent. Szégyellem magam.

(#268) Dotn válasza [HUN]Tyson (#267) üzenetére


Dotn
aktív tag

Nem kell szegyelned magad,ez tenleg egy szivatos resz.En ugy csinaltam meg,hogy probaltam a lift kozeleben maradni.Persze mikor en is szarban voltam,akkor elrohantam egy kis frisitoert,aztan gyorsan vissza a lifthez.Es mikor kinyilt,usgyi be.Nekem igy sikerult.De mivel nem eloszor vittem vegig,volt olyan is mikor rohangaltam fel-ala mint a mergezett eger,viszont igy tenleg szivatosabb.

(#269) kisho


kisho
senior tag

Megjelent a 2. epizódról néhány ingame múvi. Nézzétek, érdemes!

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Az 1. epizódot lazán lekörözi.

(#270) alitak


alitak
senior tag

Elakadtam egy résznél, és már semmi 5letem sincs, hogyan tovább. Egy faépületben vagyok, ahol egy repkedő vmi lelő egy embert. Az elejti a rakétevetőt, benne 3 rakétával. Gondoltam le kell lőni a repülőt, de nem sikerült. Sokszor tűnt úgy, hogy mind a 3 rakéta betalált, de az csak lőtt tovább. Hogyan kell itt továbbmenni?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#271) Dotn válasza alitak (#270) üzenetére


Dotn
aktív tag

Szia!

Ezt a reszt csak a raketavetovel tudod megcsinalni.Ha pontos a celzasod akkor elvileg elegnek kell lenni a harom raketanak.Viszont ha nem sikerul,vagyis kiurul a tarad,akkor nez jobban korul mert valahol kell lenni egy zold ladanak,ami televan utanpotlassal.(ott a fahazban valahol az alsoszinten,vagy fent ahol most vagy)

Sok sikert :)

[Szerkesztve]

(#272) sakto


sakto
őstag

én is elakadtam :B
egy hangárba vagyok..és a csajszi odaáll egy gépágyuhoz :U ..és valamit magyaráz..a hangárba van 2 vonat az egyik félig log valami tarton ;) és közbe folyamatosan jönnek a katonák fentröl ugrálnak le! mit? és hogy csináljak?

(#273) xlaci


xlaci
senior tag

Segítsetek pls!!!
Sehogy sem tudok rájönni hogy mivel kell felmászni a sziklára rögtön az elején a csaj után :F

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#274) alitak válasza sakto (#272) üzenetére


alitak
senior tag

Állandóan vissza kell menni emberekért, kb. 3szor, ami nem olyan nagyon könnyű, mert mindenhonnan jön az ellen.

#273: a legelején a gravity gunnal le kell szedni a deszkákat és akkor tovább tudsz menni.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#275) xlaci válasza alitak (#274) üzenetére


xlaci
senior tag

Thanks! :R

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#276) Shabranigdo


Shabranigdo
tag

hali
valaki nem tudja,véletlen,hogy az autosave-et hogy lehet kikapcsolni,ha lehet?

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#277) Dj Sügi válasza Shabranigdo (#276) üzenetére


Dj Sügi
őstag

szerintem nem lehet!!! :U

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#278) Shabranigdo válasza Dj Sügi (#277) üzenetére


Shabranigdo
tag

hát azért még reménykedem,mert nekem valamiért ott fagy.így nem az igazi,hogy minden autosave után resetet kell nyomjak :(

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#279) Dj Sügi válasza Shabranigdo (#278) üzenetére


Dj Sügi
őstag

az tényleg nem jó!!! :(

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#280) Shabranigdo


Shabranigdo
tag

a game eredeti,szal mindenképp valami console parancs vagy ilyesmi kéne.(jut eszembe megnézem config fájlt,hátha van ott valami ilyen beállítás :B )

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#281) sakto válasza alitak (#274) üzenetére


sakto
őstag

köszi :R
már ki is játszottam...

(#282) cor


cor
őstag

hát ez piszok rövid :(((
ennél azért valamivel (JÓVAL!) többet vártam... :O

már azt se értem akkor ezt pontosan hová soroljuk hisz ez kiegnek is halovány nemhogy folytatásnak.. :Y

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#283) fLeSs


fLeSs
nagyúr

meg tudja mondani vki, hogy ha demót akarok felvenni (record demónév) akkor miért lép ki a játék a winbe? vagyis nemtok felvenni demót... :U

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#284) kisho válasza fLeSs (#283) üzenetére


kisho
senior tag

Nekem más jellegű problémám volt (nem tudta visszatölteni a kimentett állást), amit VGA driverfrissítés megoldott, próbáld meg, hátha neked is segít. Ja és a játék le van frissítve?
Ha nem megy sehogyse, esetleg kérdezz rá a steampowered.com fórumán.

