Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) myrra válasza LOTR (#800) üzenetére


myrra
senior tag

te dolgod hogy mit hiszel el. elvileg a dobóatlétáinkból se mutattak ki semmit, mégis világcsúcsokat dobáltak. és nem az őserő miatt abban biztos lehetsz

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#802) Manitou válasza myrra (#801) üzenetére


Manitou
addikt

Na majd én megmutatom, őserő powa ;] :D

[Szerkesztve]

(#803) LOTR válasza myrra (#801) üzenetére


LOTR
addikt

na várj azoknak egyáltalán nem hiszek, tuti, hogy doppingoltak :), mondjuk abban a sportágban mindenki, csak a mieinket kapták egyedül el, sajnos ez van
nem egészen ide tarozik, de:
beszéltem egy úszóval, ő még fiatalabb mint Cseh Laci, de háton nagyon ott van mögötte állítólag, csak hát ugye kb azok vannak reflektorfényben akik az elsők, na mindegy, még van ideje
az úszósportban szokták mondani, hogy nem lenne értelme doppingolni -legalábbis én ilyeneket olvastam-, aztán ezt mondtam neki, hogy mi a helyzet vele, erre ő mondta, hogy ez hülyeség, mert ott ugyan úgy doppingolnak, és a vezetőség szépen azt csinálja, hogy aki nem hajlandó ''beszedni'' az anyagot, azt nem viszik versenyekre
szintén nem tudom, hogy mi igaz belőle és mi nem, de sztem van igazságalapja, mivel egy étterem/sörözőben :D beszélgettem vele, és volt egy kicsi bennünk, tehát nem vszínű, hogy hantázott -remélem jól emlékszem :DDD

visszatérve eredeti témához: őserdő márpedig van :))

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#804) attilam válasza Geli (#799) üzenetére


attilam
őstag

Ha csirke melled van, a heti két intenzív edzéstől az is marad. ;)
Egyszer kellene megedzeni rendesen, és jól kajálni, aztán akkor nőne is. :)

(#805) etilin válasza LOTR (#800) üzenetére


etilin
aktív tag

Laslie Black-ről ne beszéljünk mert ugy beperel, hogy arrólkoldulsz :D

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#806) Manitou válasza etilin (#805) üzenetére


Manitou
addikt

Merről? :D

(#807) Janesz válasza God Vazzeg (#761) üzenetére


Janesz
őstag

ma én is melleztem és hajnal 2 körül feküdtem 7-kor keltem 1 turmix és egy kis rizs+csirke (télleg kevés mert semmi étvágyam nem volt ) majd 1-kor edzés előtt letoltam egy szőlőcukros turmixot és rá 15 percre lementem edzeni....évek óta nem ment ilyen szarul az edzés...a 140-be kettőt bírtam tolni...holott a múlthéten 145-be ment 6ism...
és nagyon hirtelen fogyott el az erőm ami nem jellemző annyira...szal fos voltam egyszóval...ott volt Etilin is...külön köszönet neki,hogy segített és nem áztatott el a fórumon mekkora hurka vagyok...

(#808) Geli válasza attilam (#804) üzenetére


Geli
senior tag

hehe,csak vicc volt ;] jobban fejlödik heti kettőtől...egyet nem is erzem,nagyon kevés! :U

(#809) Janesz válasza God Vazzeg (#786) üzenetére


Janesz
őstag

az én haverom meg 61kg-osan 115kg-ot (kondikörvezető srác)
a másik haverom meg 65kg-osan 135kg-ot...

(#810) Janesz válasza Geli (#808) üzenetére


Janesz
őstag

érdekes...minden óriás embernek megfelel a heti 1x mellezés...neked meg nem...jóba eleknek 12 nap után következnek újra az adott izmok... :U

(#811) Geli válasza Janesz (#810) üzenetére


Geli
senior tag

ez van,nekem jobb a heti2...masik meg,közel se ''minden'' orias embernek nem felel meg, nagyon sokan 2* edzik...biztos csak véletlenül... :U

(#812) Janesz válasza Geli (#811) üzenetére


Janesz
őstag

igazad van sokan edzik 2x a testrészeket vagy azokat amik le vannak maradva csak ők egyrészt esznek rendesen és koxolnak... így gyakorlatilag sokkal gyorsabban regenerálódnak mint te vagy én... :U

(#813) attilam válasza Geli (#808) üzenetére


attilam
őstag

Az hogy mit érzel az egy dolog. Attól még nem regenerálódott az izom, hogy Te nem érzel semmit.

