Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3901) Boxer001 válasza Agyzuzo (#3895) üzenetére


Boxer001
veterán

Vazze, te jól látod...rohadt anyagcsere, tényleg gyors.
SZ@Hrok vagy 2-3x egy nap. :D

[Szerkesztve]

(#3902) Moddingfan válasza Boxer001 (#3901) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Bár nekem lenne ilyen gyors :O

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3903) Boxer001 válasza fLeSs (#3900) üzenetére


Boxer001
veterán

Én most kérdeztem erről anyumat, ő szülésznő nálunk a kórházban. Azt mondta, hogy a körzeti orvoshoz (jó fej nagyon) menjek be, mondjam el neki, hogy ezt szeretném...aztán sztem le is van zsírozva. Na majd kiderül.

(#3904) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Srácok, csak óvatosan a tesztó szint befolyásolással, édsanyám a pécsi szülészeten dolgozott évekig mint laborasszisztens, sok testépítő járt oda e célból, mint Ti. Olyan sztorikat mesélt, hogy kihullana a hajatok, szal nagyon ésszel, mert nagyobb a tét,mint gondolnátok. Ez nem vészmadárkodás, tényleg jót akarok Nektek :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3905) fLeSs válasza Moddingfan (#3904) üzenetére


fLeSs
nagyúr

na mesélj sztorit.
de kokszos nem érdekel! (mással úgysem tudod komolyan befolyásolni)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3906) kalap_ur válasza Moddingfan (#3904) üzenetére


kalap_ur
tag

a hajunk az omnadrentől fog kihullani :DDD

[Szerkesztve]

http://kevan.org/brain.cgi?lord_helmet

(#3907) Woodslave válasza Moddingfan (#3904) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na mesélj nincs vesztenivalóm:DDD Amúgy szó sincs befolyásolásról, csak mérésről. Azért nem mindegy

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3908) SLYM válasza Boxer001 (#3831) üzenetére


SLYM
veterán

na! én még nem láttalak! muti egy képet. Látom függő lettél!:)

(#3909) fLeSs


fLeSs
nagyúr

1ébként hogy kicsit dicsekedjek :DDD ma lenyomtam 45 percet az újdonsült motoros futópadomon, és qrvajó, a pulzusmérőt nem is kell figyelni, 5 km/órára beállítva folyamatosan 118-122 között volt a pulzusom, gyakorlatilag tökéletes!
reszkess zsír! ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3910) SLYM válasza Agyzuzo (#3897) üzenetére


SLYM
veterán

hallod mennyetek má! elmentek urulógushoz azér , hogy megmondta a tesztoszintet!:(:DDD

(#3911) Woodslave válasza SLYM (#3910) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mi ebben a mulatságos?:F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3912) Moddingfan válasza fLeSs (#3905) üzenetére


Moddingfan
senior tag

A faszi huszonévesen kezdett el gyúrni, de komolyan, a méréskor 35 körül volt, ha jól emlékszem. Szedett ezt azt, az ún. szokásosakat, meg egy két cuccot a tesztoszteron szint növelésére, na ez utóbbi volt a gáz. A faszi mutatott magáról képeket édsanyáméknak, állítólag brutláisan ki volt gyúrva a faszi, állítása szerint mindenki megfordult utána az utcán, de ez régen volt. A faszi manapság egész máshogy fest, az ok, teljesen felborult a faszi hormonháztartása (és ehhez ugyen messze nem kell koksz, ez tény). Édsanyám azt mondta, hogy a faszi állati kövér volt, nem az a masszív sörhas jeleg, hanem az a nem tudok szebb szót ''mindjárt szétfolyik'' típus, némi feminid jellegel megspékelve. Képzeld eh egy 60-as kart, amin egy deka izom sincs, csak zsír és bőr, f@sza mi? A faszi állítása szerint rendszeresen mérette a tesztószintet, nehogy baj legyen, mikor látták, hogy valami nem stimmel, akkor már késő volt. Szal én nem kockáztatnék, az tuti, edzés közben halgass trashmetált, vagy nézz meg előtte egy akció filmet, kísérletek szerint az kb- 30%-os tesztószint növekedsét eredményezhet (egy cikkben olvastam), és ez legalább természetes. Mielőtt fkázós vissazírásokat kapok előrebocsájtom, hogy nem kötekedni akartam tényleg a jószándék vezérelte az ujjaimat :)

u.i: a szója hosszú távon való szedése komolyan befolyásolja a tesztó szintet (emeli, term.), egy ideig jó, de utána már kevésbe, erről állati sokat olvastam, több helyen, én történész leszek és tudom, egy forrás nem forrás :)

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3913) Moddingfan válasza Woodslave (#3907) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Persze, méretni szabad, csak urológusnál, jááááj :Y

