Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2151) Janesz válasza czombacs (#2150) üzenetére


Janesz
őstag

én is csináltam egész nyáron úgy a melltőlnyomást,hogy a fölfről rántottam fel a súlyt a kulccsontomra majd onnan nyomtam ki és utána vissza a földre...baromi fárasztó volt...most egykezesekkel nyomok...közelsem fáradok el annyira pedig akkor csak 60kg-mal nyomattam most meg 40 körüli egykezesekkel...

(#2152) attilam válasza Markgx10 (#2137) üzenetére


attilam
őstag

Köszi! :B Igyekszem! Megyek is tojást sütni gyorsan, de a tricepszem olyan szinten meg van halva, hogy még feltápászkodnom is nehéz lesz innen. Az ajtót alig bírtam kinyitni.:) Ezt szeretem az edzés után érezni, úgyhogy mondhatjuk úgy is, hogy ma kurvajót edzettem.:DD

(#2153) Reac^


Reac^
őstag

Srácok! Ha fehérjét szednék érdemes lenne valami mást is szedni mellé? Vagy elég csak úgymond ''rendesen'' kajálni? Bár annyira fanatikusan nem fogok kajálni mint páran a fórumon! :)
Kérdés még hogy havi szinten max 6 e hufból lehet szerezni vmi olcsó de mégis jó fehérjét? Ha igen ajánljatok valamit...

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#2154) Bubee82 válasza God Vazzeg (#1982) üzenetére


Bubee82
őstag

Vedd a fáradtságot és nézz utána. :P Én túl hülye vok h erre a kérdésre válaszoljak. :P Még nem is értek ehhez a sporthoz semmit. Nekem nem szabad hinni. ;]

Jó keresgélést! Egy kis mankó: www.gugli.co.hu :))

(#2155) Janesz válasza Reac^ (#2153) üzenetére


Janesz
őstag

elég ha normálisan kajálsz...
de 6k-ból nehogy jó de akármilyen fos fehérje se jön ki...
a minimum amit enned kell egy nap,hogy valamit érjen is az 3 adag (90g por 75g fehérje) az 2700g por és a legolcsóbb fehérje a piacon a 4kg-os román pro whey 11k vagy a 6kg-os whey pro 18k-ért... szal sajna nem jön ki 6k-ból..vagyis 6075ft-ra jön ki a románból az egy havi adag ha 3 adagot tolsz egy nap de akkor is meg kell venned 4kg-ot és jó helyen,hogy ennyi legyen...

(#2156) attilam válasza Reac^ (#2153) üzenetére


attilam
őstag

Elég rendesen kajálnod, főleg hogy csak 6 e-t szánsz fehérjére egy hónapban. Inkább 10 e kellene, abból ugyanis kijönne 3 kiló Whey Pro, vagy ha jól emlékszem 4 kiló Pro Whey. Mert inkább 3 kiló tűnik reálisnak egy hónapban, a 6 ezerért meg jóformán 1 kilót sem kapsz. De minden a táplálkozásodtól függ. Ha elég fehérjét viszel be akkor nincs szükséged sok turmixra, de ha nem akkor igen.

(#2157) attilam válasza Janesz (#2155) üzenetére


attilam
őstag

Legközelebb én is kipróbálom ezt a Pro Whey-t.:)

(#2158) Janesz válasza attilam (#2157) üzenetére


Janesz
őstag

én nem akarom népszerűvé tenni ebbe a topikba mert nincs még róla konkrét tapasztalatom...de ami tuti az az,hogy kurvafinom!
Mark még él...szal nincs benne madárinfluenza...;]

(#2159) attilam válasza Janesz (#2158) üzenetére


attilam
őstag

De majd lesz (mármint tapasztalatod, és nem madárinfluenza :DDD ). Még nekem is van egy hónapra való fehérjém, úgyhogy csak utána lenne aktuális. Ráadásul Mark sem panaszkodott még rá, úgyhogy rossz nem lehet. Egy próbát megér majd szerintem.:)
A madárinfluenza nagy gáz lesz, de legalább lemegy majd a csirke ára. Csak legyen valakinek bátorsága megvenni. Lehet, hogy akkor majd marhahúst fogok enni.

