Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16851) VinoRosso válasza gs20 (#16850) üzenetére


VinoRosso
veterán

hát aki A-t mond mondjon B-t is nem :U :Y Melyik hány megás?

(#16852) DelArco


DelArco
aktív tag

Flow meglett a fizikád? láttam hogy milyen serényen írkáltál
márha az voltál akire én gondoltam hogy voltál :DD

Youth hides the key to salvation

(#16853) Coyot válasza DelArco (#16852) üzenetére


Coyot
őstag

Flow egy ilyen lény, itt van de senki nem tudja ki ő :DDD

Má' nem

(#16854) DelArco válasza Coyot (#16853) üzenetére


DelArco
aktív tag

ja nem mertem megszólítani mert ő is gyúrós arc mint te aztán tőled is félek :))
látom termelést tanulsz :C

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#16855) Coyot válasza DelArco (#16854) üzenetére


Coyot
őstag

jahdehogy már mindent csinálok csak azt ne kelljen, még a barátok köztöt is letöltöttem csak h ne kelljen tanulni :))

Má' nem

(#16856) knifemaster válasza Jazzos (#16839) üzenetére


knifemaster
tag

Baross út és a Mónus Illés kereszteződése után a temető a fele baloldalon...ááááá......digitáltechnika után van egy bolt.Aztán a a fehérvári híd lábánál a van egy bolt,aztán a Tar csavarnál is van a fehérvári ipar úti körforgalom mellett közvetlen a volt metalloglobus előtt.Talán Kun Béla végén a Fabory csavarszaküzletben...
Hirtelen ennyi.

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#16857) Flow válasza DelArco (#16852) üzenetére


Flow
senior tag

Jáááááj, most nézem, meglett jah. :)) És Neked?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#16858) Coyot válasza Flow (#16857) üzenetére


Coyot
őstag

e örö e bodóttá,grat :C
legalább kiskettes lett? mer ha jobb akkor má a stréber kategóriába számítasz:DDD

Má' nem

(#16859) Flow válasza Coyot (#16858) üzenetére


Flow
senior tag

Mit képzelsz, figyelnem kell az imidzsemre. :DDD Te hogy haladsz?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#16860) Coyot válasza Flow (#16859) üzenetére


Coyot
őstag

dipi munkámra kaptam instrukciókat h legyen 4esnél jobb jegy, szóval azt most átszerkesztem, aztán majd 1hét mulva leadom, meg holnap termelés, ez bukólesz utálom a magolós közgázos szar tárgyakat... nem tudom megtanulni :( :O
jah meg a hétfői szabtech eredményre várok, csak ne legyen 1es többi nem érdekel, akkkor se ha tudom h 4esre írtam meg... magyarán szopatnak na:D

Má' nem

(#16861) Flow válasza Coyot (#16860) üzenetére


Flow
senior tag

Miből írod? Termelésből+szabtech vannak jó jegyzeteid? átvenném megőrzésre valamikor... :)) Persze megegyezünk. Életben hagylak, ha együtt kondizunk, jó? :DDD

Ezek szerint Te idén végzel? Vagy?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#16862) Coyot válasza Flow (#16861) üzenetére


Coyot
őstag

nem még van egy évem, hivatalosan márcsak egy fél lenne,de van egy kis ráadás :B

dipit meg ilyen flesses weboldalkészítésből írom, rakok bele 3D-studio-t is ,hogy legyen tétje:DDD szal ilyen 3D-s weboldal+ valami galéria.

jegyzeteket megügyezhetjük,de a szabtechet fénymásolni kell, mert papíros téma,persze megvan gépen is de a teljes javított kiadás papíros...

kondi is jöhet :K holnap du 4kor megyek, ugyis kellene segítség mert haverok huznak haza...

Má' nem

(#16863) Flow válasza Coyot (#16862) üzenetére


Flow
senior tag

Végülis mehetek segíteni, de harmadik hete vagyok tápos (csak a torkom gyulladt, meg göthös vagyok), úgyhogy edzés nem lesz. :S

De hogyhogy van már témád? Vagy tudod, hogy ez lesz?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#16864) G@ben


G@ben
addikt

Jó reggelt álomszuszékok!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16865) DelArco válasza Flow (#16857) üzenetére


DelArco
aktív tag

á én sajnos elcsesztem szóva mehetek majd megint ha még lesz hely :W :(

ja Coyot meg már a diplomaizéjét írja de ő is csak évek múlva fog végezni itten. csak beleéli magát a jóba hogy ő már mindenféléket irogathat.
énis elkezdhetném ha akarnám nem nagy dolog :C :))

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#16866) G@ben válasza DelArco (#16865) üzenetére


G@ben
addikt

Én is egy évvel korábban választottam témát, aztán mégis utolsó nap adtam le! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16867) Flow válasza DelArco (#16865) üzenetére


Flow
senior tag

De nem maradtál a végéig, ugye? Mert az utolsó 3 percben gyakorlatilag közölte egy feladat megoldását... Szóval legközelebbre érdemes...

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#16868) Balinov


Balinov
félisten

Joreggelt! Otthon milyen ido van? Itt valami buta szel fuj,halistennek a tenger felol (kb 3-4km) es vagy 5 fokkal kevesebbnek erezni azt a 1* fokot..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16869) Jazzos válasza Balinov (#16868) üzenetére


Jazzos
tag

Cső! [link]
Itt a Kisalföldön most alig nyír a szél! :D

[ Szerkesztve ]

(#16870) VinoRosso válasza Balinov (#16868) üzenetére


VinoRosso
veterán

Hát esik az eső, vagyis már csak esett. De tegnap a dél alföldön tornádó volt, nem is kicsi, diónyi méretű jéggel, meg pár ház/istálló leégett, mer megszúrkálták a villámok+ özönvízszerű esők is voltak, úszott minden. Amugy szép idő van. :U

(#16871) Jazzos válasza knifemaster (#16856) üzenetére


Jazzos
tag

Találtam a Fehérvári híd meg a mittoménmilyen utca környékén. :D :R

(#16872) Balinov válasza Jazzos (#16869) üzenetére


Balinov
félisten

dejo nektek! szombaton,mikor kibuszoztunk a tengerpartra,tokre annak orultem,hogy a pulover cipzarjat teljesen le tudtam huzni,nem fujta ki a szart is belolem a szel...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16873) Balinov válasza VinoRosso (#16870) üzenetére


Balinov
félisten

:Y :Y :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16874) Jazzos válasza Balinov (#16872) üzenetére


Jazzos
tag

Majd kitömöd a kabátodat az eurókötegekkel, aztán neked lesz jobb asszem! :))

(#16875) Flow válasza Jazzos (#16874) üzenetére


Flow
senior tag

Mit gondolsz, nyugaton mivel fűtenek? Azért erősödik most a forint, mert melegebb van, kevesebb euró fogy a tüzelésnél, és mivel több van belőle, csökken az értéke. :DDD

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#16876) Balinov válasza Jazzos (#16874) üzenetére


Balinov
félisten

ahoz rossz helyre szulettem,de ugynezem a kollegak tobbsege is...egyebkent voltunk olyan hazat nezni,ahol kerozinnal futenek...meg a melegviz is arrol megy..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16877) Coyot válasza Flow (#16863) üzenetére


Coyot
őstag

Ja ez lesz a témám, elfogadták már félév elején, ugy van h két fél év a diplomaterbezés, nah ennek az első felét csinálom most, ez a témaválasztás+megoldáskeresés, és be kell adni róle egy irományt h mit hogy fogk majd csinálni...

betegen meg maradj otthon, majd ha jófórmába leszel szójá aztá edzünk, ma meg majd max rajtam marad a súly :DDD

Má' nem

(#16878) Flow válasza Coyot (#16877) üzenetére


Flow
senior tag

De nyáron gondolom mész ajkára... Én meg tuti addig inkognitóban maradok, míg kicsit visszapumpálom magam. :D Még a végén kisebbségi komplexusom lesz tőled...

Mondjuk úgyis megyek Foglalthoz, úgyhogy majd szervezünk akkorra egy gyúrós-gyúrós-punnyadt (addigra remélem nem a 3. kategóriába fogok tartozni :D ) találkozót.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#16879) Coyot válasza Flow (#16878) üzenetére


Coyot
őstag

Nah ez jóhangzik :K most meg megek megbukni termelésből, jah fizetek érte ha valaki megírja helyettem min3asra! :((

Má' nem

(#16880) Jazzos válasza Balinov (#16876) üzenetére


Jazzos
tag

Vazzeg, aki repülőt akar kibérelni háznak... :DDD

(#16881) VinoRosso válasza Balinov (#16873) üzenetére


VinoRosso
veterán

(#16882) ssolitude válasza Jazzos (#16839) üzenetére


ssolitude
őstag

6001 2RSR nem jó? Méretbeni lényeges különbség nincs.(Ajándék!)

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#16883) Jazzos válasza ssolitude (#16882) üzenetére


Jazzos
tag

Ajándékba minden nagyon jó :DDD, de ma reggel vettem már, köszi! :R Nem tudnám hová elhasználni asszem...
mod.: Az utolsó R az a racinget jelenti? Lehet akkor mégis kéne! :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#16884) gs20 válasza VinoRosso (#16851) üzenetére


gs20
tag

Mindegyik 256os. Közben néztem tesztet és ez a 2600xt mindenben ronggyá verte a tesztekben a 86gt-t, szal írtam a srácnak már hogy kell a cucc. Remélem nem döntöttem rosszul :)) (Igaz kölcsön kellett kérnem rá de legalább lesz normális vga-m. Kár h dvd-íróra meg coolerre már nem futja, de azt tudok addig kiszedni a másik gépből míg el nem visznek valami cuccomat. Apropó, veterán skoda octavia váltó vagy pannónia motorblokk valakinek? Ha már a radeon9600-omat nem viszitek :)

E=MZ²

(#16885) VinoRosso válasza gs20 (#16884) üzenetére


VinoRosso
veterán

hát kb ua a két kártya, a 2600xt talán egy kicsit jobban tuningolható, játéktól függ, hogy melyik telesít jobban.

