Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) sNORh válasza B-L-A-C-K (#3750) üzenetére


sNORh
addikt

Ez álltalános..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3752) bim válasza B-L-A-C-K (#3750) üzenetére


bim
veterán

ez semmi extra.csak a gyári szorzóval képes számolni mindkét progi...9,5x545.........

szerk: a progi idézőjeles az OS részéről... :D

[ Szerkesztve ]

(#3753) Gorneck válasza B-L-A-C-K (#3750) üzenetére


Gorneck
titán

Igen. Nem detektálja, hogy nem gyári a szorzó...

bim: Mizu a lapoddal?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#3754) Laraxior válasza B-L-A-C-K (#3750) üzenetére


Laraxior
titán

Nálam is 4.23GHz a Quad :C
Peig csak 3.76on mocorog szegényke ;] :C

jövök ide is dicsekedni az új cuccommal :P
bim: Én már bevásároltam a hónapra,Te hol vagy? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3755) bim válasza Gorneck (#3753) üzenetére


bim
veterán

még semmi hir.ami tekintve b.l.a.c.k telefonhivását jó hirnek veszem.annyit tudok hogy "feldolgozás alatt áll". hogy ez mit jelent azt nem tudom.jó volna ha be tudnám cseréltetni egy ep45-ds3p-re.azzal bőven elégedett lennék. ;) :B

(#3756) B-L-A-C-K válasza bim (#3755) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miylen telefonhívás? Vagy nem én b.l.a.c.k?

(#3757) Ragadozó válasza B-L-A-C-K (#3750) üzenetére


Ragadozó
Ármester

A vista is... :U
Bios update, egy-két proginál megoldotta érdekes módon...
De a vista 3,2-t, a 3dmark 4,05-t ír ki 3,6 helyett...8*450 van...az alap 9*333 helyett...

[ Szerkesztve ]

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#3758) atiska007


atiska007
senior tag

[OFF]képzeljétek!

ma vettem egy kingmaxnak nevezett memóriát, 1 gb-os
viszont bármilyen teszt progival nézem, mindegyik azt írja, hogy Nanya technoligy :F

Szerintetek mit tegyek? Vigyem vissza, hogy adjanak kingmaxot (csak mert 3 modul már az), vagy maradjon?
Nem is hallottam még erről a gyártóról... Jó minőségűek a cuccai? :Y
bocs hogy ide, de hátha még van itt valaki
big thx!
mod: hmm, nem megy az off :DDD
[/OFF]

[ Szerkesztve ]

Mittudomain!

(#3759) Gorneck válasza atiska007 (#3758) üzenetére


Gorneck
titán

1066os?

Vagy rosszul ismeri fel a progi vagy nanya chip van rajta...ami nem baj, ha megy jól...Geil se Geil chipekkel szereli a ramjait...

Gorneck#1239

(#3760) atiska007 válasza Gorneck (#3759) üzenetére


atiska007
senior tag

[OFF]800as.

mondjuk fene tudja megy-e jól, még nemrég tettem be...
kicsit átb@szás szagú ez az egész[/OFF]

Mittudomain!

(#3761) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

A vista miért csak 3.25GB memot ismer fel a 4Gb helyett?

(#3762) Zájec válasza szacsee (#3702) üzenetére


Zájec
veterán

minek az ET6-s kép, úgyse mutatja jól a gtl-eket..

(#3763) HSM válasza B-L-A-C-K (#3761) üzenetére


HSM
félisten

Mert csak 32bites....
Ha kiszeded a videokarit, és beleraksz egy 64MB-osat, akkor kicsit többet fog látni.... :DDD

(#3764) DeSanto válasza B-L-A-C-K (#3761) üzenetére


DeSanto
őstag

SP1 kell neki.Akkor kiírja mindet persze nem fogja használni de így mutatósabb. :D:D

(#3765) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

:R :R

(#3766) Gorneck válasza atiska007 (#3760) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem meg nem de mind1. Ami inkább átbaszás az a 800as Kingmax, mert az egy xar...

Gorneck#1239

(#3767) bim válasza B-L-A-C-K (#3756) üzenetére


bim
veterán

engem még nem hivtak hogy elqrtam a lapot mint téged.a neved emlékezetből nyomtam sry.. :B

(#3768) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok !

Akinek van Cooler MAster TX2-es Cpu Coolere leírná nekem részletesen hogyan rakta fel, mert teljesen megöl az ideg, hogy nemtudom felrakni :W :W :W

Vagy 2órát szenvedtem vele :O és most a gyári van fenn a 8500 Procimhoz...

Thx előre is :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#3769) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok!

MEgjött a P45 DS3R lapim nagyon faintos csak az a baj, hogy a Ramok 800-on mennek mikor 1066os Buffalom van...

