Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1751) Markgx10 válasza Woodslave (#1740) üzenetére


Markgx10
őstag

Jóestét kívánok! :D Mindenkiről volt már szó csak te kerülöd ki mindig a kérdést, legalább azt mondd meg, hány cenit, hány kiló vagy megy hanyas karod van. Csak, hogy mennyire merjünk dumálni neked ;] Nehogy kiderüljön, hogy vagy 145kg vagy szén szálkásan. :D Köszi:

Márk

(#1752) SLYM


SLYM
veterán

ááááá. haggyuk hosszú! nem a szájba való bevitelre értem, hanem arra, hogy kémiailag ezt az anyagot 100%-os tisztaságba és dobozba csomagolva nem lehet beletenni a dobozba....... tehát kell mellé gyárilag egy kísérőanyag is. Na ez lehet bármilyen ízésített liszt is akár. tudom nem szakszerűen fogalmaztam.

(#1753) Woodslave válasza Markgx10 (#1751) üzenetére


Woodslave
nagyúr

1721-s hsz-t ajánlom figyelmedbe.:DDD A karom hidegen 39, durranva kb 41, de qrva jól nézek ki, tehát nem ez számít.:DDD:DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1754) Boxer001 válasza SLYM (#1752) üzenetére


Boxer001
veterán

a dextróz az dextróz, sztem

(#1755) Agyzuzo válasza SLYM (#1752) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ilyenről még nem hallottam. A szőlőcukor-por mellé miért kéne bármi is? Elég stabil vegyület az. A VM35-ben max. egy killa aszpartam van pluszba (mondjuk azt sem értem, minek, ha már van benne annyi cukor :D).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1756) Woodslave válasza SLYM (#1752) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A dextróz a legalapabb ch-molekula, sztem semmilyen adalékanyag nincs 100%-os. Legalábbis én úgy tudom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1757) SLYM válasza Agyzuzo (#1750) üzenetére


SLYM
veterán

nem hiszem hogy sima cukor lenne benne. annak is van nagyon sok fajtája.

(#1758) Agyzuzo válasza Woodslave (#1753) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az, hogy könnyebb téged átugrani, mint kikerülni (és nem a széles hátad miatt), azt most mellékes. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1759) Agyzuzo válasza SLYM (#1757) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Igen. Ezért írtam hogy dextróz (azaz szőlőcukor) és maltodextrin van benne. Mi itt a probléma? :F

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1760) Markgx10 válasza Woodslave (#1753) üzenetére


Markgx10
őstag

Vazze :B efelett elsiklottam, de amíg délután a gyerekkel játszottam, csettopik lett itt, oszt nem győzök olvasni, ami amúgy is nehezen megy :D
Jóvanakkor, az a lényeg, hogy jónézelki :D
Üdv:

Márk

(#1761) Woodslave válasza Agyzuzo (#1758) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Neked meg könnyebb a lábaid között átszaladni, mint megkerülni. (kemény beszólás ON):DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1762) SLYM válasza Agyzuzo (#1759) üzenetére


SLYM
veterán

dextróz=szőlőcukor-no adalék. na így már tiszta. én aszittem a dextróz az a cukorba van! azt nem tudtam, hogy ez maga a cukor.:DDD

(#1763) Boxer001 válasza SLYM (#1762) üzenetére


Boxer001
veterán

üdvözlünk a felvilágosultak körében ;)

(#1764) Markgx10 válasza SLYM (#1762) üzenetére


Markgx10
őstag

A szőlőcukorból vonja ki a dextrózt teccikérteni :D

(#1765) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Szerintem itt mindenki q**va jól néz ki hisz mind gyúrúnk, nem vazze?:DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1766) SLYM válasza Moddingfan (#1765) üzenetére


SLYM
veterán

így van vazze!:)

Ezt a Gálvölgyi találta ki ezt a ''kultuszmondatot''?:F

[Szerkesztve]

(#1767) Manitou válasza SLYM (#1766) üzenetére


Manitou
addikt

Vazze te nem is Vazze vagy:D

(#1768) SLYM válasza Markgx10 (#1764) üzenetére


SLYM
veterán

Boxer+te

jóvan vazze! mondtam, hogy fárasztó vagyok vazze! Gyurunk vazze?:D

(#1769) Moddingfan válasza SLYM (#1766) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ő bizony, a Gesztesivel nyomják, sztem nagy arcok :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1770) Markgx10 válasza Moddingfan (#1765) üzenetére


