Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22001) Dryman válasza ssolitude (#21990) üzenetére


Dryman
aktív tag

DVI-DVI használt cable pejacos árral 800pénz, saturnban 2170pénz....
a probléma az hogy kipakoltam a piacos motyót a kocsiból, így legközelebb keddre tudnék neked hozni egyet...

(#22002) MR_Joe válasza ssolitude (#21999) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Nincs sajna.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22003) ssolitude válasza Dryman (#22001) üzenetére


ssolitude
őstag

DVI-t bevállaltam 1800-ért a MOD-ból. Ez van.
VIVO kábel valakinek?
Ja és vannak vinyóim SCSI is van benne, meg minden. Ha odaadom eladod a pejacon? Nekem csak a helyet foglalja.

[ Szerkesztve ]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#22004) ssolitude válasza MR_Joe (#22002) üzenetére


ssolitude
őstag

Nem probléma. :R Majd valahonnan hajtok egyet.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#22005) Supr@


Supr@
senior tag

nah, beüzemeltem az asus p5e-t, megkell hagyni, ez a supreme fx 2 hangkari ammi jár hozzá elég szépen szól:) lap felszereltsége rendben, szerelés, telepítés simán ment, a lap 29fokos jelenleg, a borda épp hogy langyosnak mondható. ja és a kis venti ami jár hozzá halkan teszi a dolgát, meglepődtem:) most jön majd a tuning, mit tud az nfoce laphoz képest:)
ja és a lapra nem p5e van írva, hanem maximus formula, így még jobban is néz ki, még akkor is, ha nem az:)) (bár sok különbség nincs)

[ Szerkesztve ]

(#22006) Jazzos válasza VinoRosso (#21945) üzenetére


Jazzos
tag

Jelzett vissza más is, hogy gázos. Most nem voltam 2 napig, ma épp jó. Remélem marad is jó. :)

(#22007) ssolitude válasza Jazzos (#22006) üzenetére


ssolitude
őstag

Zoli, nem hentereg valahol a közeledben egy VIVO kábel?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#22008) Jazzos válasza Weaver (#21966) üzenetére


Jazzos
tag

:DD Nekem meg legalább volt időm pénzt keresni közben. :DD

(#22009) Jazzos válasza ssolitude (#21976) üzenetére


Jazzos
tag

Király kis gép, egy másfél év múlva pont jó lesz irodába Office 2010-ezni :DD

(#22010) Jazzos válasza ssolitude (#22007) üzenetére


Jazzos
tag

Nem tudom, milyenre gondolsz?

(#22011) Jazzos


Jazzos
tag

Cső, visszaértem, Fertő-tó megvolt tegnap, 144 km, párszor eltédtünk. :DD Ofkorsz bringával. :C

(#22012) ssolitude válasza Jazzos (#22009) üzenetére


ssolitude
őstag

Ja, már árulja a tulaj :))

Olyan kábelra gondolok, amit a VIVO-s VGA-k mellé adnak. Egyik fele 9 tűs izé, a másik két s-video, meg valamennyi RCA. Valami ilyesmi [link]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#22013) Jazzos válasza ssolitude (#22012) üzenetére


Jazzos
tag

Körül kell néznem bent a hulladékok között, nemtom. :)

(#22014) ssolitude válasza Jazzos (#22013) üzenetére


ssolitude
őstag

Körülnézel nekem? Nagyon fontos lenne, sehonnan nem tudok szerezni.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#22015) Dorien válasza Supr@ (#21988) üzenetére


Dorien
veterán

Szívesen. A rutin meg az évek... :)
A matekfeladatot valószínűleg meg tudnám oldani, ha nagyon akarnám, de nem akarom. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#22016) Dorien


Dorien
veterán

"A Windows olyan, mint a Tamagocsi. Etetned kell, tanítgatnod, játszani kell vele, takarítani kell a szemetet utána, foglalkoznod kell vele, de bármit is csinálsz is, előbb-utóbb úgyis megdöglik."

