Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) G@ben


G@ben
addikt

Na, hogy ne üljön le a topik 1k után, mondjatok nekem olyan oldalt, ami angolról fordít magyarra akár egész mondatokat is!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1002) Balinov válasza G@ben (#1001) üzenetére


Balinov
félisten

[link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1003) G@ben válasza Balinov (#1002) üzenetére


G@ben
addikt

:R
Bár sejtettem, hogy nem profi fordítást csinál, de az első bekezdés elolvasásánál elröhögtem magam. :D

''Mi igény :

1. Egy készülék biztonságosan leültetés egy vezet elem végállomás egy meghal megakadályozni a vezet elem végállomásban -ból forgó belül a meghal, a készülék tartalmaz: ''

Majd jól kiegészítem, legalábbis megpróbálom. :B

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1004) Balinov válasza G@ben (#1003) üzenetére


Balinov
félisten

az a baj az ilyen stuffokkal,hogy még soxor a köznapi,konyhanyelvvel sem naon bodogul,nemhog végeselemanalízis szakszöveggel...angolra még csak-csak jó az astalavista féle Bablefish,de magyarra szvsz nem nagyon lesz online,ingyenes és jó megoldás. van még az a neurotran[link], de az 32 ruppó

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1005) G@ben válasza Balinov (#1004) üzenetére


G@ben
addikt

Nem végeselemanalízis, hanem hidegen satolt kúpos fogazás technológiájának a leírása. :D

Lefordította, bemásoltam wordbe, ott a meghalt kicseréltem sajtolra és már értelmesebb a szöveg. Majdcsak lesz belőle valami!
Danke nocheinmal!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1006) Balinov válasza G@ben (#1005) üzenetére


Balinov
félisten

macht nicht,mein Herr!

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1007) erdey_a válasza G@ben (#1005) üzenetére


erdey_a
őstag

a meghalt kicseréltem sajtolra

biztos hogy jól tetted? A die szót fordítja szerintem meghalra, ami ugyebár a szerszámot, a süllyesztéket jelenti. Mi a szöveg? Lefordítsam? belső e-mailen is küldheted

Vérboci

(#1008) G@ben válasza erdey_a (#1007) üzenetére


G@ben
addikt

A sztaki ezt adta ki.
Átküldhetem, de 4 oldal! :D

Az a baj, hogy egyelőre nincs sok közöm a technológiához, ezért nem tudom korrektül lefordítani. Ha tudnám, miről van szó, könnyebben menne az egész.

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1009) erdey_a válasza G@ben (#1008) üzenetére


erdey_a
őstag

mikorra kell?
Prémium jár érte? :DDD

a sztaki szakmai nyelvhez gyík. használd ezt: [link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Vérboci

(#1010) Balinov válasza erdey_a (#1007) üzenetére


Balinov
félisten

a süllyeszték die set,legalábbis a közös rába- dana/arvin szlengbe az biztos.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1011) G@ben válasza erdey_a (#1009) üzenetére


G@ben
addikt

Azonnal de most rögtön! :D
Határidőt nem mondtak, de ez a mai feladatom egy része.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1012) erdey_a válasza Balinov (#1010) üzenetére


erdey_a
őstag

hát nem ezt mondom én is? die set, az a szerszám pár.
A die nem feltétlen süllyesztékes szerszám, csak a kovácsolásban és a sajtolt megmunkálásban az. De a műanyagiparban is die a szerszám, csak azt magyarul matricának mondják. :P

Vérboci

(#1013) Balinov válasza erdey_a (#1012) üzenetére


Balinov
félisten

műanyagiparban nem vok jártas,de anno mikor szerszámköltséget számlátunk ki a Mer*tornak,akkor a részletezésnél szépen tételesen fel volt sorolva,miből és hogyan jön ki az összeg..

velem is gec*k voltak anno,első héten Acesita meg Thyssen Brasil anyagminőséges adatlapokat fordíttattak,hát,ha aszondom,hogy fingom se volt,eszik vagy isszák a fémmegmunkálást,akkor sem túlzok..

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1014) erdey_a válasza Balinov (#1013) üzenetére


erdey_a
őstag

Úgy látszik ez itt hagyomány.
Még a vevőtámogatáson kezdtem, és 1-2 hét ottlét után a Miki elhúzott nyaralni, Szabolcsot meg kiküldték Japánba. Én meg maradtam helyben a DANA induló új hecules meg forestry projektjének összes ppap dokumentációjával, plusz hetente kétszer telefonkonferenciázni velük a helyzetről.

az alatt az 1-2 hónap alatt míg ez zajlott több szakmai angol nyelv ragadt rám, mint magyarul eddigi életemben összesen. Régi szép idők.

Vérboci

(#1015) Balinov válasza erdey_a (#1014) üzenetére


Balinov
félisten

hát,ez a bass*zuk bele az újoncot a mélyvízbe az már-már hagyomány a putyilovba.
PPAP-ket én is imádtam,pedig csak a szállításukat kellet +szervezni és nyilvántartani...brr..Kapuvár-Sárvár kar,csukló és kardánvella projekt... de nehezen indult be,mit hallgattunk mi emiatt...a telefonykonferencia is jó dolog, utolsó 1-másfél évben napi telkonfon jelentettük a jenkiknek,hogy a csellókon,nachin mé csak 9db készült a 10el szembe...de rühelltem...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1016) erdey_a válasza Balinov (#1015) üzenetére


erdey_a
őstag

de rühelltem

én szeretek itt :B

Vérboci

(#1017) Balinov válasza erdey_a (#1016) üzenetére


Balinov
félisten

a melót szerettem,mi több,imádtam.csak ez a szájbarágós része volt amit rühelltem. jenki beszerző megkapta faxon a szállítási értesítőt a számlákkal+ emilben egy szállítási összesítőt termékcsoportonként,ezt megfejelve kellett minden nap 1-2 óra körül telefonon ugyanezeket a számokat cont. számmal vagy awb-vel együtt besorolni telemonyon...na ez votl a fölösleges..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1018) knifemaster válasza erdey_a (#1014) üzenetére


knifemaster
tag

Az a Szabolcs nem a Vígh Szabi volt?
A Miki meg valami kopasz fiatal srác? Bár lehet ,hogy őt erőssen keverem..

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#1019) Balinov válasza knifemaster (#1018) üzenetére


Balinov
félisten

Miki tippre a Novák lehetett..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1020) Balinov


Balinov
félisten

ezt láttátok már, pittkamaki vs péntek 13 [link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1021) Coyot válasza Balinov (#1020) üzenetére


Coyot
őstag

hátezdurva! :Y

Má' nem

(#1022) pici79


pici79
csendes tag

Kaptam !
Elolvastam !
Van benne néhány érdekes gondolat !


Kisebbségi magyar sors Hajdúszoboszlón - Románia terjeszkedik
2007/07/16 - 10:33 SzKR

''Az Uniós csatlakozás előtt nagy terjedelmű cikkek jelentek meg, a ''történelmi lehetőségről'', hogy eljött az idő, amikor a románok végre a Tiszáig terjeszkedhetnek és így megteremthetik ''őseik'' Nagy Romániáját.''

Mindeddig úgy véltem, hogy Románia Európai Uniós csatlakozásának legalább annyi előnye van, hogy Kárpát- hazánkat felszabdaló gúnyhatárok átjárhatóbbak. Ez a halovány előny sajnálatos módon hátránnyá is válhat, a gyors átjárhatóságot ugyanis a román megszállók is tömegesen kihasználják, ahogyan erről az elmúlt hónapokban több honfitársammal együtt is megbizonyosodtam.

Különösen Kelet-Magyarországot, Hajdú-Bihar megye városait, szabadidőközpontjait lepik el invazív módon, ahol a cigánybűnözés amúgy is egyre súlyosbodik. Kultúrált viselkedés helyett öröklött, balkáni arroganciájukról tesznek tanúbizonyságot (tisztelet a kevés kivételnek).

Püspökladányi, debreceni honfitársainktól értesültünk, hogy tehetős románok tömegével vásárolnak fel földeket és házakat a gúnyhatár menti településeken, sőt a Tiszántúl belső városaiban is, hiszen az ingatlanárak nem haladják meg a romániai árakat, sőt kistelepüléseken, mint Biharkeresztes az ingatlanok jóval olcsóbbak, mint például Nagyváradon. Sok határ menti településen élő magyar már kora reggel be kell vásároljon, mert a románok kisbuszokkal jönnek (leginkább húskereskedésekbe) és a helyiek elől sokszor még a csirke szárnyat is elvásárolják.

Az erőszakos románok hangos rikácsolásai megbontják a sokunk által oly kedvelt, a Hajdúság ékszereként számon tartott Hajdúszoboszlót, tönkre téve azoknak a látogatóknak a pihenését, akik éppen felüdülést keresnek a fürdővárosban, a stresszes hétköznapok elől menekülve.

A hangoskodás mellett nem marad el az erőszakosság, lökdösődés, a közelmúltban majdnem tettlegességre került sor, amikor ebéd alkalmával az egyik degenerált, kigyúrt móc három éves kislányomtól akarta elvenni a széket. Csak románul volt hajlandó beszélni, és amikor elküldtem még szitkozódott is. Megfordult bennem a gondolat, hogy milyen sors várna egy magyarra, ha ugyanilyen erőszakos gesztust alkalmazna egy román strandon...

Felháborodva tapasztaltam, hogy Hajdúszoboszló neves, teraszos éttermeinek zenei repertoárjában egyre gyakrabban jelenik meg román zene Manelétől a hip-hopig, de ami a legborzasztóbb, hogy a magyar vendégek rajongással táncolnak a balkáni zenére, elfeledve, hogy nem is volt olyan rég, amikor a román hadsereg Budapestig dúlta Erdélyt és Magyarországot.

Ha tovább engedjük ezt a züllést, maholnap arra ébredünk, hogy az erőszakosan terjeszkedő csorda eljátszatja a Nagy Romániáról szóló himnuszt és kitűzi piros- sárga- kék zászlót a hős hajdúk földjén is. Mert ezt akarják, méghozzá elszántan.
A partiumi román soviniszta lapok tudatosan jelentetnek meg csonka-országi ingatlanhirdetéseket, az Uniós csatlakozás előtt nagy terjedelmű cikkek jelentek meg, a ''történelmi lehetőségről'', hogy eljött az idő, amikor a románok végre a Tiszáig terjeszkedhetnek és így megteremthetik ''őseik'' Nagy Romániáját.

Ha nem szabunk gátat a román inváziónak, akkor ez a paranoia gyors ütemben fog szomorú valósággá válni, hiszen az ingatlanokat felvásárlók sarjainak a ''Tiszáig tartó román föld ősi jogát'' mind a mai napig tanítják az iskolákban, tehát a Ceausescu ''történészei'' által kreált magyarellenes sovinizmusra nevelik a román gyerekeket.

Világos példa volt erre a soviniszta felfogásra egy hagyományos magyar vendéglőbe beverődött, értelmiségieknek tűnő csapat, amelynek tagjai azon élcelődtek, hogy milyen jó, hogy Hajdúszoboszlón is vannak románul beszélő pincérek, mert ők aztán meg nem szólalnának meg ''ezeknek'' a nyelvén. Az egyik erre harsányan kijelentette: ''de ce ar trebui sa vorbim ungureste, asta-i plai ramanesc!'' - ''miért is kellene magyarul beszélnünk, hiszen Hajdúszoboszló is román föld!''

Azt hiszem, nem kell tovább soroljam a példákat és bizonyítékokat a megszállók szándékaival kapcsolatban.

Erdély és Partium történelmi magyar városainak, kulturális életének, világszerte híres üdülőközpontjainak tönkretétele után a románokat most Kelet- Magyarországra hajtja telhetetlen mohóságuk, hogy azt is ellepjék, leigázzák.

Ezért felszólítok minden felelős honfitársamat, hogy szabjon gátat a románok invazív törekvéseinek, ne adjon el ingatlant, utasítsa rendre, vagy zavarja el a balkáni viselkedést tanúsító egyéneket.

Nem engedhetjük, hogy Szent László földje, városa után az oláh szipoly most Bocskay fejedelmünk örökét dúlja!
Nem, nem, soha!

Lokodi Ferenc Atilla
A HVIM alelnöke
Nagyvárad

(#1023) ssolitude


ssolitude
őstag

Tour de France 2007: Burghardt vs. Dog
[link]

[Szerkesztve]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1024) Jazzos válasza ssolitude (#1023) üzenetére


Jazzos
tag

Ezt nem láttam előben, nagyon kész! :D Mai szakaszon lehetett? :F

(#1025) ssolitude válasza Jazzos (#1024) üzenetére


ssolitude
őstag

Élőben néztem, ma volt délután.9. szakasz.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1026) Jazzos válasza ssolitude (#1025) üzenetére


Jazzos
tag

Ja, látom közben. Én csak a szakasz végét néztem. Nagyon hiányzik tényleg egy Armstrong vagy egy Ullrich. Bár lehet hogy csak a koksz hiányzik a versenyzőknek, meg az epo. :D
Viszont így egyben érdekes is, mert teljesen nyitott a téma. Klöden, Evan, Sastre, Valverde, bárki lehet befutó. Még talán Moreau is...

Felveszed mindegyik szakaszt?

[Szerkesztve]

(#1027) ssolitude válasza Jazzos (#1026) üzenetére


ssolitude
őstag

Már nem. Későn kapcsoltam. De a Giro-t fel fogom venni. Akit érdekel xvidben tudom prezentálni.(Bár lehet a Pireneusokat felveszem)

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1028) Coyot válasza pici79 (#1022) üzenetére


Coyot
őstag

nah ez kell még nekünk, sok ingyenélő kötsög betelepszik :(((

Má' nem

(#1029) G@ben


G@ben
addikt

Jó estét mindenkinek!

Gondom lenne a géppel, méghozzá a hangkártyával. Adott egy Terratec Aureon Sky és egy Epox 8RDA3+ Pro alaplap, valamint egy Genius 5.1 HT hangfal. Namármost ment minden szépen, míg pár hete újra nem raktam a Wint. Azóta ha sztereóban akarok zenét hallgatni, a mély nem szól, csak a két front, de ezt múltkor megoldottam, hogy Winampban bekapcsoltam a hardveres gyorsítást, de azt most nem engedi, simán szürke. Viszont a nagyobb baj az, hogy már nem nagyon enged zenét hallgatni, mert ha van egy Win-es hang (Commander befejez egy másolást pl), akkor azt a hangot elkezdi vég nélkül játszani, mintha lefagyott volna. Ráadásul pár másodperc után bekapcsolódik még pár példányban ez a hang, csak más szólamban, szóval iszonyatos pittyegéskavalkád van. Ha ez még nem lenne elég, a Winamp és a Media Player is fagy vagy mi (nincs szokatlanul magas prociterhelés ilyenkor). Egyszer mennek jól, de csak rövid ideig, amikor is bejön a pittyegés és belassulnak, de nagyon. Van, amikor indításnál már belassul a két lejátszó, de kb 15 másodperc után beindulnak. A netes videók is szaggatnak kegyetlenül. Hangkártya driverét újraraktam, ki is cseréltem egy másikra, de nem oldotta meg, ekkor Thunder tanácsára újraraktam az alaplap drivereit is, de az sem segített. Ő mondta, hogy az Epox lapja nem szerette az egyik hangkártya drivert. Hónapokig ment szépen minden, csak a Win újratelepítése után jött elő ez a probléma. Ami új szoftver: kodekpakkok helyett az ffdshow-t tettem fel.

Talán mindent leírtam, már csak egy kérdés maradt: mi lehet a probléma?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1030) ssolitude válasza G@ben (#1029) üzenetére


ssolitude
őstag

Ezzel próbáld ki: [link]
Nem települ, mindent játszik, nem kódekpakk.Ha ezzel megy minden,akkor kodek probléma.
Kódek ügyben meg tudom ajánlani GordianKnot-ot. Ezt talán Balinov kolléga, mint expert video szakértő is meg tudja támogatni :R

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1031) G@ben válasza ssolitude (#1030) üzenetére


G@ben
addikt

Gondolom az ffdshow-t szedjem le, ugye?
A kodek bezavar a Winampba is meg akkor is pittyeghet tőle a rendszer, ha nem is megy semmilyen lejátszó?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1032) ssolitude válasza G@ben (#1031) üzenetére


ssolitude
őstag

A KMplayer nem használja a telepített kódekeket. Ha azzal sem megy ,akkor nem kodek probléma. Gordian felülírja a telepített ffdshow-t.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1033) G@ben válasza ssolitude (#1032) üzenetére


G@ben
addikt

De nem csak a filmekkel van baj, hanem úgy am block a hanggal. Nem hinném, hogy ez a pittyegés kodek gond lenne.

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1034) knifemaster


knifemaster
tag

Urak,
Érdekel valakit egy ilyen póló?[link][link]
Én rendelni fogok,de ha valakit érdekel még akkor a postaköltség osztódna.

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#1035) knifemaster válasza knifemaster (#1034) üzenetére


knifemaster
tag

Ja elfelejtettem az ára 2700ft.

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#1036) Coyot válasza knifemaster (#1035) üzenetére


Coyot
őstag

mi ez a p13 voltál már a körükben? olvasgattam az oldalt, érdekes dolgok vannak, és ami nem utolsó h sokmindenben igazat is írnak...

