Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- mefistofeles: Az újkori csalók...
- Victoryus: Rapoo VT9Pro egér
- Gurulunk, WAZE?!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
Új hozzászólás Aktív témák
-
Hello!
Milyen kóddal lehet előcsalni a citadellában használható graviti fegyvert?
Próbáltam a give weapon_physgun-nal(egy cheat lista szerint ez az)és a superphys-el is,de mind a kettőre azt irta,hogy nincs a GiveNamedItem listában.A korábbi pályákon lehetne ezt egyáltalán használni?
S hogyan lehetne megváltoztatni a futási és a zsemblámpa használati időt(elnyújtani)?Melyik fájlban vannak ezek meghatározva? -
Ez azért nagyon nagy szemétség egy átlag felhasználó számára.Azért ne játsszon valaki egy játékkal,mert nincs internete.Túlzottan naiv voltam eddig(vagy h...e?
)Terveztem a játék megvételét,de ha ilyen szemetek akkor inkább felhasználom a haverom Steam-ről letöltőtt verzióját úgyis fel lehet telepíteni több gépre is ő úgysincs oda tőle.Az is elég ha csak a merevlemezt viszem át akkor is az én registymet fogja használni,igaz?
[Szerkesztve] -
Bocs,hogy megint értetlenkedem,de tényleg nem birom felfogni ezt a steames működést s addig félek megvenni a játékot.Nincs net kapcsolatom egy havernál létrehozok egy steam accountot a cd key alapján,remeber my password-öt beikszelem ezáltal offline módba teszem s igy már megy net nélkül,de ezt úgye a havernál lévő steam kliensel teszem meg,de akkor,hogy fog az én net kapcsolat nélküli gépemen futni,honnan tudja az én steam kliensem ami még soha nem látott netet,hogy regisztráltam.Ezt egyszerűen nem értem.Valamilyen regisztrációs bejegyzést kell átmásolni vagy mi?
-
Most jön a (feltételezhetően)már ezerszer feltett kérdés a már ezerszer leirt kifogással,hosszú a két topik.Előre is bocsánat.
Ha megveszem a dobozos verziót akkor kell-e a játék aktiválásához vagy magához a játszáshoz internet vagy kapok egy kódot amivel net nélkül aktiválhatom.Csak mert ha kell net akkor nincs értelme megvennem talán ha csak aktiválni kell akkor menne,bár ott is kérdés,hogy cd kell-e hozzá vagy csak valami kód ami alapján visszadob egy másikat?
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5g 8/256gb - Szép állapot, akár beszámítással
- LG 70UN74003LA Smart LED Televízió, 70" (177 cm) - 4K Ultra HD, HDR, webOS
- TP-Link RE650 AC2600 (RR650) WIFI hatótávbővítő
- BONTATLAN Új Iphone 16 és 16 Plus 128-512GB 1év APPLE garancia gyári független Deák AZONNAL Átvehető
- ÚJ Bontatlan iPad Air 6 - 7 gen 11 és 13 Minden szín 1 év Apple Garancia Azonnal Átvehető DEÁK Térné
- Samsung Galaxy A40 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- Lenovo LEGION Pro 5 / Pro 7, Lenovo Yoga Pro gépek (RTX 4060 / 4070 / 4080 / 4090)
- Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- Bomba ár! Dell Latitude 7400 - i7-8GEN I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD IPS I CAM I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest