Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) Daler válasza ftc (#8993) üzenetére


Daler
csendes tag

Lassan összeáll a kép. :D

Egy ajándék legyen:

-exkluzív
-okozzon örömet
-távollét esetén pótolja a hiányt
-férjen bele a szűk keretbe.

Szóval én egy hármas kombót ajánlanék.

[Eszköz] + [habfürdő] + egy vagy több levél ütős fájdalomcsillapító (fejfájásra).

Lépések:

1. eszközhasználat
2. egy kellemes fürdő
3. szunyókálás

Na? :))

(#9002) Supr@ válasza Daler (#9001) üzenetére


Supr@
senior tag

a kajálást kihagytad;) nekem utána mindig megjön az étvágyam, utána meg jöhet a szunyókálás:)) amúgy ilyenre én is gondoptlam, de aztán elvetettem, gondotlam ilyent mégsem ajánlok itt fórumon:) na meg lehet már van, kitudja a mai fiataloknál ;]

(#9003) ftc válasza Supr@ (#9000) üzenetére


ftc
nagyúr

ár max 7K :D

szal tess nem elszállni gyerekek

(#9004) helkis válasza ftc (#9003) üzenetére


helkis
addikt

légy férfi, hazafelé bemész egy bárba, és eltequilázod a 7k-t.. utána haza-vánszorogsz éjfél körül és azt mondod, hogy csináltál egy frankó jégszobrot róla, de a lépcsőházban elolvadt.. ;]

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#9005) Daler válasza Supr@ (#9002) üzenetére


Daler
csendes tag

Igen, igen, egy bögre forró csoki jól eshet. :D

Megvan az optimális megoldás, ezzel azt hiszem ezt ki is pipálhatjuk. :))

Pot Gelt Napt!

(#9006) Supr@ válasza helkis (#9004) üzenetére


Supr@
senior tag

vagy vegyne egy díszdobozos jégert, 2 pohárral, és meg is van:) meghoztad ajándéknak rudolfot, a (rén)szarvast:) és még isztok is egy jót, és vagy egy zsép dobozotok, és 2 poharatok:)

vagy ha hazafele úton megiszod az üvegben lévő nedüt, és otthon meg behánysz a hitvesi ágyba, a maradandó élmény garantált:))
na asszem inkább eémegyek aludni, és hanyagolom az ilyen "értlemes és hasznos" tanácsokat:).R

szép álmokat mindenkinek:R

[ Szerkesztve ]

(#9007) helkis


helkis
addikt

ez jutott eszembe: szülinapra is beválhat! :DDD

"Fiam, soha ne feled a Bundy KRÉDÓT!

-Hazudj ha ébred az asszony
-Hazudj ha kavarog a gyomrod
-Hazudj ha tudod ha szinlel a nő
-Hazudj és árulj cipőt, és hazudj.

Családi KRÉDÓ valójában:
DUDÁK, DUDÁK NYAM, NYAM, NYAM.
DUDÁK, DUDÁK a csaj legyen buta"
'Al Bundy'

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#9008) helkis


helkis
addikt

visszatérve a valósághoz Vikinek idén a kedvenc parfümjét vettem meg szülinapjára, innen kb 50%-os áron.. ;)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#9009) Daler


Daler
csendes tag

Mikroszálas törlőkendőből tudna valaki ajánlani egy minőségi, használható darabot? Győrben hol kapható ilyesmi?

