Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6351) Jazzos válasza cellpeti (#6348) üzenetére


Jazzos
tag

Ha nincs pénzed újra, vegyél használtat. Nem is az (is) van. :D

(#6352) Coyot válasza cellpeti (#6348) üzenetére


Coyot
őstag

Én is most akaraok venni valamit terepre valót, de hát azt sem tudom hol kezdjem el, 10 éve nem bringáztam :D

Má' nem

(#6353) cellpeti válasza ssolitude (#6350) üzenetére


cellpeti
veterán

vaterán lesek használtakat, de....

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6354) Jazzos válasza cellpeti (#6353) üzenetére


Jazzos
tag

Menj ki Gicre a Vock Balázshoz, ott találsz rendes használt bringákat. Monti kell vagy városi? Esetleg outi?

(#6355) ssolitude válasza cellpeti (#6353) üzenetére


ssolitude
őstag

Gicre menj, arról én is jókat hallottam.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#6356) Jazzos válasza ssolitude (#6355) üzenetére


Jazzos
tag

Bringával menjen ki, most úgyis jó szél van. Hazafelé el is menne a kedve egy életre a tekeréstől. :DD

(#6357) Qbász válasza Jazzos (#6356) üzenetére


Qbász
aktív tag

Egyszer megjátszottam. Bakonyszentlászlóig mentem fasza hátszélben. Onnan mire hazaértem abban a jófajta szembe szélben :)) Maradjunk annyiba hogy fájt a hátsóm. :DD

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#6358) Jazzos válasza Qbász (#6357) üzenetére


Jazzos
tag

Én a héten ezt már 2x eljátszottam. 35-ös átlag kifele, visszafelé meg 22. És viszafelé fáradtam el, kifelé csak pötyögtem. :D
Mivel tekersz? Országútival?

(#6359) Qbász válasza Jazzos (#6358) üzenetére


Qbász
aktív tag

Valahogy így volt nekem is. De már a Bakony peremén azon gondolkodtam hogy mennyire jól bírom, mintha csak a boltba mennék le. Na akkor berobbant a fejembe hogy megkellene fordulni, innen talán még ma hazaérek :DD Ilyen vegyes-vágott cangám van Shimano LX-es rajta minden kivéve a hajtókart. Ennyire tellett és ezt is használtan szereztem. Meg van már lassan 6 éve és kisebb dolgokat leszámítva semmi gondja nem volt.
Ui: a kép akkor készült amikor itt ösztönözted a népet a tekerésre. Én meg gondoltam miért ne, régen is sokat nyomultam hóban. :D Egy részen lefutottam az "útról" bele egy lyukba, majdnem fejre álltam :D az első kereket elnyelte a vázig :DD

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#6360) Jazzos válasza Qbász (#6359) üzenetére


Jazzos
tag

Úgysem a bringán múlik, hanem a combokon. :D

(#6361) mobal válasza cellpeti (#6348) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Amúgy 50 nem is drága egy cangáért. A jobbak még többe kerülnek.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6362) cellpeti válasza Jazzos (#6354) üzenetére


cellpeti
veterán

Az a helyzet, hogy szinte mindegy. A mostani 3k-nél minden jobb lehet.

mobal:

én elhiszem, de 50et most tuti nem adnék érte. Azért félteném lent hagyni a kapunál, mikor a sok barom nyitva hagyja a kaput, lezárni meg nem lehet hova. :W

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6363) mobal válasza cellpeti (#6362) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Jó csak mondom! :) Olyan mint a vga, vehetsz 10 ért is vagy 250 ért :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6364) ssolitude válasza Jazzos (#6356) üzenetére


ssolitude
őstag

Haggyá, holnap megyünk ketten 3-3 perces váltásokkal egy 100-ast, előre sírok :O

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#6365) Qbász válasza cellpeti (#6362) üzenetére


Qbász
aktív tag

Én az Árkád gyógyszertár felőli oldalánál jártam úgy hogy: lelakatoltam a cangámat a delikvens megláthatta azt [a bizonyos matricát] majd jól belerúgott az első kerekembe. 10 percre hagytam ott. Mikor ki akartam tolatni a tárolóból feltűnt hogy beragad a kerekem rácsba. Nézegetem mi a rák van? Kiemelem látom hogy akkora nyolcast tett bele a vadbarom hogy életveszélyes volt vele menni. Árkádtól meg 10 km-re lakok. Jó kis hullámvasút élmény volt hazáig. :(((
Ui.: nem vagyok turbó magyar, bátyámtól kaptam a matricát és... ennyi :P

