Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3701) Woodslave válasza kíváncsi (#3698) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ha van lóvé, akkor Anabolic Whey, bár nem próbáltam, de Agyzúzó dicséri. Ha meg nincs annyid, akkor meg bármelyiket, amelyikrül itt dumálunk. Cytogen, Pronutrition, én pl most Biotechet nyomok. Szerintem neked nem fog számítani, bármelyik jó.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3702) Moddingfan válasza Horbal (#3691) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Hidd el, ismerem az ilyen majmokat, ha ismeri valaki a pécsi F3 fitnesstermet, akkor tudja, miről beszélek, na ezért nem szeretek oda járni, de nemigen van más lehetőség mifelénk, legalábbis én nem tudok róla. Röviden, kik járnak oda, egykét típus:

1. Olyanok, mint én, akik edzeni szeretnének, na ő k*rva kevesen vannak
2. chippendale fiúk tömkelege
3. gazdag suttyók/csajok 5-ös BMW-vel, Toyota Corollával, 206 cc-vel, De vannak Porsche-vel is kevesen, stb.
4. csórók, akik úgy tesznek, mintha tele lennének lével, na ők a egdurvábbak sztem, kint a pultán turixolnak, edzés nuku,csak duma
5. Műmájerek, akik nagy nullák, de úgy viselkednek, mintha Adoniszok lennének
6. Akik csajozni/pasizni járnak
7. Újgazdagok, akik csak az új autót, telót, fuxot, barátnőt, stb.-t akarják megmutatni

Higgyétek el, tudom milyen idegesítőek az ilyenek, ezért is gyúrok tök egyedül, és így a duma sem okoz problémáz :D Jó lenne egy olyan edzőpartner, aki hasonlóan vélekedik

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3703) Moddingfan válasza Woodslave (#3693) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Megfontolom, a mi korunkban ez már nem gáz :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3704) Boxer001 válasza Moddingfan (#3702) üzenetére


Boxer001
veterán

Hála istennek ahová én járok, ott nem nagyon van ilyen, kisváros...akad egy-két ilyen, de elvétve.

(#3705) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nekem mondjuk a kajálás része is bejön a dolgognak. Nem tartom magam nagy inyencnek, szóval nem zavar hogy minden nap ugynazt kell ennem. Legalább nem kell agyalnom hogy mi legyen a reggel, ebéd stb...
Bár ma vettem a csirkemellet a hentesnél, és sütnek kolbász meg egyéb nyalánkságokat, ott nyomták magukba a népek friss fehér kenyérrel meg ecetes paprikával.. Csorgó nyállal szinte menekültem ki..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3706) Moddingfan válasza Woodslave (#3705) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Holnap este racqulette-elünk (remélem, helyesen írtam) kedvesemmel, sült sajt, debreceni, stb, szal holnap übermód fogok edzeni, bár tudom, hogy attól nem lesz jobb a helyzet, de legalább a lelkiismeretem nyugodt lesz (attilam ,le se írd a véleményed, tudom ,komolytalan vagyok :D:DDD )

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3707) Moddingfan válasza Boxer001 (#3704) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Te hol laksz?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3708) Boxer001 válasza Moddingfan (#3707) üzenetére


Boxer001
veterán

Az adataimnál...;)
meg olvass mélt...;)

[Szerkesztve]

(#3709) Moddingfan válasza Boxer001 (#3708) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Jaj, bocsánat b@lf@sz vagyok :B:U

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3710) Moddingfan válasza Boxer001 (#3708) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Olvastam, mail ment :)

Hova tűntek a többiek?

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3711) etilin válasza Moddingfan (#3710) üzenetére


etilin
aktív tag

Vannak akik gyúrni is szoktak, nemcsak pofázni, VAZZE!!!

Menj és nyomj le húsz fekvőt, értettem!!!:F

Nem tudja valaki hol lehet lenolajat venni, kicsit berozsdásodtam.:P

ÉS kreatinkúrát hány hónapig lehet nyomatni?

[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#3712) Boxer001 válasza etilin (#3711) üzenetére


Boxer001
veterán

Csak nehogy téged nyomjon le VAZZE!!
Azé bunkózni se kéne nem gondolod?
;]

[Szerkesztve]

(#3713) Boxer001 válasza etilin (#3711) üzenetére


Boxer001
veterán

(#3714) Moddingfan válasza etilin (#3711) üzenetére


Moddingfan
senior tag

1.) Igenis, megyek gyúrni, bár ma vár voltam egyszer, de megyek mégegyszer :D
2.) Jelentem lenyomtam, és nyomtam még 20-at önbüntetésként,mert dumáltam
:DDD
3.) Bioboltokban
4.) Nemtom és nem szedem, tessék mást kérdezni e témában

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3715) Moddingfan válasza Boxer001 (#3712) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Hagyd csak, mi már nagyon ki vagyunk gyúrva, ráérünk néha dumálni is,nem csak mindig gyúrni :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3716) Boxer001 válasza Moddingfan (#3715) üzenetére


Boxer001
veterán

Nekem ma pihi van, ráérek dumálni, holnap láb jön, de köv héttől God javaslatára (csak hogy még brutálabb súlyokkal toljam ;]), tehát hétfő lesz mell-kar, keddre kúrom a lábat, és pénteken lesz hát-váll.