Most felhúztam a RAmokat 1100ig a Procim meg 3500ön megy és nem tudom jól van-e beállítva mert a Biosát nem nagyonismerem....

Ha feltudtam volna rakni azt a ki**szott TX-es Coolert akkor húznám tovább is..
Remélem tudtok segíteni!

Köszönöm szépen!
Üdv :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#3770) szacsee válasza Zájec (#3762) üzenetére


szacsee
nagyúr

Hogyhogy nem?
Alapot mutatja ,vagy mást, mint biosban?
Nálam jó, csak bioshoz képest mást mutat, de irányadónak nem rossz, sőt win alatt más is be tudja lőni ezeket az értékeket.
Képek majd később, most tennivaló van itthon.. :B

(#3771) Ragadozó válasza Zjunior (#3768) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Mi volt a gond vele?
Csavaros a rögzítése?

Beállítások:
Gorneck23 P45-ös oldala
P45 tapasztalatok (itt is van biosos kép)

[ Szerkesztve ]

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#3772) szacsee válasza Zjunior (#3769) üzenetére


szacsee
nagyúr

Feszeknél Auto-n ne hagyj semmit, vagy normal, vagy manual Te lődd be.. ;)

(#3773) Zjunior válasza Ragadozó (#3771) üzenetére


Zjunior
veterán

Igen pontosan...

Köszi a LInket Üdv... :R :R :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#3774) Ragadozó válasza Zjunior (#3773) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Ha a hűtőre gondolsz, hogy csavaros és nem tudtad bele kapatni a tartóba a csavart, akkor az baj, hogy az balmenetes....

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#3775) sz.j válasza Zjunior (#3768) üzenetére


sz.j
nagyúr

Parancsolj, a leírtak alapján én kb. 2-3 perc alatt raktam fel.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3776) B-L-A-C-K válasza bim (#3767) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jah... :W

(#3777) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Minden P45-ös lapon kikapcsolt állapotban világit egy kis piros led a lapon, vagy annak nem kéne?

(#3778) DarkChild válasza B-L-A-C-K (#3777) üzenetére


DarkChild
senior tag

Nálam is világít (DS4).
Úgy tudom a készenléti állapotot jelzi.

(#3779) B-L-A-C-K válasza DarkChild (#3778) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor ok... :R

Neked xp-van fent vagy vista....?

Xp-vel alig akart betölteni a gép volt vagy 5 perc, vistával meg vagy 20 mp....

(#3780) DarkChild válasza Zjunior (#3768) üzenetére


DarkChild
senior tag

Nekem Hyper TX hűtő volt, előző deszkán... Fél évvel ezelőtt kb. 1 órát szívtam vele (az még olyan pattintós lábú volt, mint a gyári Intel hűtő), mert az egyik láb mindig felpattant, mikor a szemközti oldalit lenyomtam. Aztán az egy órás küzdelem után már úgy voltam vele, ha széttörik a deszka, akkor is ráteszem, ráfeküdtem két vállal, aztán lenyomtam. Deszka nem tört el, de a hűtőt átkoztam rendesen.
Na, az a P35C-DS3R alaplap két hete megadta magát, állítólag a feszültségvezérlés adta be a kulcsot, erre az új lapra pedig már meg sem kíséreltem feltenni a CM hűtőt. A gyári Intel hűtő elsőre bepattant a foglalatba, úgyhogy a TX a dobozában fog pihenni a jövőben :DDD

(#3781) DarkChild válasza B-L-A-C-K (#3779) üzenetére


DarkChild
senior tag

Vista x64.

Amúgy úgy tudom a BIOS "power saving" részében kiválasztott értéktől függően több led is világíthat ott (4-5 db van egymás mellett). Sajnos fejből nem tudom, hülyeséget meg nem akarok mondani, de a deszka könyvében biztosan le van írva melyik led melyik módban világít :))
A lényeg, hogy normális működés, nem hiba :)

(A DS4-en kék diagnosztikai ledek vannak szétszórva a lapon, ha valamelyik periféria nem működik - pl. PCI kari - akkor az ahhoz tartozó kék led kezd világítani.)

(#3782) Macka válasza B-L-A-C-K (#3777) üzenetére


Macka
veterán

DQ6-on is világit, normális.

(#3783) szacsee


szacsee
nagyúr

Skacok kéne egy kis help.. :)

Tegnap melóba menet elött gyorsba lőtt képek:
Prime
Prime + SPi@work
Prime + SPi done

FFT teszt megyegetett itt, viszont ma néztem blend-et is és 37 perc után hibázott.
Most megtámogattam a memókat erősebb ventivel, valamint emeltem a procifeszen nem-e az kavart be..
Szerintetek MCH-nak kevéske a fesz, vagy VTT?
VTT-t hogy tudom meglesni? Próbáljam kevesebb frekin?
Mennyi ideig menjen a blend kb?
Kösz a válaszokat előre is! :R

(#3784) sNORh válasza B-L-A-C-K (#3779) üzenetére


sNORh
addikt

X64-es XP-t tegyél fel, nagyonstabil..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3785) Macka válasza szacsee (#3783) üzenetére


Macka
veterán

Ha visszaosztod a memókat?