Extreme Digitalban láttam, ez használható lehet? [link]

Thx! :R

(#9010) Taki_ válasza Balinov (#8650) üzenetére


Taki_
csendes tag

Áhh tudtam, hogy én már láttam ilyen buszt vhol :DDD

Video (3:05-) :))

http://Flickr.com/T4KI

(#9011) Taki_


Taki_
csendes tag

Akkor gokartozás elhalasztva január közepe-vége felére :K Bár akkor megyek a Alpokba is, de egyeztetünk itt egy időpontot, én meg beszélek az ottani Gáborral (nem az itteniekkel ;) ).

http://Flickr.com/T4KI

(#9012) G@ben


G@ben
addikt

Jó reggelt!
Már csak 3 nap! :))

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#9013) Balinov válasza ftc (#8993) üzenetére


Balinov
félisten

a nőknél a szép ruha =/= a kényelmessel. gondoljcsak a heremorzsoló csimmákra,stb.. ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9014) Balinov válasza Taki_ (#9010) üzenetére


Balinov
félisten

áááááááááááááááááááááááááááááh :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9015) Balinov válasza G@ben (#9012) üzenetére


Balinov
félisten

szépjóreggelt nektek is!

hehe,csak nem mindegy,hogy maival együtt,vagy a main kívül... :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9016) Supr@ válasza Balinov (#9013) üzenetére


Supr@
senior tag

nana, volt bnőm, aki megőrólt azokért a faxa csizmákért (akárcsak én, de csak lányon, nem hordani:D), és kényelmesnek is találta, abban is doglozott pultosként pl, suliba is abban, magas sarok, hegyes orr, és kényelmes volt, neki:))

(#9017) Balinov válasza Supr@ (#9016) üzenetére


Balinov
félisten

lelke rajta,én nem tudom elhinni,hogy a n-k többségének kényelmes lehet pölö heremorzsoló csimma...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9018) Supr@ válasza Balinov (#9017) üzenetére


Supr@
senior tag

a többségénak gondolom nem, de ez csak megszokás kérdése:) alapjában én sem szerettem a feszülős skiny boxerokat, most meg csak azokat hordom:)

(#9019) Flow válasza Balinov (#9015) üzenetére


Flow
senior tag

Jaj, nem kell a rinya, utána meg terpeszkedés, én meg készülhetek a 27-ei vizsgámra... :O

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#9020) ftc


ftc
nagyúr

Estét emberek....

(#9021) G@ben válasza Balinov (#9015) üzenetére


G@ben
addikt

Mivel reggel írtam, ezért természetesen a maival együtt! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#9022) DelArco


DelArco
aktív tag

Pot Gelt Napt! :))

18. szülinapra a barátnődnek? hát mit vennél bakker? 1 gb ram alap! :C

Youth hides the key to salvation

(#9023) Flow


Flow
senior tag

vagy egy ilyet ;]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#9024) G@ben válasza DelArco (#9022) üzenetére


G@ben
addikt

:W :DDD

Persze ékszerdobozban és akkor lesz ám meglepetés! ;]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#9025) Balinov válasza Flow (#9019) üzenetére


Balinov
félisten

jólvanna...végülis kibírható,hogy 22-én 13.30-kor leteszem a latont,amit majd csak 7-én reggele 7kor kell felvennem... :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9026) G@ben válasza Balinov (#9025) üzenetére


G@ben
addikt

Hetedikén kezdesz? Hogyaza! Én meg másodikán kora hajnalban már dolgozok. Illetve bent leszek. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#9027) Balinov válasza G@ben (#9026) üzenetére


Balinov
félisten

simán! aki év közben ugye rendesen dolgozik,az megérdemelten pihenhet évvégén/év elején..

2-án 6-kor meg tessék lentlenni a szereldében,hogy megkezdhesd a leltári ívek kézzel való kitöltését,ahogy azt kell!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9028) G@ben válasza Balinov (#9027) üzenetére


G@ben
addikt

Hogy jön ide, hogy valaki rendesen dolgozik? Most rólad van szó! ;]
A szabadságokat át lehet vinni jövőre? Mintha hivatalosan nem lehetne.
Másodikán is a szokásos fél 8-ra támolygok be és a közelébe sem megyek semmiféle munkának! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#9029) Balinov válasza G@ben (#9028) üzenetére


Balinov
félisten

majd gondolok rád a 3napos bécsi szilveszter emlékében...jó? ;] ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9030) G@ben válasza Balinov (#9029) üzenetére


G@ben
addikt

Rendben, az majd feledteti velem a korai munka okozta sokkot! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#9031) Balinov válasza G@ben (#9030) üzenetére


Balinov
félisten

azt,ha csak nem vagy sztahanov,semmi nem tudja felejtetni.szvsz...