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3914) SLYM válasza Woodslave (#3911) üzenetére


SLYM
veterán

mulatságos?:F

szerk: végülis igaz! elég mókás!:DD

[Szerkesztve]

(#3915) Boxer001 válasza SLYM (#3908) üzenetére


Boxer001
veterán

Ott van egy pár visszább...
Valamilyen szinten függővé kell ahhoz válni, hogy ezt folyamatosan csinálja az ember.
Jaaa, értem, okés. ;)
A tesztoszintmérés pedig NEM VICCES! :DDD De te ezt úgy sem értheted. :D :P ;]

Fuss fLeSs fuss! :C Hajrá, gratula a futópadhoz!


[Szerkesztve]

(#3916) SLYM válasza Boxer001 (#3915) üzenetére


SLYM
veterán

ja nem úgy függő! addikt lettét! az addict angolul függő (asszem:DDD)

tényleg mire jó a teszto mérés?:F

[Szerkesztve]

(#3917) Woodslave válasza Moddingfan (#3913) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Majd mondom neki hogy nem kérek anális prosztatavizsgálatot.:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3918) SLYM válasza Boxer001 (#3915) üzenetére


SLYM
veterán

jaja #3838 én is kb így nézek ki, csak a mellem nem ilyen formás!;)

(#3919) Moddingfan válasza Woodslave (#3917) üzenetére


Moddingfan
senior tag

:DDD:DDD:DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3920) Woodslave válasza Moddingfan (#3912) üzenetére


Woodslave
nagyúr

érdekes éln mindenhol azt olvasom, hogy pont nem jó a szója, mert a női nemi hormon szintet emeli, ami együtt jár a tesztoszint csökkenésével.
Linkelj már , majd én is próbálok.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3921) Moddingfan válasza SLYM (#3918) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Toljál már Te is képet, csak a komolytalanok nem küldenek :D (na ezért kapni fogok :U:D )

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3922) fLeSs válasza Moddingfan (#3913) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mért, mi bajod az urológussal?
leveszi a vért, oszt kész.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3923) Woodslave válasza fLeSs (#3922) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gondolom nem szereti, ha a seggében túrkálnak..:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3924) Boxer001 válasza Moddingfan (#3921) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem igaz...csak a besz@rik nem nyomnak fel képet! ;]
(jó lenne, ha néhány embert bepöccentenék ezzel, és végre felfednék magukat. :D )

(#3925) SLYM válasza Moddingfan (#3921) üzenetére


SLYM
veterán

már leírtam kb 5*, hogy nem tom hogy kell ide belinkelni a képet!:DDD
Még nem írták le úgy mint az ovodásoknak, úgyhogy ha valaki érthetően elmondja már küldöm is!:)

(#3926) Boxer001 válasza Woodslave (#3923) üzenetére


Boxer001
veterán

Vazze, ha kifejezetten nem kérik, csak nem nyúl fel. :D
SLYM
Ez nagyon csóresz szöveg volt...:D

[Szerkesztve]

(#3927) Moddingfan válasza Woodslave (#3920) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Keresek pár linket és bedobom a közösbe, hátha mást is érdekel, de nem most, mert tanulok és csak néha nézek rá a monitorra hogy van-e új hsz, de becsszó utána fogok nézni, amint tudok :) Én anno szója fehérjét akartam venni (tudom, hogy nem a legjobb, de állati olcsó) és a tesztó szintre gyakorolt hatása miatt mondtam le róla, többek között

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3928) SLYM válasza Boxer001 (#3926) üzenetére


SLYM
veterán

na mondd már el! most csinálja az öcsém a képeket! Bár eddig csak röhögtünk!:):U

(#3929) Moddingfan válasza SLYM (#3925) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Mikor új hsz-t írsz, pillants a jobb alsó sarokba, ott van, hogy kell linkelni, a képet töltsd fel a kepfeltoltes.hu -ra, publik kiklikk, oldal belinkel, mi megnéz, majd fikázás ezerrel :DDD (sosem fikázunk ám ki senkit :D ). Hajrá!!!

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3930) Woodslave válasza Moddingfan (#3927) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Bővebben: link
''A szójafehérje egyre elterjedtebbnek tűnik, és vannak előnyös hatásai, mint a rossz koleszterin mérséklése, és a szívbetegség kockázatának csökkentése. De, és ez egy nagy DE! A szója olyan, úgynevezett fito-ösztrogéneket tartalmaz, növényi kémiai anyagokat, melyek utánozzák az állati/emberi női nemi hormonok hatását. Ezáltal csökkentik a tesztoszteron termelést, a szintén anabolikus IGF-1 szintet, és még a pajzsmirigy hormonok szintjét is visszafoghatják, mely tendencia nem kedvez a gyors anyagcserének.''

