Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4251) Janesz válasza Agyzuzo (#4249) üzenetére


Janesz
őstag

ki állította,hogy engem cirráltál le.:F..sztem ló van a kulisszák mögött...;]

(#4252) Janesz válasza attilam (#4250) üzenetére


Janesz
őstag

jaja az olajról én is tudom...azért jó ha már olajban sütsz krumplit vagy ilyesmit akkor olajsütőben sütni mert az nem engedi a termosztát miatt feljebb melegedni...Coleman meg sztem elég sok mindent tud amit mi nem... pl,hogy miként kell 4dl turmixot úgy meginni,hogy a fele bennemaradjon..:DDD

(#4253) Agyzuzo válasza Janesz (#4251) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Jaja. De sajna már nem maradt benne sok, mert a nagyját már elszívtad előlem, azért ilyen halvány a nyoma. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4254) etilin válasza Janesz (#4252) üzenetére


etilin
aktív tag

Hajaj srácok.

Olajat nem tudsz hidrogénezni olajsütőben! Meleg hatására+idő az olaj aromatizálódi és Különböző aromás vegyületek keletkeznek (Pl: PCB+ aromás bifenilek azaz dioxinok) Ez mind kúrvára rákeltő. Ha jól tudom a tojást 60C-on lehet denaturálni, Sőt már a só is denaturálja azaz a benne lévő harmadlagos fehérjeszerkezetet megbontja. A fehérje teljes lebontásához azonban már erőssebb több órás főzés vagy tömény savas kezelés kell(gyomor). Kémia órának vége:P

Mod: A tejsavónak nem épp azért a legnagyobb a biológiai értéke mert nincs hőkezelve?

[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4255) Janesz válasza etilin (#4254) üzenetére


Janesz
őstag

de akkor nem írtam nagy faszságot ,hogy nem igazán jó sütni nem?

de azért! rendben megkapod a kettest...de ne lássalak meg többet..;]:P

[Szerkesztve]

(#4256) etilin válasza Janesz (#4255) üzenetére


etilin
aktív tag

Jó akor majd indexel járok gyúrni hátha összefutunk, és beírhatod. Mester.:R Segnyaló smájli

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4257) Markgx10 válasza Agyzuzo (#4253) üzenetére


Markgx10
őstag

Hello!

Szerinted mennyire kamu az NTI Muscle Profile 8 fehérjéjének a reklámszövege? Vagyis lehetséges az, hogy a vmilyen mikrokapszulás faszságnak köszönhetően 8 órán keresztül képes ellátni a szervezetet fehérjével? :F Mert azt írja, hogy az egyik része sima tejsavófehérje az az első két órában biztosítja a fehérjeellátást a másik része meg valami réteggel van bevonva, hogy ne szívódjon fel olyan gyorsan és az fokozatosan a maradék 5-6 órában látja el a szervezetet fehérjékkel. Ha ez igaz tuti veszek egyet, mert lefekvés előtt ez pont ideális lenne. De a kérdés, hogy ez igaz-e egyáltalán?
Előre is köszi a választ, üdv:

Márk

(#4258) fLeSs válasza Markgx10 (#4257) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A kazein is max 3-4 órát bír ki, ennyi idő alatt felszívódik, aki ennél többet állít, az hazudik, ha pedig hazudik vmiben, akkor ki tudja, hogy egyáltalán az van-e benne, amit ráírnak, így pedig nem vennék meg semmit. ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4259) attilam válasza fLeSs (#4258) üzenetére


attilam
őstag

Azért az NTI nem rossz név. És végiggondolva ezt a technológiát elképzelhető hogy működik, hiszen mire leold a szervezet egy réteget, addig jó sok idő eltelhet.:) Itt nem pont a fehérjére kell gondolni, hanem fehérje egy burokban, ha jól vettem ki a szövegből.

Mod.: Gondolj a Cetebe-re. A C-vitamin is gyorsan felszívódik, mégis kitart a tabletta jó sokáig, mert rendesen becsomagolták.:)

[Szerkesztve]

(#4260) Markgx10 válasza attilam (#4259) üzenetére


Markgx10
őstag

Pontosan értetted :D tényleg nem a fehérjéről van szó, hanem arról, hogy bevonták valami réteggel, ami a gyomorsavban csak sokkal később kezd lebomlani, és így olyan mintha akkor ittál volna sima tejsavó-koncentrátumot. Legalábbis ezt mondják. Namámostelhiggyeme? :D
Köszi:

Márk

(#4261) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Re all!

