Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) Barthezz2 válasza Flow (#16995) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Össz 90
Jazzos: szeretek bringázni, de azért enyire nem, meg manapság amúgy is elszoktam töle, mert nemigen van idöm, majd nyáron. A tourt meg meghagyom neked..

Everybody lies.

(#17002) Flow válasza Balinov (#16996) üzenetére


Flow
senior tag

Mióta kicsit része voltam hasonló morálnak, én is jobban odafigyelek, ha autóban ülök, mert tetszett, amit ott láttam. És jó volt, hogy gyalogosként átengednek, és nem kell néha perceket állnom, hogy valamelyik sofőr észrevegye, hogy mindenki kreszt sértett, aki elment előttem.

Így viszont sokkal jobban bosszant az, ha szabálytalanságokat látok. Tegnap tarcsay pálffy kereszteződésnél jöttem a Duna felől. lámpa, állnak előttem. Zöldre válta, átmennek páran, sárga, még az előttem levő is, én már pirosban mentem volna, de megálltam. Erre dudálás, a mögöttem álló (mert addigra már megálltunk) ökör állat bmws neki indult, beelőz, és vér irosban a szembejövő sávban nagy ívben balra kanyarodik... Gratulálok majom, siess, mert várják már a szerveidet! :(((

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#17003) Balinov válasza Flow (#17002) üzenetére


Balinov
félisten

az ilyen baromallatja meg donornak sem valo!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17004) Barthezz2 válasza Balinov (#17003) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Roncstelepeknek is kell bevétel..

Everybody lies.

(#17005) G@ben válasza Jazzos (#16993) üzenetére


G@ben
addikt

Teljesen igazad van, én is bicajjal járnék, csak az időjárás még nem olyan. Majd ha 40 fok lesz, akkor! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#17006) Jazzos válasza G@ben (#17005) üzenetére


Jazzos
tag

Hosszú naci+hosszúújjú felső, nagyon jól éreztem magam, de tényleg.

(#17007) VinoRosso válasza Balinov (#16999) üzenetére


VinoRosso
veterán

az igaz hogy Írországba azért járnak az az emberek focimeccsre, hgoy jól leigyák magukat, és utána szétverjék egymást? Úgy hallottam van egy ilyen tévé is direkt erre, ami az ilyen kocsmai verekedéseket közvetíti.

(#17008) Balinov válasza VinoRosso (#17007) üzenetére


Balinov
félisten

nemtom,nem voltam meg meccsen.Bar nemmessze van egy boszme nagy stadion..

tvvel sem talalkoztam meg,pedig NTL kabel van valami 70koruli csatornaszammal..egyebkent van egy olyan,hogy ir foci,mint kb a rogbi,csak normal eurofoci kapukkal es kapussal,tehat,kezilabda+foci...fut a ladbaval kezben,lepattintja,fut tovabb.lepattintja,aztan a kapu elott kezbol belebikaz...5percre kapcsoltam oda,de az agyamat eldobtam majnem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17009) G@ben válasza Jazzos (#17006) üzenetére


G@ben
addikt

Elhiszem, de nekem a bicaj = rövidnadrág + rövidujjú póló. Extrém esetben hosszúnadrág + pulcsi, de ha már a dzsekin gondolkozom reggel, akkor nem bicajozok. Mielőtt puhánynak tartanál, voltam már olyan bicajtúrán, ahol 10-ből 10 napon keresztül zuhogott az eső és a táskában 2-3 nejlonszatyorba csomagolt cuccok is szétáztak és az egyik legjobb túra volt. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#17010) Jazzos válasza G@ben (#17009) üzenetére


Jazzos
tag

Puhány :DDD

(#17011) v.tom


v.tom
őstag

Tegnap csináltunk egy 8800 GT Sli tesztet. Hát, a GPU-Z nem minden esetben volt kibékülve a két kártyával. Érdemes ezt megnézni. Szerintem elég ritka az ilyen 8800 GT, de nagyon örülnék ha véletlenül ilyen lesne egyszer a dobozban. :P

(#17012) zabu


zabu
tag

Egy vak férfi bemegy a kocsmába, leül a pultnál egy székre. Kitapogatja a mellette ülő embert és kérdezi tőle:
- Akar hallani egy szőke viccet?
Mire az így felel:
- Ide figyeljen, én is szőke vagyok. Itt áll mögöttem egy százhúsz kilós birkózó barátom, ő is szőke. A kocsmáros is szőke. És van itt még két nagydarab fickó a pultnál, mindketten szőkék. Biztos, hogy el akarja mondani nekünk azt a viccet?
- Inkább nem. Nem akarom ötször elmagyarázni.

A nagymama megkérdezi a nagypapától:
- Szerinted vegyek fel melltartót?
A papa nézi egy darabig, majd így szól:
- Hát, elég nagy sár van odakint.

(#17013) Barthezz2 válasza zabu (#17012) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nagy a sár..ez tetszik :D

Everybody lies.

(#17014) v.tom válasza zabu (#17012) üzenetére


v.tom
őstag

Sár.. :DDD

(#17015) Weaver válasza Balinov (#16996) üzenetére


Weaver
senior tag

ezt én is tapasztaltam Londonban. ahogy látták az autóból h a zebra felé közeledem, már egyből lassítottak és szépen minden csúnyán nézés nélkül megálltak. pedig pörgősebbnek mondható ott a közlekedés. teljesen más világszemlélet, teljesen más életfelfogás és morál jellemző rájuk. természetesen pozitív irányban.

(#17016) Balinov válasza Weaver (#17015) üzenetére


Balinov
félisten

nekem speciel meg az tetszik,hogy a lathatoan nem IR sofor is ugyanugy viselkedik,mintegy preventiven. :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17017) VinoRosso válasza v.tom (#17011) üzenetére


VinoRosso
veterán

mi ebben a ritka? obsolote a GPU-z

(#17018) helkis válasza Weaver (#17015) üzenetére


helkis
addikt

ebből világosan kiderül, hogy a közlekedés jó analógia a gazdasági stabilításra..;)
világviszonylatban a halálozás állandó valszeg. nyugaton egyre kevesebben halnak meg közlekedési balesetben (köszönhetően a nyugodt életvitelnek), addig egy kiszipolyozott rapszolgaországban többen halnak meg az utakon, ill éhen..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17019) Coyot válasza v.tom (#17011) üzenetére


Coyot
őstag

gpu: 0mhz ram: 0mhz, haneked ez kell ám legyen ;]

Má' nem

(#17020) Jazzos válasza Weaver (#17015) üzenetére


Jazzos
tag

Nekünk úgy állt meg Londonban a kamion, hogy megbiccent a vezetőfülke. Aztán széles vigyor a sofőrtől, és int, hogy menjünk. Há' mondom nem hiszem el, el lecsalogat az útra direkt! :D Itthon ilyet fényévben egyszer se lehetne látni sajnos.

(#17021) v.tom válasza Coyot (#17019) üzenetére


v.tom
őstag

Nah jó, de azért mégsem 4 gb ddr4 egy 8800 GT-n:D

(#17022) Dorien válasza Balinov (#16981) üzenetére


Dorien
veterán

Válaszoltam. :R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#17023) G@ben válasza Jazzos (#17010) üzenetére


G@ben
addikt

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#17024) VinoRosso


VinoRosso
veterán

na ma megint 3x ment el a netem :Y . Egyszer 3kor hajnalban, aztán d.u 3kor, meg most. Megnéztem és LAN volt, csak net nem. Routeren WAN oldal van, Modemen a connention led világít, szal nem tom mi van. :( Megnyitottam a network and sharing centert, ott ez fogadott. Rámásztam arra, hogy diagnose and repair, és ott kiválasztottam, hogy auto get new ip, és utána ment rendesen. Most működik, de nagyon sokszor megszakad a netes rádióletöltés, és lassu. :(((

érdekes...restartoltam a gépet, belépek DC-re és az összes default hubnak a vagy fele piros, nem engednek be, azt írják, hogy már bennt vagyok a HUB-ban. :F valami nem fasza ezzel a kapcsolattal.

[ Szerkesztve ]

(#17025) Coyot válasza VinoRosso (#17024) üzenetére


Coyot
őstag

20/20 as diginetet neked, 5k/hóért korlátlanul :)

Má' nem

(#17026) Füleske válasza VinoRosso (#17024) üzenetére


Füleske
addikt

Nálam most no problem.Nem lassul , nem szakad.

(#17027) cbr688 válasza Coyot (#17025) üzenetére


cbr688
senior tag

egész győrben vagy csak bizonyos részein?

(#17028) Coyot válasza cbr688 (#17027) üzenetére


Coyot
őstag

éncask annyit tok h msot hirdetik magukat. szal lesz :D

Má' nem

(#17029) cbr688 válasza Coyot (#17028) üzenetére


cbr688
senior tag

remélem nádorvárost célbaveszik!!!bár elvileg itt csak öregek laknak...:(optikait azért nem akarták bevezetni mert nincs rá igény
a fenéket nincs itt vagyok ÉN:DDD

(#17030) Coyot válasza cbr688 (#17029) üzenetére


Coyot
őstag

nah igen a lépcsőhűáz 70%ákank ráé kel bólintani asszem, szal az sok...

Má' nem

(#17031) viktor82


viktor82
őstag

:Y

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#17032) cbr688 válasza viktor82 (#17031) üzenetére


cbr688
senior tag

kertes családi házban lakunk,valszeg az utca 70% kérdezgetik,átlagéletkor 50 körül mozog...:(

(#17033) VinoRosso válasza Coyot (#17025) üzenetére


VinoRosso
veterán

már van 1 éves hűségem a vidához.

(#17034) helkis válasza VinoRosso (#17024) üzenetére


helkis
addikt

első körven egy router firmware-updete kellene ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17035) Flow válasza viktor82 (#17031) üzenetére


Flow
senior tag

:F ez?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#17036) VinoRosso válasza helkis (#17034) üzenetére


VinoRosso
veterán

hát majd jövő hét utáni héten, most nem nagyon van időb buherálni, meg kell a net. Ha valami balul sül el a flashnél szívhatom a fogam. Az ápdétet el lehet végezni a router webes menüjéből? Le lehet azon keresztül tölteni, vagy nekem kell megtalálnom a neten és letölteni?

