Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#351) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Lehet, hogy hülyességnek hangzik, pedig nem az, mert vezetem a naplócskámat és mindent feljegyzetelek, és az van, hogy amióta az anabolic whey elfogyott (fél évig ezt ittam) és helyette cytogen whey prót iszok, elkezdtem erőben stagnálni illetve több gyaksiban gyengülni. :D
Le lehet vonni a következtetést.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#352) Markgx10 válasza fLeSs (#351) üzenetére


Markgx10
őstag

Én meg mióta áttértem a Scitec termékekre a Pronutritionról azóta határozottan elkezdtem fejlődni :U Szóval lehet benne valami...

(#353) Bubee82 válasza fLeSs (#351) üzenetére


Bubee82
őstag

Scitec rulez :)

Régen én is vezettem naplót és nemrég megtaláltam az 1998-99-es adataimat. Marha jó érzés volt nézegetni h akkor mit és hogyan csináltam és egyszerre volt szar is... Belegondoltam abba, h mi lett volna ha nem hagyom abba az edzést és folytatom tovább. Akkor bizony már olyan Németh Pista színvonalon lennék kb. :( :F :Y

Lehet be kéne vezetni megint a naplózást, mert sok előnye van a dolognak. Csak egy kicsit lusta vok hozzá :) Majd meggondolom, de sztem csinálni fogom.

(#354) Bubee82 válasza Markgx10 (#352) üzenetére


Bubee82
őstag

Mark!

Te két adagot tolsz az Attackből? Ha igen akkor gondolom az edzés után is tolsz egyet. Na erről kérdezném h csak úgy vízben magába iszod meg és után iszol még protkót is vagy beleteszed a protkóba és úgy? Én legalábbis egybe szoktam, csakúgy ahogy a Stormot és másik kreatin cuccokat is (kivétel a pezsgőcucc). Szerinted ez is jó úgy?

(#355) Markgx10 válasza Bubee82 (#353) üzenetére


Markgx10
őstag

Tényleg a te véleményedre nem nagyon emlékszem a naturál testépítéssel kapcsolatban. :U Azért érdekelne mert Németh Pista se a Scitec termékektől lett olyan amilyen és ahhoz, hogy te is ott tarts jó pár kúrát be kellet volna már tolnod. Szóval mi a véleményed erről?


Mod: Én úgy szoktam, hogy edzés előtt fél órával pontosan egy adag, aztán edzés után rögtön fehérje + dextróz, és amikor hazaérek (kb. fél óra) akkor iszom meg a második adag Attackot.

[Szerkesztve]

(#356) fLeSs válasza Bubee82 (#353) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én nem azt akartam mondani, hogy a scitec az isten, mert állítólag a cytogen is scitec, hanem hogy az anab whey felszívódása vagy biológiai értéke, minősége vagy nemtom mije jobb, mint a whey próé, eleve az anab whey koncentrátum+izolátum, a whey pro pedig sima koncentrátum. Ugyanazt kajálom, mint 1 hónapja, ugyanúgy edzek, de amióta whey prot iszok, azóta stagnálok, és sokmindenben gyengültem. Előtte folyamatos erősödés volt, szal vmi biztos történt.
Naplót én az edzésekről vezetek rendszeresen, meg ha vmi új tápkieget veszek, akkor felírom, hogy mikor kezdtem szedni aztán a végén, hogy volt-e értelme. :D A kajálásról többhónapos diéta/tömegeléses korszakokat jegyzek fel, meg ha vmire rájövök, akkor azt is felírom, de ez csak ritka.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#357) Bubee82 válasza Markgx10 (#355) üzenetére


Bubee82
őstag

Nos, igen. Ez engem is foglalkoztat a mai napig is. Meg is akarom / tam kérdezni Bunny-tól h ez mégis hogyan lehetséges. De tudod Pistinek eszméletlen adottságai vannak ehhez a sporthoz. Nagyon, nagyon határozott és céltudatos, teljesen fanatikus. Szerintem amikor először súly került a kezébe már eldöntötte h mit és hogyan fogja csinálni és megfelelő szakmai irányítás is lehetett mellette. Mindezeket figyelembe véve igenis lehetségesnek tartom azt, h 2 év után már versenyezzen és bomba formába kerüljön.

