Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#901) Markgx10 válasza attilam (#899) üzenetére


Markgx10
őstag

3 sorozat elég? :F :U Mert nem gond annyit csinálni, csak eddig 5*8-at csináltam fekvenyomásból ami úgy nézett ki, hogy bemelegítés 20kg-os rúddal (ez nincs benne :D), aztán 1*8 60-nal és 4*8 mostmár megint 90-nel, aminek azutolsó sorozatában már kell segíteni rendesen :D
De ha csak 3*8-at kell akkor szerintem tudnám feljebb is rakni :U legalábbis így elsőre úgy gondolom.
Szóval biztos, hogy elég 3*8?
Köszi:

Márk

(#902) Manitou válasza Markgx10 (#901) üzenetére


Manitou
addikt

Én is 3x8 sorozatot fogok csinálni, max 4-et. Szerintem elég annyi
Igy nagyobb súlyal tudok majd nyomulni, persze idővel :)

[Szerkesztve]

(#903) Moddingfan válasza Markgx10 (#898) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én sima fekve nyomásból négyet nyomok, 12,10,10, + megy még ugye a csúnyomás, abból 2-3, közben pihinés alatt alsó mellre egykézzel a spec gyaksim, aminek nincs neve, majd tárogatás ferdepadon 2 szögben, + mellről nyomás szintén 2-3 szögben (csak pár hetente megy a 3), tolódzkodás és néha tárogatás gépen az extra bedurrantás végett. Mindenből négy sorozatot tolok. Ezen felül tartok ún. nehéz napokat is, akkor bemelegítés után mindneből majdnem max súllyal nyomok kisebb sorozatokat.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#904) Markgx10 válasza Manitou (#902) üzenetére


Markgx10
őstag

Kevésnek tűnik a 3*8, de ha Attilam mellett Fless, Janesz, God Vazzeg vagy Agyzúzó megerősíti ezt akkor jövő héttől így megy a téma. :U

[Szerkesztve]

(#905) Janesz válasza Latissimus Dorsi (#894) üzenetére


Janesz
őstag

nem az ismétlésszámon múlik,hogy ki tömegel meg ki nem...a kajáláson...
ha nem kajálsz akkor is tudsz akkora súllyal nyomni amibe csak 2 megy magadtól és 4 segítséggel még de attól nem tömegelsz,hogy ennyiket nyomkodsz....
a kajáláson múlik ki diétázik és ki tömegel...

(#906) Janesz válasza Markgx10 (#901) üzenetére


Janesz
őstag

mért nem piramisban nyomod? mért kell 4 sorozatot nyomni ugyanazzal a súllyal? atttól erősödni maxban nem fogsz,hogy megy majd jobban a 90kg szériában...

(#907) attilam válasza Janesz (#905) üzenetére


attilam
őstag

Ez igaz, de ha babasúlyokkal szarakodik az ember, akkor a szervezet lebontja az izmot. Diéta alatt ez fokozottan igaz.

(#908) God Vazzeg válasza Markgx10 (#904) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem kevés lenne, de én nem 8-akat csinálok ;)

Bemelegítés mikor mennyivel 2x15-20 és 4-5 munkaszéria de csúcson csak 2-3-akat, utolsó szériában amennyi megy. Szal a piramishoz több kell ;) De alapvetően én a 4x8-at ajánlanám, a mell nagy izom, bírja ;)

(#909) Markgx10 válasza Janesz (#906) üzenetére


Markgx10
őstag

Mert hülye vagyok, nem értek hozzá, stb. :D Azért kérdezem, hogy ezentúl hogyan legyen, talán még nem késő ;]
Akkor ezentúl piramis lesz. A 8 ismétlés rendben van? A rúddal való bemelegítésen kívül mennyi széria legyen? 3 vagy 4 esetleg több? Köszi:

Márk

Mod God ;] : Köszi, erre voltam kíváncsi amit írtál :R

[Szerkesztve]

(#910) God Vazzeg válasza attilam (#907) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez igaz! ;) :R

(#911) Latissimus Dorsi válasza Janesz (#905) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

A kaja része az ok.