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#22017) Rómeó válasza ssolitude (#22014) üzenetére


Rómeó
tag

Hali

Van egy hasonló használatlan madzagom,ha megfelel.és tudod használni.

ötszázért vettem annyiért oda adom

Kép 1
Kép 2

Üdv

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#22018) MR_Joe válasza Dorien (#22016) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

:D ez jó :D

Egyszer volt egy fiatal férfi, aki a világ legnagyobb írója szeretett volna lenni. Amikor megkérdezték mit ért ezen, azt válaszolta:
- olyan dolgokat akarok írni, amit az egész világ olvasni fog,
- olyat, amire az emberek valódi érzelmekkel reagálnak,
- olyat, amelytől sikítani, sírni, a fájdalomtól és dühtől ordítani fognak.
Kívánsága teljesült, most a Microsoftnál dolgozik, hibaüzeneteket ír.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22019) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Ön most egy "bosnyák vírust" kapott.
Mivel mi Boszniában nem rendelkezünk programozói tapasztalattal, így ez a vírus a bizalom elvén működik. Kérjük Önöket, hogy töröljenek le minden állományt a merevlemezükről és manuálisan továbbítsák ezt a vírust mindenkinek az e-mail címtárukból.
Köszönjük a bizalmat és az együttműködést.
---------------------------------------------
Ön most a bosnyák vírus javított béta verzióját kapta. Kérjük, először továbbítsa a levelet, és utána törölje a merevlemezt.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22020) DelArco


DelArco
aktív tag

arcok!!

vettünk egy ilyen hiper szuper notebookot a saturnban mert le volt árazbva meg szép volt és kész.
de vista van rajta ami egyelőre nem nyerte el a tetszésem.
az pl normális működés ha valamit telepítek és rámegyek a befejezés gombra akkor egy pillanatra elsötétül a képernyő mikor bezárja a telepítőt? el tudom képzelni hogy ezis valami vistás szupernek tartott ficsőr mivel az elmúlt fél órában több olyan dologgal is találkoztam amiről nme hittem volna hogy bele merik tenni egy operációs rendszerbe.
ezenkívül vki mondta hogy érdemes újraakni az oprendszert merthogy ez vmi nem regiszutrált változat vagy mi. nemis értem hogy miért nme működne ez de ti értetek a vistához úgyhogy pls íjatok vmit arról miként merre hogy!
thx az előre is! :))

Youth hides the key to salvation

(#22021) FarkasAtis


FarkasAtis
csendes tag

Gainward BLiss 8600GT 512mb DDR2 alighasznált 7000ért vihető.privi

(#22022) Dorien


Dorien
veterán

Kellemes hétvégét mindenkinek! :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#22023) Dorien válasza DelArco (#22020) üzenetére


Dorien
veterán

SP1 menjen fel rá, aztán ha továbbra is sz@rnak találod, akkor gyalu és XP install. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#22024) VinoRosso válasza DelArco (#22020) üzenetére


VinoRosso
veterán

SP1 alap, meg úgy 3GB ram. Jó mondjuk ha csak netezel elég 2 is neki. De sajna ezalá már kell a vas. Milyen notit vettetek? Am UAC miatt lehet szerintem a sötét képernyő, nálam nem szokott elsötétedni mert ha blokkol az alapból átlátszó szürke csak ha laggol a gép valamiért akkor lassan lövi be. Másra nem tudok gondolni hogy mi lehet.

(#22025) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Joereggelt mind1kinek!

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22026) ssolitude válasza Rómeó (#22017) üzenetére


ssolitude
őstag

Nagyon köszi, de ez nem VIVO. Ilyenem nekem is van. :R
A kimeneten 4 RCA-nak és 2 s-video-nak kell lennie. Ez ha nem tévedek HDTV kábel néven híresült el. Anno a gef 6-os szériához kezdték el adni.
Köszönet a figyelemért :R

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#22027) Füleske válasza DelArco (#22020) üzenetére


Füleske
addikt

Hát ez ilyen. Keress a notidhoz xp drivereket , ha találsz mázli.