Markgx10
őstag

Figyelj én nem nézek ki jól, de legalább szarul nézek ki. :D Egyre dagadtabb vagyok, mióta nem diétázom, SB-re rendes értelmiségi kinézetem lesz, csak még olvasni kell megtanulnom. ;] Komolyan rendesen aggaszt, hogy nagyon gyorsan be tudnék hízni, ha nem vigyázok. :(
Üdv:

Márk

(#1771) GodHeart válasza Agyzuzo (#1679) üzenetére


GodHeart
senior tag

ohh köszi szépen, nah így kb tudom is, hogy holvan, pont ma voltam fenn keletiben, szóval még előttem van! köszi még 1x! :)

Tényleg és akkor tudja valaki mikor is kezdődik az SB!? Nah és ph tali hol is lesz!? :)

(#1772) SLYM válasza Moddingfan (#1769) üzenetére


SLYM
veterán

azt mondom! csak, hogy ez az ő fejéből pattant ki? mer szerintem sokan csak azér nézik a Gálvölgyi Show-t mert van benne ''Gyurunk Vazze?''!:)

(#1773) GodHeart


GodHeart
senior tag

srácok én meg kivagyok a hülye tejtől... egész végig puffadtnak érzem magam, és pont ma ment a tvben, hogy ezt a tej allergia is kihozhatja, én meg mikor régebben azaz pár éve ittam tejet, mindig 2 órát fetrengtem a földön olyan szarul voltam! Szóval a túrót is csökkentem, és áttérek whey prora.. ha napi 2x eszek whey prot, sztem nekem untig elég! Egy 1kg-os kiszerelés napi 2x-es szedéssel /83kg vagyok/ meddig tart ki!?

(#1774) Moddingfan válasza Markgx10 (#1770) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ha nem vigyázok és is rendesen tudnám felszedni a kilókat, most is éhes vagyok, de asszemnem kéne ennem, pedig van itthon friss gyros, nagy a kísértés :) Tényleg, sok a 192cm-hez a 93 kiló, de komolyan?:F

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1775) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#1776) SLYM válasza Markgx10 (#1770) üzenetére


SLYM
veterán

ezen parázik, hogy nem kell neki 600 cucc, hogy hízzon!;]:o
norbi könyv valami Update izé-bizé, egész nap 1-es kaja. Nálunk a családba kb 1 éve egészséges élet hullám söpört végig ezért anyu vett egy ilyen könyvet, és nem hiába! na meg 2 Norbis DVD-t is gyorsba!:)

[Szerkesztve]

(#1777) Agyzuzo válasza Woodslave (#1761) üzenetére


Agyzuzo
addikt

:DDD :DDD :C

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1778) God Vazzeg válasza Moddingfan (#1774) üzenetére


God Vazzeg
veterán

173 cm, 99kg. Én leszek a legdagattabb :B :D Addigra olyan 103kg körül leszek, a fejemet már így is kéregetik labdázni... :D

(#1779) Markgx10 válasza Moddingfan (#1774) üzenetére


Markgx10
őstag

Na én 185-höz voltam 82 nemrég :D Ez a szám azóta szépen megugrott, igaz karba is jött cenit, erő meg pláne, de derékban sajna még több jött. Azt hiszem nem lennének problémáim ha el akarnám érni a 100 kilót, csak abból 1kg lenne izom, 10 kg zsír. De legalább mázsa lennék :D
Üdv:

Márk

(#1780) Moddingfan válasza SLYM (#1772) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nemtom, hogy kinek a fejéből pattant ki, de a lényeg, hogy jsztem jó duma, tényleg, igazi kultusza van, leginkább én is csak ezért nézem a sót, már ha nézem :))

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1781) Moddingfan válasza God Vazzeg (#1778) üzenetére


Moddingfan
senior tag

:DDD:DDD:DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1782) God Vazzeg válasza Moddingfan (#1780) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mi már ezer éve nyomjuk ezt a dumát haverokkal, a nevem a bizonyíték.. :D (Nem a Kolompár Winnetou, hanem a fórumos :DDD)

(#1783) attilam válasza Markgx10 (#1779) üzenetére


attilam
őstag

Te tömegelsz már? Mert mintha azt írtad volna, hogy olyan 2500 kcal körül eszel. Ennyitől is zsírosodsz?

(#1784) SLYM válasza God Vazzeg (#1782) üzenetére


SLYM
veterán

és tényleg! GÚÚD VAZZEEEEEE:R

(#1785) Markgx10 válasza God Vazzeg (#1778) üzenetére


Markgx10
őstag

Ha csak dagadtságot kellene nézni, lenne rá fogadásom, hogy az elkövetkező egy hónapban simán 90 felé tudnék menni, minden féle tömegnövelő meg koksz nélkül :D 30 nap alatt sztem egy 8 killa összejönne :D

(#1786) GodHeart


GodHeart
senior tag

huh :D most találtam, nah valahogy így szeretnék kinézni lightosabb kivitelben! :) Valahogy nekem pont arányos mindenhol.

(#1787) SLYM válasza Markgx10 (#1785) üzenetére


SLYM
veterán

könyörgöm........hogy?:Y

(#1788) Markgx10 válasza attilam (#1783) üzenetére


Markgx10
őstag

Mostanában kicsit több lett az a 2500kal :B de a versenyformámat úgyis meglátod az SB-n. :D
Tényleg ti be lesztek kenve barnítókrémmel? Mert én igen ;] remélem megismertek majd :D

(#1789) GodHeart válasza SLYM (#1787) üzenetére


GodHeart
senior tag

sok csipsz kólával, meg néha mcdonáccc is beficcennne neki :DDD

(#1790) Boxer001 válasza God Vazzeg (#1778) üzenetére


Boxer001
veterán

Szeretem a focit...majd elkérjük az SB-n...aztán nyomunk vele egyet ott a többi fociszerető ph-s sráccal...:)

(#1791) Markgx10 válasza SLYM (#1787) üzenetére


Markgx10
őstag

Annyi a titka, hogy minden nap vacsoráznék a Pro Whey helyett, kenyér kolbász, reggelire a Pro Whey helyett, cukrászsütemény ebédre a rizs + csirke helyett Big Mac menü, a többi étkezést meg kiváltanám csokival :D Ahogy mondtam, ez tiszta szírba jönne fel, de simán meg tudnám tenni :D Sajnos :(
Üdv:

Márk

(#1792) SLYM válasza Boxer001 (#1790) üzenetére


SLYM
veterán

mennyünk focizni!!!!!!!!!!!!! na megyek, mer az öcsém itt toporzékol már 10 perce a gép előtt.:)

(#1793) SLYM válasza Markgx10 (#1791) üzenetére


SLYM
veterán

na ez mennyivel jobban hangzik! CSOKI+SÜTI

Na csokki mindenki! jo8:)

(#1794) Moddingfan válasza attilam (#1783) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Bár nem nekem írtál, de én is válszolnék, ha nem baj:U. Én kb ennyit eszek, ha eleresztem magam, bár nem konkrétan tömegelek, inkább tömeg+formálás. Egyébként memtom, hogy emlékszel-e rám, én vagyok az a fanatikus a Fogyjunk le! topicban, akit fullra mazohistának írtál és óva intettél mindenkt az én írásomtól :DD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1795) Moddingfan válasza SLYM (#1793) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Csávez SLYM!

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1796) Moddingfan válasza Markgx10 (#1791) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Az a szomorú, hogy néha valami hasonló napot be is iktatok :U

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1797) Markgx10 válasza Moddingfan (#1796) üzenetére


Markgx10
őstag

Na én azért ilyet még nem csináltam, meg nem is fogok, de sajnos nekem így is jön a ''tömeg'' Mindjárt nyomok egy képet arról hogy növögetek én is, legyen min röhögni az este God Vazzegnek :D De cserébe várok én is egy legalább kar képet tőle :U
Üdv:

Márk

(#1798) attilam válasza Moddingfan (#1794) üzenetére


attilam
őstag

Emlékszem rád. És most is ez a véleményem;)
Ha elég neked a 2500 kcal akkor jó. Ez is egyénfüggő. Most megyek enni, mert kezdek nagyon éhes lenni (barna rizs+csirkemell rulez).:)

(#1799) Moddingfan válasza Markgx10 (#1797) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Érdeklődve várjuk a képeket :D Na, God Vazzeg, egy ilyen ajánlatot nem lehet visszautasítani.:DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1800) Boxer001 válasza attilam (#1798) üzenetére


Boxer001
veterán

te mást szoktál enni? :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.