Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Departed válasza bimbilla09 (#4047) üzenetére


Departed
őstag

Gyere bátran a Resonance klánunkba, remek a társaság! ;)

Többiek: szintén PCGuru előfizuval vettem a saját példányomat, csak félévessel...így ~8k volt a játék. :C

(#4052) Realradical válasza #57919488 (#4037) üzenetére


Realradical
őstag

Kösz a tippet, töltöm is :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#4053) bimbilla09


bimbilla09
tag

@ Departed, Dani82: az applym olvasható a fórumban! :) már csak reménykedem :K

(#4054) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Nektek is belassult a játék? Rendesen megnőtt a betöltési idő, de úgy kompletten az egész mintha lassabb lenne.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#4055) qad válasza bajtokarpi (#4054) üzenetére


qad
senior tag

Betöltési ugyanannyi kb ( mintha többet töltene kicsivel, de szerintem csak én vagyok türelmetlen D ), de a lagtüskék határozottan megjelentek.

[ Szerkesztve ]

(#4056) Realradical válasza qad (#4055) üzenetére


Realradical
őstag

Persze, mert épp töltöm le a klienst. Érzi a szerver, hogy itt baj lesz. :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#4057) S0m30n3 válasza Realradical (#4056) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

úristen milyen avatarod van. :Y nem csoda, hogy még a GW2 is fél tőled... :D

(#4058) Realradical válasza S0m30n3 (#4057) üzenetére


Realradical
őstag

Abigail Larson nagy művész. Volt aki megkérdezte nyomhatja-e ugyanezt a képet tetkónak :DDD

Hogy ON is legyek:
Olvasgatok fórumokat és nagy a sírás a Necro a körül. Mennyire broken vele a PVP? Épp filózok, hogy Warior, vagy Necro legyen.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#4059) S0m30n3 válasza Realradical (#4058) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Miért nagy a sírás körülötte? Én pont azt tervezek kezdeni jövő héten, amikor elementalist-om 80-as lesz végre.

Amúgy utolsó területeken mintha gyorsabban lehetne fejlődni. Event event után, sztori küldetés is több van, insta is több van.

(#4060) bajtokarpi válasza qad (#4055) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm a visszajelzést.

battletag: bossi#2666

(#4061) Realradical válasza S0m30n3 (#4059) üzenetére


Realradical
őstag

Nem tudom, hivatalos fórumot nézegettem és az Engineer-ek azzal vigasztalták magukat, hogy a Necro legalább náluk is gyengébb. A Necro class fórum is nagyobb számban tartalmazott whinereket, mint a többié. :)
Valószínű úgyis azzal kezdek majd, mivel itt nincs tankolás. Mire lejön kliens szakértő leszek, 0 min /played-el.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#4062) S0m30n3 válasza Realradical (#4061) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

:D Az poén, eddig úgy tudtam, hogy az elementalist a leggyengébb, most azom van, következő lenne necro, erre most az a leggyengébb? :DDD Igaz lehet csak rosszul használják. Na mindegy, majd kipróbálom és eldöntöm magamnak.

(#4063) #57919488


#57919488
törölt tag

Elementalist egyáltalán nem gyenge csak egy "egérkezű" emberke kell oda és adja az rendesen ;]
Necro se gyenge csak egy másik játékstílust igényel mint a többi. Amolyan kivéreztetős de közben menekülős.
Jó mindegyik csak meg kell találni azt ami kézre áll ;)

(#4064) Realradical válasza #57919488 (#4063) üzenetére


Realradical
őstag

Jó is az, iszkolsz miközben rikoltozod, hogy "légy átkozott!"! Ha csak ennyi kell jó leszek benne! :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#4065) #57919488 válasza Realradical (#4064) üzenetére


#57919488
törölt tag

Amúgy ez is jó boon átalakítás. A Warri majdnem mindig boon-okkal (buff) rohangászik mert Trait-ből állandóan feljön neki és nem tart semeddig negatívba átfordítani, had pislogjon :U +Fear.
Mesmer aljasabb de de ezt is szokták szeretni :DDD :P

(#4066) Realradical válasza #57919488 (#4065) üzenetére


Realradical
őstag

Á itt is van fear. Ez jó, a néven nem nevezett játékban imádtam, hogy utálnak miatta! ;]
Már csak 1% és kezdem is a nagyüzemi hentelést.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#4067) Kasya válasza Realradical (#4066) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jelenleg 35os necrom van, de nem neveznem gyengenek...sot...tomeg ellen nagyon utos. Majd meglatjuk 80as szinten.