Köv sulis félévtől tervezem a Storm kipróbálását is, persze csak akkor, ha anyagi kereteim lesznek rá. Bízom benne, hogy akkor már igen, a fehérjét is jobban fogom tolni, aztán hajrá.

(#3717) fLeSs válasza Boxer001 (#3716) üzenetére


fLeSs
nagyúr

1/a. sok és jóminőségű kaja
1/b. jó edzések
1/c. sok pihenő
2. fehérjekiegészítés
3. multivitamin / ásványi anyag komplex
4. kreatin
5. tribulus

vmi ilyesmi a sorrend. felesleges kreatinozni, ha az előtte álló 5 pontból vmelyik hiányzik (főleg a kaja).
szerintem.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3718) Boxer001 válasza fLeSs (#3717) üzenetére


Boxer001
veterán

Így van...az első ponton kell addig iszonyat jelentőset csiszolnom, aztán jöhet a próba. ;)...majd kb február-március felé.

(#3719) Reac^ válasza etilin (#3699) üzenetére


Reac^
őstag

Srácok kivi vok 1-2 dologra tápkieggel kapcs.

Hogyan is szedjem a dogokat milyen kombinációban? Ezek csak ilyen elméleti szintu kérdések. :) Természetesen anyagiak miatt teszem fel ezeket a kérdéseket, hogy melyik komboval lehte olcson de mégis jol kijönni!

1. Csak VM35
2. VM35 + creatine monohydrát vagyhogykellirni
3. VM35 + Whey Pro 1kg-os (ennek van értelme? -> inkább a 3kg os whey pro nem?)

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#3720) Moddingfan válasza Boxer001 (#3716) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nekem holnap csak kardió meg hasazás lesz, hétfőtől kezdem az új edzéstervet (egy testrész/hét). Az anyagi kereteim sajna nekem is behatároltak, én csak azt tehetem, hogy odafigyelek arra, hogy mit eszem, sok fehérje, kevés zsír, ennyi a ''taktika'', de eddig ez sem volt rossz, nem növök mint a gomba, de én ráérek :D. Neked meg hajrá, mindent bele, na, én meg lépek is, takarítanom kell, állati nagy a kupi nálam, meg tanulnom is kellene egy kicsit ma még. Na csávez! :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3721) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Egy kis komolyság
melledzés Milos Sarcevvel: Bővebben: link
kvadricepszedzés: Bővebben: link - főleg a most kezdő lábazóknak ajánlott.
válledzés: Bővebben: link
hátedzés: Bővebben: link
hátedzés2: Bővebben: link

remélem ennyit tudtok angolul. :D
jó nézelődést!

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3722) Boxer001 válasza Reac^ (#3719) üzenetére


Boxer001
veterán

Én 1.5 hónapig nyomtam most vm35öt, nekem bejött...de többen írták itt, hogy inkább fehérje (pl whey pro, 100% whey protein, Pro Whey) + dextróz a turmixba edzés után, kb 40 g.
Szóval lehet dönteni...
:)

(#3723) Reac^ válasza fLeSs (#3721) üzenetére


Reac^
őstag

Jókis okosságokat lehet ezekböl megtudni, ma nekem is igy magyarázták el a guggolást :)

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#3724) Reac^ válasza Boxer001 (#3722) üzenetére


Reac^
őstag

Hát a VM35ösböl vennék 1,25kgosat, amire aszonták elég több mint 1 hónapig. Tehát anyagilag nagyon jol jönnék ki: ~5000ft

Ha Whey pro-t vennék abból aszontátok 3kg elég 1 honapra. Az pedig már 10k :(
1kgos kiszereléssel meddig lehet kihuzni?

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#3725) Boxer001 válasza Reac^ (#3724) üzenetére


Boxer001
veterán

Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy szerintem az optimális az lenne, ha legalább 9-10k-t tudnál rászánni a hónapban, mert nekem pl a 3kg vm35 tartott ki 1.5 hónapig, de amúgy 1 hónapra akartam....nem tom mit művészkedtem én össze...:D
Szóval azért pl 3kg Whey pro optimális egy hónapra, napi 100 grammot tolsz belőle. VM35-ből is sajnos így kéne számolnod, kevesebbet nem nagyon érdemes. :U
Valahogy próbáld meg kisajtolni a 8-9k-t legalább, ez van. :U

Persze ezt ne úgy vedd, hogy kevesebbet nem fogyaszthatsz, de sajnos ennyi szokott lenni a minimum...én legalább is ennyi alatt már inkább nem is vennék. :U

[Szerkesztve]

(#3726) Woodslave válasza Reac^ (#3724) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az 1.25-ös VM35 csak akkor elég egy hónapra, ha csak edzés után nyomod.
Ez 400g fehérje és 800g cukor kb (jó malotdextrin, de sztem ez tökmindegy 5000Ft
800g szőlőcuki 400Ft. Egy kila fehérje kb 3000Forint. Oszt lehet számolgatni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3727) fLeSs válasza Reac^ (#3724) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a kajálásodtól függ, hogy mi mennyire elég.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3728) deniro2 válasza Reac^ (#3724) üzenetére


deniro2
senior tag

Ki mondta, hogy több, mint 1 hónapig elég??! 1,25 kg? 1 hét max., különben felesleges.

szerk: a többiek beelőztek.

[Szerkesztve]

(#3729) SCRIPT


SCRIPT
tag

Reac^

el kell, hogy keserítselek, de a Volumass 35 termék 1200grammos kiszerelése, ami 12! adag, sajnos nem elég egy hónapra. Az az eggyel nagyobb kiszerelés lenne: 2950grammal, ami már 30 adagos, de az már sajna 11e forint. :((

Én a Mass 20-at néztem ki, az elég olcsó, és kezdő tömegnövelésnek megteszi.

De ez az én véleményem.

Sok sikert!

(#3730) doglotthal válasza SCRIPT (#3729) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Szerintem vegyél Volumass 20-ast. az jó. És nem is olyan drága mint a 35-ös.

(#3731) Reac^


Reac^
őstag

Tehát akkor? Most megzavarodtam! :U

VM35 mást is tartalmaz, nem csak szölöcukit meg fehérjét. Bár ne kérdezétek még mit azt tudom hogy creatin-t biztos (kis mennyiségben).
Viszont ha 1,25ög nem elég 1 honapra, akkor inkább a whey pro érné meg nem?

Na majd az havi ösztöndíjat tudom mire fogom költeni... :C

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#3732) fLeSs válasza SCRIPT (#3729) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én 4,5 kiló vm35-öt használok már majdnem 3 hónapja, és még mindig van benne vagy 1 kiló. csak edzés után iszom.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3733) Boxer001 válasza fLeSs (#3732) üzenetére


Boxer001
veterán

Mert te gondolom csak ahogy írtad edzés után, kis ''stack''-ként használod. Jó kis ch+fehérje gyurma után. :)

[Szerkesztve]

(#3734) Janesz válasza fLeSs (#3732) üzenetére


Janesz
őstag

mi volt veled az elmúlt 3 hétben?:F
már gondolkodtam,hogy felhívlak mizu..
jöhet mélben is...

(#3735) I_Am válasza fLeSs (#3732) üzenetére


I_Am
veterán

Hát igen, akkor rám hogy fogtok nézni mikor terveim szerint novemberben úgy megküldöm a dolgot, hogy 1 6 kilos WP + hozzá az adagonkénti CH .(60gr fehérje + 40dextróz + 20malto) Kíváncsi leszek ha ebből napi 5-6ot tolok mi lesz az eredmény december elejére. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3736) Boxer001 válasza I_Am (#3735) üzenetére


Boxer001
veterán

Azé 5-6x ne tegyél hozzá dextrózt+malto-t me cukibeteg leszel. :)

(#3737) Reac^


Reac^
őstag

Akkor kérdés: VM35 ugye adagonként 50gramm és napi 2x kell inni? Tehát az 1200grammos az 12edzésnap. Nekem heti 4 edzésnapom van, ha csak edzésnapokon iszom akkor elég 3 hétig. Pihi napokon is kell inni?

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#3738) deniro2 válasza fLeSs (#3732) üzenetére


deniro2
senior tag

Miért Fless, leálltál a fehérjével? Ha nem, akkor érthető, hogy ennyi elég a V35-ből. Sript edzések utáni 100 g tömegnövelőtől vár eredményt, ez így irreális.

(#3739) Boxer001 válasza Reac^ (#3737) üzenetére


Boxer001
veterán

Úgy osztod be, ahogy tudod...tényleg...de én napi 100 g-nál alább nem adnám, vagy akkor nem vennék.

(#3740) Reac^ válasza Boxer001 (#3739) üzenetére


Reac^
őstag

Pihi napokon is napi 100g?

