Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4551) Boxer001 válasza fLeSs (#4549) üzenetére


Boxer001
veterán

Igen Márk, ezt én bizonyíthatom! :D
Tömegelek 2 hónapja, ment, ment...majd megállt... :D Talán most már meg fog indulni.

(#4552) Markgx10 válasza fLeSs (#4549) üzenetére


Markgx10
őstag

Ez nagyon jó hír, mert a banán az még ébredés után is jobban lecsúszik, mint más. Még annyit, hogy ebből mennyit javasolsz? 1 vagy 2 banán vagy egy kiló? ;]
Köszi:

Márk

(#4553) fLeSs válasza Markgx10 (#4552) üzenetére


fLeSs
nagyúr

100 gr banánban van 20 gr ch (cukor), szóval attól függ, hogy mekkora a banán. :D
Ha edzés előtt ez az egy kajálásod van, ráadásul ez ébredés után, akkor sztem mehet 60 gr ch, ami 300 grammnyi banán. de ne engem okoljál ha zsírosodsz majd. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4554) Markgx10 válasza fLeSs (#4553) üzenetére


Markgx10
őstag

Rendben, én amúgyis csak köszönök minden tanácsot (főleg neked, mert tőled el is tudo fogadni :D). Na holnaptól kelés után banán + turmix + Carni-FX + Alfa-burn + kiszeraméra :D

(#4555) fLeSs válasza Markgx10 (#4554) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én még nem mutattam fel semmit, szóval csak fenntartással fogadd el a szavaimat. ;)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4556) Markgx10 válasza fLeSs (#4555) üzenetére


Markgx10
őstag

Az mindegy :D Benned addig bízok amíg működnek adolgok. A diéta működött (igaz annak a végét én basztam el, azót már híztam is vissza valamennyit, de nagyon sokat ért és ráadásul magamhoz képest látványos zsírvesztéssel járt) ezért bízom benne, hogy a többi is fog. ha nem fog akkor majd kérek tanácsot mondjuk... Ne mondok már semmit mert megsértődik az illető.
Üdv:

Márk

(#4557) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4548) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:D

(#4558) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

fLeSs hol van az a hsz amit anno beírtál hogy mit kellene enni?

Tudod hogy 500gr csirkemell meg ilyenek?

Köszo előre is :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#4559) Markgx10 válasza kíváncsi (#4558) üzenetére


Markgx10
őstag

Azt Janesz írta be ha arra gondolsz, hogy hogyan lehet kb. 1000 Ft-ból testépítő módjára :D enni.

God Vazzeg: Privi ment :D

(#4560) kíváncsi válasza Markgx10 (#4559) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Tudom hogy Janesz is írt de azelőtt még fLeSs is írt egy étrendet. :) meg is volt a linkje csak most gondolom, hogy ki lett cserélve a ph motorja mikor rámegyek a linkre tök más helyre dob :(

Most fincsi mandulás pisztrángot eszek jó nagy darab remélem jó helyre kerül :DDD

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#4561) fLeSs válasza kíváncsi (#4560) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a hogyan hízzunk topikban volt.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4562) deniro2 válasza Markgx10 (#4559) üzenetére


deniro2
senior tag

Mark!
Fless fogyiprogramja meg-e van-e neked-e? Vagy esetleg az eredeti linkje? Megkeresni impossible, mert a hasznos dolgok elmerűltek az offok mocsarában :) .

[Szerkesztve]

(#4563) Boxer001 válasza fLeSs (#4561) üzenetére


Boxer001
veterán

Na, ezt a topicot kéne felhozni a mélyből, ha még van egyáltalán :D

(#4564) attilam válasza Boxer001 (#4563) üzenetére


attilam
őstag

Minek? Ez a hízós topik is egyben. Sokan csak azért akarnak zsírt felszedni, mert nem tudják hogy attól csak szarabbul fognak kinézni.

[Szerkesztve]

(#4565) LOTR válasza attilam (#4564) üzenetére


LOTR
addikt

igen, és ez nem célzás volt ;]

One Ring to rule them all

(#4566) Markgx10 válasza deniro2 (#4562) üzenetére


Markgx10
őstag

Na látod most vagyok bajban, mert lementettem egy word fájlban és most sehol nem találom pedig kapásból be akartam másolni ide. :( Ha megtalálom, rögtön bemásolom, üdv:

Márk

(#4567) Boxer001 válasza attilam (#4564) üzenetére


Boxer001
veterán

mert az nekem tömegnövelést jelent :D

(#4568) Zoty@


Zoty@
tag

Sziasztok srácok!
Ma +vettem az első L-carnitine 60 db-os cumóm!
Igaz most beteg vagyok és nem megyek pár napig edzeni, de az lenne a kérdésem, hogy pontosan hogy szedjem? Illetve az egyik haver mondta, hogy szedjek mellé Creatint!
Jó lesz ez így?
Elég izzadékony vagyok és nagy intenzitással csinálom az edzést!
Köszke! :B

Texas HoldEm for ever!