(#4068) FehérHolló válasza Kasya (#4067) üzenetére


FehérHolló
veterán

Várj még 80-ig.
Ele-ről annyit el tudok mondani, hogy nem gyenge, de rohadtul kell rá figyelni, nem 3-4 kattintás az egész, mint egyes kasztoknál.

Skynet is real. It's called Google.

(#4069) #57919488


#57919488
törölt tag

Mists-ben ki kell próbálni az összeset instant 80-on. Nem felhúzni őket ;] :P

(#4070) CactuS válasza FehérHolló (#4068) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Így van, az ele minden, csak nem gyenge. Más kérdés, hogy tényleg nem egy két gombos class.

Az engi sem gyenge szerintem, csak ott is pörgetni kell a toolokat/skilleket, nem elég két gombot lenyomni és aratni, ezért sokan nem tudnak vele hatékonyan játszani, így mennek a fórumokra sírni.

Vannak elég idegesítő bugok/problémák a classal kapcsolatban - pl: toolok váltásakor mindig kiveszi az autoattackot, a gránátosként egy húzósabb WvW hétvége felér egy maszti-maratonnal, annyit vered majd az 1es gombot - még fast ground targettel is, ami nem is mindig jó -, néha a turretek (főleg a healing) ledobva eltűnik, még akkor is, ha meg se mozdulsz castolás közben.Illetve van a classhoz egy tekintélyes buglista is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4071) CactuS válasza CactuS (#4070) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Közben lejárt a szerkesztési idő, mert nem találtam a videót. Oké, hogy javarészt 80 alattiakat dönt le, de azért elég szép teljesítmény egy "2. leggyengébb kaszttól" :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4072) bpx válasza CactuS (#4071) üzenetére


bpx
őstag

azért az ilyen videókból nem kell messzemenő következtetéseket levonni :)

(#4073) nosferatue válasza nepszter1 (#4035) üzenetére


nosferatue
tag

Olvasd el itt bodaster "Öt terület, amin még javítani kellene" bejegyzéseit, bőven fogsz találni negatív véleményeket a kommentek között. Persze az ott megszólalók többsége a másik véglet, akik kiborulnak azon, hogy egy frissen megjelenő játék nem tökéletes és világraszóló fájdalmukban azt hangoztatják, hogy az xy évek óta a piacon lévő másik játék mennyivel jobb.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#4074) CactuS válasza bpx (#4072) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

WvW-t amúgy se veszik komolyan a kemény PvPsek, mert nem egy zárt rendszer. Viszont látványos, annak ellenére, hogy szerintem mindenki tudja, hogy egy glass-cannon karaktert milyen könnyű counterezni, és milyen könnyen átválthat a f*sz rosszabbik felére. Persze az a rész nincs a videóban. (Én is tudom, hasonló builddel tolom WvWn)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4075) bimbilla09


bimbilla09
tag

Már itt is ... :DDD

(#4076) CactuS válasza bimbilla09 (#4075) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elhiszem, hogy dolgoznak a goldseller problémán - ki is tiltják az accountokat, amig nagy része ugye élből lopott -. Miért nem lehet beállítani, hogy csak ismerőstől - friendlistből - lehessen levelet küldeni, aztán kész...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4077) #57919488 válasza CactuS (#4076) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez még semmi de Diablo3-ban honnan tudják, hogy ki vagyok mikor friend-be akarnak felvenni? Mail cím vagy BattleTag-et meg kellene adnom gondolom de ha ez nem publikus akkor mi/hogy? :U

De itt is roppant zavaró a patkány goldseller-ek műsora.

szerk:
(#4078) Viktor77:
Ez az, hogy WoW-ban lehet külön kari nevekre de D3-ban máshogy jön, mintha General chat-en ki lenne írva a nevem és egyből mindenki látná vagy nem tudom. Az 100%, hogy semmilyen helyre nem írtam be semmit és mégis jönnek a spam goldseller friend felvétel kérések. Na mindegy de érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#4078) Viktor77 válasza #57919488 (#4077) üzenetére


