Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4051) fLeSs


fLeSs
nagyúr

[kép]

:Y:R

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4052) GodHeart válasza orbano (#4047) üzenetére


GodHeart
senior tag

egyéni vélemény, de ha valamit csinálsz, azt csináld tisztességgel vagy sehogy, külömben szart se ér.. ebből következtethetsz dolgokra, és ez csak jószándék! :U

(#4053) GodHeart válasza fLeSs (#4051) üzenetére


GodHeart
senior tag

hol a haj? Nekem hiáynzik, persze nem nekem kell hogy tetszedjen, de egyébként kidolgozottságra nem rosz, de azért ennyire nem akarok ilyen lenni! :) Meghagyom nektek az univerzum többlet izomrostjait :D

(#4054) orbano válasza GodHeart (#4052) üzenetére


orbano
félisten

na álljunk meg egy szóra. a gyúrást ne keverjük össze a body buildinggel! az előbbi más sportok kiegészítője, ahol szükség van nagy izomtömegre, az utóbbi meg egy külön sport, amit nem akarok űzni :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#4055) fLeSs válasza orbano (#4054) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és mia különbség edzésben a kettő között? :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4056) GodHeart válasza fLeSs (#4055) üzenetére


GodHeart
senior tag

én is erre lennék kíváncsi :)

(#4057) zoleecool


zoleecool
tag

na en is itt vok, a total kezdo:DDD milyen gyakorlatokat ajanlotok, ha itthon akarom csinalni egyelore, mert nincs kedvem lejarni meg (nem szeretem ha kirohognek:U) van itthon egy haspadom meg egykezes sulyzom:D esetleg be kene meg valamit szerezni?:Y

(#4058) Manitou válasza zoleecool (#4057) üzenetére


Manitou
addikt

Húzzál el edzőterembe úgyis azt mondja majd mindenki :D Egy bizonyos szintre el lehet jutni otthoni edzéssel is, de egy pont után már kevés. Persze ha alapból 40-es karod van akkor otthon ne bohóckodj :DDD(ugye God? )

(#4059) orbano válasza fLeSs (#4055) üzenetére


orbano
félisten

koszonom a segitseget! :( latom erdemes volt bejonnom ide...

A vér nem válik VAZZE!™

(#4060) zoleecool válasza Manitou (#4058) üzenetére


zoleecool
tag

de ha nincs 40es karom?:F naaa, csak a kezdeshez adjatok valami tanacsot, ne pocsekoljam az idom olyan gyakorlatokkal, amik semmit se ernek:D aztan majd ha ugy erzem, lenezek terembe is:U
MOD: szalonkepesse tettem a szoveget:B

[Szerkesztve]

(#4061) Manitou válasza zoleecool (#4060) üzenetére


Manitou
addikt

Olvassál vissza egy jópár hszt és akkor okosabb leszel.;)
itt találsz gyakszikat, meg edzéstervet is.:
Bővebben: link

(#4062) zoleecool válasza Manitou (#4061) üzenetére


zoleecool
tag

kocce, most rogton belevetem magam:DD

(#4063) Manitou


Manitou
addikt

Ideális férfitest csukló alapján :) Ez alapján nekem nem is kell 40-es kar.:DDD

Bővebben: link

(#4064) zoleecool válasza Manitou (#4063) üzenetére


zoleecool
tag

nekem 42es:C

(#4065) God Vazzeg válasza Manitou (#4063) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem alapon 45-öt dobott :D (Csukló: 19cm) :C

(#4066) GodHeart válasza zoleecool (#4064) üzenetére


GodHeart
senior tag

ha újonc vagy és 42-es akkor ott beza zsír is van :D tessék kardiózni!

ÁÁÁ mod most veszem észre hogy arra az izére írtad :D értem... :P

[Szerkesztve]

(#4067) Bubee82 válasza fLeSs (#4051) üzenetére


Bubee82
őstag

Ez mikori kép róla?

Nem néz ki sokkal nagyobbnak mint ezév versenyein volt.

Ez itt a reklám helye: :D

A kép a BOTOND nevezetű konditeremben készült (elvileg), itt Mosonmagyaróváron :))

(#4068) Moddingfan válasza Manitou (#4063) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Mondjuk sztem ez nem túl tudományos, de azért kipróbáltam, jó mókának tűnt: eszerint ideális vagyok, juhhúúú, önbizalomépítésnek nem volt rossz :DDD Köszi a linket :D Egyébként 19 és eszerint 44-es az ideláis.

