Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#751) Manitou válasza Bubee82 (#748) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem a tricepsz a vállal van egy napon és pont holnap fogom csinálni :)
Most biztos kapok a fejemre, hogy ez nem jó párosítás, mert két kis izomcsoport. De otthon így tudtam összeállítani olyanra az edzésnapokat hogy a gyakorlatok kb hasonló időt töltsenek ki. Tricepsszel szoktam kezdeni. De kiváncsi leszek, mert tricepszre a terembe most más gyakorlatokat fogok csinálni mint otthon, a váll szerintem marad amit eddig nyomtam, csak bepróbálok nagyobb súlyt is majd idővel. Tricepsznél szűknyomásra és tolózkodásra gondoltam a lórugás mellett, esetleg homlokraengedés(de ezt lehet inkább nem)

(#752) Bubee82 válasza Manitou (#751) üzenetére


Bubee82
őstag

Neked kell eldönteni :)

(#753) Manitou válasza Bubee82 (#752) üzenetére


Manitou
addikt

De lehet változtatok a dolgon , mert a teremben más a szitu, mint otthon.

Akkor
mell+? (bicepsz)
tricepsz+ hát
váll+? comb

vádlit is be kéne tolni valamihez

áááá nem tom hogy legyen, 3 napos edzést nyomok egy héten, De lehet 4-et kéne? :F

(#754) lorcsi válasza Bubee82 (#750) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem egyre megy, ha elfogyik pl. a tea vizet szoktam

(#755) deniro2 válasza Manitou (#753) üzenetére


deniro2
senior tag

Nálam:
mell-váll
bic-tric
hát-láb
(mell-vállat duplázom, tudom, nem szabad, de akkor is)

(#756) Manitou válasza deniro2 (#755) üzenetére


Manitou
addikt

Mi az hogy mell vállat duplázod? :F Ezt hogy érted?

Azt nem tom még hogy ha edzek lábra (eddig nem tettem),akkor comb+vádli egynapra menjen vagy kapjam szét és csapjam hozzá más izomcsoportokhoz.
Most pl múlt pénteken mell+combal kezdtem
Tegnap: hát+bic
Holnap: tric+váll+ vádlira gondoltam
És akkor így H-SZ-P -i napokon edzenék mindig.

De lehet hogy akkor majd megcserélem és tric+hát lesz és bic+váll+vádli :U




[Szerkesztve]

(#757) Manitou válasza lorcsi (#754) üzenetére


Manitou
addikt

Balfi 1,5l-es ásványvíz 57 FT a Corában, és elég jó az összetétele

(#758) deniro2 válasza Manitou (#756) üzenetére


deniro2
senior tag

Kétszer csinálom egy héten... :B

(#759) fLeSs válasza deniro2 (#758) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mióta csinálod igy?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#760) Bubee82 válasza Manitou (#753) üzenetére


Bubee82
őstag

Tegyél be nyugodtan még egy napot. Nézd, nekem így néz ki:

H: Mell + bic
K: Tric + hát
Sz: Pihi
Cs: Combfeszítő + váll
P: Combhajlító
Sz: Pihi
V: Pihi

Mind a négy napon vádli. Most fogom átteni a keddi edzést csütre, magyarán megcserélem h teljesen regenerálódjon a bickó.

Deniro2:

Én kipróbáltam a 2x mellezést, de kudarcba fulladt. A második nagyon szarul ment és teljesen felesleges volt. Egyet csinálok de azt mindent-bele módon. Nem is tudnék még egyszer mellezni az biztos. Egy hétre simán elintézem.