Magamról tudom h tudatos zabálással és folyamatos tápkieg ellátottsággal simán felülmúltam 1 év alatt a 98-2000-es formámat (akkor 2 év folyamatos edzéssel és szemét zabával meg némi tápkieggel). Ezek után egy olyan emberről végképp el tudom képzelni, aki hihetetlen genetikával rendelkezik. És igen, lehet h nekem be kellett volna vállalnom egy-két kúrát mert nekem szar a genetikám.

(#358) Bubee82 válasza fLeSs (#356) üzenetére


Bubee82
őstag

Én sem az mondom h a Scitec az atyaúristen. Erről már kifejtettem a véleményem nemrég.

Én is az edzésről vezettem naplót, h mennyit, mennyivel és mit és hogyan. Aztán a méreteim változását, és hogy milyen tápkieget használtam.

(#359) God Vazzeg válasza Bubee82 (#357) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bunny se azt fogja mondani, hogy igen, a Német Pisti szétkoxolta magát :D Pedig de. Bár láttam már nagyon jó genetikájú embereket, de 2 év alatt ők se tudnkak olyan fizikumot felmutatni :( Itt van Janesz, többek közt, ha jól emléxem 5 éve edz, naturálban.

Szerintem amikor először súlyzót fogott a kezébe, ugyanolyan balfax volt mint mi. Csak neki volt segítsége. ;)

''tápkieg ellátottsággal simán felülmúltam 1 év alatt a 98-2000-es formámat''
Izommemória rulez ;)

(#360) Markgx10 válasza Bubee82 (#357) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem azért kellett volna mert szar a genetikád (mert a képek alapján nem), hanem azért mert aki versenyen akar indulni, annak natúrba elég kevés esélye van, azért kiállni, hogy a részvételért, meg neméri meg, láttunk ilyet a többiekkel a SB-n és nem mondta rá senki, mert hogy ő legalább nautrál. De félre ne érts, nem rábeszélni akarlak a kokszra :D csak versenyezni anélkül, az én kis agyam számára nehezen elképzelhető ;] :D
Üdv:

Márk

(#361) etilin válasza Markgx10 (#360) üzenetére


etilin
aktív tag

Ott van Illés Norber tuti szuper genetikája van. Naturálként mégis esélytelen volt a koxos ''szörnyek'' ellen.
Natúrszeletként nem fogsz 50-es szálkás karral rohangálni, hacsak nem 2méter vagy.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#362) fLeSs válasza etilin (#361) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Illés Norbertnek mióta van szuper genetikája?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#363) God Vazzeg válasza etilin (#361) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''Natúrszeletként nem fogsz 50-es szálkás karral rohangálni''
De, meg lehet csinálni, csak állhatatosság kell hozzá ;) Nekem is itt van a 47-es, minimális kox mellett (6 év alatt 1.5 qra :D) Janesznak meg a 48-as full naturálban ;)

(#364) Bubee82 válasza God Vazzeg (#359) üzenetére


Bubee82
őstag

God és Mark:

Valóban, én sem hinném h nyíltam megmondaná, de személyesen illetve privátban elképzelhető. Szerény véleményem szerint az első versenyeire tisztán készült fel, ami a 2004-es évet illeti az már viszont nem tiszta nagy valószínűséggel. Csodálkoztam sokszor h hogyan lehetséges az h valaki akinek 5 év edzésmúltja van olyanokat utasít maga mögé mint Tozó akik már igen régóta a szakmában vannak. Ez természetesen tiszta úton nem érhető el.

