Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2601) Markgx10


Markgx10
őstag

Érdemes még megnézni a szponzorok listáját, mert itt csak a legnagyobbak lehetnek jelen:

Bővebben: link

(#2602) attilam válasza Boxer001 (#2597) üzenetére


attilam
őstag

:(. Pedig lehet, hogy életed legdurvább edzése lett volna, te pedig egy kis takony miatt kihagytad.:(

(#2603) Boxer001 válasza attilam (#2602) üzenetére


Boxer001
veterán

Még mindig sz@r a közérzetem, meg gyenge vagyok...sztem így nem sok értelme van lemenni. :U

(#2604) Markgx10 válasza attilam (#2602) üzenetére


Markgx10
őstag

:D Jó reggelt.
Amúgy meg mindenki eddzen mint az állat mert 3 hét múlva találkozunk az SB-n, csinálok csoportképet, aztán nehogy valaki ne ismerje fel, hogy ez egy gyúrós csapat :D
Üdv:

Márk

(#2605) Boxer001 válasza Markgx10 (#2604) üzenetére


Boxer001
veterán

Csoportképet? :D
Huhh...akkor anyummal csináltatni kell válltöméseket :D
Én is viszek fényképezőt. ;) Már tökre várom! Jegyeket nem kéne már megvenni? :U

(#2606) Janesz válasza Markgx10 (#2601) üzenetére


Janesz
őstag

nem látom a román naposimmal erősített féhérjénk gyártóját..:F;]
de a scitec-et sem látom...gondolom az is akkor a finggal van egyszinten...
bezzeg az ultimate nutrition ottvan...soha nem próbáltam egyik terméküket sem de vmi azt súgja nagyon király lehet...(csakúgy mint a twinlab amit már próbáltam és főisten!!)

(#2607) Boxer001 válasza Janesz (#2606) üzenetére


Boxer001
veterán

Ultimate nutrition....szintén bunny ajánlásával. Hoppáréé :D

(#2608) attilam válasza Boxer001 (#2603) üzenetére


attilam
őstag

Én a múltkor mikor meg voltam fázva, és nekem is szar volt egy kicsit a közérzetem, lementem edzeni, és habár csak babasúlyokkal tudtam csinálni a gyakorlatokat (értsd: fekvenyomásból a 60 kiló rajtam maradt, egykezes tricepsznyomás állva 7 kilóval, a többit már le sem írom), életem egyik legdurvább edzése volt. Iszonyatosan bedurrant minden, és jó nagy izomlázam lett.

[Szerkesztve]

(#2609) Boxer001 válasza attilam (#2608) üzenetére


Boxer001
veterán

Figy, biztosan lett volna valami értelme ma is lemenni, de inkább kihagytam. ;)
Fekve mennyivel nyomod?

(#2610) attilam válasza Boxer001 (#2609) üzenetére


attilam
őstag

Most 75-tel szériázok, csúcsot nem próbáltam még nyomni.
Amúgy meg bukásig megy, és még 2 nyomás segítővel, de van hogy 3.;)

[Szerkesztve]

(#2611) Janesz válasza Boxer001 (#2607) üzenetére


Janesz
őstag

az egyik legjobb cég...annyira nem ismert de jó áron vannak a cuccai is..(pl 1kg-os glutamine 13500ft...verhetetlen!!)aminók is jó áron vannak...

(#2612) Janesz válasza attilam (#2608) üzenetére


Janesz
őstag

sztem ha beteg vagy (megfázás stb) nem a legjobb edzeni...bár régen én is mindig elmentem edzeni bicajjal ha beteg voltam akkor is..de mostmár nem tenném...

(#2613) attilam válasza Janesz (#2612) üzenetére


attilam
őstag

Annyira nem volt ám ez vészes. Tehát lázam nem volt.

(#2614) Boxer001 válasza Janesz (#2611) üzenetére


Boxer001
veterán

Nálunk itt Hatvanban sztem nem kapni. :U

(#2615) Markgx10 válasza Janesz (#2611) üzenetére


Markgx10
őstag

Nekem az egyik megrendelőm, tápkiegeket meg ilyen herbal idétlenségeket forgalmaz, és hozott múltkor ajándékba egy Ultimate Nutrition Tribulust. Namámost :D a Sciteces Tribu-x-hez képest egy jó nagy adag szar, de még abból is a rosszabb fajta. A saponin tartalma a Sciteces 90% helyett rögtön csak 45% és a leglényegesebb protodioscin a Sciteces 20%-nak csak egy kis hányadát éri el. Szóval én aki Pronutritionfan vagyok, a Scitecet azért sokkal többe nézem mint az Ultimate Nutritiont. Persze ez csak az egyéni véleményem...
Üdv:

Márk

(#2616) Boxer001 válasza Markgx10 (#2615) üzenetére


Boxer001
veterán

az biztos valami legyengített verzsön volt :D
ok, meglesem :D a csúcsszériát...
De lehet, hogy ez olyan mint az Intel vs AMD. Ők kevesebb hatóanyagokkal ugyanazt, sőt, lehet jobbat érnek el. :D AMD is alacsonyabb órajeleken operál. :D

[Szerkesztve]

(#2617) Markgx10 válasza Boxer001 (#2616) üzenetére


Markgx10
őstag

Nézd meg a honlapjukat ez a csúcsszéria :D

(#2618) Janesz válasza Markgx10 (#2617) üzenetére


Janesz
őstag

tudod én soha nem nézem az összetételt mert sztem ott hazudnak mint a vízfolyás...
na jó megnézem de nem abból következtetek elsősorban...
kipróbálom ha jó jó ha nem nem...szarok rá mennyi van benne meg miből...

