Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) S0m30n3 válasza MomoSinX (#4200) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Nézz szét az általam linkelt oldalon, tuti le van írva, hogy hogy van jelentkezés. Nekem pl. még írnom kellett pár sort magamról, gondolom azóta sem változott a jelentkezés módja, de biztos ami biztos.

(#4202) MomoSinX válasza S0m30n3 (#4201) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Rendben :).

(#4203) Lmh


Lmh
őstag

Nem kell oda jelentkezést irni. ráirsz ingame egy officerre és bevesznek.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#4204) Departed válasza MomoSinX (#4198) üzenetére


Departed
őstag

Én az aláírásomban lévő guild-ben vagyok, és kiváló. Meg fontos hogy a WR helyett egy nagyobb létszámú szerveren, magasabb szinten nagyon fontos hogy legyen elég ember az event-eken. :K

(#4205) Lmh válasza Departed (#4204) üzenetére


Lmh
őstag

Bárcsak sokkal kevesebb ember lenne az eventeken még WR-en is. Alig tudok beleütni a risen-wave-be mert szétdarálja a 30 ember mire elkasztolom a spellt.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#4206) S0m30n3 válasza Departed (#4204) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

WR-en is össze szokott jönni 15-30 ember egy-egy eventre még a 70+os zónákban is. Igaz néha egyedül mentem, mert event után mindenki szétvált, de nem kellett 20 percnél több soha sem, hogy újra legyen egy nagy csapat.

(#4205) Lmh : Én ezt nagyon jól kihasználtam, mivel elementalist (dagger-dagger)-rel bevágódtam ellenség közé, nyomtam egy aoe-t és akkor a többiek rögtön leölték utána a mobokat én meg örültem a sok xp-nek minimális erőfeszítéssel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4207) FehérHolló válasza Lmh (#4205) üzenetére


FehérHolló
veterán

Te sem jártál még Balthazar papjának közelében, sem a tűzelementálnál, de még a sárkányoknál sem. :P

Skynet is real. It's called Google.

(#4208) Lmh válasza FehérHolló (#4207) üzenetére


Lmh
őstag

Az a helyzet, hogy könnyen lehet. De ez nem feltétlenül az én hibám és nem is feltétlenül a népesség hibája. Orr 80-as területe szerintem el van cseszve úgy ahogy van.
Eleve iszonyatosan meglepődtem, amikor már 3-4 napja keringtem Orr nyugati parján, Cursed Shore-on, csinálgattam lightosan a dolgokat, nézelődtem, de közben néha kerestem az átjárót a bentebbi területekre, de nem túl nagy erőkkel, mert nem akartam a 80as területet túl hamar felfedezni. Mire ugyebár kiderült, hogy hiába keresek átjárót, mert NINCS. Annyi meg egy bambi a 80as terület amit eddig felfedeztem. Én amíg fejlődtem, végig meg voltam győződve róla, hogy az egész Orr sziget egy nagy 80-as terület lesz, tele folyamatos eventekkel, epic chainekkel és eseményekkel, merthogy ezt ígérték. Ehhez képest 1/5 akkora területen van az alagút végén 2 event ami gyakran indul és a fél map ott rohangászik és azt farmolja. Jövök-megyek én másfele is, más eventekre, ahol valóban kevesebben vannak, DE eleve szar, hogy mire odaérek a 8milliárd szétszórva elhelyezkedő risentől ami ráncigál, sántít...meg mindenféle kutyagumit csinál, addig vagy vége az eventnek, vagy alig van már belőle hátra. Pedig baromi jó eventek vannak még a területen, csak ritkán. ÉS most jön a lényeg, amit fel nem fogok ésszel! Mi a fenéért nem lehet az alagutas 2 eventet ritkábbra venni, illetve a többi eventet, pl az Arah elöttit sokkal gyakoribbra, akkor talán sokkal jobban eloszolna a nép és lehetne normálisan mászkálni a mapon az eventek között. Itt megjegyzem újra, hogy tökéletesen megkímémélhetnék a népet a random szétszórt zombihadtól, amitől full casual mmo-nak néz ki még mindig a terület. Sokkal értelmesebb lenne, ha alig lenne szétszórt risen, hogy lehessen normálisan közlekedni és helyette az eventek lennének sűrűbben mindenfelé, mert amúgy BAROMI JÓ eventek vannak az alagut két végén kivül is.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#4209) S0m30n3 válasza Lmh (#4208) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Hú mennyire egyet értek veled. Engem is nagyon idegesít, hogy 70+os területeken megmozdulni nem lehet, mert mindenhol áll két risen legalább. Ha megállnék kicsit táskát rendezgetni, vagy akármi egy percre egy kis erődben ami a miénk, akkor is teljesen biztos, hogy hamarosan már ütni fog egy risen a friendly npc-k meg le se szarják... Elhiszem, hogy Orr nem a mi területünk, de azért kicsit sok, hogy minden négyzetméteren áll egy risen és úgy kell végigmenned a területen, hogy vagy végig combatban vagy és healeled magad miközben futsz az ellenség elől, vagy pedig minden egyes mobot egyenként leölsz... Egy darabig még oké, mert háborús terület, de ha hirtelen el kéne jutnod A-ból B-be, nem tudnál, mivel az összes waypoint állandóan contested, szóval marad a gyaloglás, de mint írtuk, még az is meg van nehezítve... Eventekről nem tudok nyilatkozni, viszont guild chatben láttam már jó párszor, hogy mennek 80-as eventeket farmolni, én még nem jutottam el odáig, hogy az utolsó területeket felfedezzem, nincs időm játszani mostanság.