(#814) Geli válasza Janesz (#812) üzenetére


Geli
senior tag

háát,igaz...nem kokszolok :) de én ugy vettem eszre jobben fejlodok a kettötől,mint a heti egytől...régen ugy csinaltam,késobb tértem át a heti 2re!bar ez lehet attol indult meg hogy jobban kajálok :U lehet attack utan ujra egyszer fogok mellezni,akkor majd kiderul :U

(#815) Geli válasza attilam (#813) üzenetére


Geli
senior tag

és nem is megy kevesebbel!pedig full megdolgozom, mind2 nap, annyira hogy az utolso tarogatások már a 12kiloval is alig mennek :U miből tudom hogy regenerálodott az izom,ha nem ebből?
anno én azt olvastam hogy a tricepsznek kell a legtöbb idő,annak volt 4nap irva :F

(#816) Woodslave


Woodslave
nagyúr

télleg, hol vannak tanulmányok erről az egy hetes regenerálódáso időről? Télleg érdekelne vmi tudományos háttér. Mondjuk fogadni mernék, hogy legalább annyit tudnék találni, ami szerint ez marhaság...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#817) Janesz válasza Geli (#815) üzenetére


Janesz
őstag

és szted ha mellezel 2x egy héten és tricepszezel is akkor a tricepsszel miújság?

(#818) Geli válasza Janesz (#817) üzenetére


Geli
senior tag

heti egyszer tricepszezek, es azt a plusz egy fekvenyomast hetente meg se érzi,mert erősebb a mellemnél,meg különben is több megy mellre mint tricepszre fekve

[Szerkesztve]

(#819) Janesz válasza Geli (#818) üzenetére


Janesz
őstag

hát nemtom...nem jósolok neked óriásmellet és tricepszet...inkább ilyen kis besült de erős izomzatot...de azzal megcsapkodhatod a farkad ha nem az a cél....

(#820) myrra válasza LOTR (#803) üzenetére


myrra
senior tag

ja hülyeség hogy az úszásban nincs értelme a doppingnak. állóképességet és gyorsaságot is lehet növelni doppinggal. szóval el is dőlt

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#821) Geli válasza Janesz (#819) üzenetére


Geli
senior tag

mellem és a tricepszem is jol fejlodik...

(#822) Bubee82 válasza Geli (#821) üzenetére


Bubee82
őstag

Kezdőként még örülhetsz h fejlődik, de majd lassan eléred azt a szintet ahol szépen be fog lassulni a fejlődésed vagy netán le is fog állni. Na akkor tudni fogod h mit kell tenned :)

Én még mindig azt mondom h ha vki mindent belead, akkor meg se fog fordulni a fejébe h újra mellezzen.

(#823) Bubee82 válasza myrra (#797) üzenetére


Bubee82
őstag

Még mindig tartom a véleményem :) :P

(#824) Geli válasza Bubee82 (#822) üzenetére


Geli
senior tag

amíg fejlődök örülök,amint megállok váltok ;] :)

(#825) Bubee82 válasza Geli (#824) üzenetére


Bubee82
őstag

Tudtam h ezt fogod írni :)

(#826) Geli válasza Bubee82 (#825) üzenetére


Geli
senior tag

:D honnan?gondolatolvasó vagy?:)

(#827) Bubee82 válasza Geli (#826) üzenetére


Bubee82
őstag

Szerinted? ;]

(#828) myrra válasza Bubee82 (#823) üzenetére


myrra
senior tag

engem ez nem zavar. mindenki azt és abban hisz amiben akar.
és mindenki avval vágja át a másikat amivel akarja, és tudja
pl Lezli Blek nyiltan erőlködik hogy soha nem szedett semmit.
pedig dehogy nem. csak ezt nem mondhatja a tévében el.
de végülis neki van igaza mert sokan el is hiszik neki. akkor miért ne csinálná

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#829) Janesz válasza myrra (#820) üzenetére


Janesz
őstag

azt gondolná az ember,hogy fociban se sok ...mégis mostanság hullanak mint a legyek...:(
a foci a doppinglistán jóval a testépítés előtt áll...
a teljesítménysportokban az alp kox azt csinálja,hogy a vörösvértest több oxigént tud szállítani az izmokba..így egy frankó vérkeringéssel ugyanolan tempó mellett kb csak 70%-kon kell vernie a szívednek ugyanahhoz a oxigén/vérellátáshoz mint egyébként nélküle...(ez az epo amit a bicajosok előszeretettel használnak)