Látom sokan jelen vannak. Így felteszem a kérdésem mert holnap megveszem a kellő cuccokat.

Akkor mi legyen 100% whey pro+dextróz, cytogen whey pro+dextróz vagy volumass 35 vagy valami más? köszönöm előre is :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#4262) Agyzuzo válasza Markgx10 (#4257) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én fekvés előtt benyomok egy marék (8-10db) Sci-tec Amino 3600 tablettát oszt kész, az a legjobb szerintem és nem is olyan vészes árban.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4263) Markgx10 válasza kíváncsi (#4261) üzenetére


Markgx10
őstag

100% whey pro + dextróz. Ez 100% :D

Agyzúzó: Az rendben van, igazából arra lennék kíváncsi, hogy te mint bennfentes :D hallottál-e már erről valamit, hogy kamu az egész vagy netalántán igaz?

(#4264) kíváncsi válasza Markgx10 (#4260) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Akkor ez most, hogy néz ki? Ez valami olyan mint a Matrjoska baba? :DDD Van egy nagy gyönge kapszula benne fehérje utána van egy erősebb, kisebb kapszula benne megint fehérje?

Különben ha működik azt nem értem, hogy ez hogy jó így? 3dl vízben vagy tejben kell bevenni egy adagot. Nem rossz ha csak így simán magában megy be?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#4265) attilam válasza kíváncsi (#4261) üzenetére


attilam
őstag

Ez mind jó. De mire kell? Mennyi pénzt szánsz rá? Stb. A VM35 messze veri a két fehérje+szőlőcukor párost, mint tömegnövelő. Ha nincs sok pénz akkor sima fehérjét + szőlőcukort, mert a fehérjét napközben is lehet iszogatni, de a VM35-ből azért nem innék 5-6 turmixot. Ha van rá pénz, akkor meg fehérje + VM35.

(#4266) kíváncsi válasza Agyzuzo (#4262) üzenetére


kíváncsi
senior tag

''Amino 3600
Az Amino 3600 egy gyorsan felszívodó tejsavó aminosav formula. Egy tabletta súlya 3600 mg, melyből 1,1g esszenciális aminosavak és 1g BCAA-k.
Használata:
Edzés előtt és után testsúlytól függően 6-9 tabletta.''


Ha gyorsan felszívódó akkor alvás közben nem sokat ér nem:F

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#4267) attilam válasza kíváncsi (#4264) üzenetére


attilam
őstag

Lehet hogy olyan kisméretű a burok, hogy nem is látod. Talán simán megcsinálhatod, mint egy hagyományos turmixot. De én nem ismerem ezt a terméket.

(#4268) etilin válasza Markgx10 (#4257) üzenetére


etilin
aktív tag

A hatóanyagok felszívódásának a ütemezése ma már megoldott. Ugyhogy ha az NTI-nél úgy gondolták, hogy valós tartalmat is állítanak a reklámszöveg elé akkor ez lehetséges.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4269) kíváncsi válasza Markgx10 (#4263) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Ok. Agyzúzó is ezt mondta Janesz is hasonlót nyom akkor ez lesz :)

Attilam tömeget szeretnék növelni. Nem szeretnék vagyonokat költeni rá egyenlőre.

Fehérjére meg vm35-re biztos nem költenék mert az már nagyon sok lenne.

Gondolom ezt figyelembe véve szerinted is a 100% whey pro +dextróz kombó nem?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#4270) Janesz válasza Agyzuzo (#4262) üzenetére


Janesz
őstag

lefekvés előtt nem sok értelme van sztem...amino a leggyorsabban szívódik fel...

(#4271) attilam válasza kíváncsi (#4269) üzenetére


attilam
őstag

Igen.