(#4569) Markgx10 válasza Zoty@ (#4568) üzenetére


Markgx10
őstag

Edzés előtt egy órával 1000mg, pihinapon főétkezés előtt szintén kb. egy órával (éhgyomorra) 500-1000mg.
Üdv:

Márk

(#4570) God Vazzeg válasza attilam (#4564) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én pl azért hízok, mert direkt szarul akarok kinézni. Mert ennyire buta vagyok, meg ilyesmi.. :D Itt senki sem tömegel, hanem buta, és direkt rosszul akar kinézni.. :DDD

Boxer: nálad a pont :D

(#4571) Woodslave válasza God Vazzeg (#4570) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én nem akarok, csak igy sikerül. :D :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4572) Boxer001 válasza God Vazzeg (#4570) üzenetére


Boxer001
veterán

:D :C

(#4573) -=Jam=- válasza fLeSs (#4523) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ezt én is csináltam egykezesekkel.
Én úgy csináltam, hogy belehúztam 1-et , számoltam 2ig belehúztam 2-t...egészen így 8ig, aztán nem tettem le, hanem 8tól vissza 1-ig. Mindezt 6 kilós kézisúlyzóval tudtam megcsinálni 3 hónapja, azóta nem is csináltam, pedig iszonyatosan bedurrantam tőle. Jövőhéten ki is próbálom megint.

(#4574) attilam válasza God Vazzeg (#4570) üzenetére


attilam
őstag

De bazz, te olvastad azt a topikot? Persze hogy mindenki izmot akar magára, de ott nem ez volt a cél. Csak a tömeg. :D

(#4575) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Szupernyolcas-nak is nevezik.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4576) Boxer001


Boxer001
veterán

Nah, jelentem, eszem. :D
Semmi csirkemell, vagy pulyka.
1 db tonhal konzerv, két nagy szelet kenyér ;] , utána egy WP turmix+dextróz, hogy jobban csússzon. :D
Tegnap de kemény volt, amikor olvasom a ph jobb alsó sarkában, hogy: Legújabb tagunk: anyád :DDD

(#4577) Manitou válasza attilam (#4574) üzenetére


Manitou
addikt

Most olvastam végig azt a hízós topicot. :) Még én is beírtam anno valamit :) Vazzeg is írt rá valamit :DDD

Mondjuk az nem gyenge hogy egyeseknek mindegy hogy mitől csak többet mutasson a mérleg. Ennyi erővel vegyen fel magára egy hátizsákot aztán tegyen bele két 20kg-os tárcsát. aztán máris közelít a 100Kg-hoz, és még csak nem is zsírban van rajta :D

[Szerkesztve]

(#4578) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Tegnap az új edzéstervet csináltam, mára meg olyan izomlázam lett, hogy majd össze csokizom magam, rég nem fájt már ennyire a mellizmom, de jó érzés, legalább érzem, hogy dolgoztam :)

A napokban leinfóztam Pécsen egy helyet, ahol lehet tojásport kapni, ha nem drága, akkor ráállok, hátha jobban növök tőle :D, meg újabban nyomatok nyers tojás (szigorúan házi) alapú turmixot: egy kanál méz, egy banán, 3-5 tojáfehérje+ 1 sárágja, 4dl tej → jó az íze és elvieg jó izmotömeg növelő én anno ezt ittam és jó volt, nem is tudm, miért hagytam abba :F Mindenkinek csak ajánlani tudom :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4579) Boxer001 válasza Moddingfan (#4578) üzenetére


Boxer001
veterán

Én is nyomattam ilyen nyers tojásos banános turmixot, viszont azt mindig is tudtam, hogy nem túl jó...könnyen fertőzést lehet kapni tőle. Bár én is szartam rá, de már régóta nem nyomatom. Csak így az a baj, hogy tojást sütögetni meg semmi kedvem, így kevesebb tojást is eszem.

(#4580) Manitou válasza Moddingfan (#4578) üzenetére


Manitou
addikt

Én meg tejbegrízt eszek felturbózva zabpehelyel rá kakaó fahéj és lekvár. ;]

(#4581) God Vazzeg válasza attilam (#4574) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaja, olvastam is, írtam is oda.. :D Nekem tetszett :D Nekem is van olyan haverom akire ráférne 10kg, az se baj ha zsír, mert tekintélyesebben nézne ki, nem lenne ropi.. :D Ez mindenkinek egyéni, hogy mit akar a testével, és ugyanúgy tiszteletben kell tartani, mert ugyanúgy megszenved vele, mint te az izom felszedéssel. Aki sovány, az hízni akar, aki kövér az fogyni, aki normális súlyban van, az is nyafog hogy nem elég izmos, stb.. :D

(#4582) Woodslave válasza Moddingfan (#4578) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem tökmindegy hogy házi. A szalmonella-fertőzés nem kizárt akkor sem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4583) Moddingfan válasza Woodslave (#4582) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ez tény, de azért jelentősen kisebb az esélye. Nekem eddig semmi problémám nem volt, bízok a jószerencsében :D (Nekem már volt szalmonella-fertőzésem krémestől, vazzeg, nem volt kispálya,remélem többet nem járok így)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4584) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Szia!

[link]

Szerintem ezt olvasd el. Tudom, hogy házi meg minden de nem jó. Bár van aki esküszik rá de én több negatívumot láttam a nyers tojásról mint pozitívumot.

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#4585) Moddingfan válasza Manitou (#4580) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Na ettől f@sza kis pókhasat növesztenék :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4586) God Vazzeg válasza Woodslave (#4582) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem akarok senkit semmi hülyeségre buzdítani, főleg nem 2005-ben nyerstojgli evésre, de anno még megfizethetetlen volt a fehérjepor, és ismerek olyat, aki 48-as szálkás karokat tudott felmutatni tojás turmix evés mellett. Én is nyomtam sokáig, de soha nem volt bajom vele, persze ez akkor volt, ma már több eszem van. De a semminél azért jobb szvsz ;)

(#4587) Boxer001 válasza Moddingfan (#4583) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha nem turmixolnál nyers tojást, megelőzhetnéd a bajt. :D Látod milyen okos gondolat? :D

(#4588) Moddingfan válasza kíváncsi (#4584) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én is csak ősszel meg télen eszek, akkor ugye kisebb a szalmonella-fertőzés esélye, mint nyáron, akkor semmi pénzért nem ennék :( . Most mennem kell, este még jövök, sziasztok :D

u.i.: Egyébként köszönöm a linket :)

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4589) Manitou válasza Moddingfan (#4585) üzenetére


Manitou
addikt

Én is, de én legalább arra gyúrok :D :DDD

(#4590) Moddingfan válasza Boxer001 (#4587) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Az bizony :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4591) Ati9500


Ati9500
senior tag

19,30 én is megyek edzeni!

de elötte eszem rakotkelt jó sok tejföllel és megiszok egy üveg sört....

(a sok energia végett)

(#4592) kíváncsi válasza Ati9500 (#4591) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Hi!

Rakottkel jó? :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#4593) etilin válasza Ati9500 (#4591) üzenetére


etilin
aktív tag

Csak doppingolsz most kiderült!!! :C

Olyan szinten izomlázam van alig tudom mozgatni a karom. LOL

[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4594) Ati9500 válasza kíváncsi (#4592) üzenetére


Ati9500
senior tag

Hogy jó -e??

Most eszem a 2. tányérral..

Söröm csak 1 üveg van :(

(#4595) Ati9500 válasza etilin (#4593) üzenetére


Ati9500
senior tag

egyél te is rakotkelt!!


Jó kis dopping!!

(#4596) fLeSs


fLeSs
nagyúr

na itt van pár kép rólam

de először az újdonsült futógépem :DDD

[link]
[link]
[link]

és rólam két fotó csak Boxer kedvéért :D

[link]
[link]

a mellem zsíros, a hátam kicsi, a lábam csoffadt, szóval egyelőre ennyi. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4597) Boxer001 válasza fLeSs (#4596) üzenetére


Boxer001
veterán

Végreeeee!! :C :C :C
Nagyon kemény az a ''torzított'' fejes! :D
Meg ez a kar növekedéses! Fasza! :C

[Szerkesztve]

(#4598) Woodslave válasza God Vazzeg (#4586) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lefogadom hogyha megfőzte/sütötte volna, akkor is 48-as karja lett volna :DDD . De télleg mindegy, a tojás jó. Én mondjuk nem értem miért ne lehetne rántottaként enni.Mer tovább tart 10perccel elkészíteni? Boxer is itt rinyál hogy nem nő, amikor egy tonhalat eszik meg 2 szelet kenyeret.. :U
Nekem ma már megvolt a 400g hús, kb uannyi rizs némi konzervkukorica izesítéssel, a reggeli zabpehely kimaradt, helyette dupla fehérje meg szőlőcuki, most jön még 7 tojásos rántotta egy tohalkonzervvel meg némi pufiorizzsel meg egy fél tégely túró. Pedig ma xar rohangálós napom volt, igy a második harmadik kaja eléggé elcsúszott. És sztem még ez se a legjobb. Valahogy még egy 7 tojásos kajálást be kellene iktatni reggel. Csak nem tudok annyira korán kelni, hogy beférjen elé a kreatinos lötyi meg a zabpelyhes fehérje...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4599) etilin válasza fLeSs (#4596) üzenetére


etilin
aktív tag

Az utolsó kép nagyon tetszik pláne ahogy lehet látni a fejlődést csak így tovább Fless :C

Most lessz legalább 20 reagálás erre a képre :B

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4600) Boxer001 válasza Woodslave (#4598) üzenetére


Boxer001
veterán

Tudom, igazad van....kiba keveset eszem... :U
Vazze most vérszemet kaptam a k. életbe :D

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.