(#17037) VinoRosso válasza Flow (#17035) üzenetére


VinoRosso
veterán

nem tom talán hszeket gyűjt. Hogyan szűrted ki azokat a hozzászólásokat? Keresővel lehet ilyet?

(#17038) Coyot válasza VinoRosso (#17037) üzenetére


Coyot
őstag

őő itt a házigizda, midenhez joga van, még a glóriát is leszedi a fejedről és szaravakat tesz oda :DDD

Má' nem

(#17039) zabu válasza Flow (#17035) üzenetére


zabu
tag

közösségi: 4
ezek lehetnek:)

amuyg majdnem minden reggel látok 2 diginetes vw caddyt házunk előtt elmenni, itt ügyködhetnek Ergényin?vagy Révfaluban?
itt is ügyködhetnének a házunkban egy kicsit

(#17040) DelArco


DelArco
aktív tag

arcok!
kis kombinatórika igy estére mert megesz a fene.
szal egy dobókockával 5-ször dobunk és azt kénem egmondani mekkora a valószínűsége hogy legalább 1 hatosunk lesz?
gondolom vmi kedvező / összesesetes izé kell. az összes az gondolom 5 a hatodikon de mi a kedvező? vagy mi? :Y

Youth hides the key to salvation

(#17041) Coyot válasza DelArco (#17040) üzenetére


Coyot
őstag

háténezért nem szedem elő a valszám füzetem, szal marad a net neked:DDD vagy valaki megmondja:)

Má' nem

(#17042) DelArco válasza Coyot (#17041) üzenetére


DelArco
aktív tag

gondolkozzá bakker mert nem bírok aludni amig meg nem csináltam :C
legelébb arra gonodltam hogy ugye a kedvező 5 fakt lenne mertugye dobhatunk 1,2,3 ...max 5 db 6ost ami mind jó. de 5fakt osztva 5 a hatodikonnal az nagyon kis szám szal az nme lehet..
mi lehet mi lehet? :W

Youth hides the key to salvation

(#17043) Coyot válasza DelArco (#17042) üzenetére


Coyot
őstag

nemtom de nekem teccik ez a kereső, meg is lestem magam 834 hsz om van a totyikban, azaz mostmár 835 :D

Má' nem

(#17044) Flow válasza DelArco (#17040) üzenetére


Flow
senior tag

minden dobás esetén 1/6od a valószínűsége annak, hogy 6-ost dobsz... 5 dobás, szerintem az 5/6... De lehet hülye vagyok.Mindjárt gondolkodok kicsit...

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#17045) DelArco válasza Flow (#17044) üzenetére


DelArco
aktív tag

igen erre mi is gondoltunk csak ezzel az a baj hogyha pl 6X dobunk akkor 6/6 tehát 1 lesz a valószínűség? :Y

most arra jutottam hogy az összes eset 5 a hatodikon az biztos
aztán dobhatsz 1,2...5 db 6ost. és akkor megnézed hányféleképp dobhatsz 1 db hatost.
elvileg 1x5x5x5x5 féleképp aztán hányféleképp 2öt. ez meg elvileg 1x1x5x5x5 és igy tovább 5 db hatosig.
aztán ezeket az értékeket megszorozni annyival ahány hatost dobtál tehát 1 db hatosnál 1-el.
és ezeket összeadni végül elosztani 5 a htodikonnal.
bár ezis elég hiehettlen eredményt ad igy biztos rossz. :W

Youth hides the key to salvation

(#17046) Flow válasza DelArco (#17045) üzenetére


Flow
senior tag

JOgos. Sec.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#17047) DelArco válasza Flow (#17046) üzenetére


DelArco
aktív tag

hm arra már rájöttem hogy az összes eset nem 5 a hatodikon hanem 6 az ötödiken kéne hogy legyen
igy számolva már 12%os valószínűséget ér el a fentebbi fejtegetés
elvileg 975/hat az ötödiken
:Y

Youth hides the key to salvation

(#17048) Flow válasza DelArco (#17047) üzenetére


Flow
senior tag

írtam fél oldalt, de kitöröltem, hülyeség.

1-azok száma, amikor nem dobunk hatost. 1-5/6*5/6*5/6*5/6*5/6=1-0,4018=0,5981. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#17049) cbr688 válasza DelArco (#17042) üzenetére


cbr688
senior tag

5db kocka...hm...olyan kockapókergyanús:DDD

(#17050) DelArco válasza Flow (#17048) üzenetére


DelArco
aktív tag

no ez elég jónak tűnik tényleg!
bár közben az off topicban vki azt írta hogy 0,16 de nemtom hogy jött ki neki
no mind1 majd holnap folytatom jóéjt és köszi a segítéget!

Youth hides the key to salvation

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.