(#4272) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Na meg a legfontosabb milyen ízűt ajánlotok? :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#4273) attilam válasza kíváncsi (#4272) üzenetére


attilam
őstag

Na ez megint olyan kérdés mint a rántottás. Hát amelyiket szereted.;)

(#4274) etilin válasza kíváncsi (#4264) üzenetére


etilin
aktív tag

Ezek ha jól tudom úgy müködnek hogy valamilyen polimerrel van összekeverve a hatóanyag és az lasítja le a felszívódást de ennek a mértéke függ a polimerizáció mértékétől (tehát szabályozható a felszívódás). Úgy is megcsinálhatják hogy folyamatosan nő a polimerzációfok a tablettában.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4275) Markgx10 válasza kíváncsi (#4264) üzenetére


Markgx10
őstag

Várjál, mert fáradt vagyok, inkább linkelem, aztán döntsd el magad:

Bővebben: link

Egyébként amcsiknál nagyon menő az NTI.
Üdv:

Márk

(#4276) Janesz válasza attilam (#4265) üzenetére


Janesz
őstag

elárulnád miért veri messze a két kombót?? mert van benne esetleg minimális vitamin minimális kreatin meg maltodextrin?? 1 adag belőle 100g

(#4277) LOTR válasza Markgx10 (#4260) üzenetére


LOTR
addikt

persze, hogy van ilyen, még a Columbo-ban is benne volt :)
na viccet félretéve(ami persze nem vicc, csak egy kitalált történet, ami valós tényeken alapul :DDD), lehetséges, mert már egy jó ideje feltalálták, azt viszont, hogy az a tabletta valójában milyen nem tudom, de gyakorlatilag lehetséges
na ennyi :)

One Ring to rule them all

(#4278) kíváncsi válasza attilam (#4273) üzenetére


kíváncsi
senior tag

[kép]

Nem próbáltam még egyiket sem :) cytogen whey pro annyiban jobb hogy abban van ananász-vanília ízű ami biztos jó lehet :)

Attilam Te mit nyomsz?


Mod.: Mark átalakítottam értelemsebbé a mondatot :)

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#4279) Markgx10 válasza kíváncsi (#4278) üzenetére


Markgx10
őstag

Nemszótamsemmitse ;]

[Szerkesztve]

(#4280) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Köszi Markgx10! Marad a túró éjszakára :D

Különben Vitalife mega 100-at szedek így a vitamin nem lényeges a vitamin a vm35-ben.

Meg elkezdtem szedni a joint-x-et jó cucc nagyon igaz csak megelőzásből szedem de nem ropog a térdem úgy ahogy szokott.

Agyzuzónak: Emlékszem ajánlottad a Pump-it flexet megnéztem jó cuccnak tűnik csak 6+ezerbe kerül :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#4281) Janesz válasza kíváncsi (#4278) üzenetére


Janesz
őstag

csokis whey pro a nyerő izben!! de nagyon finom az ananász vaníliás is de mindennapra jobb a csokis...főleg melegvízzel olyan mint a forrócsoki!!

(#4282) attilam válasza kíváncsi (#4278) üzenetére


attilam
őstag

Én most 100% Whey Pro-t csokisat.

Janesz:
2,5 gramm kreatin, napi 2 adaggal már 5 gramm. Bár ez is kevés, de az edzés utáni kreatinvisszatöltést a WP+dextróz nem oldja meg. Mint ahogy a vitaminvisszatöltést sem. +2,5 gramm taurin is van benne adagonként. Szerintem sokkal jobb választás. Bár a Myomax lenne az igazi.

(#4283) fLeSs válasza Markgx10 (#4263) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Sztem simán kamu.
Az NTI feltalálta a spanyolviaszt és levédette? ;)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4284) Agyzuzo válasza Janesz (#4270) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A tablettás? Kurvára nem. A kapszulás amino fél-egy óra, a tablettás 3 minimum. Alvás közben meg eleve lassabb az anyagcsere.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4285) Agyzuzo válasza Markgx10 (#4263) üzenetére


Agyzuzo
addikt

NTI-nél nem vagyok bennfentes, de ha Sci-tec-ék is lenyúlják az ötletet, akkor lehet hogy életképes. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4286) Markgx10 válasza fLeSs (#4283) üzenetére


Markgx10
őstag

Na akkor a következő kérdés. Mondjuk eszek este lefekvés előtt valamiféle fehérjét, ami mondjuk 2 órán keresztül látja el a szervezetemet aminosavakkal. A maradék öt-hat órában történő katabolikus folyamatok, mennyire vészesek, mennyire építik le az izomzatot és egyáltalán mennyire számít ez mondjuk nálam egy dagadt de keszeg hobbigyúrósnál? Köszi:

Márk

(#4287) fLeSs válasza Markgx10 (#4286) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ez mindenkinél így müxik aki nem koxol. Ezzel meg kell barátkoznod.
két dolgot lehet csinálni
1. felkelsz éjjel, és iszol fehérjét
2. beletörődsz :D

bár nekem van egy hülye elképzelésem, hogy a mazsolában lévő gyümölcukor jó a máj glikogénraktárának feltöltésére, úgyhogy szoktam enni egy marék mazsolát lefekvés előtt (plusz fehérje) és így talán tovább tart az antikatab állapot. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4288) Markgx10 válasza fLeSs (#4287) üzenetére


Markgx10
őstag

De ha meg felkelek, lemegyek a konyhába, csinálok egy turmixot, megiszom, felmegyek a hálóba, akkor meg oda a 8 óra folyamatos alvásnak (ami nálam max 7) Tehát, melyik a kisebb rossz?
Köszi:

Márk

(#4289) fLeSs válasza Markgx10 (#4288) üzenetére


fLeSs
nagyúr

akkor igyál, amikor felkelsz éjjel wc-zni.
ezt régebben én is megkérdeztem itt, és kiegyeztünk ebben. :D
1ébként már lefekvés előtt elkészítheted az éjjeli turmixot, nem lesz semmi baja reggelre sem.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4290) attilam válasza Markgx10 (#4288) üzenetére


attilam
őstag

Direkt fel ne kelljél. Nagyon fontos folyamatok játszódnak le alvás közben, pl. növekedési hormon termelés, regenerációs folyamatok, stb., amit nem célszerű megszakítani egy szándékos ébredéssel.

(#4291) Manitou válasza fLeSs (#4289) üzenetére


Manitou
addikt

És mivan ha nem kel fel éjjel wc-zni?:F:U;) Akkor reggelre csoffadt karral ébred?:D

(#4292) Janesz válasza attilam (#4282) üzenetére


Janesz
őstag

vitamint szed külön ezt leírta.. 5g kreatin 2 adagban van ami 200g por és az is lófasz mennyiség...

(#4293) Markgx10 válasza fLeSs (#4289) üzenetére


Markgx10
őstag

Na akkor plussz egy turmix az éjszaka közepén, így lesz ezentúl. Tehát ''hangosan gondolkodva'':
1 adag Whey felkelés után
2 adag Whey edzés után
1 adag Whey lefekvés előtt
1 adag Whey éjjel
Tehát ez minimum öt turmix és még a napközbeni, főleg négy óra utániakat (egy 18.00 körül meg egy 20.00 körül) még nem is számoltam.
Na majd beállítom úgy, hogy a napi 5 maradhat max. (bár néha több is lemegy, de anyagilag az öt a nyerő).
Köszi:

Márk

(#4294) fLeSs válasza Manitou (#4291) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Semmi. Én örülök, ha wc-zés nélkül végigalszom az éjszakát. ami elég ritka, mert a lefekvés előtti turmix az kb. 4 deci.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4295) Markgx10 válasza fLeSs (#4294) üzenetére


Markgx10
őstag

Mióta edzek és a 4-6 liter víz + a turmixok lecsúsznak azóta még egyszer sem aludtam végig az éjszakát hugyozás nélkül. Azelőtt meg sohasem keltem fel emiatt.

(#4296) LOTR válasza Markgx10 (#4295) üzenetére


LOTR
addikt

pedig Coleman sem kel fel turmixolgatni éjjel, legalábbis én nem láttam :)
tehát ha nem akarsz olyan kis csoffadt lenni, mint ő akkor kelj fel :DDD

One Ring to rule them all

(#4297) attilam válasza LOTR (#4296) üzenetére


attilam
őstag

Hogy láttad volna? Vele alszol?:DDD

(#4298) Markgx10 válasza LOTR (#4296) üzenetére


Markgx10
őstag

Coleman kokszol mint egy barom, neki nincs katabolikus állapota, szóval ő csak aludjon meg rohaggyonmeg! :D

(#4299) attilam válasza Markgx10 (#4298) üzenetére


attilam
őstag

Á, a HMB-től nincs neki katabolikus állapota.:DDD

(#4300) Janesz válasza LOTR (#4296) üzenetére


Janesz
őstag

mér azt láttad amikor a lószérumot belecsavarják a seggébe?:Y

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.