Én nem mondtam h nem volt balfax először, de valamivel hamarabb túl volt a zöldfülü szakaszon mint egyesek és ahogy te is helyeselted voltak a háta mögött. Így viszont hamar fe tudja hozni magát az ember. Na nem annyira h Mo-n mindent elvigyen ami lehetséges, de hogy azért ne 20dik legyen egy versenyen. Ami Janeszt illeti nem tudom milyen céljai vannak, de olyan szinten amin ő van már simán bepróbálnám magam. Ha már annyit fordít rá az ember h formája legyen annyi pénzt és időt áldozott rá, akkor már csak fel kéne mérni h mire jutott (ha másért nem is csak magáért), meg egyáltalán h legyen vmi értelme azon kívül h egészséges és jól néz ki.

És azzal egyetértek hogy a versenyzés kox nélkül nem megy, persze ez attól függ h mit akarsz elérni. Ha címlap bajnok akarsz lenni akkor kell, ha nem akkor nem kell feltétlenül kox, csak sok idő, annál több akaraterő és céltudatosság. God hozott is példát most ahogy láttam szerk előtt.

Igen, amikor elkezdtem lassan pont egy éve, akkor 40 kg-vel is nehezen ment a fekvenyomás, most pedig már lassan olyan 110-120-szal megy nehezen :D

[Szerkesztve]

(#365) God Vazzeg válasza Bubee82 (#364) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hát nemtom. Kox nélkül nehéz ám diétázni is, nagyon sok izom lemegy. Egy strandfazont össze lehet hozni naturálban 50-es karokkal, de versenyszintre lediétázni kox nélkül nem nagyon lehet. Szerintem. Aztán majd jön Janesz, a 8% tzs-al, oszt megaszondja ;)

(#366) Bubee82 válasza God Vazzeg (#365) üzenetére


Bubee82
őstag

Ez is igaz. De biztos van rá megoldás és lehetséges. Tudod én ilyen full optimista emberke vok. És sokszor, hanem a legtöbbször ebből csak előnyöm kovácsolódott :)

Várom a véleményét :) ;)

(#367) God Vazzeg válasza Bubee82 (#366) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Neked legyen igazad ;) :D Én is optimista vagyok, de nekem nem menne a naturálban versenyzés, így meg se próbálom :D Janesznak érdemes volna, én szurkolnék neki, szerintem nem egyedül ;)

Nekem nem célom a versenyzés, kíváncsi vagyok milyen lesz 50-es karokat hordani (:D) aztán úgyis visszaszálkázom olyan 45-47-re, elég az nekem. Nem kapok már így se ruhát :(

(#368) Markgx10 válasza Bubee82 (#364) üzenetére


Markgx10
őstag

110-120kg-mal szériázol? :Y Bazzeg jó erős vagy :U Én most nem tudok átlépni egyelőre a 90-en, egyelőre ennyi. Jövő héten megpróbálom 95-tel megcsinálni a szériákat csak a kíváncsiság kedvéért :U Jó lenne ha menne...

(#369) myrra válasza God Vazzeg (#359) üzenetére


myrra
senior tag

egyre több dologban étek veled egyet

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#370) God Vazzeg válasza Markgx10 (#368) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Haver is ott jár mint te, 190cm magas, 99kg 44-es karokkal. Szal nem olyan rossz az ;)

(#371) God Vazzeg válasza myrra (#369) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez is valami ;)

(#372) Bubee82 válasza God Vazzeg (#367) üzenetére


Bubee82
őstag

így meg se próbálom

Na ne már :) Egy próbát megér. És mi van akkor ha naturálba nem? Akkor még mindig van egy másik út ;]

(#373) God Vazzeg válasza Markgx10 (#368) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tényleg erős, mert én is annyival csinálom :D Persze én mindig gyenge voltam fekve nyomásban, valahogy nem megy :F