De ha én 6-8 akat csinálok azzal a súlyal amivel franci, akkor edzés végére semmit sem érzek.
Szal pakoljam fel nyugodtan a nagyobb súlyokat és ugynúgy 6-8 akat nyomjak mint ő?
Hát az önbecsülésemnek kétségkívül jót tenne, ha nem 60-70 kg bohóckodnék a fekpadon :)

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#912) Moddingfan válasza Markgx10 (#909) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Privi ment.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#913) Janesz válasza Markgx10 (#909) üzenetére


Janesz
őstag

én így nyomom...

-bemelegítés 40kg kb 20-25ism
-60kg 10-15ism
-100kg 12ism
-120kg 8ism (ebből már látom mennyibe fog menni max)
-140-145kg 4-6ism
-és nézek egy maxot amibe 1 megy magamtól vagy egy kis segítséggel
- majd visszateszem 120-130-ra és amennyi megy...

nálam így néz ki a fekvenyomás...

utána negatívpad..itt is piramisban megyek fel de úgy,hogy csak 3 sorozatot csinálok 12-8-6 ismétlésszámokkal

ezután 30 fokos pad és ott 4 sorozatot nyomok...12-8-4-12 ismétlésszámokkal

(#914) attilam válasza Latissimus Dorsi (#911) üzenetére


attilam
őstag

Pontoszán! :D

(#915) Janesz válasza Latissimus Dorsi (#911) üzenetére


Janesz
őstag

erről van szó...
azért a kaja része ok sztem sántít picit ...majd megírhatnád priviben mire mondod azt,hogy ok...

csináld úgy ahogy én és meglátod fejlődni fogsz...csak a súlyokat lődd be magadnak úgy hogy ennyiket tudj nyomni...

(#916) myrra válasza Janesz (#913) üzenetére


myrra
senior tag

pesten milyen konditermek vannak amik jók is és nem 20ezerbe kerülnek havonta
max 6, annál többe ne kerüljön.
vida fitnesszt néztem eddig az jónak tűnt.
sajnos soknak nincs még honlapja

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#917) Janesz válasza myrra (#916) üzenetére


Janesz
őstag

nemtom én pesten soha nem voltam az egyetemi konditermen kívül máshol...
ja de egyszer az A1-ben.... :U

(#918) Latissimus Dorsi válasza Janesz (#915) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Igyekszem elkerülni a szemét kajákat.
Erre értettem hogy ok.
Elkezdtem rizst enni csirkével, pulykával, hallal. Nem eszem cukros dolgokat egyáltalán. Max a mi a multivitamin pezsgőtablettában van, bár szerintem abban sem cukor van...
A kávéról 8édesítőszerrel) eddig még nem mondtam le, de elvileg az jó zsírégető, nem tom szabad-e.
Tömören ennyi.

Ja tényleg a rizs! Barna rizs, vagy mehet a sima is?

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#919) etilin válasza myrra (#916) üzenetére


etilin
aktív tag

Pest elég nagy melyik kerületbe legyen.
De a Fitness 2000 az tuti jó. Meg a Powerhouse is jól felszerelt lehet.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#920) attilam válasza Latissimus Dorsi (#918) üzenetére


attilam
őstag

Mehet a sima is.

(#921) Janesz válasza Latissimus Dorsi (#918) üzenetére


Janesz
őstag

én jelenleg sima rizst nyomatok...a barnából ha nem főzőtasakosat csináltam azt mindig elkúrtam...
de tavasszal-nyáron csak barnát fogok nyomatni...(valamivel azért csak jobb...és ha már diéta lesz akkor rendesen odafigyelek..) :U

(#922) Manitou válasza Latissimus Dorsi (#918) üzenetére


Manitou
addikt

Én 80 %-ban barnát szoktam enni, de pl most éppen fehéret toltam be :B

(#923) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

köszi mindenkinek!

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#924) God Vazzeg válasza Janesz (#921) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Most főzöm a tasakos barnát :D

(#925) deniro2 válasza God Vazzeg (#924) üzenetére


deniro2
senior tag

Multkor nem arról beszélt itt valaki, hogy a barna savas? Vagy rosszúl emlékszem?