(#22028) DelArco válasza VinoRosso (#22024) üzenetére


DelArco
aktív tag

hát szerintem elég simán kéne tolnia a vistát a gépnek.
van benne vmi kétmagos proci asszem 2ghz-s. 3gb ram meg gf 9300gs 256mb
ezen már csakcsak jól kéne mennie.
az átlátszó szürke az szokott lenni bár azis egy idióta ficsőr de valahol csak ki lehet kapcsolni.
aszittem tettek rá sp1-et mert elvielg teljesen bekonfigot gépet adtak oda plug and pláy tudjátok :))

Youth hides the key to salvation

(#22029) MR_Joe válasza DelArco (#22028) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Vistával az nem plugandpláy hanem plug and pray... :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22030) DelArco


DelArco
aktív tag

van rajta sp1 a vezérlőpult állítása szerint
vista home prénium servise pack 1 vagy vmi ilyesmi.

vezetéknélküli lan tapasztalata van vkinek?
mert wlanos routerünk van meg ugye egy ilyen csodanotink. látja a routert kiváló jelerösség meg minden varázslat de nem tud csatlakozni. pedig még a jelszót is tudjuk :))
persze nem írja ki ez a szuperoprendszer hogy hol a hiba csak a sokatmondó nem tudok csatlakozni hibaüzit kapjuk....

plusz ha már ittvagyok. bluetoot is van rajta. elvileg. de hiába nyomogatom a bluetooth gombot amit szuperül kihelyeztek id a billentyűzet mellé. de azt Írja hogy nincs eszköz. az eszközkezelőben nem látok olyasmit ami bluetoothra utalna. hogyan van ez? és legfőképp miért? :D

Youth hides the key to salvation

(#22031) MR_Joe válasza DelArco (#22030) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

millen gépsárkányról is van szó? Csak mert fscéknek szokásuk, hogy mindenféle gombot ráraknak a gépre és "opcionális" felkiáltással elintézik a dolgot. Aki szeretné hasnyálni vásárolja meg plusz X ft-ért bele a kiegészítő cuccost. Ergo ott a blútúsz gomb, de az eszköz nincs benne, de vehetsz hozzá ha vakarsz..
Vista VS Wlan? Részvétem :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22032) VinoRosso válasza DelArco (#22030) üzenetére


VinoRosso
veterán

Router hogyan van konfigurálva? Nicns esetleg MAC szűrés? :F Ha van UTP kábeled próbáld meg azzal, ha azzal se megy akko reset és úgy ha úgy se akkor driver gond lesz szerintem. A gép amúgy egész jó, mennyibe (f)osztogatták? Ha az eszközkezelőben nem jelenik meg a kékfogú harald akkor nincs telepítve a drájver. Vista OEM-ként jött hozzá vagy van DVD is hozzá? Mert ha van akkor egyszerűbb lenne úrjarakni mindent, ha szűz Vistára teszel fel SP1-et, madj utána a drájvereket végül a progikat, akkor rendesen működik, leglábbis nálam nincs vele komolyabb gond(ráadásul én 64bitessel küldöm), ami van az meg az NTből adódik, és az XP-nél is megvan. UAC-ot ki lehet kapcsolni, bár én már megszoktam. Ha Vistához kellenek progik szólj azt viszek egy DVD-t holnap.

[ Szerkesztve ]

(#22033) DelArco válasza VinoRosso (#22032) üzenetére


DelArco
aktív tag

Acer 5730Zg a gép és 150K-ért dobálták.
sokkal jobbat neten se lehet ennyiért és erre legalább van 1 év garancia. Meg talán az áfa is visszajön és akkor mégjobb.
Vista OEM épp most csinálok iylen ivsszaállítós biztonsági kimentést róla amiért folyton könyörög a vista.
Bluetooth elvileg fennt kéne hogy legyen de majd megnézem hátha adtak hozzá valami dvd-t.
De kell hogy legyen benne mert a bolti leírásnál is írták hogy van benne meg itt amikor néztem a leírást ott is írták hogy van.
Wlanal nemtom mi a fene lehet a baj mert ha nem lenne feltéve nemis hiszem hogy rendesen látná a hálzatokat. bekéri a jleszót aztán megpróbál csatlakozni de vmiért nem sikerül. Simán vezetékes összekötéssel tudtüunk rajta netezni aaz nem gond.

Youth hides the key to salvation

(#22034) Dorien


Dorien
veterán

Ultizni szokott itt valaki?
Régebben sokat játszottam és hiányzik.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#22035) Rómeó válasza ssolitude (#22026) üzenetére


Rómeó
tag

OK értem,őszintén szólva nem tudtam pontosan,mire való,csak gondoltam hátha jó lesszvalamire :D

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#22036) VinoRosso válasza DelArco (#22033) üzenetére


VinoRosso
veterán

értem akkor az adapterhez nem tud csatlakozni valmaiért szedd le az adapter driverét eszközkezelőből és tedd fel újra(ha van hozzá dvd), ha van külön indítója akkor azt adminként futtasd

(#22037) Balinov válasza VinoRosso (#22036) üzenetére


Balinov
félisten

erdemes a gyarto, tehat Acer oldalrol lekapni a fifi driveret. Nekem pl. toshibanal hiaba szedem le a realtek honlapjarol a friss ropogos whql drivert, nem eszi meg. toshi supportrol valoval meg megy, mint az agybaszaras.

Vista dvd-d ha van otthon, tedd ujra vele. Szokasuk a gyartoknak, hogy az eloretelepitett vistat telrakjak egy valag haszontalan (es neha hasznos) cucca. Nekem is angol home premium volt oem a geppel, de felhivatalosan fel tudod rakni a magyar premiumot is. en is igy csinaltam. Mar elso telepitesnel is erezhetoen jobb lett a friss installtol. Ja, es Delarco: windowsupdated el ne felejtst!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22038) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

2x1GB DDR2 800 ram eladó 6500 Ft.-s irányáron (1 Kingmax és 1 kingston. Az előbbi alig 2 hónapos, garis) esetleg cserélném ddr2 2gb modulra (lehetőleg ddr2 800)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22039) Supr@


Supr@
senior tag

vkinek egy msi p7n sli platinum lap nem kell esetleg?minden tartozékkal, több mint 2.5év garival, tökéletes állapotban, csak feleslegessé vált, lett helyette másik már:) occsón 16k-ért lehet vinni

(#22040) ssolitude


ssolitude
őstag

Eladó DDR RAM-ok:
256MB 333-as Elixír, egyoldalas 1600 Ft
256MB 266-os Nemtudommilyen,kétoldalas 1600Ft
Kettő együtt: 3000 Ft

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#22041) DelArco válasza Balinov (#22037) üzenetére


DelArco
aktív tag

milyen windowsupdatet?
amit a vezérlőpult --> rendszer alatt el lehet érni?

sajnos nincs vistám amit fel tudnék rakni rá. vmi recovery vackot kiiratott 2 dvd-re velem de az nem wint rak újra sztem csak visszaállításhoz jó.

de majd ha máshogy nme megy akkor mindenképp megprószálok vhonnan vmi normális vistát szerezni...
az acer weboldalán meg megpróbálok utánnanézni annak a wlan drivernek. csak azt nem értem hogyha nem jó hogy láthatja a hálózatokat. lehet a routerünkel volt a baj. szal kipróbáljuk más hálózattal is mondjuk a mekiben :DD

Youth hides the key to salvation

(#22042) Dryman válasza Balinov (#22037) üzenetére


Dryman
aktív tag

Balázs és az összes többi friss noti tulaj!
Érdemesnek érdemes lenne gyártói oldalról lekapni a drivert, de ha nincs mit leszedni akkor nincs mit....
példa: Metrós 15ZG végűre végződő típusszámú ACER noti, vagy veszed Pista Home-mal, magy Linux-al.
XP eccerűen nincs!
Linux változattal szívtam, a bios alap, de hogy Pistát installálj rá akkor gyártó oldal Pistás bios, mert csak ezzel lesz hajlandó helyesen működni az ACPI alrendszer.
Vistával árult masinériák sajátossága hogy mikor Pista elindul, elkéri a vas jellemzőit egy csokorba foglalva, és ha ez stimmel a gyártói regisztrációs bejegyzésében, (esetünkben ACER megvette a licenszet) már megy is szépen tovább...
Ugye service pack 1 előtti időkben 2 lehetőség volt Pistát becsapni, az egyik hogy telepítettél egy probaverziót, amit az ellenőrzés idejére becsaptál egy kis szoftverrel, hogy ez a változat frissen van telepítve és hogy ne jajongjon hogy még 30nap.....
azt a kicsisimáék ugy védték ki, hogy biosból referencia dátummal elutasították a kis alattomos szoftverünk időpont mahinációját....
Aztán jött a vas paramétervizsgálat, notinál mi sem egyszerűbb mint biosból serial numbert kiolvasni, és ha tartományba esik, akkor máris rendben van az ellenőrzés...hurrá jött Szergej és cinált mini kisz bootprogramot biosmachinátorral, melynek eredménye hogy a Pista azt hitte asztali gépedre hogyez egy a példa miatt ACER noti és lőn, futkozott rajta....
de jött a kicsisima ismételt védekezése és egy ujabb frissítés keretén belül melyet jóbarátod a levakarhatatlan service pack 1-es hordoz, beépül az ellenőrzésbe egy kis bootlogger figyelő makacsság, ami jelzi Pistának hogy machinálják a boot-ot, ekkor Pista nem idegesíti tovább magát, eccerűen azt mondja elindulok mert miért is ne tenném, de innen 30 napod van a regisztrálásra....
Ilyen ez a Pistás crack, aztán jönnek az ujabbnál újabb ötletek, amik még nem annyira publikusak, de gyakorlatilag működnek.....

Nede térjünk vissza az eredeti problémához..
Acer noti Linux-os alapbiosszal, hát frissítened kell Pistásra hogy az megfelelően működjön, és sajnos elmondható visszafelé is...
Ha nem vagy elég mazohista, akkor érdemes a gyártó oldalán szétnézni, mert ha van "nem Pistás bios" akkor sok-sok bosszuságtól megkíméled magad ha XP telepítés előtt visszaállítod a biost "nem Pistásra", ugyanis ekkor nagy valószínűséggel több hardvert ismer fel az XP telepítő alapból...amelyeket meg nem, azok is elindulnak, és ha már nincs driver a gyártó honlapján, akkor Everest a te barátod, és mivel a vas elindult,everest pajti már írja is milyen hálókártya, milyen hangkárty, chipset, esetleg int vga, és legfőbbképp milyen wireless lan cucc van a notiban, aztán harcra fel és a gyártói oldalakról minden driver letölthető...
most arra gondolok hogy a realtek hálókártyának a driverét realtek oldalról szedni, és egy inetgrál vga drivert Acer noti esetén valami intel accelerátor, intel chipsetdriverrel együtt leszedni és installálni...aztán ugye vannek azek az ujkeletű gyártók a sok kramanc wireless cuccukkal, na ezt is ugyanígy.....
Azon meg nem kell meglepődni ha Pistára optimalizált bios-szal nem indulnak XP alatt a kiegészítő hardverek!

Így gyorsan ennyit...

(#22043) Dryman válasza DelArco (#22041) üzenetére


Dryman
aktív tag

Pista alatt a wireless sok esetben csak a Pistába épülő wireless felkapcsolódási modult kedveli, a gyártóspecifikus XP-re jellemző wireless-es megoldás az esetek többségében nem működik...
Pista wireless felcsatlakozásvezerlő-varázsló meg nem tudni miért de bután a legdurvább védelemmel nyit alapértelmezetten, így a routeredet WPA2-re állítsd legalább, aztán azzal hogy milyen felhasználói prifilfigyelés van a WPA2 belül, hát azt megint csak Pistája válogatja.
Szívtam ilyennel én is, valamiért csak azt sikerült elérnem hogy a helyesen megadott és jelszóval védett hálózatra a juzer gépe felment gond nélkül, viszont a városházánál és a mekiben is érzékelt wlanra az Istenért sem volt hajlandó csatlakozni....
Kitartást!

