Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39501) Coyot válasza kbhuinfo (#39500) üzenetére


Coyot
őstag

hátha: [link]

Má' nem

(#39502) Joker88


Joker88
őstag

Az Árkád környékén tudtok valami pékséget/kisboltot ami már reggel 5 órakor nyitva van?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#39503) ladopapa72 válasza kbhuinfo (#39500) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia
Dryman Lacinak írj ő kell neked

üdv Ladopapa72

(#39504) Dryman válasza kbhuinfo (#39500) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia, milyen az a lap? pontos típust kérnék...laptop esetén meg marad a google meg a masterpass próbálgatások.
A Flash-elős, eprómíros történet sok esetben azért nem játszik, mert a modernebb alaplapoknál az egyediséget definiáló azonosító, pl mac-address is az epromban van beírva, én meg törlöm az egész cucc tartalmát ahhoz hogy a jelszó-bugyor is törlődjön, emiatt sajnos sok esetben ugrik a lap egyedi azonosítós adatkupaca mindenestől.
Törlődik a lap serial-ja, mac-addresse...stb. Ha visszaírom a gyártó általi bios fájlt, az az esetek többségében a hardverfüggő adatokat nem tartalmazza, így lefőtt a leves megint.
Marad az, hogy egy jelszóval nem levédett alaplapból kimentem az eprom teljes tartalmát és ezt a mentett bios-tartalmat visszaírom egy beteg testvérlapba. (Clónoztam egy alaplapot) Na itt meg a windows fog kiakadni, mert kettő azonos seriaszámú lap fog bekerülni a Microsoft adatbázisába...
Az a meglátásom, hogy a google-s keresővel talált masterpass és egyéb szoftveres megoldások határozottan jobbak mint flash-elgetni, igaz ehhez kell egy működő op. rendszer...ha nem titkosította a rendszergazdi a biosban a HDD-t, akkor egy másik alaplapon telepített rendszer simán elindul ezen a password-ös alaplapon is. Elsőre ezzel próbálkoznék. Még valami, ha veszel bios chipet a neten, akkor a fentebb említett serial-os problémák előfordulhatnak!
HP Workstation-ok esetében a HP updater program az alaplap bios és egyéb passwordjeit feltölti a HP saját felhőjébe, onnan lehet hivatalosan kikérni ilyen esetekben, vagy jobb kézzel bal váll fölött iktatni a lapot a kukába!

[ Szerkesztve ]

(#39505) tserrof77 válasza Joker88 (#39502) üzenetére


tserrof77
senior tag

Pálffy utca, Eli Pékség (albán) az orvosi rendelők mellett, 5-től nyitva van :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#39506) Coyot válasza tserrof77 (#39505) üzenetére


Coyot
őstag

Már ha valaki meg birja enni azt a fost amit ők csinálnak :D

Má' nem

(#39507) tserrof77 válasza Coyot (#39506) üzenetére


tserrof77
senior tag

Erről tényleg megoszlanak a vélemények, van, aki szereti, amit csinálnak, hallottam olyat, hogy valaki szerint mindent ugyanabból a tésztából csinálnak. Mivel én lisztértékeny vagyok, ezért saját véleményem nincs. Bár a feleségemnek rendszeresen tőlük viszem a félkilós szeletelt rozsost. Szóval részünkről +1 :C :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#39508) Coyot válasza tserrof77 (#39507) üzenetére


Coyot
őstag

Mikor először próbáltam őket akkor ugy voltam hogy milyen sok miylen jó áron, de a második alkalommal már nem értettem miért nem jó ez nekem. Aztán sokadszorra rájöttem hogy a tészta az megölte az egészet :D

Meg közben ugye azért kiderültek dolgok, hogy lehet ennél a hab testünknek jobb ételt is előállitani péksüteményként is.

Má' nem

(#39509) kbhuinfo válasza Dryman (#39504) üzenetére


kbhuinfo
tag

Koszi az infot! Megyek tovabb, aztan kereslek, ha megakadok!

