Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1901) God Vazzeg válasza kíváncsi (#1895) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Felesleges a végére az áthúzás szvsz. Elég az első 3 gyakszi... ;)

(#1902) gaben válasza God Vazzeg (#1900) üzenetére


gaben
aktív tag

Majd megpróbálom kaja után...Ha így sem jön be,akkor megválok tőle...

(#1903) Bubee82 válasza God Vazzeg (#1901) üzenetére


Bubee82
őstag

Szerintem is. Én pl hát edzésénél használom az áthúzást. Nagyon jót tesz főleg utolsó gyakorlatként. Marha jól kinyújtja a hátat.

(#1904) kíváncsi válasza God Vazzeg (#1901) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Danke schon :R

Tárogatásból melyik a jó? simán két egykezes súlyzóval?

Gondolom Attilam ezt csinálja mellről nyomásként Bővebben: link ehelyett jó a nyakmögül nyomás? végülis az is vállra megy.

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#1905) God Vazzeg válasza Bubee82 (#1903) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkor nem jól csinálod.. :U Amit te csinálsz azt merevkaros lenyomásnak hívják, sokkal jobb hátra ha állva csinálod tricepsz lenyomó gépen, és merev karral lenyomsz rajta! Figyelj, mert kis súly is elég.. :D

Tanács: lenyomás kezdetekor nyisd szét a hátad, és úgy nyomj, hogy közben feszíted.. ;)

(#1906) God Vazzeg válasza kíváncsi (#1904) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egykezessel jó, igen ;) Nemtom Attilam mit csinál meg hogy, de én nem szoktam mellről nyomni, csak nyak mögül. A video meg nem jó, mert a bácsi szabályosan leejti a súlyt, pedig lassan kell leengedni főleg a nyak mögül nyomásnál mert kiugrik a vállad!

(#1907) Bubee82 válasza God Vazzeg (#1905) üzenetére


Bubee82
őstag

Öööö, ez itten egy félreértés lesz :U . Én az egykezes súlyzóval történő pullover-t mondtam.

Mielőtt még mondanád h nem ismerem, elmondom: tudom h kétféle létezik. És azt is tudom h amit Te említettél az majdnemhcsak hátra megy.

Az előbbi viszont jó a hátra és egyúttal nyújtja is azt valamint tágítja a mellkast.

(#1908) God Vazzeg válasza Bubee82 (#1907) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mind1, hogy mivel csinálod, egykezessel is lehet pullovert rosszul csinálni. Persze lehet hogy csak nekem sikerül. :D

Mit értesz az alatt hogy tágítja a mellkast? Már többször olvastam tőled de nem értem.. :F

(#1909) Bubee82 válasza God Vazzeg (#1908) üzenetére


Bubee82
őstag

Elhiheted h jól csinálom... Nem tartom magam istennek, de sztem amit csinálok azt jól csinálom. Ha meg nem akkor úgyis kiderül.

Az áthúzásnak meg sztem nézz utána. Jobb ha hivatalos leírásból tanulsz mint egy ismeretlentől.

Én is csak körvonalakban tudnék róla mesélni. Asszem a Weider Enciklopédiában van egy nagyon jó kis kép arról h mi történik a gerinccel és a mellkassal amikor a gyaksit csinálod. Mondjuk abban sem vok biztos h pont ez a gyaksi van szemléltetve, de az biztos h ugyanolyan hatása van.

(#1910) Agyzuzo válasza attilam (#1889) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem para, csak legközelebb szólj, hogy ha én nem is vagyok benn, de tudjak szólni a kollegáknak, hogy mész. Csak hogy ne morogjanak. :)

Versus: természetesen van ReForm, az elég népszerű termék, szóval mindig van raktáron.

Jött 2 új Universal cumó hozzánk: az egyik az N1-T tesztoszteronszint növelő (Bővebben: link), a másik pedig ShockTherapy névre hallgat (Bővebben: link). Az árak persze elég húzósak, tapasztalat még nincs egyikről sem...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1911) God Vazzeg válasza Bubee82 (#1909) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tudtommal a mellkas a bordákkal korülfogott részt jelöli, ezért nem értem hogy hogy lehet ''tágítani'' :F A mellizom széthúzása az már inkább, erre szerintem legjobb a tárogatás, de ugyebár én nem értek hozzá. A pullover a mellizom felső részét dolgoztatja meg, ezáltal ''gömbölyödik'' a mell formája.

De majd úgyis kijavítasz :D

(#1912) Bubee82 válasza God Vazzeg (#1911) üzenetére


Bubee82
őstag

Tudod mit? Hagyjuk inkább mielőtt újabb lavina indulna el.

És igen. Igazad van. A mellizmot valóban jól megdolgoztatja.

És természetesen tágítja az egész mellkast. És bizony, igen, azt az egész térséget. Itt most nem izmokról van szó. Hanem tulajdonképpen egy ''üregről''. Gondolom azt is tudod h a guggolás is ''tágítja'' a mellkast.

Nézz után, csak ennyit mondok. Ahogy azt már fentebb írtam.


(#1913) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Egy érdekes cikk:
Bővebben: link

(#1914) dokesz007 válasza SLYM (#1860) üzenetére


dokesz007
aktív tag

:R mester:R
Én inkább visszamennék 45re és ersbe, nekem az állt jól:C

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#1915) Janesz válasza God Vazzeg (#1911) üzenetére


Janesz
őstag

nemtom te hogyan érzed az áthúzástól a felső melledet..:F én az alsó részét érzem tőle...mondjuk én fullra ráengedem a hasam aljára a súlyt..és ha ott belegondolsz ahogy engeded le lassan a súlyt az alsómelled feszül meg a legjobban...

amúgy meg személyes tapasztalatom az áthúzással az,hogy 120 fölé sehogy nem ment a mellkasom és 1 hónap (4 edzés) után a mellkasom nőtt 4cm-t

(#1916) Triangulum


Triangulum
tag

Flass kollégával mi van? Régen volt már a ph n.

(#1917) Janesz válasza Triangulum (#1916) üzenetére


Janesz
őstag

megkúrel mert elírtad a nevét...;]
Fless a neve...

(#1918) Triangulum válasza Janesz (#1917) üzenetére


Triangulum
tag

Jól van már! Ilyenkor már golyózik a szemem! :)
Szóval Fless

(#1919) LOTR válasza God Vazzeg (#1913) üzenetére


LOTR
addikt

tényleg érdekes, de azt nem értem benne, hogy ha a törzs elkezd efejlődni, akkor mitől fog a kar(meg minden más) jobban nőni?
vagy attól fog nőni, hogy közben emelgetjük a rudat is?

One Ring to rule them all

(#1920) LOTR válasza Triangulum (#1918) üzenetére


LOTR
addikt

fless most 1 hónap alatt akar megnőni 2x-esre, és nem tud ülni már ;]
a gépét meg nem tudja bekapcsolni, mert már akkora, hogy amikor gépel vmit, ott mindig összetöri a gombokat :) -na jó már fáradok :D

One Ring to rule them all

(#1921) etilin


etilin
aktív tag

Szerintetek ez így szabályos gyakorlat Bővebben: link ? Én valahogy másképp szoktam fekve nyomni!:((
Nem is melből hanem hátból nyomja a rudat szinte.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#1922) Janesz válasza etilin (#1921) üzenetére


Janesz
őstag

ha a segg a lapocka és a sarok lennt van a földön és nem emeled fel a fejed akkor szabályos...az,hogy te ezek mellett mennyire tudsz alkatodnál fogva hidalni az már egyénfüggő...így olyan mintha negatív padon nyomna ott meg én is többet bírok vagy 10 kg-mal nyomni mint simán viszont én nem tudok így hidalni...

(#1923) Janesz válasza etilin (#1921) üzenetére


Janesz
őstag

amúgy hátból nem tudsz nyomni ugyanis a hátaddal csak húzni tudsz...;)

(#1924) LOTR válasza etilin (#1921) üzenetére


LOTR
addikt

hát ha megnézed a csávó van mondjuk 50 kiló aztán kb 100-zal nyom :DDD
sztem jól csinálja :))

One Ring to rule them all

(#1925) Moddingfan válasza etilin (#1921) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Hát a faszi gerinccsigolyáinak így rövid távon annyi lesz, az tuti. Ha az ember felemeli közben a derékrészt, akkor könnyebb nyomni, mert ekkor már ugye nem csak a mellizom dolgozik. Na ilyenkor már értelmét vesztette a gyakorlat, hisz a mell kevésbé dolgozik, ráadásul még balesetveszélyes is, hisz a gerinccsigolyák bármelyik pillanatban megroppanhatnak, nem a levegőbe beszélek, sok faszival találkoztam, akik így nyomtak fekve, most már a gerincsérvesek táborát gyarapítják. Ez egy jó példa arra, hogy nem szabad fekve nyomni.

