Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JJános

    addikt

    válasz zodo #328 üzenetére

    Sajnos már Neuro kitiltott a topicból is, és a szeróról is.
    De nem gond. Most találtam kormányt a vaterán, és a gridbe vetem magam. Jönnek az új szervezések, a délutáni nagy gurulások.

    Az rfactort meg a magam kedvére egyedül fogom gyakorolni. Én élvezem, ha megyek 100 kört, és az időt figyelem.

    Újra aktiválva lett, csak sajnos közben elmérgedt a viszonyunk. Én már a kezdetek óta nem akartam elfogadni, hogy miért kell elvenni azt, amit a programozók bőkezűen beleraktak.
    Persze van olyan PH szerver is, ahol mindent szabad, de megértem azt is, ahol katonás szigort alkalmaznak.
    Én amit a PH grid keretein belül szervezek, abba semmi megkötést nem vezetek be.
    Felnőtt emberek nem mind szeretik a kötött dolgokat.

    Csak és kizárólag a lebonyolításhoz hozok szabályokat. De hát ízlések és pofonok.

    De a megszoksz, vagy megszöksz nekem nem jön be. Meg nem értem miért kell döntéseket hozni valamilyen ügyben, vagy ha mégis, miért kell napokig harcolni, hogy bebizonyítsa az ember, hogy valaki(k) rossz döntést hoztak.
    De tisztelem, és köszönöm azt a munkát, amit ebbe a játékba, és versenybe egyesek belefektettek.
    Nincs bennem harag, és ha valakit megbántottam volna bocsánatot kérek.

    Nem azért írtam neked, mert veled akartam megbeszélni, csak mégis neked címeztem. Bocsi. :B

    2007-05-06 óta itt!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés