Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) zabu válasza yx (#16000) üzenetére


zabu
tag

16000dik komment. :)

(#16002) G@ben válasza Balinov (#15999) üzenetére


G@ben
addikt

Jó reggelt! Kialudtad magad? ;]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16003) Weaver válasza VinoRosso (#15990) üzenetére


Weaver
senior tag

telefont sztem ne kötess be. gondolj a hividíjára is. kábel után igyis-ugyis fizetnél a tévé miatt. alig várom én is, hogy lejárjon az adsl szerződés, utána úgy vágom ki innen a vezetékest, mint a szart. januárban szépen megemelték 5000ft a havi alap előfizetését. mennyenek már valahova....

így 8000/hó az adsl + 5000/hó a teló = 13000/hó egy korlátlan 1 megás netért. kicsit meredek...

(#16004) Weaver válasza yx (#16000) üzenetére


Weaver
senior tag

köszi, enélkül a süllyesztőben kötött volna ki a topic :C

(#16005) v.tom válasza yx (#16000) üzenetére


v.tom
őstag

Igazán sok értelme volt ennek a kreatív hozzászólásnak. De igaz, legalább megvan a 16000.

(#16006) v.tom


v.tom
őstag

Eladó egy darab jegy a most szombati székesfehérvári Ignite koncertre!
Két jegyem van, de az egyik sajnos feleslegessé vált, és gazdáját keresi. Részletekért keressetek priviben!
Info itt!

(#16007) Füleske válasza Balinov (#15999) üzenetére


Füleske
addikt

Szia , Írországban lesz net ?

(#16008) Balinov válasza Füleske (#16007) üzenetére


Balinov
félisten

SZia Füleske
hostelba van ingyennet,meg free wifi is,remélem B vagy B/G-s..sok helyen van nyitott wifi,azt mondják a kintiek,majd beizzítóom a symbian opera mellé azúj operamini-t ésremélem,tudok jelentkezni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16009) Jazzos válasza Füleske (#15997) üzenetére


Jazzos
tag

Most csak 500-ast tudok, az 19500.

(#16010) Füleske válasza Jazzos (#16009) üzenetére


Füleske
addikt

Köszi , de a 640 - es már új belül ezért keresek olyat. Azért köszi. :R

(#16011) VinoRosso válasza Füleske (#15994) üzenetére


VinoRosso
veterán

Asszem van vidanetes kábelelőfizetés otthon. Legalábbis valamilyen kábel van, és mintha láttam volna a számlás borítékok között egy vidanetes-t is. Azt nem tom meik csomag, de a sport1 is bejön, szal szerintem a 2es biztos megvan. De ezt az 5200őt egy kicsit sokallom a 3khoz képest. Az lenne a legjobb, ha lenne egy 3k körüli adsl, meg egy vezetékes előfizetés 1k körül. Ezt a vidanetet hol lehet igényelni? Amugy köszi :R Másvalakinek ötlet?

(#16012) Füleske válasza VinoRosso (#16011) üzenetére


Füleske
addikt

Orgona u 10 , ahol a kábeltv - t kötötted ugyanoda menj.
Vezetékes teló 1k körül ? :Y

(#16013) Füleske válasza Füleske (#16012) üzenetére


Füleske
addikt

Sajnos Győr minden szempontból T-Com terület , itt nincs UPC-show. :(

(#16014) zabu válasza Füleske (#16013) üzenetére


zabu
tag

kábelnet?

(#16015) Flow válasza zabu (#16014) üzenetére


Flow
senior tag

köhöm... :U

[ Szerkesztve ]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#16016) Füleske válasza zabu (#16014) üzenetére


Füleske
addikt

Mi van vele ? A Vidanet is T-Com tulajdon , ha erre gondolsz.

(#16017) zabu válasza Flow (#16015) üzenetére


zabu
tag

Nem szóltam :B

(#16018) zabu válasza Füleske (#16016) üzenetére


zabu
tag

Tényleg?Nem gondoltam volna...
Így is alapították vagy felvásárolta?

(#16019) Dryman válasza zabu (#16018) üzenetére


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Kiegészíteném Füles Mester szavait...
A vidranet-es kényszerházasság csak némi 45-48% trékom tulajdont szült, annyira hogy hiába vagyok trékom leányvállalat munkavállalója, vidranetet nem tudom kihasználni kedvezményes net-ként, kafetéria juttatási csomagban, mert nem kizárólagos tulajdonos az anyacégünk ezen szolgáltatót érintve....
Ügyesen meg van csinálva ez a szolgáltató is, és ilyen zászló alatt hajózva nem csak egyéni lakossági ügyfelei, szerződött partnerei lehetnek.....
Így már túl sokat is mondtam hogy miért trékom csoport tagja...:)

(#16020) Füleske válasza zabu (#16018) üzenetére


Füleske
addikt

2000 - ben lett eladva a győri kábeltv egy Németkábel nevű cégnek.Ez a T csoport leányvállalata , úgy olvastam ittt fektetik be a fölös T-Com pénzeket.

(#16021) Balinov


Balinov
félisten

az igen,ezt nem gondoltam volna

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16022) G@ben válasza Balinov (#16021) üzenetére


G@ben
addikt

Mit?

Jó reggelt!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16023) zabu


zabu
tag

Foglalkozások - másképpen

tolvaj - tulajdon áthelyező és biztonságtechnikai szakember
ujságkihordó - hirlapterjesztési szakember
használtruha kereskedő - Second hand director
áruló - szabadfoglalkozású megélhetési szakember
guberáló - hulladékanyag hasznosító magánvállakozó
utcaseprő - köztisztasági aszisztens
kukás - hulladékmanagement szakreferens
bérgyilkos - humánpolitikai ügyintéző
rakodó - átviteltechnikus
paraszt - agrárszakember
Vécés néni - anyagcsere manager

Egy turista bemegy egy kocsmába, az indián rezervátumban, és lát egy ős öreg indiánt üldögélni a bárpultnál. Kér egy italt, szóba elegyedik a csapossal. Kiderül, hogy az indiánt "Végtelen Emlékezet"-nek hívják, mivel életének minden apró részletére emlékezik. A turista elhatározza, hogy próbára teszi:
- Főnök, mit ettél reggelire a 21. születésnapodon?
- Tojást.
A turista elképed.
Eltelik néhány év, emberünk ismét megfordul ugyanabban a kocsmában. Az indián ugyanott üldögél. A turista udvariasságból érdeklődni akar az egészsége felől:
- Hogy...
- Rántottának.

[ Szerkesztve ]

(#16024) Balinov válasza G@ben (#16022) üzenetére


Balinov
félisten

womit? bármit.

mivan? nem jutok 2 napig ph közelbe és máris pangea?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16025) G@ben


G@ben
addikt

Kedves Mindenki, elsősorban azonban Dryman!

Az előbb netezgettem, majd a szünetmentesem elkezdett őrült módon kattogni, de nem hozott fel semmilyen ablakot, hogy nincs áram és lekapcsol. Ezt a kattogást pár pillanat után abbahagyta. Pár perccel később valóban lekapcsolt, de nem áramkimaradást, hanem elektromos zajt ír a lekapcsolás okának. Ezután visszakapcsoltam, ment minden, de ekkor kimentem a konyhába, ahonnan visszatérvén azt láttam, hogy villog egy kis ablak, miszerint egy hálózati kábel nincs bedugva. Próbáltam egy másik kábellel is a routerből, de ugyanazt írja. Albitársnál megy minden, most is onnan írok. Kérdés: az elektromos zaj megölte a hálókártyám? Mit lehet ilyenkor csinálni?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16026) G@ben válasza G@ben (#16025) üzenetére


G@ben
addikt

Most jött haza albitárs, azt mondja, hogy a Plázában is elment az áram, illetve a közlekedési lámpák is sötétek voltak, azaz nem nálunk volta hiba.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16027) Daler


Daler
csendes tag

(#16028) G@ben válasza G@ben (#16025) üzenetére


G@ben
addikt

Na, most megy! A hálókártya alatt van pár tüske, és elég porosak voltak. Lefújtam és most jó minden. Lehet, hogy mégis kapott egy kis túláramot és a poron keresztül áthúzott valahogy?

Drymannek meg nagy :R a segítségért!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16029) viktor82


viktor82
őstag

:DDD

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#16030) Dryman válasza G@ben (#16028) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nem hiszem hogy a hálókártya alatti tüskesor volt a ludas....az valszeg az usb portok 5V/stb 5V jumperei, a hálókártyához nem igazán tartozik semmi extra kivezetés....
Valszeg áramtalanítottad a masinát...hosszabb idre amíg leszerelted az oldalát, és kifujtad, sőt lehet meg is mozdítottál egy két kábelt a házban.... ildomos ilyen esetben leválasztani a tápegységet is, hátha a stanby5V fogja, ugyanis létezik olyan bios beállítás, amikor azt mondod hogy hálókártyán keresztül is ébreszthető legyen a vas, magyarul (vékonlan)...nem vékonylány:)
Lehet a szünetmentesed a tápot kicsit kapcsolgatta, és emiatt a standby 5V os tápfesz is vacakolni kezdett....jut eszembe tüskesoron jumperelhető lenne a vékonylány opció a lapodon?
Lehet mer epoxék sok mindent hardveresen oldottak meg.....
Ez esetben nem volt tápfesze a hálózati kapcsolatot fizikálisan megvalósító integrált cuccnak....Gratula hogy összejött, sajnálom hogy megrémítettelek azzal hogy Nforce2 déli híd szokott ilyet csinálni sajnos.....
itt a képe, de hol mondod azokat a tüskéket?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16031) Weaver


Weaver
senior tag

azért hozta a várt eredményeket a Zalman. gyári Arctic Cooling Alpine 64 olyan 38-42 fokon tartotta az 5000+ -t, ez 30-32. :C

e öröm, e bodottá :)

(#16032) Coyot válasza Weaver (#16031) üzenetére


Coyot
őstag

Cnq kikapcs, fesz meg 1,5V, lesz az 50fok is alapban ;]

Má' nem

(#16033) G@ben válasza Dryman (#16030) üzenetére


G@ben
addikt

Áramtalanítottam, belenéztem, kifújtam. Ezután ment.
Nem tudom, hogy jumperelhető-e a vékonylány, nem szoktam használni.
Nem rémítettél meg, de azért idegből szétütöttem a lakásban található ajtókat! :D
A képen meg az 1-es és 2-es PCI slot közötti-feletti sor, ahol a két sárga jumper van. AUX_IN1 és CD_IN1 van melléírva.

Úgyhogy eladó hibamentes alaplap a hozzá tartozó géppel együtt! :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16034) DelArco


DelArco
aktív tag

Üdvestét!

Keresnék egy könyvet amit már régóta nem lehet megszerezni sehol mert nem adták ki sok éve.
Aki esetleg tudja hogy hol lehetne fellelni belőle vagy akár csak azt hogy hol érdemes megkérdezni annak nagyon szépen megköszönném a segítséget.
[link]
Ennek az atlasznak kéne mint a 3 része.
Elsődlegesen magyarul lenne jó de esetleg német ill. angol példányok is szóbajöhetnek.
Minden segítséget előre is köszönök!
:R

Youth hides the key to salvation

(#16035) G@ben válasza G@ben (#16033) üzenetére


G@ben
addikt

Ezért gondoltam a porra, mert ugyanaz a hibajelenség volt, bár az is lehet, hogy akkor is az áramtalanítás segített, ha volt.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16036) G@ben válasza DelArco (#16034) üzenetére


G@ben
addikt

Elég sok helyen lehet kapni, szemezgess itt! ;]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16037) DelArco válasza G@ben (#16036) üzenetére


DelArco
aktív tag

jaj egér!
folyton csak a baj van veled

no ez az a könyv akkor remélem most jó lesz :))

[link]

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#16038) G@ben válasza DelArco (#16037) üzenetére


G@ben
addikt

És a linken szereplő címen nem kapható? 4800 Ft van odaírva.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16039) DelArco válasza G@ben (#16038) üzenetére


DelArco
aktív tag

hát meg még az van odaírva mellé ahogy nézem hogy a könyv jelenleg nem rendelhető.
az a baj hogy igy könyvesboltban már nme lehet megvanni max vmi antikváriumban lehet megtalálni csak mert asszem már több mint 10 éve nme adták ki magyarul. :W

Youth hides the key to salvation

(#16040) G@ben válasza DelArco (#16039) üzenetére


G@ben
addikt

Addig már nem olvastam. :D
Minek ez neked, kit akarsz feltrancsírozni? ;]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16041) DelArco válasza G@ben (#16040) üzenetére


DelArco
aktív tag

hát barátnőmnek kell nem nekem én már értek az anatómiához eléggé. ez se lehet komolyabb mint a középsulis anyag..

Youth hides the key to salvation

(#16042) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,innét itthonról.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16043) G@ben válasza Balinov (#16042) üzenetére


G@ben
addikt

De jó egyeseknek! :K

Jó reggelt!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16044) Balinov válasza G@ben (#16043) üzenetére


Balinov
félisten

Jó,jó....ezt majd az idő eldönti.Mától munkanélküli vagyok.Remélem csak pár hétig...

Keresek Gef2Mx kaliberü agp-s vga-t olcsóért. ATI is jöhet,sőőőt, S3-as is, 32MB minimum.

Szégyenlem magam,de nem emlékszem,ki ajánlott sd-ramot,kérném keressen meg pm-ben,ha megvan még.

Jazz,neked meg megy egy pü :R

Na,most elcúgtam orvoshoz

Jók nelegyetek!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16045) Supr@


Supr@
senior tag

Abit Fatality F-I90HD matx-es alaplap még mindig eladó, van rajta mindne földi jó: integrált x1250 (ami gyakorlatilag egy x700-al ér fel:D), 4 ddr2-800-as ram foglalat, hdmi kimenet, passzív hűtés, stb.garancia 2009 márciusig, ára 16k, alkudni lehet, kötelező, nekem feleslegben áll otthon:) beszámítani csak 9600gt-t vagy 8800gt-t tudok:) tökéletes a lap amúgy, csak meg lett a nagytestvére:) ja és tuningban sem rossz, 9*330on stabilan ment benne az E2180-am 1.275v-on:)

[ Szerkesztve ]

(#16046) toro22 válasza Balinov (#16044) üzenetére


toro22
tag

Hello
Ment PÜ

(#16047) Balinov válasza toro22 (#16046) üzenetére


Balinov
félisten

HI,csekkolom :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16048) Dorien válasza Balinov (#16044) üzenetére


Dorien
veterán

Ilyet tudok prezentálni:
Riva TNT2 Vanta 16MB AGP passzív - 1.500Ft

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#16049) VinoRosso válasza Füleske (#16012) üzenetére


VinoRosso
veterán

mittomén, csak mondta hogy az lenne jó. kb 10 éve haszáltam utoljára vezetékest.

(#16050) Jazzos válasza Dorien (#16048) üzenetére


Jazzos
tag

Ez nagyon minimum 32 MB-s :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.