(#4210) FehérHolló válasza Lmh (#4208) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én elég sokat szenvedtem azzal, hogy miképp lehet átverekedni magam a risen-eken, végül arra jutottam, hogy vagy 3 gyorsító skill (amiből egyik leszedi a cripple-t), vagy az eventek segítségével lehet csak értelmesen haladni. Esetenként a szlalomozás is működőképes, de nem mindig.

A risen őrület arra jó, hogy ne farmold egyedül szénné a legmagasabb területeket.
Mondjuk az is idegesítő, hogy minden risen undead szörnynek számít, így esélytelen összeszedni a legmagasabb területeket farmolva a max napi achi-t. :(

Skynet is real. It's called Google.

(#4211) kexksz


kexksz
addikt

Eddig csak sPvPztem, 1-2 napja elkezdtünk haverral PvEzni. Még csak 11-esek vagyunk, Sylvari kezdőterületen, de alig látni embert kb. Ez Desolation-ön van. Melyik az a szerver, ahol sok a PvEs? Mert itt nem sokkal találkoztunk eddig, pedig afaik ez egy népesebb szerver.

(#4212) Lmh válasza kexksz (#4211) üzenetére


Lmh
őstag

Nem lesz szerintem sehol több. A játékosok zöme megjelenéskor vette meg a játékot, aztán sajnos nem volt fenomenális híre a játéknak szerintem, hogy megvegyék az emberek.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#4213) aizen92


aizen92
addikt

deson még többen is vannak mint WRen....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#4214) Lmh


Lmh
őstag

Az a helyzet, hogy sajnos, még mindig megy a harc a lootért. Pedig ez volt az egyik legalapvetőbb pont amit ígértek, hogy itt nem lesz ilyen. Simán lejebb venném a droppot és helyette az eventekért nem nevetséges 1s98c-t adnék, hanem mondjuk 10s-t, ami kb megyezik értékben az eladott loot értékével, viszont nem lopkodjuk egymás elől a zsákmányt. Így nem kell azon görcsölni, hogy beleütöd-e a wave-be az 5%-ot vagy mennyit, hanem elég, hogy ott vagy, tevékenyen részt veszel, összesen az event alatt kiosztasz x damage-et, vagy nem tudom hogy mérik a bronz,ezüst,arany fokozatokat. Aztán megkapod a jutalmat, mint mindenki más. Sokkal értelmesebb lenne, mint ami most megy, hogy előremegyünk a wave forrásához, hogy mielöbb beleüthessünk 2-t a mobokba, hogy kapjunk lootot.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#4215) HS 2142 válasza Lmh (#4214) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem eventekből inkább junk szokott esni, mint értékelhető cucc, magic find ide vagy oda. Ellenben nem nagyon érzem azt, amit írtál, szerintem simán lehet nagyobb tömeggel is érvényesülni ezeknél az eventeknél. (Legfeljebb wariként félreteszem a pallost az íj kedvéért.) A jutalmazás gondolom a farmolás elkerülése végett 2 ezüst. (Ami kb megegyezik egy szomszédos zónába történő teleportálás költségeivel.)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4216) Lmh válasza HS 2142 (#4215) üzenetére


Lmh
őstag

De milyen farmolás elkerülése végett? Mért most mit csinálunk? Nem farmolunk? De.
Egyébként a mf-ot illetve a droppot lejebb vették érezhetően. Tényleg megvolt egy 120+-os mf-dal 2 héttel ezelött a fix 1rare/event droppom, mostmár kb 1rare/5event.
Nem tök mind1, hogy junkból esik az a 10 silver/event vagy jutalomból a végén? Uugy 10 silvert kapnánk, csak nem kell görcsölni és uúgy lootért harcolni, mint a wowban, mert ez sem jobb kb semmivel.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#4217) HS 2142 válasza Lmh (#4216) üzenetére


HS 2142
őstag

Rám ez nem igaz jellemző, és azt sem írtam hogy ezzel megoldották a problémát. Csupán azt, hogy ez lett volna vele a céljuk. A junkokból (vagy filléres -30 és 40 copperes- fehér cuccokból) pedig nem jön össze 10 silver egy event alatt, legfeljebb negyede, ötöde.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4218) Lmh válasza HS 2142 (#4217) üzenetére


Lmh
őstag

Igen, tudom te junknak a valódi junkot nevezed, sejtettem. Én igazából mindenen olyanra értettem,ami nem kell. Magyarul minden kék és zöld item is. Ha minden mobba beleütsz, akkor kijön a 10silver kb egy ilyen wave-es eventből.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#4219) FehérHolló válasza kexksz (#4211) üzenetére


FehérHolló
veterán

Itt Underworld-ön elég sok PvE-s van.

A MF meg igenis sokat ér, számottevően több arany esik, amikor a guild szintű +10% be van kapcsolva.
Ebből fakadóan nem értek egyet a régi thread-del itt, hogy a MF csak a gathernél számít.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#4220) aizen92


aizen92
addikt

sPvPzni lehet partyban valahogy?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#4221) HS 2142 válasza FehérHolló (#4219) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem a magic find pont, hogy a gatheringnél nem számít, bár hirtelen nem rémlik, hogy volt-e már erre vonatkozó kutatás. (Redditen viszont olvastam egy részleteset, amiben megállapították, hogy a salvage-re nincs hatással.) Wikin mindenesetre csak a cuccokra vonatkozó hatása van megerősítve.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4222) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!

Ebből a játékból nincs esetleg valami ingyenesen kipróbálható verzió?
Mert tervezem a megvételét de sajnos a gépem már nem mostani darab és félek hogy nem futna rajta jól.
Az ajánlott gépigénye szerint jól futna de én abban meg nem hiszek... A Bf 3 is elméletileg jól futna a gépemen gyakorlatilag all settings low-on örülök ha meg van a 30 fps...
Így aztán látatlanba nem szívesen venném meg hogy rossz esetben a polcomon porosodjon.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#4223) HS 2142 válasza Pöttön (#4222) üzenetére


HS 2142
őstag

Egyelőre nincs. Amúgy szerintem a WvW lehet esetleg az, ahol gondok merülnének fel.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4224) Phantomhive válasza Pöttön (#4222) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

www valóban okozhat gondokat, bár nem tudom melyik konfigot kell nézni a profilod nagy kuszaságában :D
nálam i3-2120 vtx3d 5670/1gb és 4g ram mesésen viszi mid-high konfigon. www-re kicsit érdemes levenni illetve van 1 nagyon furcsa trükk. ha ablakos módban futtatod a játékot, akkor brutálisan megemelkedik az fps.
nem tudom h mi a magyarázat rá, én is kerestem, de a fórumokon nincs erről semmi, csak mások is tapasztalják.

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#4225) CactuS válasza kexksz (#4211) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kimaxoltad az sPvP rangot? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4226) kexksz válasza CactuS (#4225) üzenetére


kexksz
addikt

Dehogy, az több hónapig tart(ana), abbahagytam kb 1 hónapja a játékot, mert ilyen formában semmi értelmét nem láttam. :( (Nincs külön szedve a random és a premade queue, tehát kb. arról szólt az egész hogy 20-30 tournamentet nyertél sorban fun buildekkel, mert mindig randomok ellen dobott be. Most talán a ticketes tournament hoz majd valami újat, de egyelőre azt is hanyagolni fogom szerintem. Majd ha raknak be Ratinget talán lesz értelme.)

(#4227) MomoSinX


MomoSinX
aktív tag

Na most már én is GW2 tulaj vagyok, végül a WR szeróra mentem, jó sokan vannak. Eddig tetszik, de mire kitanulom a dolgokat te jó isten.

(#4228) qad válasza MomoSinX (#4227) üzenetére


qad
senior tag

Csak lassan....Tudod már hogy milyen karakterrel fogsz indulni?

(#4229) Lmh válasza MomoSinX (#4227) üzenetére


Lmh
őstag

Ne siess sehová! A jatek egyik legjobb resze a nezelodes, maszkalas, felfedezés, fejlodes.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#4230) FehérHolló válasza Lmh (#4229) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem akarsz végre átjönni Underworldre? Tolhatnánk együtt. Én is hajlandó vagyok mozogni, de WR-re nem megyek.
Délután/estefelé az összes 70+ PvE területen van legalább 30 aktív ember még hétköznap is.
Tegnap például szóltam, hogy egy teljesen mellékes group event elkezdődött, 2 percen belül volt 10 ember, akivel már végig lehetett vinni.

qad: Mivel az egyik legelső dolog a karaktergenerálás, azon már valószínűleg túl van, így a kasztját is eldöntötte. :)

Más: A cook-ot hogy érdemes fejleszteni? Valahogy nem működik a "fedezz fel sok újat" módszer, telepakoltam az inventoryt mindenféle köztes alapanyaggal, tehát a hely nagyon korlátoz. A "belinkelt listáról leolvasom az összetevőket" pedig a sok köztes alapanyag miatt rendkívül időigényes.
Van már egy 400-as artificerem és egy 400-as tailorom, szóval nem vagyok teljesen elveszett, de a cook mintha máshogy működne. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#4231) Steel_Hammer válasza FehérHolló (#4230) üzenetére


Steel_Hammer
tag

A cook felfedezősdije teljesen más mint a többié, mert itt sokszor más, már előre elkészített étekből csinálsz másikat, vagy valamilyen cokking materialt kell csinálni, és azokkal szórakozni, pl a spagettihez kell csinálni tésztát külön, meg paradicsomszószt külön, és azokat betenni a discovery -be. Szóval érdemes guie-dot használni, hogy költséghatlkony legyél, mert csak úgy össze vissza pakolni, és próbálgatni a legdrágább craft.

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#4232) MomoSinX válasza qad (#4228) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Human warriort kezdtem :), és kétkezes kardal megyek, de ezt már eldöntöttem még előtte. A professionokban nem vagyok még biztos, de jelenleg a weapon meg armorsmithet vettem fel. Gondolom ez így alkot egy párt.

(#4233) nosferatue válasza MomoSinX (#4232) üzenetére


nosferatue
tag

Azzal annyi problémád lesz, hogy mindkettőhöz ugyanaz az alapanyag kell. Így elég macerás értelmes szinten tartani a választott szakmáidat.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#4234) MomoSinX válasza nosferatue (#4233) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

De ha összehozom kifizetődő nem? Ráérek.

(#4235) Kelvin válasza MomoSinX (#4234) üzenetére


Kelvin
őstag

Nem. Mindenki tolja a szakmákat, nem igazán éri meg. Ha a jövedelmezőségre gondoltál.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#4236) MomoSinX válasza Kelvin (#4235) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Nekem elég, ha magamnak csinálok pár jó cuccot. Sosem voltam üzletember.

(#4237) qad válasza MomoSinX (#4232) üzenetére


qad
senior tag

Ajánlanám hogy próbálj ki minden olyan kasztot amiben látsz fantáziát( az sem baj ha mind 1 fajú), hogy megúszd a nagyobb szinten a csalódást ( lvl 4-5-ön már nagyjából van fogalmad hogy tetszik-e a kaszt). Egyébként a warriort ajánlottam volna, elég változatos hogy ne lehessen megunni.

(#4238) MomoSinX válasza qad (#4237) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Néztem videót mindenről mielőtt csináltam karit, és a warrior tetszett a legjobban. Most vagyok 5 körül. Szerencsére sok fegyvert használhat, és a kétkezes kardok a kedvenceim, weapon swapra nem tudom mit kéne még, de szerintem rifle lesz.

Szerk: Mondjuk a gépigény elég nagy és szenved is vele a laptopom, most ablakban vagyok és full low, nem egy szép látvány, de legalább 40 átlag FPS van. Meg, közepesen volt 30 körül, de kis területen ha jó is, www-n nem lesz az.

[ Szerkesztve ]

(#4239) qad válasza MomoSinX (#4238) üzenetére


qad
senior tag

Greatsword/rifle kombót használom én is, power/precision/crit dmg -re vagyok beállítva és a slotokkal és traitekkel játszok attól függően hogy csak sebzés kell vagy átvedlek power/toughness/vitality -re tanknak és kicsit alakítva a builden, a boss előtt megállok.

(#4240) FehérHolló válasza Kelvin (#4235) üzenetére


FehérHolló
veterán

Azért tailornál van olyan, amit dupla annyiért lehet eladni AH-n, mint amibe az alapanyagok kerülnek. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#4241) akos90


akos90
tag

Én tailoring-al nagyon szívok. Jute Scrap-et hol tudnák értelmes mennyiségbe farmolni?

(#4242) FehérHolló válasza akos90 (#4241) üzenetére


FehérHolló
veterán

Farmolj ércet, a jute scrap pedig pár bronzzal olcsóbb AH-n, mint a fém. Még a tranzakciós díjat is fedezi. :)

Tényleg, az AH world-önként más készletből gazdálkodik, vagy globális?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#4243) Cathfaern válasza FehérHolló (#4242) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Globális

(#4244) Lmh válasza MomoSinX (#4234) üzenetére


Lmh
őstag

Semmikepp ne huzz 2 olyan szakmat amihez uolyan anyagok kellenek. Meg ha egyet is huzol, akkor is ha normalisan fejlodsz akkor is neha sokkal magasabb szintu helyeken fogsz jarni ahol mar magasabb szintu anyag is esik, holott meg az elozo kene. Es akkor vagy visszamesz alacsony szintre mashova vagy maradsz kinszenvedosen farmolni. Amugy sem terul meg, sőt. Amit legyartasz magadnak az kb olcsobban megveheto tp-ből. Egyedul az xp miatt erdemes craftolni, 10 szintet fejlodsz vele/szakma. R-go 50 szintet kell fejlodnod a megszokott modon xD

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#4245) Lmh válasza akos90 (#4241) üzenetére


Lmh
őstag

Queensdale DNY-i sarkaban a barlangban illetve a barlang déli kijaratanal a kis kaloz camp körül.

Fehérholló: Hát nem tudom. Pve-nél 80ig nem zavart a létszám, mondjuk akkor rohadt sokan voltunk, mert release utan volt. 80nál mar erdekes a helyzet. Van olyan event ahol nem birok beleutni a mobba mert leoli a 20 jatekos. Van ahol pedig valoban nincsen kb senki. De ami sokkal fontosabb, h wvw-re itt simán bejutok. Jobb wvw szeron tuti nem jutnek be. Marpedig ez nalam kb elsoszamu szempont.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#4246) MomoSinX válasza Lmh (#4244) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Visszamegyek én a kis területre majd, az nem gond :). Úgy is majd 80 elérése után tervezem csak felhúzni a szakmákat.

(#4247) Archanon válasza kovsol (#4196) üzenetére


Archanon
őstag

Sajnos én ebből pont kimaradok, úgy néz ki. Még mindig nem értem el Lion's Arch-ot se... O_o

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4248) SimonYana


SimonYana
addikt

Valami szakma jó lenne , majd nekem is , de tele a kosaram olyan ásványi anyagokkal és kittekkel amivel nem tudom mit kezdjek. Most a 41-es szinten vagyok. :F

® SimonYana ®

(#4249) qad válasza MomoSinX (#4246) üzenetére


qad
senior tag

Ha gondolod megfogadod a tanácsom, és a szakmákat menet közben húzod a + xp-ért (150-350-es skillig húztam fel a szakmám 3 óra alatt és lvl 73-ról 80 lettem, ez 1 szakma volt ), ha kevés az alapanyag akkor menj át másik faj ugyanolyan szintű területére alapanyagot farmolni. A játék magától visszaszintez, de xp-t ugyanolyan jól kapod a kisebb területen is ( nem utolsó sorban a területek felfedezéséért is nagy xp és jutalom jár ).

A faji küldetéseket se hanyagold el, nagyon nagy xp-t adnak, és jutalom sem olyan rossz.

(#4250) FehérHolló válasza Archanon (#4247) üzenetére


FehérHolló
veterán

A faji kezdőhelyeken van egy-egy lila-rózsaszín asura gate. Na, azon át közvetlen és ingyen Lion's Archba kerülsz. :)

qad: Én 80 után húztam fel a két választott mesterséget 400-ra a menet közben elért ~120-ról. Akkor lett elég pénzem AH-ból összeverbuválni a szükséges plusz alapanyagokat. Amerre járok, mindent kibányászom, satöbbi, de így sem elég. Csak ezért pedig nem fogok farmolgatni. Az mondjuk az sokat elmond a PvE játékstílusomról, hogy a 45-55 szintre méretezett zónát elérve lettem 80-as. :D

Az előző Cook fejlesztős kérdésemre pedig találtam pár guide-ot, de a játék meghágásának érzem őket.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.