Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Maps

Hozzászólások

(#151) 0xmilan válasza aAron_ (#150) üzenetére


0xmilan
addikt

Véletlenül találtam. Gondolom az ilyen egy helyből lőtt, álló képeken nem futtatták az algoritmust.

(#152) beleszólok


beleszólok
senior tag

Műholdas nézetről már nem lehet levenni az utak jelzését? (azt a fehér sávot az utcák térképnek megfelelő helyén)
Vagy csak én nem látom, hogy hol lehet kikapcsolni?

szerk: végképp nem értem... IE alatt eltüntetni nem tudom, Firefox alatt megjeleníteni. :)

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#153) student


student
őstag

üdv megtudja mondani valaki hogy online maps navigáció óránként hány mb körül forgalmaz?

(#154) laszlohu


laszlohu
addikt

kb 2 éve bejelentettem pc-n, az internetes térképhibabejelentőn, hogy a
google maps a
Lipót faluban lévő ( győr-moson-sopron megye ) foci pályát
helytelenül az alábbi helyre rakja :

[Helytelen koordináta, ahol a focipálya helyét Parkoló váltotta fel]

[Helyes koordináta, ami tényleg focipálya]

azóta sem lett javítva!!!

[ Szerkesztve ]

(#155) Apollo17hu válasza laszlohu (#154) üzenetére


Apollo17hu
őstag

felháborító :D

(#156) bannerek


bannerek
csendes tag

Üdv!

A következő problémám támadt:
Volt egy csomó térképem a régi GoogleMaps-ben.
Rákattintok a Saját helyekre, ott megjelenik 6 térképem. Lentebb még mutatja, hogy "Továbbiak (25)". Katt után "A Saját helyek átmeneti hibát talált, és néhány elemet nem tudott betölteni. Kérjük, próbálkozzon később.".
Miért tűntek el a térképeim. Nem jelenik meg sem a megosztott sem a beágyazott térképeim.
Mit tegyek? Hogyan kapom vissza vagy egyáltalán visszakapom-e a régi térképeim? :F

Előre is köszönöm a segítségek!

(#157) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok!
Be vagyok lépve a G.fiókomba. Fel vannak véve pontok a G.maps-on.

A kérdésem az lenne hogy hogy tudom átnevezni a mostani utcanév-házszámról valami másra a kedvenc pontjaimat? Pl.: Fogászat, Pista lakása, Okmányiroda, stb, stb; mert több száz helyre én nem utcanév alapján emlékszek. Próbáltam beírni, de csak a kereső rublikába kerültek a beírt karakterek. PC-n tölteném fel a sok pontot, azt úgyis átszinkronizálódik telefonra amikor navogálok (keresem a helyet).

(#158) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Jól tippelek, hogy ha eltűnt a korábbi helyéről a "visszaváltokarégitérképre" menüpont akkor semmi lehetőség nincs már a régi verziót visszahozni?

(#159) AstraCDX válasza arnyekxxx (#158) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Ez engem is érdekelne, mert nekem a régi sokkal jobban bejött, felhasználóbarátabb, könnyebben kezelhető volt .

Nekem az hiányzik, hogy vízszintesen kettéosztott képernyőn lehetett utcaképet, alatta pedig térképet nézni, és a térképen a kis figura csúcsa mutatta a nézés irányát, ha az utcaképet forgattam .

Az új térképen szerintem ez már nem megy, illetve csak nagyon kicsi térképet mutat ami kezelhetetlen .

Nem értem miért kell a usereket kizárni a választási lehetőségből .

Ha valakinek jobban tetszik a régi, egyszerűbb, akkor miért ne használhatná továbbra is azt ?

Üdv.

Astra

(#160) csoszogi


csoszogi
tag

Hali
Lenne egy fura kérdésem a Google térképpel kapcsolatban. Ha Szegedre keresek rá a térképfunkcióval, sárga emberke a jobb alsó sarokban, bekékül az út, ráhúzom és feljön az utcakép meg minden. Meg akartam ma nézni egy osztrák várost, emberke ott, de nem tudom az útra húzni. Ugyanez volt egy német várossal is(Freiburg), pedig mikor ott voltam akkor minden ment simán. Ha meg Szegedről nézem, akkor meg semmi. Csak utcaképek. Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#162) csoszogi válasza Apollo17hu (#161) üzenetére


csoszogi
tag

oké ezt vágom. De mint írtam mikor ott voltam, akkor végig tudtam menni virtuálisan az utcákon. Szegedről viszont nem tudom ezt megoldani. Jövő héten megyek ki majd megnézem, és megírom. Másik német várost be tudok járni...Vagy olyan hülye vagyok rosszul emlékszem.... :F

(#163) Apollo17hu válasza csoszogi (#162) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Elképzelhető, hogy IP alapján szűrik, mely régióból/országból mely régiókat/országokat lehet elérni.