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#6366) Jazzos válasza ssolitude (#6364) üzenetére


Jazzos
tag

Edzi a lelket majd az biztos. Én kigurulok Csanak tábláig, de ha nagyon lökdös oldalról, akkor nem tudom mit teszek. Pofa vagy szél nem zavar, de nagyon úgy tűnik holnap inkább nyugatni-ényugati szél lesz, abból a 60-as fajta löködős már kitol a kocsi elé rendesen... :(

(#6367) cellpeti


cellpeti
veterán

Van valakinek eladó 22" TFT monitorja? Nem kell full hd, de ha jó árban van az se gond

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6368) Jazzos válasza cellpeti (#6367) üzenetére


Jazzos
tag

nekem van, de az neked biztos sok. 22-ért 1680x1050-es mittoménmimárka.

(#6369) ssolitude válasza Jazzos (#6366) üzenetére


ssolitude
őstag

É-ÉNy lesz, szinte biztos.
Be kell menni az erdőbe hullámvasutazni :DD

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#6370) Jazzos válasza ssolitude (#6369) üzenetére


Jazzos
tag

Én Windgurut nézek, az a tuti.
Jahh, odáig el kell jutni. Mentem én már Szemerére anno úgy, hogy egyszer csak az út közepén találtam magam a széle helyett. :DD

(#6371) cellpeti válasza Jazzos (#6368) üzenetére


cellpeti
veterán

Az jó ár érte, esetleg majd meglehetne nézni úgy is, hogy rá van kötve egy gépre?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6372) ssolitude válasza Jazzos (#6370) üzenetére


ssolitude
őstag

Tavaly ilyenkor 8%-os lejtőn LEFELE kiállva nyomtam :DD Úgy tűnik idén is ilyen lesz a tavasz...

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#6373) Jazzos válasza cellpeti (#6371) üzenetére


Jazzos
tag

bejössz, megnézed. persze.

(#6374) Jazzos válasza ssolitude (#6372) üzenetére


Jazzos
tag

Kedvenc videóm erről: [link]

(#6375) ssolitude válasza Jazzos (#6374) üzenetére


ssolitude
őstag

Hallod az szél :))

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#6376) Qbász válasza Jazzos (#6374) üzenetére


Qbász
aktív tag

Tekertem már esőben, hóviharban, tökig érő sárban, a befagyott Dunán de olyan még nem volt hogy elvinné a szél a biciklim :Y Egyszer már én is kiszeretném próbálna a csapatos biciklizést. Főleg szélben, biztos sokat segít.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#6377) vlcsko82 válasza Qbász (#6376) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Békés-megyébe olyan szelek vannak :K öröm beléjük tekerni ;]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#6378) Jazzos válasza Qbász (#6376) üzenetére


Jazzos
tag

Mondjuk azért hozzátartozik hogy ezek sztem simán 7kg alatt vannak :D

(#6379) mobal válasza cellpeti (#6367) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nekem is van Samsung 206bw 1680x1050 -es de ez neked már tuti marha drága, és nem fogom levinni Győrbe :D 30e. Mielőtt valami gond lenne a pénzzel, újonnan 85 rugó volt.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6380) Coyot válasza mobal (#6379) üzenetére


Coyot
őstag

8éve a 17es tft-m 150ezer volt, viszed 100ért? ;]

Má' nem

(#6381) cOxeR


cOxeR
Ármester

Nekem még mindig van eladó jódrágaéshatalmas monitorom eladó:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6382) mobal válasza Coyot (#6380) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6383) Speeedfire válasza mobal (#6347) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Magyarország szerintem régóta nem normális. :R


cOxeR: Jóféle, csak kicsi rá a piac, de csak elviszik majd. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6384) ssolitude válasza Jazzos (#6378) üzenetére


ssolitude
őstag

Windgurun pro vagy? Vagy hogy nézed a dunántúli helyzetet?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#6385) Qbász


Qbász
aktív tag

Olyan programot nem tudtok ami szépen mutatja a látótávolságot esetleg azt is hogy merre mennyit lehet látni. Rendszeresen feljárunk Nyúlra a földmérési "toronyhoz" én csak betoncsőnek hívom. Igazából még csak egyszer volt az hogy ellátunk Ausztriába távcsővel. A legtöbbször be van simulva abba az irányba pedig alacsony páratartalmat ír a legtöbb oldal Pápa, Kőszeg irányába mégse látni semmit. Vagy ha program nem is de tanácsa van valakinek mikor érdemes kimenni nézelődni, azt megköszönném.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#6386) Jazzos válasza ssolitude (#6384) üzenetére


Jazzos
tag

nem, sima mezei. csak reggeltem és csináltam egy saját pontot

(#6387) cOxeR válasza Speeedfire (#6383) üzenetére


cOxeR
Ármester

Biztos elviszik, az elsőt 2 nap alatt elvitték, most viszont pangás van, a pénz meg áll benne... az meg sosem jó... :)

(#6388) Speeedfire válasza cOxeR (#6387) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

2 volt? Saját használatra volt, vagy kis befektetés? :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6389) cOxeR válasza Speeedfire (#6388) üzenetére


cOxeR
Ármester

Több... ;) Magamnak egyet, a többi meg business... még kettő van.

(#6390) Balinov válasza cOxeR (#6387) üzenetére


Balinov
félisten

plane, ha sajat

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6391) cOxeR válasza Qbász (#6385) üzenetére


cOxeR
Ármester

Légszennyezettségi és meteorológiai előrejelzési adatokat lehet nézegetni, és abból lehet következtetéseket levonni a látótávolságra.

(#6392) cellpeti


cellpeti
veterán

hogy hívja a windows a számoknál lévő "-" és " +" gombokat?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6393) Balinov válasza cellpeti (#6392) üzenetére


Balinov
félisten

plusz , minusz? numerikus billentyuzet? vagy mire gondolsz?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6394) cellpeti válasza Balinov (#6393) üzenetére


cellpeti
veterán

igen arra, de nekem a windows-os elnevezése kellene, mert egy scriptbe kellene beleírnom

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6395) Balinov válasza cellpeti (#6394) üzenetére


Balinov
félisten

meg mindig nem ertem, ugyanaz az elnevezese, mintha a rendes billentyuzeten hivnad elo a +/- gombokat,nem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6396) cellpeti válasza Balinov (#6395) üzenetére


cellpeti
veterán

nem tudom, de mindegy is, mert a +/-val a nagyítás jön elő winfosban, akkor marad a PgDN és a PgUP

azt megnézné más valaki, hogy nektek létezik-e ilyen hely:

"C:\Users\%USERNAME%\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup"

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6397) cellpeti válasza ssolitude (#6384) üzenetére


cellpeti
veterán

itt van a bicikliről és a repedésről pár kép, lehet rosszabb helyen van mint emlékeztem

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6398) ixtom válasza cellpeti (#6392) üzenetére


ixtom
tag

Szürke +/- :F

#6396-re: Létezik, van benne egy desktop.ini fájl.

[ Szerkesztve ]

(#6399) knifemaster válasza cellpeti (#6397) üzenetére


knifemaster
tag

Ez egy acélváz,hegeszthető,a varrat nem fog elrepedni csak az anyag.
Mint ahogy most is a varrat mellett repedt végig.
A lényeg,hogy elektródával legyen meghegesztve,mert a pálca bevonatából az ötvözőanyagok pótolva lesznek amik kiégnek,míg Co-nál kiég minden ötvöző hegesztésnél de nem lesz pótolva,ezért jóval ridegebb lesz az anyag.
Ha pár hónapon belül újra elrepedne hegesztés után,akkor az anyag elfáradt,a váz kuka,mert folyamatosan repedezni fog.

Más:
Adott egy AM2NF6G-VSTA lap amit a tulaj ki akar maxolni.

Látok én itt a cpu support listán brisbane,,windsor,windsor fx magokat,látom a az értékeiket is,csak azt nem tudom,hogy jobb e az egyik mint a másik,vagy ez szubjektív?
Tuning nem lesz .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#6400) mobal válasza cellpeti (#6392) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

általában num+ és num- a neve.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.