[Szerkesztve]

(#2160) Janesz válasza attilam (#2159) üzenetére


Janesz
őstag

a héten veszünk új hűtőt jó nagy fagyaasztóval...fér majd bele mell rendesen!!
lehet be is vásárolok majd a hétvégén..

(#2161) Manitou válasza attilam (#2159) üzenetére


Manitou
addikt

''Lehet, hogy akkor majd marhahúst fogok enni.''

Az meg kergemarhakóros :DDD

(#2162) attilam válasza Manitou (#2161) üzenetére


attilam
őstag

Hát akkor mi a szart egyek?:DDD Marad a disznó. Na ne ezt azért mégsem.
Megvan: Talán a hal.:DD

[Szerkesztve]

(#2163) etilin válasza attilam (#2162) üzenetére


etilin
aktív tag

Akkor meg a Románok küldenek egy kis ciánt a Tiszán.:Y

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#2164) Manitou válasza attilam (#2162) üzenetére


Manitou
addikt

Egyél desznyót, meg halat ha jót akarsz:D

Hamár kajáról van szó:
Úgy elkezdtem zabálni itt az elmúlt két-három hétben hogy már 75kg-ot mutat a mérleg.Éppen ma méretköztem. Egy 4 kg felment, de nem vagyok benne biztos hogy mind jó helyre ment. HA így haladok még idén simán meglesz a 80, csak nehogy úgy keljen menni úszni, hogy a saját úszógumimba.:D

[Szerkesztve]

(#2165) Reac^ válasza Janesz (#2155) üzenetére


Reac^
őstag

Nah a végére csak kijött a számolásod! Szal durván belefér 6kba a dolog. Hogyan kell eldönteni hogy napi hány adagot érdemes enni? Gondolom fehérjebeviteltől függöen. De én nem vok az aki mindennap ugyanazt ugyanakkor kiszámolva eszi, szal az ilyen az nem gond? Nagyon meg kell erőltetnem magam hogy kiköhögje havi plusz 6-7k-t ! :) Nincs valami olcsó, de hasonló eredményű megoldás? Nem pont a fehérjére gondolok, akár lehet valami más kombo is.

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#2166) Reac^ válasza Manitou (#2164) üzenetére


Reac^
őstag

Mennyi ideje gyursz? Mik a paramétereid? ;] Mennyivel nyomsz? Csak hogy viszonyitsak mert itt mindenki 130al fekvözik. :B

[Szerkesztve]

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#2167) attilam válasza Reac^ (#2165) üzenetére


attilam
őstag

''valami olcsó, de hasonló eredményű megoldás? Nem pont a fehérjére gondolok, akár lehet valami más kombo is.''
Nemigen. A fehérjék az izmok építőkövei.;)

(#2168) Boxer001 válasza Reac^ (#2166) üzenetére


Boxer001
veterán

azé ne túlozzunk...de jó lenne, ha a ''mindenki'' kategóriába sorolhatnám magam :D

(#2169) LOTR válasza Reac^ (#2166) üzenetére


LOTR
addikt

I am és én ''csak'' 60-65 kg-mal, de mi így is fejlődünk :)

One Ring to rule them all

(#2170) Boxer001 válasza LOTR (#2169) üzenetére


Boxer001
veterán

De nem sokáig :D
Néha pakoljatok rá egy kis plusz súlyt is, hogy fejődjön is tovább a mejj :D

(#2171) LOTR válasza Boxer001 (#2170) üzenetére


LOTR
addikt

nem lehet, mert nekem a max súly olyan 70-80 között van, és akkor meghalnék az első nyomás után :)

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#2172) Boxer001 válasza LOTR (#2171) üzenetére