Ha úgy zoomolsz, hogy egész Európa látható legyen, és a sárga emberkét föléviszed, de nem ejted le, látod, mely területek érhetőek el. Valószínűleg ugyanezt Németországból megcsinálva növekszik a terület nagysága.

Ha nagyon ráérsz, próbálkozhatsz VPN-en keresztül is.

(#164) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

A régi térkép elérhetőségéről van valami infótok?, vagy végleg megszüntették. A régi jobb volt, mindig visszaváltottam.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#165) bulikavagyok válasza -=MrLF=- (#164) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kb egy hete én sem tudok visszaváltani a régire. Pedig az új szinte használhatatlan.. :W Még keresem rá a megoldást..
Szerk.: Itt még elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#166) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Bocs, lejárt a szerk időm.
Van rá petíció is! :)

(#167) AstraCDX válasza -=MrLF=- (#164) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Nocsak !

Úgy látom nem vagyok egyedül a véleményemmel a vacak új google térképpel kapcsolatban .

Üdv.

Astra

(#168) csoszogi válasza Apollo17hu (#163) üzenetére


csoszogi
tag

Rosszul emlékeztem..:(( Akkor az egy másik város lehetett....Németország bizonyos része tényleg inaktív ebből a szempontból.

(#169) Gyula84


Gyula84
veterán

hello

hogy lehet olyan képet csinálni ami felkerül a google mapsra?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#170) mintapinty


mintapinty
csendes tag

Ki az istennek kell írni h adja vissza a régi térképet?

Rendkívül kétségbeejtő az utcakép és a felülnézet kombinálásának megszüntetése.

Kvázi a tökeit tépném le annak aki ezt fejlesztésnek merte nevezni. De h élete végéig nem adnék neki állást a számítógép közelében az holt biztos!

A régi térkép JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! Nem lehet megjobbítani vazze! Fogd már fel guglikám!

Valaki szóljon Crey-nek...

(#171) bezz válasza mintapinty (#170) üzenetére


bezz
tag

Na végre találtam egy helyet, ahol osztják a véleményemet erről az új szarról.
Ráadásul útvonalat se tudok vele úgy tervezni mint a régivel. 6 vagy 7 pontnál többet nekem nem enged belerakni az útvonalba.
Ez egy rakás trágya így!

(#172) perempe


perempe
addikt

két pont közötti távolságot tud légvonalban is számolni?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#173) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

területet hogy tudok kijelölni? (pl. mint mikor fizetős lesz pár utca és a cikkben ott van a térképen pirossal megjelölve a terület)

(#172) perempe
igen, jobb egérgomb a kezdő pontra > távolságmérés

[ Szerkesztve ]

(#174) repvez


repvez
addikt

Valaki meg tudná mondani, hogy a PC-n megszerkesztet utvonalnál a mobilra töltés miért nem aktiv ?

Vagy a mobil verziónál, hogy tudom az utvonalat odébb huzni, hogy arra az utra menjen ahova szeretném, ne legyen benne felesleges kitérő?

Illetve az utvonal tervező akkor is mondja az instrukciót ha offline van a mobil?

(#175) t72killer válasza repvez (#174) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pont ma teszteltem a gugli térképet, elhatároztam, hogy az új telómra csak jól megválogatott +legális apk-k kerülnek - így navinak a "natív" maps + a szintén nagy cégek által pénzelt Here maradt.

Első körben jók a tapasztalatok: az offline navigáció jól működik, ha letöltötted előzetesen a térképet, akkor teljesen olyan, mintha befizettél volna 10k-t egy igo-ra. Annyi különbséggel, hogy az igo egy telefonfőző-akksizabáló dög, ez meg nekem a fél órás tesztidő alatt beérte 4%-nyi akksiidővel, ami nálam 140mAh.

A here-hez képest óriási pozitívum a köztes pontok beadása, ez megy a mobil appban a 3 kis pöttyöcskére rátenyerelve, vagy asztali gépen, a linket pl gmailben átküldve. Sajna civilizált mentési megoldást nem találtam, csak "megosztani" lehet az útvonalat gdrive/onedrive/sms vagy email-ben, de ez nem akkora gond, a rövidlink tökéletesen átviszi a köztespontokat is.