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3931) SLYM válasza Moddingfan (#3929) üzenetére


SLYM
veterán

dolgozunk a képeken, de nehezen megy!:U

(#3932) Moddingfan válasza Boxer001 (#3926) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Á, ezek állandóan felnyúlnak, biztos ami biztos. Nekem egyszer csípett a pisi pöppentés közben, mondták, valszek felfázás, vagy ilyesmi, de menjek el dokihoz. Elemgyek, szóhóz sem jutottam, nem is kérdezett, már húza is a kesztyűt, na mondom RUNNING :Y

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3933) kalap_ur válasza Woodslave (#3920) üzenetére


kalap_ur
tag

ott a pont. a szója a női nemi hormon szintet emeli mivel fitoösztrogéneket tartalmaz=> a szója szar :)

ehhez az urológus témához való hozzáállás pedig rendesen ovoda szintet mutat...

http://kevan.org/brain.cgi?lord_helmet

(#3934) Moddingfan válasza Woodslave (#3930) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Összezavarodtam, most már nemtom, kinek higgyek, de akár ezt befoyásolja, akár azt, egyik sem jó :( Köszi a linket :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3935) God Vazzeg válasza SLYM (#3931) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mi lehet a nehéz a fényképezésben? :U Vagy otthon hívjátok elő? Esetleg retusálod is egy körben? :D

(#3936) kalap_ur válasza God Vazzeg (#3935) üzenetére


kalap_ur
tag

meg is kell fotosoppolni :D

http://kevan.org/brain.cgi?lord_helmet

(#3937) God Vazzeg válasza kalap_ur (#3933) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én omnát akarok nyomni tavaszra, gondolom hosszú távú dolog ez a hajhullás :U :D

(#3938) SLYM válasza God Vazzeg (#3935) üzenetére


SLYM
veterán

nem könnyű hogyha egy hülyegyerek fényképez!:D

(#3939) Moddingfan válasza kalap_ur (#3936) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Biztos nehezen talál olyan testépítős képet, amin nem bronz színű a f@szi, hogy odamontírozza a buciját :DDD (Meg ne sétrődj SLYM :D )

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3940) God Vazzeg válasza SLYM (#3938) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azt mondtad a testvéred :D Jahh, ez mindent megmagyaráz :DDD

(#3941) Moddingfan válasza SLYM (#3938) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nincs rajta önkioldó? Mármint a gépen? :D

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3942) SLYM


SLYM
veterán

na kész vannak a képek! és föltettem őket a gépre! na most mit kell?:)

(#3943) fLeSs válasza Moddingfan (#3932) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ez egy baromság.
én jártam már párszor urológusnál és egyszer sem nyúltak fel a seggembe.
a farkadat meg kell vizsgálnia, mivel ez a melója, mert lehet, hogy csak így tudja megállapítani a bajodat.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3944) Woodslave válasza fLeSs (#3943) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is jártam már párszor, de nekem mindig felnyúltak...:B

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3945) fLeSs válasza Woodslave (#3944) üzenetére


fLeSs
nagyúr

:DDDDDDDDDDD

1ébként a prosztatát lehet a végbél oldalán kitapintani (ha megnagyobbodott), szóval max. ezért szoktak felnyúlni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3946) Moddingfan válasza fLeSs (#3943) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én is voltam, mint utóbb kiderült valamilyen hugyúti fertőzésem volt (nem kell rosszra gondolni, a nyilvános vécében is be lehet ilyet szedni), és nekem sajna fel is nyúlt, csakhogy megnézze, nincs-e prosztata gyulladásom és hozzá tette, ha nem javul a helyzet egy héten belül (kaptam gyógyszert rá), akkor jön a végbéltükrözés :Y:Y:Y. Lehet, hogy nem ez az általános orvosi hozzáállás és csak ez a faszi volt egy dr. Mengele leszármazott, de Velem így történt, ezért írtam. Attől meg ugye még nem baromság, hogy Veled még nem fordult elő, szerencsédre :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3947) fLeSs válasza Moddingfan (#3946) üzenetére


fLeSs
nagyúr

jó, de mint a statisztika is igazolja, 3 emberből 1nek nem nyúltak fel egyszer sem. :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3948) God Vazzeg válasza Woodslave (#3944) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mer látták hogy tenyérrel vasalsz, oszt gondolták legyen egy jó napod :D

(#3949) Moddingfan válasza SLYM (#3942) üzenetére


Moddingfan
senior tag

3921, ott már leírtam :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3950) Moddingfan válasza fLeSs (#3947) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Jó kis statisztika :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.