[Szerkesztve]

(#2619) I_Am válasza Janesz (#2618) üzenetére


I_Am
veterán

A fehérjével valahogy másképpen állsz. ;] (kilo / Ft) :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2620) Janesz válasza I_Am (#2619) üzenetére


Janesz
őstag

ott igen...de nem nézem milyen arányban vannak az aminosavak stb...

(#2621) Markgx10 válasza Boxer001 (#2616) üzenetére


Markgx10
őstag

Ez hülyeség, amit el kell ismerni, hogy akármilyen terméket megnézel, de tényleg akármilyen tápkieget, a Scitec minőségben a legnagyobbakkal simán partiban van sőt. Én mindig nézem az összetételt, mondok is példákat:
1. Ami nekem iszonyatosan bejött: Carni-FX más gyártók szarba sincsenek hozzá
2. Tribu-X ez tényleg hatott nem úgy mint az UN tribulus

Én ezekből próbáltam több gyártó termékét de a Scitec magasan veri őket. Szerintem minőségben nagyon ott vannak (na meg az a baj, hogy árban is :D)
Üdv:

Márk

(#2622) Boxer001 válasza Markgx10 (#2621) üzenetére


Boxer001
veterán

Igazat adok neked, csak próbáltam menteni az UN-t :D

(#2623) Janesz válasza Markgx10 (#2621) üzenetére


Janesz
őstag

hány másik pezsgőkarnitint próbáltál már..:F
én annyira nem vagyok elájulva a scitectől...sok ismerősöm mondta már,hogy ha kijön náluk egy cucc nagyon fasza később meg a finggal van egyszinten...pl: reform
sajnos ugyanez a vélemény az MLO-ról is...kijött az mlo extreme szériájuk és eleinte nagyon ütött mostanság meg ismerősök lebeszélnek mindenkit róla mert fos...holott ugyanaz van ráírva mint korábban...

(#2624) Boxer001 válasza Janesz (#2623) üzenetére


Boxer001
veterán

most pl a Biotech Usa cuccaira is kíváncsi vagyok. gondolom általánosságban szarnak nézik, de nem biztos az...

(#2625) Markgx10 válasza Janesz (#2623) üzenetére


Markgx10
őstag

Próbáltam a Pronutitionos Carnitine Fx-et, a Nutrendes Ligid L-carnitinet, az Universalos Carni Techet, meg vagy három féle tablettásat, de egyértelműen a Sciteces a legjobb. Ja annyit tudni kell, hogy én L-carnitin hívő vagyok, szerintem a legjobb zsírégető és energizáló.
De mint írtam ez csak az én privát véleményem...

(#2626) attilam válasza Boxer001 (#2624) üzenetére


attilam
őstag

Van egy olyan gyanúm, hogy ugyanaz mint a sima Biotech, csak marketingfogásról van szó. (Egy kis névváltás, és máris pörög a bolt.) Bár ne lenne igazam.

De ha már a fos gyártókról van szó, akkor szerintem az ANS viszi a pálmát. Ezeknél a fehérje dobozára is rá van írva: 0 gr ch, 0 gr zsír, x gr egyéb. Gratulálok nekik.

[Szerkesztve]

(#2627) Boxer001 válasza attilam (#2626) üzenetére


Boxer001
veterán

az durva :D
Hát nem tudom, remélem, hogy nem marketingfogás ez, bár igen, az a gyanú. Viszont én még kb 3 éve egyik nyáron csináltam egy olyat, hogy vettem Biotech-es tömegnövit, és azzal toltam 2-3 hónapot, és bizony nekem bejött! Persze folytatni kellett volna, de csak egy ilyen vödörre volt pénzem, így az akkori hatásának már nem volt értelme sajnos. :U
Sőt, próbáltam már Bioteches fehérjét is, mlo-s tömegnövit is. Rajtam azok is dobtak, csak sajnos azokra is max 2-3 hónapra volt pénzem...:U Úgy meg...