A részemről no more fizetős v "virágbolti" navi, ez bőven elég lesz komplikáltabb, nemzetközi utakra is.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#176) repvez válasza t72killer (#175) üzenetére


repvez
addikt

Nekem is legális minden az IGO ingyenes szülinapp-ját is használom, de az álábbi hibákat nem tudom megoldani még a google mapszban, pedig akkor folyamatos frisistésem lenne.
ÉS a google mapsnál hiába tervezem meg az utvonalat és problok navigálni, kikapcsol a kijelző igy nem látm az utat rajta, a navigáció meg mert mondja az utpontokat, csak épp vizuálisan nem látom.

illetve az alábbi hibák, hogy a PC webes felületéről nem megy a küldés mobilra ikon, pedig mindkét készülék ugyan azon az email fiokhoz van bejelentkezve.
Illetve a telefonon, van, hogy fura utszakaszokat is beletesz a tervbe amit nem tudok ugy szerkeszteni, mint a webes verzióba, hogy odébb huzom egérrel .

ha ez a 3 hiba megolddna, akkor nekem se kéne más progi.

(#177) t72killer válasza repvez (#176) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem tudom, nekem fél óra alatt nem kapcsolt ki a képernyő, folyamatosan ment a hangos navigáció...

Kicsit tényleg nehézkes az útvonalkezelés, de működik, nem az útvonalról húzol át pöttyöt, hanem a térképet mozgatod alatta. Elmenteni linkként lehet pl jegyzetbe v drive-ra, amit újra megnyitva szerkeszthetsz, új köztespontokat adhatsz be, ezek sorrendjét variálhatod, stb.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#178) trialboj válasza t72killer (#175) üzenetére


trialboj
őstag

" ez megy a mobil appban a 3 kis pöttyöcskére"

Nagyon balfasz vagyok, vagy ismét szívatják azokat akiknek csak 4.4es rendszerük van.

Melyik 3 pöttyre kellene kattintsak hogy tudjak módosító pontokat adni az úthoz? Szeretnék elkerülni 1-2 várost, de telefonon nem tudom megjeleníteni ezeket a pontokat.

A jobb felső sarokban van egyedül 3 vertikalitás pont, de azt hiába tartom nyomva nem történik semmi.

Az meg hogy legalább 10 percet szenvedek mire rájövök hogy nincs opció hogy elmentsem a megtervezett utakat, nonszensz, ez mégiscsak a gugel.

Nem lesz mobilnetem, szóval nem tudom újra megtervezni őket mikor majd kellenek.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#179) t72killer válasza trialboj (#178) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Már nyaralásban vagyunk, 6.01 alatt is becsődölt a cucc, kénytelen voltam here-el navigálni pontról pontra (ez viszont szuperül ment fordulókban+bonyi kereszteződésekben gazdag belvárosban is). Nyaralás után visszatérek a témára, sztem google earth-el próbálok meg első körben kml-t csináltatni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#180) gabesz839


gabesz839
senior tag

Üdvözlet. Készítettem saját térképet, útvonalakkal, jelzőkkel a mapsban. A kérdésem az lenne hogy ezt hogyan lehet használni offline módban, mert csak a szimpla térképet jeleníti meg A telefonon csak online módban engedi illetve jeleníti meg. Van rá lehetőség valahogy?

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#181) trialboj válasza gabesz839 (#180) üzenetére


trialboj
őstag

Van olyan lehetőség hogy letöltse a kijelölt útvonalat, hogy offlineba is működjön. Ilyenkor csak azt az útvonalat tölti ami neked kell, és nem lesz több 100 mb.

Én egerben voltam, és a legkisebb térkép amit letölthetett, az 600MB volt. Egy másik app MAPS.ME 100MB ból egész Mo-ot lekapta, és eddig bárhol voltam szinte minden turistautat, vagy érdekesebb éttermet kilátót stb stb megjelenített.

Gugli maps nem tudom miért olyan helyigényes, de negyed ennyi infót sem tartalmaz, viszont remekül működött az offline navigálás, igaz mivel ezeket a süket pontokat nem tudom húzogatni, csak úgy tudtam lebeszélni hogy fizetős útra v autópályára vigyen, ha kézzel adtam meg extra uticélokat, amivel az volt a gond, hogy minden városnak a közepébe be akart vinni... és ha nem ismered az utat akkor be is visz.

Nem értem amúgy offlineban miért nem működik a fizetős útvonalak elkerülésére készült opció. Állandóan felzavart az autópályára és nem is mutatott alternatívát, pedig amin jöttem gyorsabb volt.