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1926) God Vazzeg válasza Janesz (#1915) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Há nemtom bazze, evvan :D Amúgy szerintem a mellizmod nőtt, még mindig fenttartom hogy a mellkas nem nő. Mitől nőne? Nagyobb lesz a tüdőd és szétnyomja a bordákat?! :F

(#1927) attilam válasza God Vazzeg (#1926) üzenetére


attilam
őstag

Elvileg valami hasonló dologgal magyarázzák. Amikor hátraengeded a súlyt és belélegzel, akkor állítólag feszülnek a bordáid, és ennek tágító hatása van. Elvileg. (Valahol olvastam.)

(#1928) attilam válasza Agyzuzo (#1910) üzenetére


attilam
őstag

Ok. Köszi még mégegyszer.:)

(#1929) Bubee82 válasza God Vazzeg (#1926) üzenetére


Bubee82
őstag

:) A tüdő talán nem fog nőni. De nyomásváltozás biztos van odabenn. És szerintem egyfajta kompresszió feszíti szét a mellkast. Meg merem kockáztatni a dekompresszió szó használatát, bár ebben télleg nem vok biztos.

(#1930) Markgx10


Markgx10
őstag

Na szombattól újra nyomom a diétát, remélem most jobban sikerül (bár előző alkalommal is sokat csökkent a teszsírszázalékom). A Carni-FX meg k..va jó az Alfa-burnnel kombinálva. Nagyon ment tőle az edzés. Ja és most nem érdekel ha gyengülök, vagy izmot vesztek, elsődleges cél a kockás has :D
Üdv:

Márk

(#1931) attilam válasza Markgx10 (#1930) üzenetére


attilam
őstag

Mennyi a zsírszázalékod?

(#1932) God Vazzeg válasza Bubee82 (#1929) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A mellkasban nő a nyomás? A dekompresszió azt ugye tudod hogy a kompresszió ellentéte?? Tehát csökken a nyomás?

Kompresszió: akkor keletkezik a mellkasban mikor belégzel
Dekompresszió: akkor amikor kilégzel.

Szerintem a mellkasban bármi más által ha megnő a nyomás, akkor az betegség: ilyen pl a légmell.. Valamelyikünk nagyon hülye... :U

Javítsatok ha én vok az... :D

(#1933) God Vazzeg válasza Markgx10 (#1930) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tavaszra értekezünk majd a tapasztalataidról diéta ügyben.. ;)

(#1934) Markgx10 válasza attilam (#1931) üzenetére


Markgx10
őstag

Fogalmam sincs, mert én csak a 3 pontossal mértem eddig az meg ugye nem jó. De azon így alakultak az értékek: Tavaly nyár: 19%, idén május 30.: 14%, amikor befejeztem a diétát: 9%, azóta sajnos híztam megint, de szerencsére volt akkora lelki erőm, hogy újrakezdjem :D Szóval ezek nem hiteles adatok, de a csökkenést mutatják mindenképpen.
Üdv:

Márk

(#1935) Markgx10 válasza God Vazzeg (#1933) üzenetére


Markgx10
őstag

Én tavaszra a tömegnöveléshez szeretnék tőled hasznos tanácsokat kérni :D
Üdv:

Márk

(#1936) attilam válasza Markgx10 (#1934) üzenetére


attilam
őstag

9%-nál már elő kellene jönnie a kockahasnak, elvileg. Mondjuk függ a zsír eloszlásától is. Na megyek veszek egy vödör fehérjét, mert sajna elfogyott.

(#1937) Janesz válasza God Vazzeg (#1932) üzenetére


Janesz
őstag

számomra nehéz ezt kimondani de most nem te vagy a hülye...;]
de Ő sem hülye bár faszságot írt,de tény és való,hogy az áthúzástól nő a mellkasod...Arnold is ezt írta a könyvében...
ami tény és való,hogy a bordaközti (fűrész) izmokra az egyik legjobb gyakorlat...

(#1938) attilam válasza Janesz (#1937) üzenetére


attilam
őstag

Neked hogy válik be eddig a Pro Whey? Nem jöttek elő a kellemetlen mellékhatások: pattanás, szelesedés (de szépen mondtam;]).?

(#1939) God Vazzeg válasza Janesz (#1937) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''ami tény és való,hogy a bordaközti (fűrész) izmokra az egyik legjobb gyakorlat.''
Az biztos :R

''az áthúzástól nő a mellkasod...Arnold is ezt írta a könyvében...''
Igen, a mellkas körmérete nő. Szvsz.. :U

(#1940) Janesz válasza attilam (#1936) üzenetére


Janesz
őstag

héhéhé vegyél nekem is...:DDD
amúgy ez a 3 pontos mérés egy retek...1-2% testzsírkülönbség óriási változás a szálkásságot és erezettséget tekintve...főleg már 7-8% alatt...

(#1941) attilam válasza Janesz (#1940) üzenetére


attilam
őstag

Vennék, de örülök ha magamnak meg tudom venni. Valami olcsó fajta kéne, és jó sok.:)

(#1942) Janesz válasza attilam (#1938) üzenetére


Janesz
őstag

eddig semmi...eddig is gecibüdöseket fingottam...az maradt ;]
boxer és bunny állítása miatt nem fogok tőle normálisan fejlődni mert a tudatalattimban ott van,hogy egy rakás szar...:D
de reméljük a románok eltalálták az aminosavak arányát és robbanásszerűen bombafizikumom lesz tőle..;]

(#1943) attilam válasza Janesz (#1942) üzenetére


attilam
őstag

Köszi. Majd megnézem, hogy van-e itt a közeli boltba ilyen.

(#1944) Janesz válasza God Vazzeg (#1939) üzenetére


Janesz
őstag

na jó de mitől nőne a mellkasod körfogata ha azért annyira nem basz oda se a hátnak se a mellnek...
igazából feleslegesen vitázunk mert valami nő tőle az meg már rossz nem lehet...:D egyik sem árt...
1 ha nő az alap amire pakolódik az izom
2 ha maga az izomzat nő...és ha ez a dolog áll fenn akkor ráadásul szélesedik a hátad mert a vastagodás nem nyom annyit a cm-ekben...

(#1945) Markgx10 válasza attilam (#1936) üzenetére


Markgx10
őstag

Most nincs nálam a gép de nyomok majd egy képet a hasamról is, mert azért már látszik a dolog. Nehogy azt gondoljátok, hogy iszonyat pókhasam van :D
Üdv:

Márk

(#1946) Janesz válasza attilam (#1943) üzenetére


Janesz
őstag

sztem egy próbát megér...

ha 1 hónapig nyomatod és a finggal van egyszinten akkor azt érzed majd erőszintben és méretben vagy teltségben is...
ha valamennyit sikerül vagy méretben vagy erőben fejlődni akkor annyira fos nem lehet...

(#1947) attilam válasza Janesz (#1944) üzenetére


attilam
őstag

Jaja.
Azon gondolkodom még (kb. 10e-et akarok rászánni, sokkal többet nem), hogy:
1. Vegyek 3 kiló fehérjét (vagy 4-et ha van Pro Whey).
2. Vegyek inkább csak 1 kilót és akkor napi 2-őt iszom belőle + valamilyen kreatint.

Szerinted?

(#1948) Janesz válasza Markgx10 (#1945) üzenetére


Janesz
őstag

nekem amikor elkezdett eresedni a vállam utána kb 1-1,5 hét mulva már a hasam is sokkal jobb volt...
Pókhasad nem nagyon lehet mert azért arra jó a 3 pontos mérés is,hogy a pókhasúak ne kergessenek hiú illúziókat a 7%-os testzsírról...

(#1949) God Vazzeg válasza Janesz (#1944) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hát nemtom. Lehet hogy ezért van csak 127-es mellbőségem mert nem csinálom ezt a gyakszit? :F Az a gáz, hogy egykezesekkel szeretem csinálni, de ilyen szétpotyogós egykezesek vannak csak, azzal meg nem szeretek fej fölött kalimpálni :D Márpedig ehhez a gyakszihoz jó nagy egykezes kell... :DDD

(#1950) Janesz válasza attilam (#1947) üzenetére


Janesz
őstag

szerintem ha kreatint akarsz nyomatni akkor nemhogy le kéne csökkenteni de inkább növelni kéne a fehérje bevitelét...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.