Boxer001
veterán

nem halnál meg, csak emelj mondjuk 2.5-5 kg-ot, szenvedj azzal, aztán...nini...ez egyre jobban megy...megy! :)...utána meg megint lehet emelni. :)

(#2173) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Szép jó estét minden fanatikus és kevésbé fanatikus tagnak! :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2174) God Vazzeg válasza Janesz (#2149) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem pisál senki sehova, mer ütök :D ;]

(#2175) Moddingfan válasza LOTR (#2171) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Érdemes olykor-olykor egy ún. nehéz napot tartani. Ennek a lényege abban áll, hogy a bemelegítés után egyből max. súllyal kezdez (vagy ahhoz közelivel) és minden sorozatban ezzel nyomod, vagy emelhetsz egy kicsit, csak meg ne szakadj és egyedül semmi esetre se csináld. Ez nagyon jót tesz a feljődés szempontjából. Bocs,lehet, hogy kicsit fanatinak tűnök, de...de várjunk, hisz az vagyok :D.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2176) LOTR válasza Moddingfan (#2175) üzenetére


LOTR
addikt

nekem mindig kell normálisan bemelegíteni, mert könnyen sérülök
és amíg fejlődök a 60-65 kg-tól, akkor nem izgat a dolog
de ha azt csinálnám amit mondassz, akkor kb a fekvenyomással kiütném magam, és akkor mit csinálok utána, hagyjam a mellezést, és váltsak másra?

One Ring to rule them all

(#2177) Boxer001 válasza Moddingfan (#2175) üzenetére


Boxer001
veterán

Igen, jól mondod...én is szoktam ilyet...
Fekvenyomásban az a célom, hogy január elején menjen a 100 kg, szériaszámban, de menjen. Messze vagyok tőle, de talán...:U

(#2178) Moddingfan válasza Boxer001 (#2177) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Mennyire vagy messze?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2179) Boxer001 válasza LOTR (#2176) üzenetére


Boxer001
veterán

Dehogy ütnéd ki magad...miket gondolsz te :)
Nehogy azt hidd, hogy azzal a súllyal mindig fejlődni fogsz...egy szintig igen, aztán cseszheted a nagy fejlődést, sztem...Tömegelni minél nagyobb súllyal, tessék emelni, aztán vért izzadni.

(#2180) God Vazzeg válasza Boxer001 (#2177) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mennyivel nyomsz most? :U

(#2181) Boxer001 válasza Moddingfan (#2178) üzenetére


Boxer001
veterán

kb 15 kg-ra...átlag 85 kg-al nyomom most, de szenvedek...nem tudok most ezen túllépni, ez nálam most amolyan holtpont, de valszeg a saját tömegem miatt van.
Ez Godnak is szólt ;)

[Szerkesztve]

(#2182) Janesz válasza Boxer001 (#2177) üzenetére


Janesz
őstag

szériaszámban 100??:Y akkor jól elhúzódik majd az edzés...;]

(#2183) Moddingfan válasza LOTR (#2176) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Az ilyen ''nehéz napokon'' (na ez most úgy hangzott, mint egy női reklám kezdete:DDD) a gyakorlatok között sokkal több pihi kell, és csak azokat a gyaksikat kell ekkor beiktatni, amik tipikusan tömegnövelő hatással bírnak, bármilyen testrészre, de fontos hogy előtte egy-két napot ne gyúrjunk, hogy minden izmunk kipihent legyen, nehogy túledzük magunkat. Kérdésedre válaszolva: fekvenyomás után válts más tetrészre, majd vissza mellre és így tovább, amíg teljesen ki nem purcansz:D. Ez kb. 2, 4 hetente kell beiktatni, ahogy Te érzed.

u.i.: Fontos a bemelegítés, vigyázz, nehogy lesérülj, annyit nem ér az egész.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2184) Boxer001 válasza Janesz (#2182) üzenetére


Boxer001
veterán

:D nagyratörő tervek :DDD
nem 6x8as, meg ilyen szériáknak örülnék én azzal a súllyal, sokkal kevesebbel is beérném. Mondjuk pl ha 3x4-5 belemenne...istenem :C :U

(#2185) God Vazzeg válasza Boxer001 (#2181) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Januárig 15 kiló? :U Nyomjadd vazzeg :D

Janesz: hülye vagy ;]

(#2186) attilam válasza Moddingfan (#2183) üzenetére


attilam
őstag

De nekem minden edzés ''nehéz nap''. Bemelegítek, ami magába foglalja azt, hogy piramis rendszerben felmegyek a kívánt súlyig. Aztán nyomom is. És ez eléggé intenzív, mert bukás szokott lenni a vége + még 2-t beletolok egy segítővel bukás után. Ráadásul nagyon hamar kinyírom én bármelyik izmomat, úgyhogy nálam nem kell az edzés során mégegyszer visszatérni semmire.;]:)

[Szerkesztve]

(#2187) Moddingfan válasza Boxer001 (#2181) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én is 15kg-ra vagyok az én álmomtól, ami 120kg. Régebben 2-3 szor kinyomtam, mondjuk a 3. már eléggé féregmozgás szerű volt :D, most viszont 100-105 kg a max. és már ott is fáradok keményen. :F Viszon egykezes súlyzóval most nagyon topon vagyok, szerintetek mi okozhatja, hogy rúddal kevésbé jól nyomok fekve, mint egykezes súllyal?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2188) Boxer001 válasza God Vazzeg (#2185) üzenetére


Boxer001
veterán

Na ez az, hogy szorít az idő :D
Nyomom Vazzeg! :D Ha már csíra vagyok összességében, legalább a mejjem legyen erős. :D

(#2189) Moddingfan válasza attilam (#2186) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ha jól emélkszem, Te egy héten egyszer dolgozol meg minden testrészt, ugye?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2190) attilam válasza Moddingfan (#2189) üzenetére


attilam
őstag

Pontosabban 8 naponta.;)

(#2191) Moddingfan válasza Boxer001 (#2188) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Egyet mondok: GYÚRJÁ VAZZEG!!!! :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2192) Moddingfan válasza attilam (#2190) üzenetére


Moddingfan
senior tag

És így jól lehet fejlőni? (Itt méretre+kidolgozottságra együtt gondolok)

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2193) Boxer001 válasza Moddingfan (#2187) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor hajrá neked is! ;)
Nem tudom...de sztem nekem is jobban megy egykezesekkel pl a szögben nyomás, mint rúddal..mostanában már úgy csinálom, úgy szeretem. Hétfőn 30-30al nyomtam, csak felvenni szar a súlyokat. :)

(#2194) God Vazzeg válasza Moddingfan (#2187) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én 50-re vagyok az álmomtól :B :D

(#2195) attilam válasza Moddingfan (#2192) üzenetére


attilam
őstag

Miért ne lehetne? Én fejlődök tőle.

(#2196) Moddingfan válasza Boxer001 (#2193) üzenetére


Moddingfan
senior tag

30-30, az f*sza!:C A súlyokat tényleg nehéz felvenni én ált. lendítek, úgy könnyű, de ha egyszer elcseszem tuti kontaklencsét csinálok a szemüvegemből :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2197) Moddingfan válasza God Vazzeg (#2194) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Mi az álmod? Nehogy azt mond, hogy 150!!!:Y

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2198) Boxer001 válasza Moddingfan (#2196) üzenetére


Boxer001
veterán

sztem se rossz, főleg azért, mert vagyok 70 kiló :DDD
A felvevéskor már a fél enerdzsim elmegy :D

(#2199) God Vazzeg válasza Moddingfan (#2197) üzenetére


God Vazzeg
veterán

180 :D

(#2200) Moddingfan válasza Boxer001 (#2198) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Hát, modjunk én 94 kiló vagyok, de többel nem bírom nyomni, kicsit fájogatnak a könyökeim, Neked nem fájnak a szabadsúlytól?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.