Ha még a véda radarjait is mutatná, óriási pacsi menne érte :( Remélem nem volt nálam szemfülesebb a radar.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#182) t72killer válasza trialboj (#181) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Úgy néz ki, nem akarják offline-ba ereszteni az ügyfelet:( Hazaúton (közép-Horváto->dél-Alföld) adok neki még egy esélyt, a szükséges összes szegmens le van töltve, ha erre becsődöl, akkor repül az aktív appok közül.

Röbidlinkbe ki tudja menteni az útvonalat, de idefelé net nélkül már nem tudta "dekódolni" a saját rövidlinkjét:W. Elég egyértelnű, h ilyen alapfunkciókat direkt hagynak ki a nagynevű ingyenes naviprogramokból (a HERE-nél pl egyáltalán nem lehet köztes pontot beadni - hiába könyörögnek a fejlesztőknek az összes lehetséges fórumon évek óta.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#183) gabesz839 válasza t72killer (#182) üzenetére


gabesz839
senior tag

Valahogy sejtettem hogy ez direkt kib@szás na de akkor is. Én külföldre megyek két hétre és ott nagyon jó lett volna ha a saját útvonalakt tudom használni.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#184) t72killer válasza gabesz839 (#183) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én végül HERE-el oldottam meg a kérdést, mindig a következő köztespontot beadva. Maradni fogok ennél a kettőnél (gugli+here), mert extrém visszafogott a cpu-igényük/teló-leégetési hajlamuk. Ha jól rémlik az első direkt akksis tesztem, 1 óra alatt <250mAh-t evett mind2 rendszer bekapcsolt kijelző mellett. Nyáron ez sokat számít, amikor igo & co leolvasztják az akksit.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#185) nfsu17


nfsu17
veterán

Hello.

Múltkor letöltöttem a környezetemben (város+még legalább 10km* kerületű "kör") lévő maps térképet offline használatra.
Sikerült is a dolog - látszólag -, mert jelezte a teló, hogy ott van (~30MB), wifi nélkül is láttam az utcákat.
DE!
Tegnap cangáztam, kint a város szélén.
Kíváncsiságból elővettem a mobilt, mondom megnézem, hogy a google tudja-e, hogy hol vagyok. Én tudtam.
A gps tudta, rá is tett a térképre, de egy szál utat nem mutatott. Tény, hogy ez egy töltés, még talán utcaneve sincs. Szóval a térkép szerint ott álltam a semmi közepén, út a közelben nincs. Mondom jó, mindent ez sem tudhat. Annyiban hagytam a dolgot.
Ma indítottam a térképet (wifi ON) és ott ahol tegnap abbahagytam a térképezést, oda egy pillanat alatt varázsolt utat. Még egyszer alaposan átnéztem térképen amerre tegnap jártam és tegnap a semmi közepén egy szál utat sem mutatott, ma meg otthon a székben ülve odavarázsolt minden utat, amit tegnap hiányoltam.
Beléptem igo-ba és ott is minden út ott van, de tegnap azt elfelejtettem kint csekkolni.

Hogy mire ez a sok szöveg?
Létezhet, hogy ez az offline letöltés nem teljes? Nekem úgy tűnik.
Vagy mit is tölt le? Adott terület 50%-át, aztán vagy járok arra és szerencsém van, vagy el vagyok veszve?
Ha tegnap bekapcsolom a mobilnetet, akkor tegnap is lett volna ott út, ahol net nélkül nem volt.
Így azért nem az igazi. Lehet másnál jól működik, én ezzel offline nem mennék sehova.
Majd egyszer megmérem, hogy nálam az igo vagy maps fűt-e jobban.
De én ezentúl nem bízom ebben a maps-ban.

*nem, nem amiatt nem láttam offline az utat, mert kiléptem volna a letöltött zónából, bőven benne voltam, még 2x-esen is

(#186) t72killer válasza nfsu17 (#185) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nálamis mintha hasonló parajelenség lett volna, majd csekkolom még. Állítólag az igo a ledurvább akksi/készülékpörzsölő navi, ezért én HERE-t használok alternatívának, az kipróbáltan gép és akkukímélő:R.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#187) AMDPista


AMDPista
tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy google térképen be tudok-e jelölni egy területet.

pl.: mezőgazdasági területet "beszínezni" ?

vagy valamilyen másik térképen esetleg?

köszi előre is

(#188) default.


default.
őstag

Sziasztok! Úticélként meg lehet adni
két utca kereszteződését?
Köszönöm előre is!
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#189) poli27


poli27
veterán

Valaki elárulná miért akar oroszul beszélni velem sok oldal alapba? mint pl a masp is. mi a fene van elállítva?