Más: Valakinek nincs bennfentes ösmerőse VidaNet-nél? mikortól várható a sávszélemelés(duplázás) realizálása Győr-Sziget relációban? Sztem Füleskét is érdekelné az infó.Ha van vkinek bnnfentese,akkor megmondhatná,hogy még mindíg 3 óránként kap-e az ember új IP-t?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9032) Flow válasza Balinov (#9031) üzenetére


Flow
senior tag

3 óránként ip? :F Ez eddig is így volt?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#9033) Balinov válasza Flow (#9032) üzenetére


Balinov
félisten

Sir,YesSir...Rapidshare-nál ezé obivankenovi..hiába dinamikusnak hirdetik,ha jobb kivárni a 72-180min limitet...modem ki/bekapcs meg nem gyó..Legalábbis Dryman Őrnagy mindentudásegyeteme szerint így van (asszem neki van épp bennfentese...)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9034) Jazzos


Jazzos
tag

Delarco, kollégám eladta az utsó wcam43-at, de holnap késő du. már megint lesz belőle...

(#9035) helkis válasza Balinov (#9025) üzenetére


helkis
addikt

akarod mondani leteszed a Lan-t? :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#9036) Balinov válasza helkis (#9035) üzenetére


Balinov
félisten

ó,míly stílszerü! :R :R :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9037) Balinov


Balinov
félisten

hülyéje

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9038) Dryman válasza Balinov (#9037) üzenetére


Dryman
aktív tag

Kábelnyetnél 3 óránként IP cím frissítés, de ez csak egy rutin rákukucs hogy ugyanaz a mekk-mekk address van e a kecskefarm bejáratánál lévő lécre pingálva, ha igen akkor akár fél évig is ugyanazon ip-d lehet, de ha sűrűn kapcsolgatod ki a kábelmodemet, akkor bizony összevissza kapsz a címtartományon belüli ip-ket, és előfordul az is hogy bekapcsolás után nem lesz azonnal neted, ez abból fakadhat, hogy a kábelmodem transzparens módban azt is olvashatóvá teszi a kábeltv routerének, ami a valódi hálókártya mac címe....
azaz átlátszó eszközként a kábelnet látja a géped mac-ét, ez esetben ha gépet cserélsz, azaz változik a mac-ed, akkor a kábelnyet érzi hogy fennforgás van, és kioszt egy ujabbat, de mivel ez csak minden kerek 3. órában lesz aktív, akkor szopsz a legnagyobbat, ha ez az időpont pechedre 2:59 idő után telik le...:)

Kábelmodemnél ha nincs megosztva routerral, érdemlegesen az usb port használata eccerűbb, mivel ez esetben egy virtuális akarom mmondani Wingyóz által generált látszólagos interfészt tapasztal a kábelmodem, és erre a wingyóz ugyanazon paramétereket alkotja meg, ergo cserélgetheted a vasat alatta egy egyszerű usb-s átdugással.....
ha routerrel osztod meg, akkor pedig az inteligensebb példányok a smart setup wizard végén kérnek neked parancsból új ip-t a központi routertől, és így előfordulhat hogy azzonnal lesz neted is, de ezt csak a Linksis-nél és a Gigabyte routernél tapasztaltam.....