(#16886) G@ben válasza VinoRosso (#16885) üzenetére


G@ben
addikt

"telesít"?? Ilyen jó hűtők vannak manapság a kártyákon? ;]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16887) VinoRosso válasza G@ben (#16886) üzenetére


VinoRosso
veterán

:Y kimaradt e jé :DDD

(#16888) Balinov válasza VinoRosso (#16881) üzenetére


Balinov
félisten

ez komoly,vazzeg! :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16889) VinoRosso válasza Balinov (#16888) üzenetére


VinoRosso
veterán

az agymosás a komoly amit tolnak hozzá:

Két nap alatt ez már a sokadik jégeső az országban. A meteorológusok szerint azonban ez nem rendkívüli, májusban máskor is volt már ilyen.

Persze máskor is volt. Volt tavaly ősszel egy tornádó Gönyűn, nyáron Somogyban,meg tavaly előtt Miskolcon. Ez 2 éven belül már a 4edik. Azelőtt meg 1950-be volt utoljára, előtte meg valamikor a 19. században... :Y

(#16890) gs20 válasza VinoRosso (#16885) üzenetére


gs20
tag

Igen, a tesztek alapján is az jött ki h inkább 2600xt. Meg ez eleve tuningolt példány, szóval remélem elleszek vele egy darabig. Amúgy 12.5k volt, ennyit szvsz megért.

E=MZ²

(#16891) Flow válasza Coyot (#16853) üzenetére


Flow
senior tag

Predator? :DDD

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#16892) Weaver válasza gs20 (#16890) üzenetére


Weaver
senior tag

annyit tényleg megér. én is láttam egy HIS 2600XT OC DDR4 -est 15-ér (de biztos engedett volna belőle még az embör), azon elgondolkodtam. 800/2000-es órajelen teker.
csak aztán a szakértők szerint a 8600GT jobb.

(#16893) gs20 válasza Weaver (#16892) üzenetére


gs20
tag

Ez csak DDR3, de nekem tökéletes lesz szvsz, radeon 9600/9600xt után fog tekerni rendesen :D Meg hát nem variálok már, megvan, ez lesz kb 1-2 évig :Y Amugy meg nekem azt mondták a 2600 picit jobb a 8600nál ,meg ugyis ati párti vagyok, szal ez lett :D

E=MZ²

(#16894) DelArco válasza Flow (#16867) üzenetére


DelArco
aktív tag

hm melyiket?
mert egyet énis meg utdtam csinálni azt az optikásat
csak az semmire nem elég.. :W

Youth hides the key to salvation

(#16895) Flow válasza DelArco (#16894) üzenetére


Flow
senior tag

Az uránosat. Igazából megsúgta, vagy rejtve közölte a következőket": u235 moltömege 235g. E=mc^2 . Mondjuk az elég volt, hogy a móltömeg 235g. Persze, nyilvánvaló oda van írva. Jah, aztán mivan, ha az az elektronszáma, vagy a neutronszám, vagy mittudoméjn. (ezt csak azok kedvéért írtam le, akik esetéeg most lehülyéztek volna :)) )

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#16896) v.tom válasza G@ben (#16886) üzenetére


v.tom
őstag

Jáááááj! "telesít" :D

(#16897) Flow


Flow
senior tag

Csak erős idegzetűeknek: katt

[ Szerkesztve ]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#16898) VinoRosso válasza Flow (#16897) üzenetére


VinoRosso
veterán

:DDD ennek agyára ment a fructis

(#16899) Flow válasza VinoRosso (#16898) üzenetére


Flow
senior tag

Nem inni!!!! :DDD

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#16900) DelArco


DelArco
aktív tag

hogy a jó égbe fordulhat elő oyln ohgy vkinél nem megy a bögésző tehát nme tud betölteni egy oldalt se + nme megy a torrent de az msn faszásan működik?

egyébéknt az imtől lehet hogy elég gyakran elöjön az a hiba hogy egy hálózati kábel nincs bedugva? és iylenkor fél másodpercre elmegy a net aztán megint van.
a modemen nem megy el a net iylenkor de a routeren elalszik a led pár másodpercre aztán megint világít?
mivel lehet ilyenkor a baj? a modem és a router közötti kábel esetleg a router? :F
router kap áramot rendesen az biztos mert a powerledje ég foylamatosan csak a netes ledjei alszanak el foylton..
kitudja?

Youth hides the key to salvation

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.