Má' nem

(#1037) Balinov válasza ssolitude (#1030) üzenetére


Balinov
félisten

kikérem magamnak,én csak alulról súrolom a lelkes amatőr szintet.
gknotnak van egy rippakk változata,az gyk. mindent felpakol,ami kellhet.Kmplayer helyett/mellett megprószálnám még a VLC-t is,Gaben helyében.

ha jóllátom,ez az epox lap nf2ultrás,igaz? esetleg audiodrivernek ezt: [link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1038) Balinov


Balinov
félisten

sziasztoook,

valakinek nem kell egy iwiw meghívó? még 1 napig tom felhasználni,nem akarom,hogy kárbavesszék.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1039) G@ben válasza Balinov (#1037) üzenetére


G@ben
addikt

Az is kodek gond, ha csak úgy random elkezd pittyegni mindenféle lejátszó nélkül? A kodekkel eddig nem volt gondom, de a Winamp is csinálja. Valami driverre tippelnék, csak nem tudom, melyikre. Egyébként VLC is van fent.

Nf2-es lap, de nem az alaplapi hangkártyát használom, hanem a fent említett Terratecet.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1040) Balinov válasza G@ben (#1039) üzenetére


Balinov
félisten

ja,tényleg,neharagudj. én kipróbálnám az alaplapi Realtekkel is,hogy ugyanez a szitu áll-e fenn,ill. esetleg egy másik pci slotban,hátha az új win rosszul osztogatja az erőforrásokat.
kodekgondot a random előfordulás miatt én lehet,kizárnám
drivernek ezt használod?[link]
ugynatit vannak beta.nemszóltam,azok a pistához valóak

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1041) ssolitude válasza Balinov (#1037) üzenetére


ssolitude
őstag

VLC is rulez. A KMPlayer lényege igazából annyi, hogy nincs install.Előnyös pl. olyan helyeken, ahol mondjuk egy admin letiltja a win32-be írást(gyak. nem lehet telepíteni semmit).Akár egy pendrive-ról is elfut.
Azt a GK rippakk-ot használom már pár éve. És nem az AutoGK-t, az valahogy nem jött be.Elég lényegretörő, letisztult kis alkalmazás:).

Az Gaben-nél nem kodek lesz.Valami driver bibi inkább.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1042) G@ben válasza Balinov (#1040) üzenetére


G@ben
addikt

Ma ki fogom próbálni az alaplapival is, illetve megnézem egy másik slotban. Kösz a tippet!
Drivernek használtam egyet a netről, de az eredeti cd-s drivert is és mindkettővel hibás.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1043) Balinov válasza ssolitude (#1041) üzenetére


Balinov
félisten

az biztos,viszont most kedved adtál,hogy kiprószáljam ezt a KM playát is,elég jónak tűnik a screenek alapján,letisztult kezelőfelület,meg miegymás.Köszi a tippet!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1044) DelArco


DelArco
aktív tag

Pot Gelt Napt!

Arcok! Az hogy a viharban lehet hogy egyik napról a másikra az explorer alapu böngészőkben néhány oldal átváltott extra apró betüméretre? Explorer meg Maxthon pár oldalt elkezdett egészen apró betümérettel szerepletetni. Firefoxban nme jelentkezik a probléma. Mi a jó élet lehet itt a gond?
igy néz ki e:
[link] :Y
az a durvaság hogy nme minden oldalnál tolja ezt csak néhánynál de totál zavaró meg minden. :))

Youth hides the key to salvation

(#1045) G@ben válasza DelArco (#1044) üzenetére


G@ben
addikt

Cserélj tápot! ;)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1046) DelArco válasza G@ben (#1045) üzenetére


DelArco
aktív tag

mivan csak nincs egy eladó tápod éppen? :))
egyébként nem hinném hogy a tápom okozza ezt a problémát. bár lehet túl kevés áramot ad és igy csak kisebb betüket tud megjeleníteni a gép. :Y

[Szerkesztve]

Youth hides the key to salvation

(#1047) Balinov válasza DelArco (#1046) üzenetére


Balinov
félisten

ön sikeresenmegtalálta az összefüggést a betüméret és táp kontexusban.

teizé.az a felső akármi,red,gammák,progz,izé néven ammi is? ojjektdokk? mikor a cserkészőt hoztam tőled,montad,de a kor miatt hama felejtek...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1048) G@ben válasza DelArco (#1046) üzenetére


G@ben
addikt

Nincsen. Csak ha senki nem tudja a megoldást valami rejtélyes problémára, akkor ezt szokták javasolni. ;]

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1049) DelArco válasza Balinov (#1047) üzenetére


DelArco
aktív tag

igen az volt. Objectdock plus van fenn nekem.
[link]
ahogy nézem a honlapot már van fejletteb verzsön is. :Y
jaé s csak a sima ingyenes a plust az pénzes cucc.


[Szerkesztve]

Youth hides the key to salvation

(#1050) Balinov válasza DelArco (#1049) üzenetére


Balinov
félisten

köcsögöm széken.kipróóbálom.

Valakinek IWIW meghívó?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.