(#3786) B-L-A-C-K válasza sNORh (#3784) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet az lesz, de most a vista is elég jó...

(#3787) sNORh válasza B-L-A-C-K (#3786) üzenetére


sNORh
addikt

:F
amugy tegnap itt flesseltem, és azóta nekemis alapból indul a prime :W

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3788) B-L-A-C-K válasza sNORh (#3787) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A tálcán nyisd meg és van felül valami opcio hogy inditáskor ne startoljon vagy bootoljon vagy valami ilyesmi...(nem tudom már megnézni pontosan mert letöröltem)

(#3789) szacsee válasza Macka (#3785) üzenetére


szacsee
nagyúr

Igen 1:1-ben mennek. Már megoldódott, emeltem Vcore-t és a memónak adtam hűtést, valamint némi feszt. Főbb dolgokhoz VTT, MCH, GTL-ekhez nem nyúltam. :)

Ja és blend stabil is, bár több órás teszt csak akkor lesz, ha már a kívánt beállításokat elértem. ;)

(#3790) sNORh válasza B-L-A-C-K (#3788) üzenetére


sNORh
addikt

ok csak azért érdekes mert nekem ezvan már vagy 2 konfigom óta és eddigmég nemcsált ilyet :F de megoldottam nemaz a gond...
Teddmár fel a 64bites XP-t és kíváncsi lennék hogy neked indul e az ET6, mert nekem nemindul, vmi komponens hiányzik a vinből azt írja, amúgy lenem cserélném már 32 bitesre :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3791) HSM


HSM
félisten

Hello!
Le tudná nekem valaki írni, hogyan kell beállítani egy EP45-DS3P lapot, hogy egy Q6600 8*400-on menjen benne?

Elmondom, mire jutottam eddig:
sikerült összehozni a 8*400-at, de irreálisan rossz memóriakezelési értékeket dobott az everest, szerintem a 2.66D-s osztó miatt... Mikor megpróbáltam a 2.5C-t (remélem jól emlékszem...) akkor ugyanaz a beállítás nem indul...
Mindent Normal-ra raktam, kivéve a memória feszt, Vcore-t, és MCH Vcore-t. (2,1V; 1,3V; 1,14V)

(#3792) Gorneck válasza HSM (#3791) üzenetére


Gorneck
titán

Időzítések? PL?

Gorneck#1239

(#3793) B-L-A-C-K válasza sNORh (#3790) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom most felrakni mert nincs meg leszedni meg nem akarom mert nagyon lassu a net....

(#3794) HSM válasza Gorneck (#3792) üzenetére


HSM
félisten

Időzítések mind auto-n, performance enhance standardon, csak a fő 5-5-5-15-öt állítottam be kézzel. (P35-ben ezek után jól beállítja a többit.... :F )
Lehet, csak azt nem tudja beállítani jól auto-n?

Szerk: Nem kevés hiányzott... kb 7000MB/sec volt everest olvasás, kb 9000 helyett, a késleltetés pedig 55 helyett 75 körül.....
(P35 hasonlóan beállítva kb a 800-as órajel teljesítménye...)

[ Szerkesztve ]

(#3795) sNORh válasza B-L-A-C-K (#3793) üzenetére


sNORh
addikt

mostcsak 10Mega? :DDD ottvagy még?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3796) Macka válasza HSM (#3791) üzenetére


Macka
veterán

És ha a Ram-nak 2.2 voltot tolnál?

(#3797) B-L-A-C-K válasza sNORh (#3795) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ott lakok mikor suli van de nyáron Mátészalkán... Mi az hogy 10M... 20M/20M..:) Eléggé várom már a 2.4Mb/s letöltést...:)

(#3798) sNORh válasza B-L-A-C-K (#3797) üzenetére


sNORh
addikt

:D énmeg szívok 1 megával..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3799) HSM válasza Macka (#3796) üzenetére


HSM
félisten

2V-on is vinnie kéne.... :(

Vitte is amúgy 1066-on, 2,1V-al, csak lassú volt. Mikor levettem 1000-re, (más memória-osztó) akkor lett a bibi... Tehát elégnek kellett lennie a fesznek.

(#3800) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Belöttem a rendszert üzemtakarékos módba, elég jól szerepel, vagy ez nem olyan nagy durranás :F [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.