Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#501) Manitou válasza Bubee82 (#496) üzenetére


Manitou
addikt

Akkor összegezném hogy én mennyit mozgattam meg első melledzésemen a termben csak fekvenyomásból :D :

10x20+10x30+10x40+10x50+9x55+4x60= 2,135 t :D Kira :))

(#502) etilin válasza Bubee82 (#496) üzenetére


etilin
aktív tag

Szerinted melyikkel égetsz el több kalóriát?
10x80 vagy 4x110
Nagyon nem mindegy hogy anaerób vagy aerób a mozgás.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#503) Bubee82 válasza deniro2 (#500) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem hinnéd? Minden amit írtál benne van abban amit mondtam...

Etilin:

Ki beszélt kalóriaégetésről? :)

[Szerkesztve]

(#504) Manitou válasza deniro2 (#500) üzenetére


Manitou
addikt

Nézd meg tütüke linkjét, ott van egy táblázat. Összevetettem pár értékkel ami a délivanba van :D Így már nem olyan nagy a difi, viszont így is van egy két kiugróan magas, ami sokkaltöbb mint ami a linkelt táblázatban előírt szükséges mennyiség

(#505) myrra válasza deniro2 (#500) üzenetére


myrra
senior tag

:C
egyetértek

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#506) zerus válasza deniro2 (#500) üzenetére


zerus
csendes tag

az RDA tényleg kevés, de sztem egy daily one még nem lehet egy átlagembernek sem megterhelő, azt hiszem, ami mar felesleges kategoriaba menne azok a pakok, iss meg animal stb. hiszen tenyleg csak hobbigyurosokrol van szo, bar aki komolyan veszi, hobbi szinten is annak talan nem arthat, de azert ebben a sportban sokszor tulzasokba esik az ember, sok feherje, stb. persze ha odafigyel vki akkor nincs gond, de sztem egy daily one-tol talan meg nem kell felnie egy atlagembernek :)

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#507) deniro2 válasza Manitou (#504) üzenetére


deniro2
senior tag

Figy, én nem mondtam, hogy a déliván durva. Ami viszont tényleg durva, hogy a hárdkór arcok szerint ebből napi 4-6 db-ot kellene beszedni, sőt legjobb, ha nem is ezt szeded, hanem valami sokkal keményebbet. Mert a több mindig jobb. Hát ez így nem igaz. Csak ennyit akartam mondani.

(#508) Manitou válasza deniro2 (#507) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem meg a délivan is dúrva. 4-6 szem :Y Persze meg a maci f@sza :D

[Szerkesztve]

(#509) Bubee82 válasza zerus (#506) üzenetére


Bubee82
őstag

Az Animal Pak miért lenne felesleges? Éppen az a pak amiben pont be van lőve - mérnöki pontossággal - egy testépítőnek a szükséglete. Számomra #1. A többi benne lévő dolog - a vitaminokon kívül - sem mellékes, sőt.

(#510) zerus válasza Bubee82 (#509) üzenetére


zerus
csendes tag

persze, egy testespitonek, en most itt magamra gondoltam mint nem igazi testepitos(hobbis:) ), egy testepitonek lehet ra szuksege, ezt nem vitatom, csak magambol indultam ki elsosorban

[Szerkesztve]

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#511) fLeSs válasza zerus (#506) üzenetére


fLeSs
nagyúr

az iss egyáltalán nem durva, sztem pont elfogadható.
az animal pakkal össze sem hasonlítható.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#512) Bubee82 válasza zerus (#510) üzenetére


Bubee82
őstag

Az ISS pakja is tuti jó választás. Fele annyiba kerül, a vitamin része uaz nagyjából csak a többi cucc nincs benne.

FleSs:

az animal pakkal össze sem hasonlítható

Eh, miért is? :U :F

[Szerkesztve]

(#513) zerus válasza fLeSs (#511) üzenetére


zerus
csendes tag

persze csak h oztam peldat pak-ra, en igazabol most arra gondoltam, hogy egy ilyen actival szintu bohockodasos dolog nem eleg, egy pakot pedig mar feleslegesnek tartok sajat magamnak, ezert kb az arany kozeputra gondolva egy daily one-al, vagy dyno vite-al kiegyezek az en esetemben, ilyen egytabis vitaminbol

de persze késobb, ha magasabb szferakba jutok :DD akkor en is lehet inkabb valasztok majd pakot, ha lesz rá keretem

[Szerkesztve]

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#514) attilam válasza Manitou (#504) üzenetére


attilam
őstag

Jó az amit Tütüke belinkelt, de azért azt ne hagyjuk figyelmen kivül, hogy a testépítés az intenzív fizikai mozgáson kívül izomépítést is jelent. Itt jelentős szerepe van a B vitaminoknak (több kell belőle).
Ráadásul az A, D, E, K vitaminon kívül a többi vízoldható, és így nehéz túladagolást elérni ezeknél. Egyszerűen kihugyozza az ember a felesleget. A vízoldható vitaminoknál éppen ezért az inkább a több alapelv érvényesül. Van amikor több kell a szervezetnek, és van amikor kevesebb, de csak egy meghatározott összetétele van a tablettának. A Daily One valóban nem egy ütős multivitamin, bárki nyugodtan eheti szerintem.

zerus: Ha kezdő vagy, bőven elég lesz egy egytabis is. :)

[Szerkesztve]

(#515) fLeSs válasza Bubee82 (#512) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Mert az animalban sokkal több cucc van.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#516) zerus válasza attilam (#514) üzenetére


zerus
csendes tag

naja, meg persze fontos odafigyelni a vitaminok aranyara, ebben segitenek tenyleg a multivitaminok, ott van a minimum elv


[Szerkesztve]

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#517) Bubee82 válasza fLeSs (#515) üzenetére


Bubee82
őstag

Ja, értem :) Azt hittem negatív értelemben ''össze sem hasonlítható'' (Mármint h nem ér annyit mint az ISS)

(#518) fLeSs válasza zerus (#513) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én dyno vite-ot szedtem az iss előtt, plusz az ásványi anyagokat külön-külön, és azért veszem mostmár helyette az iss-t, mert így egy kis csomagban bennevan minden egyszerre és így olcsóbban is jön ki.
amúgy vmiből a dyno viteban van több, vmiből meg az iss-ben (mármint vitamin), szóval dózisban igazából nincs különbség, csak a dyno sima multivitamin az iss pack meg egy pack ásványi anyagokkal együtt.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#519) attilam válasza Bubee82 (#517) üzenetére


attilam
őstag

Az animal pakk sokkal de jobb. Mondjuk megkérik az árát is. :)

(#520) zerus válasza fLeSs (#518) üzenetére


zerus
csendes tag

ja mondjuk jo dolog egy ilyen pak, van benne minden ami kell, csak drága is :DD

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#521) Manitou válasza attilam (#514) üzenetére


Manitou
addikt

OK. Akkor ezentúl nyugodt szívvel veszem be ha sor kerül a beszerzésére :)
Jó kis lavinát inditottam el ezzel a délvánnal :D De legalább ez is ki lett vesézve :)

(#522) GodHeart


GodHeart
senior tag

látom nagyon pörög a topic, hát beszállok:D

Én meg a FullSpectrum-ot /vagy hogy írjákot/ szedem. Plusz szedek hozzá napi 15mg Cink-et és 500vagy1000mg C vitamint! :) Elvagyok vele.

(#523) zerus


zerus
csendes tag

ja mondjuk en még 1000es c vitamint eszek, egybol edzés utan, regeneralodas miatt

[link]

most igy nezegettem a vitaminokat megakadt a szemem ezen a csodalatos néven, micsoda név, okoska 5 :DD

[Szerkesztve]

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#524) Manitou válasza zerus (#523) üzenetére


Manitou
addikt

:)) :C

(#525) Bubee82 válasza attilam (#519) üzenetére


Bubee82
őstag

Én azt tolom, elég jó áron meg tudom venni, legalábbis számomra jó ár, szal no para :)

(#526) zerus


zerus
csendes tag

amugy ha mar itt tartunk, kinek mi a velemenye az egyeb csodaszerekrol , gondolok itt pl a ginzengre, mondjuk en is betolok minden reggel egyet, hátha segit vmit a koncentracioban ilyesmi, ti hogy alltok ezzel? :))

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#527) Manitou válasza GodHeart (#522) üzenetére


Manitou
addikt

Mijaza FullSpectrum :F

Zerus: egyél aktvált , abban van ginzeng is :D (komoly)

[Szerkesztve]

(#528) attilam válasza zerus (#526) üzenetére


attilam
őstag

Szerintem nem sokan használnak itt ginzenget. Én biztosan nem, de mondjuk nem is vennék. Nem azért mert rosszat hallottam volna róla, de inkább másra költeném a pénzem. ;)

(#529) Jenő válasza Manitou (#527) üzenetére


Jenő
aktív tag

Itthon van ''Béres Actival Max'' és nagyon nincs ráírva, hogy lenne benne ginzeng. Valamelyikünk rosszul tud valamit.

(#530) zerus válasza Manitou (#527) üzenetére


zerus
csendes tag

ja neztem mondom hu mik vannak benne, karnitin is :DD vmi 60 mg :R sokat ér na mind1 lehet elneztem de vmi h asonloan kicsi mennyisegre emlexem

attilam: ja igaz, de en azert szoktam, nem is olyan rossz az ize sem szval, meg mindig azzal inditok, egy ampulla, aztan tabik aztan kaja igy szoktam meg, lehet ha nem tolnék ampullat akkor elfelejtenem ;)

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#531) GodHeart válasza Manitou (#527) üzenetére


GodHeart
senior tag

[link]

tess :)

Itt van, hogy mit tartalmaz milyen mennyiségben: [link]

[Szerkesztve]

(#532) attilam válasza GodHeart (#531) üzenetére


attilam
őstag

Ez nagyon sovány. :(

(#533) Bubee82 válasza attilam (#528) üzenetére


Bubee82
őstag

Én tolom :D Animal Pakban included :DDD Sokkal erősebb vok tőle, a kukim áll mint a cövek, percenként nől centiket a karom, szal mindenkinek ajánlom : :)) :DDD

(#534) zerus válasza Bubee82 (#533) üzenetére


zerus
csendes tag

:R :DD

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#535) brownus


brownus
veterán

bocs ha már láttátok: [link]

hány kilóval nyomja?

[Szerkesztve]

(#536) GodHeart válasza attilam (#532) üzenetére


GodHeart
senior tag

mármint hogy értve sovány? melyik összetevője?

esetleg ha napi 2 menne az jobb megoldás lenne? az a gáz ez van ingyé... azaz nem ingyé, csak ezt nem én fizetem! :)

(#537) Bubee82


Bubee82
őstag

zerus! Nézd meg brownus linkjét :D A lányokra gondolok :D

(#538) zerus válasza Bubee82 (#537) üzenetére


zerus
csendes tag

ja en is neztem :)) mivan ezekkel a lanyokkal ?:))

amugy jol neznek ki azok a sulyok mar :R

[Szerkesztve]

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#539) attilam válasza GodHeart (#536) üzenetére


attilam
őstag

Úgy sovány, hogy ezek nagyjából az RDA értékek. Egy Daily One sem sokkal drágább. Kettőt szerintem nyugodtan szedhetsz belőle. A semminél jobb, de nem sokkal.

(#540) Bubee82 válasza zerus (#538) üzenetére


Bubee82
őstag

MEET THESE ADULTFRIENDFINDER CHICKS NEAR YOU!

Hát nem kell messzire menni ha randizni akarsz velük :D

(#541) Manitou válasza Jenő (#529) üzenetére


Manitou
addikt

Senki nem tud semmit rosszul Az Actival 50+-ban van :)

(#542) GodHeart válasza attilam (#539) üzenetére


GodHeart
senior tag

akkor úgylesz, hogy egyik nap kettő másik nap egy... úgy nem veszik észrwe, hogy gyorsabban fogy :D

(#543) Manitou válasza GodHeart (#531) üzenetére


Manitou
addikt

:R Te ez gyengébb az activálnál is :DDD

(#544) zerus válasza Bubee82 (#540) üzenetére


zerus
csendes tag

:)) ez igaz, bar en most nem elek ilyenekkel, jol megvagyok a baratnommel :)

on: miert lehet az hogy a jobb vadlim jobban bedurran es nagyobb az izomlaz is mint a balban ? siman ferde lehet az ulovadli vagy mi :\ mondjuk most inkabb azt hasznalom mert állóvadlit nem ereztem annyira, hiaba emeltem a sulyon, ereztem hogy nehezen megy stb. de nem volt tole izomlaz, meg lepcson nem tudok felmenni szituacio..

mondjuk valszeg azert erzem jobban ulovadlinal, mert a talpam itt nem a vizszintesig tudom leengedi hanem tovabb es igy jobban meg tudom dolgoztatni

[Szerkesztve]

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#545) GodHeart válasza Manitou (#543) üzenetére


GodHeart
senior tag

most említettem anyumnak, hogy FullSpectrum aktiválnál is pöcsebb.. meg hogy RDA érték így meg úgy.. kifejtettem neki bőven. Erre elkezdi, hogy miért hiszek nektek!? :D:D:D:D Nah innentől kezdve nc, és marad a napi 2db!

(#546) zerus válasza GodHeart (#545) üzenetére


zerus
csendes tag

:DD naja, mit tudsz tenni :F :)

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#547) attilam válasza GodHeart (#545) üzenetére


attilam
őstag

Mutasd meg neki mondjuk a FullSpectrum, meg a Daily One összetételét. ;)

(#548) GodHeart válasza zerus (#546) üzenetére


GodHeart
senior tag

ez az.. semmit.. kalkulálni abból ami van.. most lenne pénzem DO-ra, de nem fogom kiadni, ha megtudom oldani máshogy, vagy picit máshogy... Úgyis msot lett Joint-X, ami nekem olyan közepes kiadás volt, meg msot legalább eddzés után nyomatok egy turmixot.. szal nekem ez is nagy fejlődés. Itthon persze megy túró meg rizs+csirkemellel+pufirizs ezerrel. meg a gyümölcsök. :)

(#549) attilam válasza zerus (#544) üzenetére


attilam
őstag

A vádlinál az a lényeg, hogy sok ismétlést csinálj. Én 20-25-öket szoktam legalább. Amikor a felső holtponti helyzetben vagy, akkor jól feszítsd meg a vádlidat. Ez többnyire vörös izom, és ezért talán nem is olyan egyszerű izomlázat okozni benne. De nem az izomláz a lényeg.

(#550) zerus válasza attilam (#549) üzenetére


zerus
csendes tag

igaz, en is ilyen 25 ismetlessel dolgozok, vagy több, ameddig birom addig szetszedem de ugy a 30 az minimum, utana persze mar majd belehalok, de vhogy elvezem ezt a fajdalmas edzest, sot ilyenkor erzem igazan hogy tudok fejlodni :))

amugy ugy altalaban a labam az amivel nem vagyok elegedetlen, tobbi reszem szar a labamhoz kepest, pl vadlim 41-42 centi hidegen, jo nemsok telleg, de jol birja, 4 evig teniszeztem, aztan kosarlabda, ez a sok ugralas megedzette, meg pattogas ide oda :DD


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.