(#926) attilam válasza God Vazzeg (#924) üzenetére


attilam
őstag

Hehe én már megfőztem. 2 tasak a napi adag belőle. Diéta alatt csak barnát eszem. :)

(#927) God Vazzeg válasza deniro2 (#925) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nemtom :F Most főzök ilyet életemben először :D Eddig mindig sima ment :B Mondom kipróbálom :D Kb 1 óra múlva nyilatkozok :D

(#928) God Vazzeg válasza attilam (#926) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem ezen fog múlni a diétád szvsz :D

(#929) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Edénybe gázon főzitek?
Tegnap mikró-jénai párost választottam. Igen fincsi lett :)

Bár ennek az égvilágon semmi köze a gyúráshoz :)

Szerk: Amúgy én is most tettem oda :D

Szerk 2: Fincsi receptekkel a husikra bombázhatnátok, kezdek kifogyni az ötletekből.

[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#930) Manitou válasza Latissimus Dorsi (#929) üzenetére


Manitou
addikt

Igen gázon, mikro nem lenni itthon , de nem is kell :DDD

(#931) Woodslave válasza deniro2 (#925) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én úgy érzem pont a fehértől savasodok jobban. Bár az általában tecso gazdaságos B rizs, lehet ez a baj.. :DDD A barnát jobban csípem, sztem kevésbé veszi fel a vizet is, szóval én pl többet tudok enni belőle. Mondjuk nem most, de úgy általában

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#932) God Vazzeg válasza Latissimus Dorsi (#929) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem pl nincs igényem a változatosságra, simán megsütöm lassan fedő alatt, rádarabolom a rizsre, tetejére rakok vegyes savanyút és kanállal belapátolom. Csak sok legyen :B :D Asszony mondta is, hogy inkább ruház mint etet :D

(#933) God Vazzeg válasza Woodslave (#931) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is jobban szeretem a barnát, több megy le belőle, és nincs teltség-érzésem utána ;)

(#934) Markgx10 válasza Woodslave (#931) üzenetére


Markgx10
őstag

Sohasem ettem még barna rizst :U De nehezen tudom elképzelni, hogy a későbbiekben is valamikor rávegyem magam. :D Szerintem semmi értelme az én szintemen, ahogy God is írta, nem ezen fog múlni, hogy maradok-e malac vagy nem ;]

Ezt nem is kifejezetten neked írtam, csak úgy :D

(#935) Janesz válasza Woodslave (#931) üzenetére


Janesz
őstag

a tecsós rizs karcagi rizs amúgy...a zacsi tetejére rá van nyomtatva,hogy hosszú vagy rövidszemű...mindig feltúrom a polcot,hogy hoszúszemű legyen...mostanában már rá van nyomtatva,hogy karcagi hosszúszemű...
a karcagi szép műanyag zacsiban meg majdnem 2x annyiba kerül.. :U

(#936) Janesz válasza Markgx10 (#934) üzenetére


Janesz
őstag

riszt is csak hurkában eszel mi? ;]

(#937) Woodslave válasza Markgx10 (#934) üzenetére


Woodslave
nagyúr

értem én. Persze nem láthatod hogy kukoricát is eszem mellé.. :DDD Mondjuk most nem vagyok malac. Megy a nagy magyar lupukkantás. Inkább Janesz szavaival élve teleszart zokni vagyok. De majd februártól visszacsatlakozom a Mátrixra..Remélem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#938) Markgx10 válasza Janesz (#936) üzenetére


Markgx10
őstag

Ja-ja :D jó fehér kenyérrel :DDD Felénk nem divat ez a flancos evés, hogy rizs+csirke, meg porok, kapszulák, tabletták. ;]

(#939) Janesz válasza Woodslave (#937) üzenetére


Janesz
őstag

sztem azért már egy teliszart búvárruha szinten csak vagy.. ;] :DDD
a zokni az olyan alja... ;]

(#940) Markgx10 válasza Woodslave (#937) üzenetére


Markgx10
őstag

Nos én arra gondoltam, hogy nálam, ahogyan magamat ismerem, nem a kétfajta rizs közötti különbségen fog múlni a diétám, hanem azon, hogy mennyire leszek lelkes, mert pl. most, hogy lelkes vagyok az ATTACK miatt, most iszonyatosan betartok mindent, még magam is meglepődök magamon :DDD

De ha elmegy a kedvem akkor (mint tavaly egy párszor ;] ), este 11-kor is le-lecsúszik egy pizza a haverokkal, két pohár borral, utána még rá is gyújtok :Y :D

Szóval nálam nagyban hangulatfüggő minden :U De hát többet nem is tervezek, csak amennyi jólesik. Úgy hosszútávú lesz a dolog. Remélem...