[Szerkesztve]

(#2628) Markgx10 válasza Boxer001 (#2627) üzenetére


Markgx10
őstag

Egy srác a teremből kipróbálta a ''fogyasztószerek'' :D közül az NTI-s LipoxyHP-t vagy mi a f@sz a neve. Azt mondja olan energiája lett tőle, mint aki fel akar robbanni. De tényleg, amibe eddig nyolcat nyomott, úgy hogy a nyolcadikba segítettem neki, abba 12-t simán belenyomott :Y Lehet ki kell próbálnom ezt is :D
Üdv:

Márk

(#2629) Boxer001 válasza Markgx10 (#2628) üzenetére


Boxer001
veterán

mi ez? mennyibe kerül? :D

(#2630) Markgx10 válasza Boxer001 (#2629) üzenetére


Markgx10
őstag

Várjá :D Itt van:

Bővebben: link

Van ára rendesen :Y

Üdv:

Márk

(#2631) Boxer001 válasza Markgx10 (#2630) üzenetére


Boxer001
veterán

Sztem ezt próbáld ki :D, de komolyan.
Nekem is ki kéne, de veszélyben érzem a SZ@H életérzést :DDD (mondjuk kockás has csak diétával...hát azt meg úgy se csinálom, sőt, nem is hasazok)

(#2632) Markgx10 válasza Boxer001 (#2631) üzenetére


Markgx10
őstag

Már így is sok zsírégető van otthon, tök feleslegesen, mert csakis a Scitec Carni-FX ami hat :D

(#2633) God Vazzeg válasza Markgx10 (#2628) üzenetére


God Vazzeg
veterán

NTI-vel csak óvatosan... Félelmetes cuccai vannak, eddig minden nagyot ütött. Egész más, nem véletlenül drága. Olyan mintha egész életedben skodán jársz, és veszel egy mercedest ;)

(#2634) Agyzuzo válasza Markgx10 (#2630) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Semmi xtra. Guarana, koffein, l-karnitin, krom, meg ilyenek. Semmihez kepest tud dobni, de ha nyomsz Carni-FX-et, NoFX-et, Thermo-FX-et akkor sok difit ugy sem fogsz erezni.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2635) Markgx10 válasza Agyzuzo (#2634) üzenetére


Markgx10
őstag

Én Carni Fx-et nyomok meg Most az NO-FX megfelelőjét az Arginine Fx-et. De ez a kettő durván adja elő a témát :D

(#2636) Agyzuzo válasza Markgx10 (#2635) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Amivel tudod durvitani:
- 3 szem Tyrosine
- 2 kapszula ginseng
- 3 kapszula Alfa Burn (nekem az nagyon bevalt, az l-karnitin mellett a masik kedvencem).
- koffein, guarana, taurin opcionalisan (pl. Red Bull formajaban :D)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2637) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#2636) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Alfa Burn nekem is bejött, L-karnitinnel Istenkirály :D :R

(#2638) God Vazzeg válasza Markgx10 (#2635) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha ennyi szart nyomsz egyszerre, akkor lehet nem is olyan drága a Lypoxil :D

(#2639) Markgx10 válasza Agyzuzo (#2636) üzenetére


Markgx10
őstag

Alfa-burn van otthon, de nálam és még pár haveromnál speed szerű mellékhatásokat okoz :D Persze én nem tudom az milyen csak hallottam ;]
Köszi szépen, megfogadom a tanácsokat, üdv:

Márk

(#2640) Agyzuzo válasza God Vazzeg (#2637) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én is erre a kombóra esküszöm. Plusz egy jó erős fekete (de nem a Ronnie Coleman :D).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2641) Agyzuzo válasza Markgx10 (#2639) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem csak heveny szarásingerem van tőle és állandóan baszhatnékom támad. A legjobb, mikor a kettő egyszerre jelentkezik. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2642) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#2641) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ja, ha nyomsz mellé arginint, akkor éjjel nappal tolnád az asszonyt. Ilyen nekem is volt :D

(#2643) deniro2 válasza Markgx10 (#2595) üzenetére


deniro2
senior tag

Köszi Márk, bár az amatőr boksz nem az én asztalom.
Amúgy ne szídd a Ultimate Nutritiont, mert én azt eszem és szvsz messze jobb bárminél (igen, nekem a Scitec sem jött be ennyire). Egyébként, ha már itt tartunk, próbált már valaki rákeresni a Cytogen-re? Én igen, és prosztatagyógyszeren kívűl mást nem találtam. Ultimate ennél picit komolyabb.

(#2644) Moddingfan válasza God Vazzeg (#2638) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Csá Vazzeg! Még mindig haragszol rám? :U

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2645) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Boxer001: vasárnap küldök képet magamról, mert Te is küldtél, így korrekt. Most mennem kell, hétvégén nem leszek itthon, jó hétvégét mindenkinek!!! :D

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2646) Boxer001 válasza Moddingfan (#2645) üzenetére


Boxer001
veterán

Ok, de ide is rakhatod a közösbe ;)

(#2647) God Vazzeg válasza Moddingfan (#2644) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Dehogy haraxok :D

Janesz: asszem gyúrjunk még vazze! -> Bővebben: link

(#2648) deniro2 válasza God Vazzeg (#2647) üzenetére


deniro2
senior tag

Az a tricepsz valahogy olyan műnek néz ki, nem túl természetes.

(#2649) Manitou válasza God Vazzeg (#2647) üzenetére


Manitou
addikt

Én is így nézek ki csak vékonyabb kiadásban:D

(#2650) God Vazzeg válasza deniro2 (#2648) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Megsúgom neked, így néz ki egy tricepsz, bár ilyen szeparáltságot nehéz elérni, szal ezért furcsa neked. (nekem is ;))

Manitou: jó neked, mutass képet :P :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.