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#39510) G@ben


G@ben
addikt

Esetleg érdekel valakit mindenféle kábel, egér, ventilátor, magnó? A kábelek, stb együtt egy nagy tábla Oreos Milka, a magnó (a rádiója nem működik, a magnó részét nem tudom kipróbálni) egy kis tábla fehér Milka.
[kép] [kép]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#39511) chatran válasza G@ben (#39510) üzenetére


chatran
őstag

Ha jól látom az egy GlobalWin FOPxx procihűtő. A 2000-es évek elején hűtötte egy olyan az éppen aktuális Celeron procimat. Régi szép idők. :)

Még az infrás golyós egér ismerős a képről, olyan volt a családban. Már réges-régen optikai egerek voltak, mikor anyámék beújítottak egy olyat. Eléggé nehézkes volt használni, úgy rémlik.

(#39512) donbig válasza G@ben (#39510) üzenetére


donbig
tag

Húú, az a Soundmaster magnó a fiatalságom... Ausztriából hozattuk még a rendszerváltás előtt. Nemrég került elő lomtalanításból, de nem működött már.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#39513) golya32


golya32
aktív tag

Ha érdekel valakit,
ATF váltóolaj bontatlan 1l, és motorolaj sae 5w30 longlife-04 bontatlan 1l, egy nagy tábla milkáért vihetőek.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#39514) G@ben válasza chatran (#39511) üzenetére


G@ben
addikt

A régi szép idők emlékét visszahozhatod csupán egy nagy Milkáért! :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#39515) G@ben válasza donbig (#39512) üzenetére


G@ben
addikt

Fiatalság egy Milkáért? ;]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#39516) golya32 válasza G@ben (#39515) üzenetére


golya32
aktív tag

Én benne vagyok minusz 20 év 1 milkáért :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#39517) G@ben válasza golya32 (#39516) üzenetére


G@ben
addikt

Ilyen hosszú börtönt kaptál? ;]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#39518) tserrof77 válasza G@ben (#39510) üzenetére


tserrof77
senior tag

Az "egyéb" kupac ügyében ment privát. Milka helyett esetleg sajt? :B :B (Bocs, magas labda volt :DD )

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#39519) G@ben válasza tserrof77 (#39518) üzenetére


G@ben
addikt

Válaszoltam is.
Saaajt? Hús!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#39520) Balinov válasza Balinov (#39495) üzenetére


Balinov
félisten

na, ma vegre volt idom szetszedni a vasat. 4->3 pin nem nem tul egyszeruen, le kellett az egesz nas-t az alaplapig bontani, hogy rendesen ra tudjam csatlakoztatni, de a vegen siman rament.

Kicsit izgultam, mert osszerakas, tap/lan kabel bekotese utani bekapcskor nem porgott fel, de kb 30-40mp utan, mikor kb az OS betoltott szepen porgott es szivja kifele a levegot a hazbol.

admin felulet alapjan a korabbi 45-46C atlag lement olyan 39-40 korulre, 2x1TB WD vinyo hoje meg 32-34 helyett lement olyan 26-27C-re. De ugye ez idle, TM seedel a hatterben tizenpar torrentet, de semmi nem ment akkor visszafele, szoval lehuztam egy ubuntu iso-t, hogy dolgozzon a vas. kb 1 fokot ment fel a cpu ill. hdd hofok, ugyhogy boldogsag

Ja, es erezhetoen kussban dolgozik a nas es a rezonancia is eltunt.

6eurot siman megert, meg legalabb alaposan kiportalanitottam a cuccot

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#39521) Joker88 válasza Balinov (#39520) üzenetére


Joker88
őstag

Belváros, új hambis, gyorséttermes. Simons Burger ..
Valakinek véleménye róla ? Vagy felejtős? 😁
KFC-s vagyok , szóval az a szint e téren. :DD

In loving memory of Garrett Lockhart

(#39522) erdey_a válasza Joker88 (#39521) üzenetére


erdey_a
őstag

a kfc-t nem nehéz megugrani. az utóbbi időben pocsék a csirke. nem tudom mit változtattak. nem ropog, nincs íze (tapasztalatom csak a plázában lévővel van)

a simons burger listán van, még nem próbáltam, főnököm nagyon dicséri.

Vérboci

(#39523) doc válasza erdey_a (#39522) üzenetére


doc
nagyúr

Ha burger akkor mondjuk a Westyhez viszonyitsunk, én is kiváncsi lennék a véleményekre, valamikor lehet kipróbáljuk :)

(#39524) SyMbioTe válasza Joker88 (#39521) üzenetére

Leszögezem, Simonst még nem kóstoltam, terveben van.
De eddig olvasottak/látottak alapján nagyon jó marketing és egy sima, smash burger, ami finom es jó, de amúgy semmi igazán kiemelkedő, ami a hypeot i
2 fele burger van náluk ossz-vissz, azt tudom, egy sima meg egy sajtburger.

Ettől függetlenül azért kíváncsi vagyok én is mit tud pl egy Zinghez képest.
A mekinel pl eselyesen egy minőségibb cucc.

erdey_a

Baross úton ettem 1-2 alkalommal utóbbi időben, ott ilyet nem tapasztaltam szerencsére.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#39525) Dorien válasza SyMbioTe (#39524) üzenetére


Dorien
veterán

Jó ez a smash burger? Olvastam már a koncepcióról, de még nem kóstoltam...

Balaton, déli-part:
Tegnap a fonyódi mólónál ettem hambi menüt (Fonyód burger, steak burgonya, coleslaw), az 3890Ft-ért kiváló volt. :K Ja meg a hurka-kolbászos is isteni Fonyódligetnél a vasúti átjáró mellett. (+rántott hagymakarika, koviubi, kenyér, mustár) Balatoni árakon az is korrekt.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#39526) Jazzos válasza Joker88 (#39521) üzenetére


Jazzos
tag

Simon's Burger hatalmas csalódás, kb kettes alá a kaja és hangulatilag... hááát... mintha valami szocreál fürdőkomplexum csempézett öltözőjében ülnél. Full gagyi nálam. Persze brutál jó az értékelése, mert a 5 csillagot adsz, kapsz egy ingyen shake-et. :D

(#39527) SyMbioTe válasza Dorien (#39525) üzenetére

Nem vagyok egy nagy hamburger guru én se, ugye ez ki van lapítva, elvileg így kicsit ropogósabbra sül. Ha jól tudom. De hús-hús, finomak alapvetően, de én óriási különbséget nem vettem észre.

"mert a 5 csillagot adsz, kapsz egy ingyen shake-et."
Nemár, ez komoly? Én már csak pont emiatt le fogom húzni 1 csillagra, ha megyek. :DDD
Szerk.: Bakker és tényleg, ott van több értékelésnél is, ez ultragáz.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#39528) doc válasza Jazzos (#39526) üzenetére


doc
nagyúr

“5 csillagot adsz, kapsz egy ingyen shake-et.”
Na akkor oda nem megyünk, thx :)

(#39529) envagyok válasza SyMbioTe (#39527) üzenetére


envagyok
veterán

A Chili's burger jó hely még, de az infláció oda is betört, annyit nem ér szerintem.

(#39530) Dorien válasza Jazzos (#39526) üzenetére


Dorien
veterán

Köszi, akkor a hambit kihagyom. :) Lehet menni csak ingyen shake-et inni? :))

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#39531) jamba válasza Dorien (#39525) üzenetére


jamba
csendes tag

SziaGabi
FRENDS hambi finom smash ből a dupla husos kicsit sok a bucihoz.
Ízre bejön nagyon :K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#39532) Dorien válasza jamba (#39531) üzenetére


Dorien
veterán

Köszi Druszám! :R Ez a Galaxy Fitness mellett van valahol?

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#39533) doc válasza jamba (#39531) üzenetére


doc
nagyúr

Nekünk a friends csalódás volt. A hambi középszerű, a jóbarátok-feelingre meg alig mentek rá.

(#39534) Bobrooney válasza jamba (#39531) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Kinek mi, nekem nincs olyan h sok a hús, ellenben olyan van, hogy kevés :))

(#39535) okiDoki


okiDoki
tag

Nekem az egyetem melletti Streatbox szokott útba esni, jók is burgereik, különösen a Red Hot Chili jön be!
Na meg az édesburgonya chips... :))

0,0

(#39536) Bobrooney válasza okiDoki (#39535) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Egg-on is igen jó, de az új kedvencem a triple smashed

(#39537) okiDoki válasza Dorien (#39532) üzenetére


okiDoki
tag

Boldog születésnapot azoknak, akik tegnap ünnepelték! :))

0,0

(#39538) jamba válasza Bobrooney (#39534) üzenetére


jamba
csendes tag

A hamburger zsemléhez sok nem bírja el és szétesik.
A húsból sosem lehet elég ;)

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#39539) ladopapa72 válasza jamba (#39538) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Jamba lassan úgy is gurulsz velem együtt
Inkább zöldség XD

üdv Ladopapa72

(#39540) Dorien válasza okiDoki (#39537) üzenetére


Dorien
veterán

Köszi, megvolt! :R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#39541) Semin


Semin
senior tag

(#39542) Viperator


Viperator
őstag

Sziasztok, tudtok ajánlani gipszkartonozót? (elfogadható áron)

Előre is köszönöm a választ! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#39543) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

panel bejárati ajtó cseréhez keresek olyan céget aki az egészet lebonyolítja, beszerzi és kiszállítja az ajtót, hozza a beépítő embereket, elszállítja a régi ajtót.

Ha van valakivel jó tapasztalat, akkor köszi a tippet.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#39544) G@ben válasza kovacsroli (#39543) üzenetére


G@ben
addikt

Sima ajtót szeretnél vagy biztonságit?

Biztonságira kerüld a Hisec és társait, most épp azokat nyitják könnyedén, de egyébként is hitvány minőség. A PRS-t tudom ajánlani. Nem olcsó, de jó minőség és profik a beépítők is.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#39545) donbig válasza kovacsroli (#39543) üzenetére


donbig
tag

A napokban dobtam egy hátast ettől a videótól, ezt a típust se, bár itt a beszerelés lehet az igazán cudar. [link]

[ Szerkesztve ]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#39546) kovacsroli válasza G@ben (#39544) üzenetére


kovacsroli
senior tag

és donbig

köszi. Igen, ezeket egyébként is kerülöm.
Kömmerling, Gelean vagy hasonló kategóriájú, hagyományos műanyag, fehér, egyszerű ajtóra van szükségem. Semmie extra.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#39547) G@ben válasza kovacsroli (#39546) üzenetére


G@ben
addikt

Még egy: az Ajtózónát is kerülném, nincs velük jó tapasztalat.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#39548) scope2007


scope2007
addikt

Szevasztok!
Hamarosan költözöm Győrbe.
Tudnátok mondani net szolgáltatókat, amit érdemes lenne választani?
Ady Endre utca.. telekom 500-as net 7736ft/hó | egyelőre csak ezt néztem kiindulási alapnak :D
Nekem most Debrecenben optikai Digi1000 van ~6000ft körül, de digi nem elérhető Győrben a címen.
Pár ajánlott szolgáltatót tudna valaki írni? aztán rájuk nézek
köszönöm előre is :R

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#39549) erdey_a válasza scope2007 (#39548) üzenetére


erdey_a
őstag

ebből szerintem vidanet lesz...

Vérboci

(#39550) okiDoki válasza scope2007 (#39548) üzenetére


okiDoki
tag

Ajánlott szolgáltatót Győrben? Nem nagyon… :N

0,0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.