(#22044) Balinov válasza Dryman (#22042) üzenetére


Balinov
félisten

Dry,ma megint okosabb lettem. Szoval az OEM licenszemet cseszhetem, majd ha az asztalira akarom felrakni? Az fasza.

A bios temahoz: ezt magam is tapasztaltam, csak akkor van gond,ha a gyarto - jelen esetben Toshiba - ki sem ad Vistatol eltero oprendszerhez biost.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22045) Dorien válasza DelArco (#22041) üzenetére


Dorien
veterán

Routert érdemes lehet próba szinten újrasetupolni WLAN security nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#22046) Dryman válasza Balinov (#22044) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ez a sima OEM licensz ahhoz a vashoz lett vásárolva és kész, magyarul a hardveres azonosításon alapul a Pista jogszerű használatának ellenőrzése.
Ez a legegyszerűbb történet, talán ezért is érdekelt a szoftvergyártó egy csomó licenszt gyártón keresztül értékesíteni. Az asztalira majd másikat tehetsz, azt amit ahhoz külön megvásárolsz, regisztrálsz...ez esetben más a jogszerű használat ellenőrzésének mikéntje, kissé bonyolultabb, és ugye ez nem vasfüggő, hanem inkább user és a hozzá rendelt adatok függvénye.
Egy szabványos telepítési eljárásról kérdezd a boltos kollegát, én ez ügyben nem vagyok eléggé jártas.
Ha meg az OEM-edet akarod használni, beszerzel egy bios emulátor bootprogramot, ami esetlegesen megeszi a notebook-od bios-át...
sok esetben az ilyen nagyobbacska programok nem egy fix bios-szal rendelkeznek, hanem magad faraghatod bele a megfelelő bios-t...bár nem tudom hogy a serial azonosítot hogyan lehet beleverni a programba....
Lehet nem érdemes vele vesződnöd, keresel egy manapság még jó törést, aztán bizol abban hogy jóval később jön a mikrószoft védekezése egy ujabb frissítés gyanánt...a jó a dologban az, hogy azért az adatmentés lehetőségét meghagyja a szoftvergyártó, bár az esetek többségében a regisztrációhoz szükséges licenszvásárlás és azon található adatok megadása nem megoldás egy előzőleg crack-elt rendszert legalizálni, sajnos ujratelepítés és az azt követő legalizálási procedura a folyamat menete.

[ Szerkesztve ]

(#22047) Supr@


Supr@
senior tag

üdvözletem
nincs vkinek kölcsönbe vmi pici s775-ös procja úgy kéthétre?:D hátha van vkinél otthon egy elfekvőben, amit tudna nélkülözni november 10ig:) természetesen meghálálnám:)

(#22048) helkis válasza Dryman (#22042) üzenetére


helkis
addikt

kicsisima? az picipuha nem? :))

úgylátszik ez a notibiosos dolog elég népszerű mostanában, nálam: MSI-nél is van külön vista ill xp-bios is, igaz eddig annyi infó volt róla, hogy azért kell, hogy xp alatt ne jelenjen meg egy beéptett 1Gb-os turbómemoria, ami vista alatt hivatott gyorsítani a rendszert, de xp alatt semmi haszna, csak fölöslegesen bezavar egy fel nem ismert eszközzel.

driverek terén xp-re térésnél, lehet szemezni ugyanazon gyártó régebbi, de azonos hardware-ű noti-driverei között, 90%-ban bejött eddig ez a megoldás! ;)

a nem publikus trükkök jöhetnek püben! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#22049) Jazzos válasza Supr@ (#22047) üzenetére


Jazzos
tag

püppürü

(#22050) Dryman válasza Jazzos (#22049) üzenetére


Dryman
aktív tag

de durva, mi akar ez lenni? vegyen procit hardverválság idején jó kicsit jó drágán?...:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.