Karácsonyfavásárlásos story-m.....
4 szer mentem ugyanoda vissza, mármint ugyanahhoz az árushoz...
először kivetettem a kupac közepéből 3-at, majd mustra, és nem köll, mert drága.....
később vissza, ugyanoda másik eladó...fix annyim van rá szöveg......mustra ugyanazt a 3-at....
aztán forraltbor, mert átfagytam, majd ismét vissza az első eladóhoz hogy nekem nem kell ilyen magas, de szeretnék mégis csak innen venni fát.....hát máris -2K, mert hogy abból a 3-ból van olyan aminek a csúcsa majdnem 60cm, azt meg ugyis rövidíteni szokás.....
ismét el, megyek még egy utolsó kört mondtam, majd vissza az eladóhoz, ismét a hapsi, akivel közben megforgattattam mindhárom fát ügyelve hogy ki is cserélődjenek:):)
a végén a csaj húzta fóliába, és 8-at fizettem a 210cm-es 12-ért kínált nordman ( fenyőárusok normannak mondják) fenyőért...... :)) .....na ennyit erről.....

[ Szerkesztve ]

(#9039) Balinov válasza Dryman (#9038) üzenetére


Balinov
félisten

tanácsodra usb-n lóg a motor óla direktbekötve. :R sávszélemeléssel kapcsolatban vmi infód?
bár mintha te mondtad volna mikor az épfunál dartsoztunk,hogy neked a Baby már most is 440k lefele...vagy ez csak ikerszülős nagycsaládos kedvezmény? :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9040) Balinov válasza Dryman (#9038) üzenetére


Balinov
félisten

És tényleg Nordmann

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9041) helkis


helkis
addikt

Die Hard 5 ! ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#9042) ssolitude válasza Jazzos (#9034) üzenetére


ssolitude
őstag

Zoli!
Van 1G-s Kingmax DDR2-d? Kellene 2 db holnap délelőtt. Meg tápokból hogy állsz? Valami nem gagyit, olyan 350W körül(BlueStorm-ot néztem 12-es ventivel).

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#9043) Daler válasza ssolitude (#9042) üzenetére


Daler
csendes tag

"Valami nem gagyit, olyan 350W körül(BlueStorm-ot néztem 12-es ventivel)"

Ajaj... :D :))

(#9044) ssolitude válasza Daler (#9043) üzenetére


ssolitude
őstag

Az gagyi?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#9045) Flow


Flow
senior tag

Ezüstfenyő ELADÓ
Bácsai út 82 szám alatt lehet kiválasztani a fát, és akkor lesz kivágva, amikorra mondod, hogy idejössz érte. Az ár megbeszélés tárgya, de ~2méteres fákat 4000-4500 körül, kisebbeket olcsóbban szokták elvinni. A papa azt kérte, árat ne mondjak, de különben hogy tehetném csábítóvá a fenyőket? Tehát ezek hozzávetőleges értékek... Csak a miheztartás végett. Jelentkezők írjanak privátot, és telefonon megbeszéljük, mikor jönnek kiválasztani a fát!

:K

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#9046) Daler válasza ssolitude (#9044) üzenetére


Daler
csendes tag

Neeem, sőt! :R

Inkább a beszerzéssel lesznek gondok. (Én is ilyet próbálok felhajtani) :)

(#9047) ssolitude válasza Daler (#9046) üzenetére


ssolitude
őstag

Fenn van Zoli listáján, gondoltam van. Akkor ne reménykedjek? :F
Volt ilyened? Csendes(mennyire)?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#9048) Jazzos válasza ssolitude (#9042) üzenetére


Jazzos
tag

Csőváz, Daler koma már 1 hónapja hajt nálam 350-es Kékvihart, de nincs. Ramom viszont van 4980-ért/döbö. :))

(#9049) Flow válasza Jazzos (#9048) üzenetére


Flow
senior tag

2 gigás? ;]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#9050) ssolitude válasza Jazzos (#9048) üzenetére


ssolitude
őstag

Sorry, közben a RAM tárgytalan lett :U Ellenben egy FSP táp kellene. 350-es vagy akár 300-as, az se baj, ha nem Bluestorm.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.