(#374) myrra válasza God Vazzeg (#367) üzenetére


myrra
senior tag

a versenyzésről: versenyre bárki elmehet, ha kedvet érez hozzá, max kap pár durva beszólást:) a szálkásításról: lehet szálkásíttani, de versenyszinten cucc nélkül lehetetlen szálkát hozni bodys szemmel nézve. nézd meg a Tóth Danit, neki a növi pucolta ki a zsírt a bőre alól. lett is olyan szálkás mint előtte Mo-n szerintem senki se talán. natúrba soha nem lehet ezt elérni, hiába van bárkinek bármilyen genetikája, vagy legyen bármilyen optimista. God ez nem kifejezetten csak neked szólt, nem oktatni akarlak. ok?
csak épp a te hozzászólásodnál kattintottam a válasz feliratra

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#375) God Vazzeg válasza Bubee82 (#372) üzenetére


God Vazzeg
veterán

1. nem akarom szétkoxolni magam, márpedig a versenysport erről szól. Meg se anyagi hátterem, se edzőm nincs, soha nem is volt.
2. nem motivál a versenyzés, se a leszálkázás, 10% alá nem szívesen vinném a tzs%-omat :U

(#376) God Vazzeg válasza myrra (#374) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egyetértek, bár a Tóth Danis dologhoz nem tudok hozzászólni :U

Szerk: most látom hogy ''kedvenc'' lettem :C

[Szerkesztve]

(#377) Bubee82 válasza Markgx10 (#368) üzenetére


Bubee82
őstag

Na azért annyire ne szaladjunk előre :) Meg egyáltalán nem vok erős. Sokkal erősebbnek kéne lennem. Egyedül a felhúzás az amire azt mondom h az erősségem a 3 szám közül.

1-2 hónap még aztán 110-be már tudni fogok olyan 5öket nyomni. Most olyan 120-125 lenne a max bár ez nem igazán érdekel engem. Nem is szoktam nézni. Csak néhanapján. Amúgy meg 85-tel szériázok (asszem :) ). Egy széria 105-110-be aztán visszavetkőztetem 85-re.

God:

Megértettem. Amúgy én nem azt szajkózom h most legyünk bajnokok vagy kis hazán legjobbjai, de azért versenyezni lehet máshogy is szerintem. Az egy dolog h nem éri meg, de eleve ha nem vágysz nagyra akkor nem is kell sokat áldoznod.

[Szerkesztve]

(#378) Bubee82 válasza myrra (#374) üzenetére


Bubee82
őstag

Egyetértek. De az a szint már más tészta.

God:
Gratulálok :C

[Szerkesztve]

(#379) God Vazzeg válasza Bubee82 (#377) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én inkább fekvenyomó versenyre szeretnék elmenni, de ahhoz még nagyon sokat kell fejlődnöm. Na, majd meglátjuk ;)

(Persze itt se akarok nyerni, csak elmondani hogy indultam rajta. Szerintem fasza lenne :D)

(#380) Bubee82 válasza God Vazzeg (#379) üzenetére


Bubee82
őstag

100 kilósan azért már nem ártana 200at nyomni :D

Mondjuk a fekvenyomásra, meg általában a powerre külön köll készülni :) Más felkészülést igényel, ha jól tudom :)

(#381) God Vazzeg válasza Bubee82 (#380) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem ismerek egy olyan srácot se a környezetemben, aki akár 140 kilósan is, de ki tud nyomni 200-at. Még 180-at se. Szal nem vagyok összeomolva, bár kétségtelen hogy többet kéne nyomnom, de valamiért nem megy. Na, hátha rájövök hogy mit baxok el, és megindulok a fejlődésben :D Jelenleg 140 a maxom, 130-ba megy 2-3, 115-120-al szériázok 6-okat. Elég ez egyelőre, lassan de biztosan fejlődök :D

(#382) Bubee82 válasza God Vazzeg (#381) üzenetére


Bubee82
őstag

Én úgy tudom h aki a testsúlyának kétszeresét ki tudja nyomni annak már van mit keresnie a poweres szakmában :)

(#383) God Vazzeg válasza Bubee82 (#382) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkor rámegyek az erőre, nyomatok oxandrolont és befogyok 80-ba, oszt nyomni fogok 160-at :D Viccet félretéve én nem akarok versenyt nyerni, nyomni meg nyomhatok 100 kilósan is 140-et, legfeljebb nem én leszek az első :D Majsán volt egy verseny, 90 kilós emberkék nyomtak 130 körül, és kimentek. Szal érted... :B :D

Persze volt olyan is, aki 110 kilósan nyomott 220-at, meg olyan is, aki 140 kilósan 280-at ;) Persze ezek már dobogós helyek voltak ;)

[link]

(#384) etilin válasza Bubee82 (#382) üzenetére


etilin
aktív tag

Feltéve ha 175 kiló :DD
175*2=350 fekvenyomásba nem rossz.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#385) God Vazzeg válasza etilin (#384) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kérdezd meg a Kathi Bélát milyen is az :D

Szerk: bár ő 332.5kg-al európa bajnok lett, szal ha valaki 350-et nyom az szóljon neki :D ;)

[Szerkesztve]

(#386) LOTR válasza God Vazzeg (#376) üzenetére


LOTR
addikt

most látom hogy ''kedvenc'' lettem
hát ennyi off után nem is csodálom ;]:DDD

One Ring to rule them all

(#387) God Vazzeg válasza LOTR (#386) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Rohaggyon meg az összes befőtted ;] :D

(#388) Bubee82 válasza etilin (#384) üzenetére


Bubee82
őstag

Mészáros ezt 100 kilóval teszi meg :D Na az a nem mindegy! :D Persze ott még nem tart h 350et nyomjon de 330 körül ő is van már sztem. Itt Móváron 320 vagy 325-be nyomott úgy hogy meg se erőltette magát.

Szerk.: Kathi-ról ne is beszéljünk :D

God:

Hát akkor hajrá! Én mögötted állok (és jól beletaszajtalak a vízbe :DDD). Amúgy ha kell segítség ismerek egy olyan embert aki nagy név a szakmában és közvetve ki tudnám kérni a segítségét. Úgy értem öreg motoros és tud mindent a powerről. Még 5x évesen is guggol 200 felett és húz 260-280-at :Y (Vagy még többet is ha anyagozik). Tudom te is körül vagy véve ilyen emberekkel :) de azért egy próbát megér (az ő véleménye segítsége :) )

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#389) zerus válasza Bubee82 (#388) üzenetére


zerus
csendes tag

hi
movari vagy ?:)

szerk.: ja bocs most neztem adatlapot, csak itt jarsz egyetemre, mik vannak en is itt lakok :] merre szoktal edzeni ?

[Szerkesztve]

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#390) Bubee82 válasza zerus (#389) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem vok Móvári, de itt töltöm az időm legnagyobb részét :) Olyan mintha itt élnék :)

A MOGAAC-ba szoktam edzeni, tod egyetemi sportcsarnok :)

Te hova jársz, ha jársz? Botond SE? :)

Joe bácsit ismered? :)

[Szerkesztve]

(#391) zerus válasza Bubee82 (#390) üzenetére


zerus
csendes tag

persze ismerem :) 2 evig kosaraztam a mogaac-ban aztan abbahagytam, most ev elejetol edzek sulyzos edzest, ev elejen szeptembert kell erteni :D iskolaevben gondolkozom, de nem ovarra jarok mert levélen lakom, és itt is van egy terem, ilyen pince, de jo tarsasag, es vannak gepek is, szal a felszereles is viszonylag jo, persze nem egy botond szint, neha edzettem csak a mogaac-ban sulyzosat, meg regebben mikor kosaraztam.
joe bá érdekes figura, de jol kijottem vele anno :)

szerk.: jo hely a mogaac is, van feelingje :) nem szeretem azokat a termeket amik ilyen pikk pakk csilli villi, inkabb legyen kicsit olckul :D

[Szerkesztve]

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#392) God Vazzeg válasza Bubee82 (#390) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezt privibe beszéljétek lécci ;) :R

(#393) Bubee82 válasza zerus (#391) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem jártál arra mostanában? Nem találkoztunk véletlenül? :)

Józsi bácsi valóban egyedi, a stílusát tekintve. Meg kell szokni és kész. Amúgy nagyon rendes ember csak sokan ezt nem látják mert ugye kapásból mindenkinek leüvölti a haját (főleg ha koxol :D ) aztán oda vissza már nem mennek csak ha muszáj. Aztán szépen megszokják :)

Velem is így volt, bár elég hamar embernek való módon beszélt velem. Most meg már eléggé elismeri h milyen hamar értem el azt a szintet amin most vok meg tudja h komolyan nyomom sokakkal ellentétben. Ez igazi megtiszteltetés. Nameg tápkieg tanácsokat is elfogad tőlem. Mostanában én vettem meg neki :)

God:

Igazad van, éppen akartam szólni én is. Ezt még azért ide betoltam. Én úgyse OFFolok sohasem :D ;] :P :o

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#394) zerus válasza God Vazzeg (#392) üzenetére


zerus
csendes tag

bocs igazad van, elmegy offba :) csak nem igazan szoktam irogatni, inkabb csak olvasom a forumot, olyan 3-4 honapja, aztan most belelendultem :D

amugy on is legyek: a vallam fajt szerdan csutortokon eleg jol, ha ranehezedtem akkor szurt, most erdemes lenne ma ra edzenem ? vagy hagyjam ki, igazabol nem faj mar, de terhelesnel nem tudom mi lenne.. lehet megint elojonne a fajdalom, a tobbi izmomat megedzettem a heten, szval csak ezt kene kihagynom.
sztetek ?

[Szerkesztve]

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#395) God Vazzeg válasza zerus (#394) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én pihentetném a helyedben ;)

(#396) Bubee82 válasza zerus (#394) üzenetére


Bubee82
őstag

Szintén a pihentetésre szavazok.

(#397) zerus válasza God Vazzeg (#395) üzenetére


zerus
csendes tag

akkor asszem ma pihentetés lesz, megyek aztan betolok egy turmixot inkabb :) meg tanulok is vmit. az sem árt néha :DD

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#398) GodHeart


GodHeart
senior tag

isteni lábas eddzésem volt ma. Ment a guggolás 60kg-al, ami végülis nekem rekord, mert eddig itthon max 40-45kg-al guggoltam. Szal jó volt! :) Meg más gyakorlatokkal is kikészítettem magam.. vicces volt hazabiciklizni :D Alig bírtam tekerni!

(#399) Janesz válasza God Vazzeg (#363) üzenetére


Janesz
őstag

48 a karom full bedurranva és közel sem nevezném most szálkásnak....
jelenleg csak 46 hidegen mert tegnap estétől kifostam a lelkemet is...így ma edzeni sem mentem...egyfolytában csak iszok... :O

(#400) Janesz


Janesz
őstag

a naturál versenyzős témához szeretnék hozzászólni....

sztem Németh Pisti már az első verseny előtt is koxolt jócskán...amivel semmi gond csak nehogy azt higgye már bárki is,hogy 3 év edzés után olyan izomminőséget fel tudsz mutatni tisztán...

ha naturál versenyzők szinvonalát akarod megnézni nézzél képeket 1999-es SB vagy azelőtti Sb-ról...ott a csúcs volt egy Mann Tamás aki most még a juniorok közt is elvérezne...pedig akkor is koxoltak ugyanúgy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.