[Szerkesztve]

(#941) Janesz válasza Markgx10 (#940) üzenetére


Janesz
őstag

sztem ez az egész kedv dolog azedzésintenzitáson múlik...ha jól megy azedzés emelődnek a súlyok sokkal lelkesebb vagy...ha meg nem akkor szarsz az egészbe és még szarabbul fog menni...
elég volt tegnap egy hurkalé edzés máris nem vagyok olyan lelkes és sokkal fosabbnak látom magam.. :O

(#942) Woodslave válasza Janesz (#939) üzenetére


Woodslave
nagyúr

köszi. De szem inkább onnan indultam lefelé a lejtőn.. :DDD
Igen itt ahogy mondani szokták minden fejben dől el és én nem vagyok most a toppon.. De rinya off.

Inkább milyen tömegnövelőt vegyek? :DDD

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#943) Manitou válasza Woodslave (#942) üzenetére


Manitou
addikt

Fehérkenyér szalonnával ;] :D

(#944) Markgx10 válasza Woodslave (#942) üzenetére


Markgx10
őstag

:DDD Én tudnék ajánlani egyet, de az annyira jó, hogy nem mondom el, mert még elkezded a rohamos soványizom-gyarapodást :D

Na jó csak a barátságunk kedvéért leírom a nevét, de zárójelben, hogy a többiek ne lássák :F ;] (Mass)

(#945) Markgx10 válasza Janesz (#941) üzenetére


Markgx10
őstag

100%-ig igaz, most, hogy nekem is valami minimális fejlődés látszik, legalább a súlyokon amivel dolgozok, így most minden gyakorlatot, pihenőidőt stb. betartva edzek és napközben sem okoz gondot, az étkezés betartása. De...
Idáig ez nem így volt :D ebből is gondolom, hogy ha vége a kreaatinnak, akkor sem így lesz ;] addig meg kiélvezem az ATTACK minden cseppjét :D

(#946) Janesz válasza Markgx10 (#944) üzenetére


Janesz
őstag

úgy hallottama scitec (mellesleg aki a NASA-nak is gyártja a kiváló minőségű ürkaját) leállította a gyártását... :O
iszonyat mennyiségű izomzat halmozható fel vele...
valaki szimatot kapott és kivizsgálták az összetételét...és bár a benne található szénhidrátmátrix még átment a rostán de a proteinmátrixxal már megbukott a teszteken így kivonták a forgalomból...a kereskedők fejvesztve rohantak a nagykerekbe,hogy megkaparintsák még a kinntmaradó árukészletet...szal még itt-ott fellelhető..

na asszem mai agymenésem tükrözi milyen labilis a lelkiállapotom a rugtan vizsga miatt.. :U

(#947) Janesz válasza Markgx10 (#945) üzenetére


Janesz
őstag

akkor kell majd hozzámfordulni és hozok valami cuccmákot kinntről...
remélem a napokban megérkezik a novedex xt is.. :U
és akkor már csak az ergomax lmg-t kell beszereznem és kész is a tavaszi megaőrület...

(#948) God Vazzeg válasza Janesz (#946) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekünk rattan bútorunk van :F Vagy mivan? :F

:DDD

(#949) Woodslave válasza God Vazzeg (#948) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vagy focisuliba jár. :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#950) etilin válasza Woodslave (#949) üzenetére


etilin
aktív tag

Ennyi ráérő hülyét egy rakáson. :O
Ma a hálálomon vagyok úgy néz ki túl jól sikerült a tegnapi gugolás. De igazából nem csak a combom fáj hanem mindenem mint akin átment egy úthenger.
Sok múlik a sikerélményen tenap a tervezett 5 helyett 8 sikerült a súlyba örültem is nagyon.

Valószínűleg Rugalmasságtan vizsgáról van szó, szerintem.

[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.