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4069) Manitou válasza GodHeart (#4066) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem ő arra értette amit linkeltem;)

(#4070) Moddingfan válasza Manitou (#4069) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Neked mekkorát írt ideálisnak? És Neked Bubee, God?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4071) Manitou válasza Moddingfan (#4068) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem 16 (rohadt vékony a csuklóm) szóval én már 37,5-el révbe érek :DDD
Viszont vádlim is meg comb is több mint amit a progi kikalkulált.
Mejbe meg karba viszont le vagyok maradva. Alkar meg pont ott körül van mint amit kinyomott. Nem mintha nem lettem volna tisztába hogy miben vagyok gyík.:DDD

(#4072) Manitou válasza God Vazzeg (#4065) üzenetére


Manitou
addikt

Te csuklóra is gyúrsz? :DDD

(#4073) Moddingfan válasza Manitou (#4072) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Vazzeg mindenre gyúr ezerrel :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4074) Manitou válasza Moddingfan (#4073) üzenetére


Manitou
addikt

De látom te is.:DDD

(#4075) Moddingfan válasza Manitou (#4074) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Vagy mindenre, vagy semmire :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4076) God Vazzeg válasza Manitou (#4072) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Vastagodik magától :D Elég jó, főleg a 40-es alkar, ahhoz képest hogy nem is edzem :D

(#4077) God Vazzeg válasza Manitou (#4074) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Remélem nem ebbe a terembe jársz :U
Ez a cikk pl jó nagy hülyeség:
Bővebben: link :Y

(#4078) Moddingfan válasza God Vazzeg (#4077) üzenetére


Moddingfan
senior tag

''Hatalmas kart csak legalább 15-20!!! :Y sorozattal, különböző gyakorlatok kombinációival lehet elérni''
''Soha ne használjunk nehéz súlyokat'' (ha nem szeretnénk szép, tömör izmokat:D)

Ekkora hülyeségeket :Y, döbbenet

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4079) Manitou válasza God Vazzeg (#4077) üzenetére


Manitou
addikt

Pont be akartam írni én is, mert itt mintha pont ellenkezőjét olvastam volna :D
Nem járok ide, asszem ez a legdrágább hely itt nálunk.:U Még hómgyúrok egy darabik aztán majd meglátom mi lesz.

[Szerkesztve]

(#4080) Reac^


Reac^
őstag

Na ma is olvasgattam egy keveset amit öszehordtatok itt du. Asszem már csak én lógok képekkel?! :U :B

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#4081) Moddingfan válasza Reac^ (#4080) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Hát nem csak Te, de azért toljad őket :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4082) Moddingfan válasza zoleecool (#4057) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Otthoni edzésben Manitu a szakértő, asszem ő is otthon tolja. Ha csak az tart vissza a teremtől, hogy mások kicikiznek, akkor van egy tanácsom: nagy ívben sz@rd le őket és csak edz tisztességesen, ha látják, hogy kitartó vagy, akkor meglesz Neked járó tisztelet és persze növögetni is fogsz, ha odafigyelsz midnarra, amire kell (lásd. e fórum hozzászólásaiban :D ). Sok sikert!:D

U.i.: Tényleg ne törődj a cikizőkkel, egyszer ők is kezdők voltak, csak ezt sokan hajlamosak elfelejteni :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4083) I_Am válasza Moddingfan (#4082) üzenetére


I_Am
veterán

Sőt, ezzel lehet a legtöbb edzőtársat megnyerni a teremben, ha látják, hogy igenis csinálod az edzést. Tudom, mert Én végigcsináltam és most már a 100K+os emberkékkel is pacsipajtások vagyunk a teremben. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4084) Janesz válasza Manitou (#4063) üzenetére


Janesz
őstag

17cm a csuklóm...ezalapján 40-es kar lenne az ideális..amit szerencsére 2 hónap éhezés után is tudok tartani sztem...;]:P

(#4085) Manitou válasza Janesz (#4084) üzenetére


Manitou
addikt

Kiváló, csak így tovább.... egyebet nem mondhatok kérem kapcsolja ki....;]:DDD:D

(#4086) God Vazzeg válasza Janesz (#4084) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Há gyurjá csuklóra ecsém ;] :D

(#4087) Janesz válasza God Vazzeg (#4086) üzenetére


Janesz
őstag

jaja lehet ha lenne 22-es csuklóm akkor jobban ösztönözne a dolog mert akkor az ideális méretektől messze lennék még...de így legalább a vádli stimmel...az normális méretű :B:DDD

(#4088) deniro2


deniro2
senior tag

Mint a bordásfal. SZAH-osok ne nézzék meg.
Bővebben: link
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#4089) Markgx10 válasza GodHeart (#4043) üzenetére