[Szerkesztve]

(#761) God Vazzeg válasza deniro2 (#758) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem szabad 2x mellezni, a mellnek nagyon sok idő kell a regenerációra. Meg fogsz sérülni :(

Szerk: heti 1x mellezek, de tegnap a 140 kilónál úgy éreztem mintha kést döftek volna a mellem oldalába. Rajtam is maradt a súly, gyorsan levették. Még nem volt regenerálódva az izom!!! Szerencsére a 120 ment azért ;) De nagyon figyeltem ;) :U

[Szerkesztve]

(#762) deniro2 válasza fLeSs (#759) üzenetére


deniro2
senior tag

Volt már itt vita erről, mikor említettem, hogy kétszer edzek testrészeket egy héten, utána változtattam, de a váll-mell maradt dupla. Lehet, hogy szar így, de a heti egyet kevésnek érzem. Hétfőn és pénteken csinálom, szerintem az intenzitással nincs gond és pénteken mégsem vagyok gyengébb, mint hétfőn. Azt nem tudom megitélni, hogy jobban vagy kevésbé fejlődök így, mert nincs viszonyítási alapom, mindig így csináltam.
Nem is ajánlgatom senkinek, mert ez is mindenkinél más.

(#763) fLeSs válasza deniro2 (#762) üzenetére


fLeSs
nagyúr

pedig arra lettem volna kiváncsi, hogy most igy jól fejlőcc-e méretben, nem súlyban, mert az nem érdekel.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#764) myrra válasza God Vazzeg (#761) üzenetére


myrra
senior tag

én mindig heti kettőt mellezek.

egyszer fekvenyomás hagyományos, majd negatív majd kb 30 fokos padon
másszor 45 fokos pad, tárogatás, áthúzás

a heti program nagyjából így néz ki:

hétő mell,bicepsz
kedd: váll, tricepsz
szerda: hát, láb
csütörtök: mell, bicepsz
péntek: váll, tricepsz

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#765) deniro2 válasza fLeSs (#763) üzenetére


deniro2
senior tag

Fejlődök, de persze nem tudhatom, hogy ebből mennyi az izom, majd a márciusi diéta után kiderűl. Az is nyitott kérdés marad, hogy jobb-e így, de lehet diéta után kipróbálom a heti egyet és akkor már talán lesz rálátásom.

(#766) fLeSs válasza myrra (#764) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Akkor ezért kicsi a melled a 190-es fekvenomyáshoz képest? Komolyan kérdem, legalább mostmár tudom, hogy mit nem szabad csinálni. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#767) myrra válasza fLeSs (#766) üzenetére


myrra
senior tag

szerencsére a tiédnél nagyobb:))

ja és akkor lehet mondok egy meglepőt neked:
most két hete elkezdett járni egy volt magyar bajnok fekvenyomó srác is a terembe
ő azt mondta hogy anno volt hogy heti 4-5 napon is mellezetek

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#768) fLeSs válasza myrra (#767) üzenetére


fLeSs
nagyúr

erre nem lennék büszke... :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#769) God Vazzeg válasza deniro2 (#765) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Próbáld ki hogy a hétfői melledzésen bukásig nyomod a fekvenyomit, és a tárogatást is, és nézd meg hogy péntekre gyengülsz-e. Komolyan érdekelne :R

(#770) myrra válasza God Vazzeg (#769) üzenetére


myrra
senior tag

te előre emelést szoktál csinálni??
baromira segíti a fekvebyomást.
ha eddig nem csináltad akkor kezd el és kb 3-4 hét múlva már észrevehető lesz a változás. ennyi idő alatt szerintem 5 kilót is fejlődhetsz.
bár nemsokára úgyis nyomsz egy kúrát, úgyhogy mindenképpen feljebb tudsz menni

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#771) Moddingfan válasza Manitou (#728) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én vállhoz szoktam. Csak fel le vonogatod, vagy körkörösen (utóbbi nagy jó váll tömegelésre)?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#772) Moddingfan válasza deniro2 (#762) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én évekig naponta hetente kétszer nyomtam mindent, mégis fejlődtem. Szal ez egyénfüggő, ha nekem ez jön be, akkor ne hallgass másokra, csináld így.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#773) God Vazzeg válasza myrra (#770) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Régebben csináltam, elég jól is ment, 16 kiló kezenként :U Mostanában hanyagolom, de lehet rámegyek megint, berakom vállhoz ;) Azért hagytam abba, mert feltűnően nagyobb volt a vállam eleje mint az oldala... :U

(#774) myrra válasza myrra (#767) üzenetére


myrra
senior tag

mielőtt még valaki mondaná hogy heti 4 edzéssel túledzik a mellüket. igen.
szándékosan! verseny előtt egy héttel már nem edzenek, max egy kis átmozgató tinglitangli, és mire eljön a verseny fullra felszívódnak, és baromira teli vannak erővel.
a srác állítása szeint nem kokszolt és így nyomott 145 kilót.
62, vagy 67,5 kilósan. nem tom pontosan

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#775) LOTR válasza Moddingfan (#771) üzenetére


LOTR
addikt

körkörös nem tesz jót a vállnak, korábban volt róla szó -ha jól emlékszem
elég a fel le vonogatás is

One Ring to rule them all

(#776) myrra válasza God Vazzeg (#773) üzenetére


myrra
senior tag

ja mondjuk az igaz hogy ez a része fejlődik a legkönnyebben.

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#777) Moddingfan válasza myrra (#774) üzenetére


Moddingfan
senior tag

''a srác állítása szeint nem kokszolt és így nyomott 145 kilót. 62, vagy 67,5 kilósan. nem tom pontosan'' - ezt nehezen hiszem :( hatvan egynehány kilósan enyivel nyomni naturálban szvsz lehetetlen

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#778) Bubee82 válasza LOTR (#775) üzenetére


Bubee82
őstag

Így van! Megteljesen felesleges is.

(#779) Bubee82 válasza Moddingfan (#777) üzenetére


Bubee82
őstag

67 kilósan miért lenne lehetetlen. Az erős fekvenyomók testsúlyuk kétszeresét lazán nyomják.

(#780) Moddingfan válasza Bubee82 (#779) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Naturálban? Ne már...Azért a patika biztos beficcen a táskájában ;]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#781) Moddingfan válasza Bubee82 (#778) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ezt nem mondanám. Nagyon lehet tőle fejlődni. Hosszú idő óta tegnap nyomtam így először. Olyan izomlázam van, mint állat. Mellesleg régen is sokat nyomtam így és volt hatása. De ha káros az egészségre, akkor már megfontolandó, hogy hanyagoljam. Érveket és ellenérveket várok :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#782) myrra válasza Moddingfan (#777) üzenetére


myrra
senior tag

szerintem viszonylag kis súlyban még lehetséges dupláját nyomni. direkt erre edzett, és spec ruhában nyomta, amúgy a srác elég alacsony, max 165 centi lehet de nem kérdeztem tőle. rövid karja van így ha kicsit hidal is, és szélesen fog nem sokat kell neki emelni a súlyon.

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#783) God Vazzeg válasza LOTR (#775) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is körkörösen csinálom, potom 150 kilóval :D Eddig még semmi baja :U

(#784) Bubee82 válasza Moddingfan (#780) üzenetére


Bubee82
őstag

Itt az egyetemen van egy srác aki 60 kilósan bizony kitolta a 120-at, FULL NATUR SZELETKÉNT.

(#785) God Vazzeg válasza myrra (#782) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pontosan! Ha én akarnék testsúly 2x-esét nyomni, akkor nem 200-at nyomnék, hanem befogynék 80-ba és úgy tolnék 160-at. Mindkettő reális ;) :D

(#786) God Vazzeg válasza Bubee82 (#784) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Haver 62 kilósan nyomott 110-et, a szemem láttára! Natúrba ;)

(#787) Bubee82 válasza myrra (#782) üzenetére


Bubee82
őstag

Nagy súlyban is lehet. Van aki még ruha nélkül is képes rá. A ruha dob olyan 10-20 kilót de lehet többet is ha hiperszuper. Elég ha csak Mészárost említem vagy Kathi Bélát. Előbbi 100 kilósan 320-330, utóbbi 150 kiló környékén 337,5 kg.

De ez speciális edzést igényel és miegymást. A power más.

(#788) Moddingfan válasza Bubee82 (#784) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Fákin genetik :DDD

#782 - myrra: így már hihetőbb a dolog ;)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#789) myrra válasza Bubee82 (#787) üzenetére


myrra
senior tag

koksz nélkülről van szó!!!!
natúrba sose nyomsz 200 kilót

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#790) Manitou válasza Bubee82 (#760) üzenetére


Manitou
addikt

Egyelőre maradok a 3 napnál, de lehet majd később áttérek a 4 naposra.

(#791) Manitou válasza Moddingfan (#771) üzenetére


Manitou
addikt

Majd holnap kiprószálom , ha lesz még hozzá enrgiám, akkor beteszem utolsó gyaknak.
Kezdésnek 2x25 kilós egykezesre gondoltam.vagy 20-assal ha a 25 soknak bizonyul.
Itthon 23-al bepróbáltam és ment, így 25 még menni fog úgy érzem.

[Szerkesztve]

(#792) Bubee82 válasza myrra (#789) üzenetére


Bubee82
őstag

Jah el is felejtettem :B Az a fránya anyag :D

Hát én megmerem kockáztatni h vannak olyan őserővel rendelkező NEM 70 kilós emberek akik kitolják a 200-at is :) Nyugodtan kövezzetek meg :)

(#793) Geli válasza deniro2 (#758) üzenetére


Geli
senior tag

én is,ezzel mi lenne a baj? :F h-p, 4 és fél napja van az izomnak regenerálódni,az bőven sok neki :DDD a személyi edzö szerint se rossz,meg a terembe is jóopár allat is 2szer edzi :D

(#794) attilam válasza Geli (#793) üzenetére


attilam
őstag

Csak az a furcsa, hogy vajon a lábat miért nem akarja senki kétszer edzeni? Miért mindig a mell és a bicepsz? Mindenkinek le van maradva a többi izmához képest? :F :Y

(#795) LOTR válasza attilam (#794) üzenetére


LOTR
addikt

korábban írta vki, hogy a legtöbb nép aki sportol az gyúr (lassan ilyen divatsport lesz, vagy már az), mindeninek a jó felsőtest kell :)
és egyből a nagy kéz meg a bejvaccsos mellizmok kellenek :D

One Ring to rule them all

(#796) deniro2 válasza attilam (#794) üzenetére


deniro2
senior tag

Ez van, vannak pioritások. :D

[Szerkesztve]

(#797) myrra válasza Bubee82 (#792) üzenetére


myrra
senior tag

megy a kövezés:))
ez az őserő meg a született erősség a Fekete Laci szövege
de csak parasztvakítás. 200 kiló cucc nélkül nem megy ki bármit csinálsz.
ugyanis az izületek nem bírják
a cucctól meg felkeményednek. és nem érzel semmit. ez legalábbis a személyes tapasztalatom. persze majd az okosok elmondják hogy ez nem így van.
de alényeg nem is ezen van hanem hogy nem megy ki a 200 sehogy se.
ez biztos. az ugyanis már őrült nagy súly ha alatta fekszel. persze ha csak nézed akkor nem annyira:)

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#798) myrra válasza attilam (#794) üzenetére


myrra
senior tag

mert a láb nem érdekel senkit :DD
engem főleg nem
Ónozó Szabolcs aki nagy név is csak hébe hóba edz lábra, mégis milyen állat:)

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#799) Geli válasza attilam (#794) üzenetére


Geli
senior tag

nekem spec 65,5ös lábam van,és most értem el a 39es bicepszet,és a (csirke)mellem olyan közepesnek mondhato ;] :DDD ...mindez 81kilo,178centihez,szoval ''némi'' felsotest lemaradás van,lábra csak hébe-hóba edzek...12év futás-foci-kosár rulz :D

(#800) LOTR válasza myrra (#797) üzenetére


LOTR
addikt

szerintem meg nem igaz
főleg ha pont a Fekete Lacit hozod fel példának
nézd meg a 80-85kg-s fiát, ha Fekete Laci koksz miatt érte volna el azt amit elért, akkor nem vszínű, hogy a fia így teljesítene ahogy
igaz, hogy a koksz csak fokozza az erőt(egy ''kis'' pluszt ad), és egy átlag emberből sosem lesz még csak közelítőleg sem olyan erős mint a Fekete Laci, de pont a fia lehet a bizonyíték, hogy nem koksz miatt olyan (én nemtudom, hogy szedett e vmit, de elhiszem neki, hogy nem)

One Ring to rule them all

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.