Viktor77
titán

WoW-ban elég ha karinevet megadsz, Diabloban nem?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4079) kovsol válasza Viktor77 (#4078) üzenetére


kovsol
titán

nem, olyan elven működik mint a SC2 is, hogy név + hozzá tartozó szám, vagy emailcím, tulajdonképpen az accountodat adja hozzá és nem a karakteredet
gw2 ben is így megy, legalább ha átlogol valaki egy másik karakterre akkor nem kell minden karakterét felvenni barátnak

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4080) kexksz válasza bimbilla09 (#4075) üzenetére


kexksz
addikt

Nálam kb 3 hete ha belépek sPvPre egyből 5 goldseller levél jön. (Csak azt nem értem miért sPvPn van a legtöbb bot, ahol nem is számít az arany? :D)

(#4081) bimbilla09 válasza kexksz (#4080) üzenetére


bimbilla09
tag

Ezek után azon sem csodálkoznék, ha ilyen ' grows your dick ' hirdetés jönne mail-ban :D

(#4082) front3r


front3r
őstag

Desolation, Far Shiverpeaks-re hogy lehet bejutni? Full a populáció most. Nincs valami hajnali időpont, mikor be lehet jutni a szerverekre?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#4083) andris811


andris811
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani aktív magyar guildet WSR-en? A jelenlegi klánom kb semmit nem csinál 49 emberból ált 10 van fent, de aktív élet az nincs azok között se... Variance-ba jelentkeztem a fórumukon, de onnan még csak választ sem kaptam, úgyhogy, ahol van szabad hely szívesen mennék! Köszi!

/ja és legyen TS és a 18+ vagy legalábbis komoly emberek/

[ Szerkesztve ]

(#4084) S0m30n3 válasza andris811 (#4083) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Variance-ba jelentkezést próbáld meg ingame is szerintem. Írd le a neved és felveszlek friends-be, és majd ha online leszel megkérdezem variance-ban, hogy Variance Reloaded officer van-e online és ki az, átadom neked az infót és tudsz is majd jelentkezni. Legalább is szerintem így megy, mindenki officert keres jelentkezés miatt. TS van a komoly emberek részt nem tudom teljesen garantálni volt már egy-két nagyon gyerekes vita, de legalább a szerkesztők mindig rendet tesznek.

(#4085) qad válasza andris811 (#4083) üzenetére


qad
senior tag

Variance guildben is szokott lenni 2-4 hely( 500 férőhely a maximum ), ide is érdemes 1 próbát tenned, Terawattkun-t vagy Endrosz-t keresd a játékban meghívásért. Ők tudnak segíteni a Real Variance-os társguildbe való bejutáshoz is, ha már nem lesz helyed a nagyobba ( itt is vannak már vagy 150-200-an ha jól hallottam).

(#4086) andris811 válasza qad (#4085) üzenetére


andris811
tag

Köszi mindkettőtöknek! Majd próbálkozok!

(#4087) front3r


front3r
őstag

Ma reggeli patch tartalma! Jó hosszú a lista.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#4088) Haart válasza front3r (#4087) üzenetére


Haart
addikt

Ma reggeli? Ez szeptember 25 :D

(#4089) bpx válasza Haart (#4088) üzenetére


bpx
őstag

"Update - 1 October 2012"

frissíts

(#4090) Haart válasza bpx (#4089) üzenetére


Haart
addikt

Ah megvan, nem értem az előbb miért nyitotta meg úgy hogy nem volt benne az új :D LOL.

(#4091) qad válasza front3r (#4087) üzenetére


qad
senior tag

Végre 1 frissítés, alig vártam már. Köszönöm, éppen kérni akartam hogy valaki linkelje a leírását a javításnak.

(#4092) qad válasza front3r (#4087) üzenetére


qad
senior tag

Végigfejlődtem úgy hogy sem a világban sem a személyes küldetésemben nem volt hiba és elsőre végigfutottam 80-ig.

Az a sanda gyanúm hogy a sokkal több felhasználói hiba mint a valódi bug. A ts-en hallottakhoz képest viszonyítok.

[ Szerkesztve ]

(#4093) FehérHolló válasza Haart (#4090) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én még a linkelős hozzászólás előtt megnéztem ezen a gépen (Game_Updates URL-en, nem a konkrét okt. 1-i patch-én), utána hozzá sem nyúltam, majd miután a linkre kattintottam, elsőre nekem is a 25-eit hozta be, utána frissítésnél az októberit, azóta az októberit hozza be legfelül. Érti a franc.
Cache törlés nincs.

Fixed bugs for various stuck events and skill challenges.
Fixed bugs for various map areas that allowed players to get outside of the playable space.

Ez a két sor mindegyik heti patch note-ban szerepel. Nagyon örülök neki, de jobb lenne, ha már nem lenne ilyen probléma. :)
Ezek után úgy tűnik, mintha az összes skill challange bugos lett volna. Pedig csak a 80%-uk volt. ;]

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#4094) qad


qad
senior tag

(#4093) FehérHolló-nak szól a 4092-es hsz, nem tudtam már módosítani sry.

(#4095) CactuS válasza front3r (#4087) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

"Profession bundle weapons (engineer kits, elementalist conjure skills, warrior banners) can now save their autoattack status."

Végre. Már csak az kéne, hogy a kitek használatakor ne dobja el a fegyverek statját, plusz, hogy a gránátnak is legyen valami auto-attackja, úgy, mint víz alatt. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4096) qad


qad
senior tag

Ami sokkal jobban izgat az az, hogy vajon mennyire gyengítették le COE-t. Onnan szeretném kiváltani a ruháimat és 2 hét alatt még 1 csapattal sem találkoztam amelyik oda ment volna explorer módban. Remélem ez változtat a hozzáállásokon.

(#4097) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Na meg lett az első 80-as karakterem nekem is. Elementalist. 119 óra, 196 halál. :DDD

Utolsó területek tetszettek, igaz nagyon nagy szívás ott meghalni, mert kb. minden waypoint állandóan contested állapotban van, aztán mászkálhatok megint fél órákat. Eventet is nehéz néha találni, de szerencsére ma már aktivizálták magukat az emberek és /mapon kiírták mindig, hogy hol van event, szóval így okés volt. Sztoriban még csak 73-as küldetésnél vagyok, majd folytatom, igaz remélem nem fogok úgy járni, mint az egyik guild társam, aki 76-os küldetés körül vissza lett dobva 26-oshoz. (nem tudom hogy...)

Amúgy vistákhoz jó kis ugrálós részek vannak utolsó területeken, ilyennek kellett volna lennie már az elejétől fogva.

(#4098) aizen92


aizen92
addikt

Kezdtem egy warrit majd felrántottam 30asra és azóta is csak ámulok bámulok.... hihetetlen ez a 110%os crit chance.... brutálisan erős lett szerintem az hogy 3-4 szintel felettem lévő mobCSOPORTOKAT tudok lazán leölni bow-axevagygreatsword kombóval ez hihetetlen amikor a thiefecskémmel csa 60% a crit chance és 3-4 szinttel feljebb lévő simpla mobot tudok csak leölni..... nem tudom mitől van ez de nem értem h a warrinak akinek alapból több a powerje még emellé minden ütése crit.... azt hittem h ez pont fordítva kéne h legyen a thiefnek legyen jó nagy critje.... de ez lehet h eddigi mmokból ragadt rám amikkel GW2 és GW1 előtt játszottam.... na mind1 a lényeg h meglepett mennyire erős PvEben egy signetes warrior

Ti hogy látjátok a helyzetet?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#4099) bimbilla09 válasza aizen92 (#4098) üzenetére


bimbilla09
tag

Most még jó, aztán majd csak lecsap a NerfHammer, aztán mehet a sírás az official forum-ban ;]

@S0m30n3: GZ! :)

[ Szerkesztve ]

(#4100) S0m30n3 válasza aizen92 (#4098) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Az wtf. WoW alapján én is azt mondanám, hogy thief kaphatna több critet, elvégre gyengébb mint egy warrior. Warrior erősként meg kevesebbet. Szóval egyetértek veled.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.