Markgx10
őstag

Figyu már! :D Legalább azt mondd már meg, hogy verekedni verekedtél-e sokat? Megilletődsz-e ha fejbehúznak? Ha már összeestél tudod-e hogyan helyezkedj, hogy elkerülj komolyabb sérüléseket stb-stb. Mert pl. én már sokszor verekedtem utcán (meg hát ugye ment a boksz is évekig) mégsem mennék el kidobónak, mert az nem arról szól, hogy egy öltönyben mosolygok, végem lenne egyből. :D Még nálunk a nyugis Egerben is vipera, kés stb. a minimum egy nagyobb balhénál. Egyszerűen nem felelnék meg, mert széttépnének. :U Szóval először javaslom, hogy vegyél részt egy-két igazán komoly bunyóban (nem ilyen megütöm elesik kaliberűben), aztán ha úgy érzed, hogy jól bírja a fejed az ütést és neked továbbra is erre van szükséged, ez az amit vártál mindig is, akkor menj. Szerintem, de ez csak egy tanács volt, ezzel le is zártam a témát, csak most jutottam ide, hogy válaszoljak. Üdv:

Márk

[Szerkesztve]

(#4090) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4089) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jól beszélsz, majd SB-n beteszteljük, hogy mit bír :D

(#4091) Markgx10 válasza God Vazzeg (#4090) üzenetére


Markgx10
őstag

:D Amúgy a 20-at megütöm én is, belinkeljem? :D

(#4092) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4091) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Elhisszük :D

(#4093) GodHeart válasza Markgx10 (#4089) üzenetére


GodHeart
senior tag

Nah, ha fel kerülök pestre tesztelem magam! ;]

[Szerkesztve]

(#4094) GodHeart válasza God Vazzeg (#4090) üzenetére


GodHeart
senior tag

:D Az hiányzik már csak, 10vs1 :DDD

Mellesleg megjegyzem, hogy a 7 hozzászólásból 7 off... csak így tovább :D

(#4095) Markgx10 válasza God Vazzeg (#4092) üzenetére


Markgx10
őstag

Tegnap este kinn voltam egy haveromnál és volt ott egy gyerek aki 186cm/58kg volt :D Amíg ott voltam folyamatosan szívta azt a rothadt spanglit, ha éppen azt nem akkor sima cigit és folyamatosan ivott közben. Úgy nézett ki mint egy élőhalott és elkezdte nekem megmagyarázni, hogy ő azért csinálja ezt mert ennek látja értelmét, nem úgy mint a testépítésnek, mert a gyúrósok iszonyatos tévképzetekben élnek, meg egoisták, bunkók, azzal a sok porral amit esznek ráadásul jobban mérgezik magukat mint ő :Y Súlyos érzés volt ezt egy emberi roncs szájából végighallgatni, hogy én mérgezem magam a tejsavófehérjével meg a vitaminokkal. :F

[Szerkesztve]

(#4096) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4095) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én sok ilyennel találkozok, szinte naponta prédikálnak nekem, hogy nincs is életem, meghogy bebogyózva ő milyen jót bulizott :(( Meg hogy annak van értelme, a testépítésnek nincs. Ez olyan dolog, hogy mindenki a saját életvitelét gondolja jónak, mert ugye ha nem így lenne, nem csinálná. Jókat szoktam mosolyogni :D Amúgy meg mindenki szentül meg van győződve, hogy az ember azért gyúr, hogy mindenkit le bírjon verni :D LoL :DDD

(#4097) Manitou válasza Markgx10 (#4095) üzenetére


Manitou
addikt

Én meg azt birom mikor valaki azzal mentegetőzik a dohányzásával kapcsolatban...''hogy hát az utcán a gépkocsikifugógázokkal úgyis beszívod, most nem mindegy''...:U

(#4098) God Vazzeg válasza GodHeart (#4094) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mer gondolod a kidobónak 1vs1 van? Nekem a rekordom 15 fő :D

(#4099) Markgx10 válasza God Vazzeg (#4096) üzenetére


Markgx10
őstag

Kérdés: A Superbodyra mikor akarsz felmenni? Úgy értem reggel vagy csak dél körül? Ez meddig tart kb.? Előtte sörözünk vagy utána? :D Találkozunk egyáltalán? :D Mert az tuti, hogy Boxert felveszem útközben, de hogy mikorra menjünk arról fogalmam sincs. Köszi:

Márk

(#4100) deniro2 válasza GodHeart (#4093) üzenetére


deniro2
senior tag

Van egy olyan gyanúm GodHeart, hogy még egy komolyabb maflást sem kaptál eddig (itt nem a ''suliban a srác beleütött a vállamba''dolgokra gondolok). Tévedek?
Bocs, de erre közetkeztetek ebből a hihetetlen naívságból.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.