[Szerkesztve]

(#285) ballington


ballington
addikt

Szasztok!
megszreztem ezt a kieget, de a tömörített zip-ben csak két könyvtár van van, meg benne néhány dolog. semmi indítható állomány nincs.
hogyan kell elindítani? nincs semmi info file ami leírná h hogyan kell.

előre is thx.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#286) atoka1


atoka1
tag

Sziasztok!
Próbálta már valaki x64-alatt a játékot? Mit kell föntennem hozzá hogy menjen alatta vagy megy alapbol?

(#287) athomi


athomi
veterán

Szevasztok!
Piszkosul felidegesített ez a játék!!!
Megvettem elég drágán, hazamegyek és elkezdem instalálni, de nem csinálja!
Mi lehet a baj? A baj? Hát az hogy nincs internetem. Internet nélkül nem teszi fel ezt a sz...!
Elég pofátlanság ez így nem? Internet kell a játékhoz. Na amit ezután gondoltam azt inkább nem írom le (törvény).
:W :W :W :W

(#288) athomi


athomi
veterán

Jut eszembe.
Lehet én vagyok a hülye.
Ha valaki tud erről valamit az irja meg mert érdekel!

(#289) userZ


userZ
tag

A halhatatlanság módot (god) hogy kell beállítani az episode one- ban? :)

Stop the Earth, I want to get off!

(#290) athomi válasza userZ (#289) üzenetére


athomi
veterán

Nem tom!
Én ilyesmivel nem sztam fogl.
Minek azt beállítani?

(#291) userZ válasza athomi (#290) üzenetére


userZ
tag

Nincs időm most órákig gémolni, gyorsan végig akarok rajta futni, csakhogy lássam ezt is :B

mod: valaki írta, hogy god móddal jutott túl egy részen...

[Szerkesztve]

Stop the Earth, I want to get off!

(#292) kBagyula válasza athomi (#287) üzenetére


kBagyula
senior tag

Rávan írva a dobozára, hogy internet kapcsolat szükséges... [kép] :(

(#293) userZ


userZ
tag

Találtam egy leírást cheat-re, de nekem sajna nem akar előjönni a konzol ezzel a módszerrel. Próbálta ezt valaki, vagy akinek sikerült a cheat, az hogy csinálta? Naon örülnék, ha valaki írna ezzel kapcsolatban! :R

mod: ja a link: [link]

[Szerkesztve]

Stop the Earth, I want to get off!

(#294) Shabranigdo válasza userZ (#293) üzenetére


Shabranigdo
tag

azthiszem angolra kell állítani a billentyűzetet és akkor a 0-ra előjön a konzol

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#295) Elrond


Elrond
senior tag

ma megvettem, most installom aztán írok véleményt.....

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#296) userZ válasza Elrond (#295) üzenetére


userZ
tag

Üdv! Nézd már meg, hogy nálad müxik e az előző hsz-omban belinkelt mód alapján a cheat, mert nekem a virágboltos verzióban nem akaródzik a dolog! Köszi

Stop the Earth, I want to get off!

(#297) Elrond válasza userZ (#296) üzenetére


Elrond
senior tag

Csáó!

Néztem nekem sem :(

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#298) Elrond


Elrond
senior tag

Én mindjárt az elején elakadtam, amikor a csajszival valami terembe kéne bejutnunk
és nem tudom hogyan? :F

kicsit régen játszottam már hl2-vel

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#299) userZ válasza Elrond (#298) üzenetére


userZ
tag

Sikerült megoldani? :)
Azthiszem ott tartasz, hogy lentről fel kell vinni egy olyan energia gömböt a csajnak azzal a rozoga lifttel. Majd ő átprogramozza, neked be kell dobnod az ajtón és ennyi...)
Hát elkezdtem én is cheat nélkül. Most végeztem egy óriás pókkal....de ezek a pókok kikészítettek idegileg:)

Stop the Earth, I want to get off!

(#300) Elrond válasza userZ (#299) üzenetére


Elrond
senior tag

Sikerült rájöttem köszi

viszont most meg vmi lift zuhan le velem(elszoktam már az ilyen szivatásoktól)

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.