Amúgy ha nincsm meg az edzésnapi 100g hanem mondjuk 70 körül, hogy 4 hétre legyen elég a cucc, az még mindig jobb mint a semmi? Vagy akkor nem értem... Hát ha semmit nem eszel meg ha egy kicsit kevesebbet mint a minimum az attól még nem semmi. Na ez nem semmi bazzeg. :C :C

[Szerkesztve]

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#3741) Boxer001 válasza Reac^ (#3740) üzenetére


Boxer001
veterán

Pihenő napokon is kell a fehérje+ch...
Te döntöd el, te tudod, hogy mennyi pénzed van rá, meg mennyi ch-t+fehérjét tudsz bevinni normál kajából.

(#3742) deniro2 válasza Reac^ (#3740) üzenetére


deniro2
senior tag

Reac^ : írd már le, hogy mit eszel, mert 0 étkezést 12x100 g V35 nem fog rendberakni, de optimális étkezéshez is felesleges ennyi, max. ebből tölthetsz vissza edzés után, de akkor már inkább dextróz+ 2x ennyi fehérje.


[Szerkesztve]

(#3743) Reac^ válasza Boxer001 (#3741) üzenetére


Reac^
őstag

nem ezekröl volt szó hanem VM35röl

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#3744) Boxer001 válasza Reac^ (#3743) üzenetére


Boxer001
veterán

Én arról beszéltem...

(#3745) I_Am válasza Boxer001 (#3736) üzenetére


I_Am
veterán

Maltot csak reggel edzés után és éjszakára toltam eddig is amig én kevertem a turmixomat. Dextróz ment mindegyikbe, de csak 30 gram és napi max 4-et ittam összesen. És ez is dobott rajtam akkorát, hogy csak néztem. :D

Na majd novemberben... (már csak 2 hét és adok a pofámnak. :D)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3746) Boxer001 válasza I_Am (#3745) üzenetére


Boxer001
veterán

Tehát akkor a 4 turmixba 4x30 gramm dextróz ment?

(#3747) Reac^ válasza deniro2 (#3742) üzenetére


Reac^
őstag

Egyszer már nagyjából leirtam. De ugorjunk neki még1x.

Reggel magamnak csinálok kaját úgy hogy idő híján nem eszek valami sokat (tudom hogy ez igy nemjo, de nem fogok ezért 20percel hamarbb kelni - az sokat jelent nekem!)
Suliban szendviccsen élek (tudom hogy nem jó, de tucc jobbat? -> nem viszem be a sült halat meg a kumpit az iskolába!!! :Y)
Suli után járok általában edzeni, után húzás haza és menza!!! ezaz... menzán élek, mert vagy megeszem vagy nemeszek semmit. Tudom, hogy ez sem jó, de mostanában egyre többx van Rizs+pipi kombó! :B Hogy ha xar a menza, vagy nem elég (általában azért 2-3 adagot hoznak nekem) akkor natur pipimell panir olajba kisütve kis kumpival gyorsan ösze lehet dobni.
Ezt az ilyen ebéd szerű étkezést a délután folyamán még1x eljáccom (maradék).
Aztán estefelé (kötelezően csak 9 után vagy lefekvés előtt fél órával - tudom hogy nem szabad -> egykockahas powa!!!). Valami tejtermékféleség, zabpehely, jóghúrt ilyen kis fincsiségek, mert nemtudok elaludni éhesen! Ez az én nagy problémám!

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#3748) Reac^ válasza Reac^ (#3747) üzenetére


Reac^
őstag

Most megyek és megeszem a maradék menzás főzeléket... :R

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#3749) I_Am válasza Boxer001 (#3746) üzenetére


I_Am
veterán

Igen. Pontosan, ezek mellé ment elinte napi 3 kaja, aztán idővel ez megnőtt napi 5 főétkezésre, de akkor már kevesebb turmix fogyott. :) (és már MRP, nem a fehérje+cukor)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3750) SCRIPT


SCRIPT
tag

deniro2 kedvéért leírom, hogy nem csak a napi 100 gramm Mass 20-tól várnám az eredményt, csak speciel arról írtam.

Már szedek Pump FX-et, 100% Whey Pro. tejsavót, és mellette kajálok is rendesen. A Whey-ből napi 3 adagot veszek be. Mellette mondom, eszek csirkemellet, túrót stb.-t. És most tervezem a Mass 20-at is, mert ugye most tömegnövelek, de nem szedek ''igazi'' tömegnövelőt.

De viszon abban csak 20% fehérje van, a többi gondolom csak szénhidrát. De akkor az annyival ér fel, mintha megennék egy zsemlét, vagy kiflit, ami szintén szénhidrát. Ezt nem értem!!! Nem jó az, hogyha iszok egy fehérjeturmixot 1-2 zsemlével??? Nem ér annyival fel mintha rendes tömegnövelőt szednék???


Bocs, ha hülyeséget írtam!

SCRIPT

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.