(#190) ficere


ficere
aktív tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy egy vállalkozást hozzáadtam a Google maps-hoz.A véleményekben pedig valaki nagyon sok negatívumot írt.A kérdésem az lenne hogyan tudnám ezeket a hozzászólásokat törölni.Ha nem lehet akkor a céget is törölni a Maps-ról.
Válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Machete nem ír sms-t

(#191) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Telefonos Google Maps alkalmazásban le lehet kérdezni, illetve célpontnak meg lehet adni koordinátákat?

Köszönöm előre is.
Üdv

(#192) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv!
Lenne egy kérdésem és remélem tud valaki megoldást rá.
Adott egy tablet amin nincs beépített GPS de van egy usb-s gps eszközöm viszont azt nem tudja használni. Van arra megoldás, hogy lássa ezt a gps-t?
Köszönöm a válaszokat ;)

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#193) minek?:S


minek?:S
őstag

Üdv! Valahol lehet jelezni a googlenek, hogy megváltoztak a házszámok és ha egy adott címre keresek rá(pl a sajátunkéra) akkor jópár házzal arrébbi címet mutat?

Üdv.:M.

(#194) Braddock válasza minek?:S (#193) üzenetére


Braddock
őstag

Asztali böngészőben a térképet megnyitod rákeresel a helyre ahol hiba van, majd jobb alul a visszajelzés küldése kis apró-betűs fekete szövegre kattintasz. De én azt tapasztaltam nagy ívben tesznek rá. A Waze sokkal frissebb ebben a tekintetben is, csekkold le azt is. Waze live map

[ Szerkesztve ]

(#195) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hi! Hogy lehet közeli légifelvételre (nem 3d és nem műhold) váltani? Belsőbb BP területeken át szokott váltani korábban most nem tudom előhozni.

(#196) AMDPista


AMDPista
tag

Sziasztok!

Asztali PC megterveztem az útvonalat Google Maps térképen. Amikor átküldöm telefonra a térképet, akkor nem azt az útvonalat adja be, amerre én menni szeretnék, hanem az ő általa vélt optimálisat, pedig a kék színű útvonalat én módosítottam és utána küldtem rá a telóre.

Hogyan lehet azt megjeleníteni telefonon, amit asztali pc-n módosítottam útvonaltervet?

Próbáltam már linket is átküldeni, de csak az optimálisat hozza be továbbra is.

köszi.

(#197) slice14


slice14
veterán

Sziasztok!

Kb másfél hete nem jelennek meg a vidéki buszok menetrendje a térképen, illetve a megállók ott vannak, csak az indulási idők hiányoznak. Ezt ÉK. mo.-n tapasztalom. Más tapasztalt hasonlót?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#198) slice14 válasza slice14 (#197) üzenetére


slice14
veterán

Helyesbítek, az ÉMKK Zrt. menetrend tűnt el a maps-ból.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#199) #64791808


#64791808
törölt tag

Sziasztok,

segitseget kerek, mert merges vagyok.

Par eve kiharcoltak a magyarok, hogy a kulfoldi, hatarmenti telepuleseket, kulonosen az osztrakokat a Google Maps magyar nevekkel jelenitse meg. Igy lett Oberwartbol Felsöör, Bad Tatzmannsdorfbol meg Tarcsafürdö es igy tovabb. Ez nagyon szep es hazafias tett, meg vesszen Trianon, ertem en, csak eppen ez lehetetlenne teszi a normalis navigaciot Burgenlandban. Hiaba irja ki nekem, hogy Bivalybasznadnal fordul majd az ut balra, ha nemetul nem ez a falu neve...

Az asztali GMaps-ben megoldottam, nemetul jelenitem meg, es akkor minden oke. De Androidon mindegy mit allitok, hacsak a teljes telefont ES a google fiokot nemetre nem allitom, nem hajlando, csak magyarul megjeleniteni ezeket a 80 eve nem hasznalt neveket.

Mi a budos isten nyilat lehet esetleg csinalni, hogy ertelmesen irja ki nekem az Androidos GMaps?

Elore is koszonok minden segitseget!

(#200) AMDPista


AMDPista
tag

sziasztok

google maps térképpel szeretnék eljutni A-ból B-be. Amit felkínál alternatív útvonalként az nekem nem jó.

Húzni lehet valahogy okostelefonon az útvonalat (ugyanúgy, ahogy pc-n)?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Maps
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.