Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) cirkus


cirkus
aktív tag

Hy !
Egy kis segítség kellene !
Túl vagyok azon a részen, hogy civileket menekítek át a vasútas csarnoknál . Utána egy lépegető gépet kell kinyirni, ami nem megy !
HOgyan kell itt tovább jutni ??

(#352) Geryson válasza cirkus (#351) üzenetére


Geryson
addikt

Miért nem megy??? Ha eddig eljutottál, akkor ennek már könnyedén kellene mennie. Menj fel a konténereken az "emeletre", azaz arra a kis függő folyosóra, ami teli van rakétával már és akkor adhatsz neki.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#353) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok na kissé upolom a topikot,és zsibassztalak titeket néhány kérdés erejéig.
Elöszöris nekem most volt időm,kedvem elövenni eme nagyszerű sorozatot,mert most jutottam a 3 részhez olcsón,nagyon megérte,ma befejeztem az HL2-öt már amig vártam,hogy végelegyen,de amint vége lett egyből nekiugrottam a Episode One-nak,itt lenne egy kérdésem.
Miután odajutottam maghoz,és bekapcsoltam egy sugarat ami a magra írányul,nem tudom mi a további leendő,merre?

Kép

(#354) Jazz


Jazz
veterán

Üdv!

A játékban hogy lehet a nyelvet választani steam nélkül? Gondolok arra hogy pl. indító kapcsolók: hl2.exe -korean vagy valami ilyesmi.
thx

free your mind

(#355) Jazz válasza Jazz (#354) üzenetére


Jazz
veterán

Akkor már ide is beírom, hátha valakinek jól jön:

Csak rájöttem.:))

Fejlesztői konzollal játék elindít -console paranccsal, majd a consolban 'cc_lang korean' vagy amit akarsz.
Nagyszerű, mert játék közben változtatható a felirat nyelve, hatás azonnali és örömteljes. Éljen! :D

free your mind

(#356) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Hali. Olyan gondom van hogy megvettem eredeti dvd-n korábban a gamet és be is aktiváltam a cd kulcssal ami a tokban volt. Az a baj hogy az egy régi acc amire aktiváltam amire nem emlékszem már ezért szeretném ugyanazzal a kóddal aktiválni a mostani accountomon is de nem engedi mert már aktiválva van. A kérdés tehát az hogy mit lehet tenni hogy ne kelljen újra megvenni a gamet hanem ugyanazzal a kóddal tudjam aktiválni a mostani accomon?

(#357) DeFranco válasza Dj.Mike (#356) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem ez nem megoldható, ne is próbálgasd olyan (új) accounttal, amin más is van, nehogy zárolják véletlen. Próbáld meg visszaszerezni a réggi accountodat, amire aktiváltad. Valamire csak emlékszel belőle: usernév, vagy e-mail cím. A Steam support segít ebben neked, ha megadsz pár adatot. Mivel a doboz a kezedben van, ezért le tudod fotózni, el tudod küldeni.

(#358) ollie válasza Dj.Mike (#356) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudod ugyanazzal a kóddal aktiválni, ez már végleg a másik accounton marad.

***

(#359) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Köszi a válaszokat. Szerencsémre eszembe jutott a legelső accom neve meg jelszava is. És láss csodát: rajta van az ep 1. Viszont az újabb accomon az alap hl2 meg az ep 2 van rajta. Azokat a steamról töltöttem le vásárlással és érdeklődnék hogy azokat sem lehetne áthelyezni a régi accomba? Mert azokhoz nem kellett aktiváló kód.

(#360) #65675776 válasza Dj.Mike (#359) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem lehet áthelyezni.

Aktiváló kód meg nem is kell ha már egyszer közvetlenül Steam-ről szerezted be.

(#361) albert8


albert8
addikt

Helló
MA toltam végig a gamet és a végén kellene lennie egy videónak, de az a rész nálam fekete screen és nem tudom miért, majd leáll exe hibával.
Valakinek van esetleg ötlete miért?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#362) Ndruu válasza albert8 (#361) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az EP2 teaser videója látható ott. A Steam/SteamApps/username/half life 2 episode one/episodic/media mappában megtalálod a videót.
Kodekhiba lehet a gépeden, próbáld meg különféle lejátszókkal megnyitni (VLC, KMPlayer...)

Harrrr!!!!

(#363) albert8 válasza Ndruu (#362) üzenetére


albert8
addikt

Mi lenne dolgom, hogy menjen rendesen?
VLC,WMP és MPC van a gépen

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#364) #65675776 válasza Ndruu (#362) üzenetére


#65675776
törölt tag

Érdekes, mert most a játék nálam sem játssza le, csak a hang megy szaggatottan. Wmv-vel nem tudom milyen codecprobléma lehet. Bár ha agyatlanul a mov-ot akarja lejátszani...

[ Szerkesztve ]

(#365) Ndruu válasza #65675776 (#364) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

És tényleg, nálam sem jó. A legutóbbi update-tel lett egy pár bug benne amúgy is (pl. a végén a vonatra szállás után Alyx kétszer is elmondja ugyanazt a mondatot (Here we go. We did it gordon!).
A videóval is babrálhattak valamit, mert csak a háttérben indul el. (Win7 alatt ha nyomsz egy Ctrl+Alt+Del-t és a feladatkezelőt választod, akkor elő fog jönni a videó is). Sima feladatkezelő előhozásra (Ctrl+Shift+Esc) nem jön elő, csak fekete marad a képernyő.

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.