(#830) myrra válasza Janesz (#829) üzenetére


myrra
senior tag

ja tom
a lance kézstrong is meg a többi is tele volt vele.
rá ugyan nem tudták bizonyítani, de ettől még így van.
ugyan ez a helyzet a többi sportolóval is. meg Lezli Blekkel is
őneki annyival könnyebb hogy szarik rá mindenki doppingol-e vagy sem, mert nem olimpiai szám
epo-val nem nagyon foglalkoztam eddig, csak annyit tudtam plusszban hogy a fáradtsági küszöböt is kitolja rendessen

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#831) GodHeart válasza myrra (#830) üzenetére


GodHeart
senior tag

sztem Lance nem doppingolt... olvastam mind a két könyvét és sztem tényleg nem doppilgolt sose.. egyszerűen kitartó és nagyon jó a genetikája ehhez a sporthoz.. van ilyen is..

(#832) myrra válasza GodHeart (#831) üzenetére


myrra
senior tag

ne gyere te is evvel a szar genetika szöveggel vaze

az csak addig számít míg senki se kokszol
utánna lemarad, és győz a kokszos. te is hiszel a mesékben

ismered a Nagy Danit? asszem kapuvári vagy fertődi

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#833) Janesz válasza myrra (#830) üzenetére


Janesz
őstag

az epo már nagyon nem trendi...az egy alap csak...vannak sokkal durvábbak mostanság...azok majd kb 3-4év múlva kerülnek kereskedelmi forgalomba...

(#834) GodHeart válasza myrra (#832) üzenetére


GodHeart
senior tag

nem.. csak hiszek még tisztességben a világon. hogy még nem halt ki ez a fogalom.. csak ennyi

(#835) myrra válasza GodHeart (#834) üzenetére


myrra
senior tag

csak a sportban:)
bár lehet tisztességesen doppingolni is:)

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#836) Janesz válasza GodHeart (#831) üzenetére


Janesz
őstag

persze...szted leírja a könyvébe majd a kúráját is mi?
azt hittem több eszed van ennél...
persze kitartó meg minden oszt nem tudja már majdnem 10 éve senki megverni a touron...annyi,hogy neki bírja a legjobban a szervezete és neki vannak a legjobb orvosai...
attól még óriási dolog amit véghez visz meg minden,de ha bárki is azt hiszi,hogy 150-es átlagpulzussal 40-es átlagtempóval egy hegyihajrát le lehet nyomni az naív vagy nemtom mi...

(#837) GodHeart válasza Janesz (#836) üzenetére


GodHeart
senior tag

jó.. én sem ma jöttem a falvédőről, hogy a könyvében leírja, de akkor is elég őszintének tűnt.. lehet naiv vagyok, de valahogy meggyőzőtt. De sztem ezen tök felesleges is beszélni.. úgyse fog 100%-ra kiderül, hogy mi volt, vagy mi nem volt.:)

(#838) Janesz válasza GodHeart (#834) üzenetére


Janesz
őstag

most komolyan kérdem te ennyire hülye vagy vagy csak tetteted és poénkodsz??

szted amikor egy faluvége testépítő és erőemelő kupára bekokszolnak az emberek mint az állat akkor a világ egyik legnyagyobbb sportrendezvényén ahol a szponzoroknak óriási presztizskérdés kinek a versenyzője/csapata győz ott nem koxolnak??
ez nem tisztesség kérdése..hidd el tisztességesen bekoxol mindenki... ;]

(#839) Janesz válasza GodHeart (#837) üzenetére


Janesz
őstag

sztem azt a könyvet sem ő írta hanem valami okoska akinek nagyvonalakban elmondta mi merre hány méter..felvettek vagy 20 kazettányi anyagot a csávó meg megírta...

valaki bemártotta most de hidd el más is ugyanúgy cuccozik..még itt magyarországon is az élmezőny...én is keróztam versenyszerűen és tudom mi a dörgés...életem legkeményebb felkészülése után az a csávó aki egy évvel korábban majdnem kört kapott tőlem az ob-n hirtelen 4-5év bicózás után úgy megtáltosodott,hogy bealázott mint a szart...meg nem csak engem mindenkit...

(#840) myrra válasza Janesz (#838) üzenetére


myrra
senior tag

ennek full egyértelműnek kellene lenni. erről szól az összes vb, olimpia
csak a média, meg a sportvezetők megpróbálnak egy leplet húzni köré hogy itt aztán csak tiszta emberkék vannak és jaj annak akit elkapunk.
nézzék már meg az amerikai atlétákat. bagy mondok mást. fogadok hogy pl a kalapácsvető kvalifikációs szintet se lehet elérni koksz nélkül. lehet vagy 75 méter
pedig azzal még tök utolsó vagy az olimpián....
de a többi sportban is így van. mindegy ráhúznak egy leplet és hangoztatják hogy milyen nagyszerű
és az is. etttől még meg kell dolgozni az eredményekért, sok év munkája benne lehet.
de bajnok csak tehetségből, meg genetikából nem születik

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#841) myrra válasza GodHeart (#837) üzenetére


myrra
senior tag

Nagy Danit ismered?

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#842) vcsabesz


vcsabesz
tag

Na látom megint a koksz a téma :C
Igazából szerintem ott van a kutya elásva, hogy az emberek, a nézők megkövetelik a kiemelkedő teljesítményeket. A külföldi focimeccseket se néznék ennyire, ha nem lenne ilyen látványos, mozgalmas a játék. Erre nagyon jó példa az itthoni foci. Igaz, hazai focistáink legtöbbje nem is akar focizni. De valljuk be, mi is az egyedi, nagy teljesítményekre vagyunk kíváncsiak. A másik dolog meg az, hogy a magyar sportdiplomácia nevetséges. Miért van az, hogy a legtöbb nemzetközi versenyen a mi sportolóinkat szivatják agyba főbe? Elgondolkodtató, és csak nagyon kevesen tudják erre a választ.

[Szerkesztve]

(#843) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nah, mától beindult a Zuzo-tesztüzem... =) Első páciensek: NO Burst (edzés előtt) és Attack + MyoMax (edzés után). Aztán ha ez elfogyott, akkor edzés után átváltok a Vitargo CRX + IsoFruit Delire + G-Bomb kombóra.

Amúgy sztem az Attack és az IsoFruit a legjobbak ízre az új termékek közül.
Imi egy ideje már NO Burst + Vitargo CRX-et használ és azt mondja még kox mellett is érezni a hatását... Szóval tudnak valamit ezek az új cuccok. =)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#844) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#843) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Rohaggyá meg hogy ilyenekre telik neked :( :O :D Attack + Myomax :(( Amúgy respect :R :D

[Szerkesztve]

(#845) Bubee82 válasza Agyzuzo (#843) üzenetére


Bubee82
őstag

Ejnye! Hát a G-Kick-et már be se veszed az összeállításba? :DDD Érdemes! :D Még az anyagnál is többet ér :DDD

Kérdés: G-Bomb mikor jelenik meg?

[Szerkesztve]

(#846) vcsabesz


vcsabesz
tag

Ha érdekel valakit van egy jó cikk a [link] oldalon.2005.11.15-én lett feltéve ez a Farkas Tamás által írt cikk A részletek gombra kattintva bejön az egész cikk.

(#847) God Vazzeg válasza vcsabesz (#846) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jó cikk, 1x már olvastam, de érdemes volt mégegyszer elolvasni ;) Azt hiszem magáért beszél. :R

(#848) Agyzuzo válasza Bubee82 (#845) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sajna a G-Kick-el ott fejeztem be a pályafutásom, hogy beleszagoltam az egyikbe... Annyi bőven elég is volt. :D G-Bomb... Hamarosan... ;)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#849) Bubee82 válasza Agyzuzo (#848) üzenetére


Bubee82
őstag

Hát figyeld, az elnevezését mindenképpen eltalálták, bár mondjuk ehhez nem kellett volna dollár milliókat a kutatáshoz feláldozni. Elég lett volna egy emberkét behívni az utcáról és megkérni h adjon nevet az új szerzeménynek :D Pár dolcsiért vállaltam volna szívesen :D

G-Bomb-ot várom, az árára kíváncsi lennék, meg h mennyire elég.

Szerk.: Van még egy kevés nálam. Nem kéred? Nekem már nem kell, de nem azért mert nem üt, csak mert vettem szarabbat helyette :DDD :))

[Szerkesztve]

(#850) Agyzuzo válasza Bubee82 (#849) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Szarabbat? Annál tényelg csak a szárított-őrőölt szar lehet szarabb. :DDD
Áh nem, azért van amihez még nekem sincs gyomrom. :)

Amúgy jó hír gyerekek, a Tribu-X megint nem büdös. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.