Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) pcmatyi válasza Savanya (#4498) üzenetére


pcmatyi
tag

Ati Radeon Sapphire HD 4850 512MB
Nem Toxic.
Miért kérdezed?

(#4502) Savanya válasza pcmatyi (#4501) üzenetére


Savanya
addikt

Mert nekem az volt és csinálta egyszer-kétszer utána fél napra teljesen meghalt és nem adott tovább képet .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#4503) pcmatyi válasza sNORh (#4499) üzenetére


pcmatyi
tag

...meg lefagyás.
Nem?

(#4504) pcmatyi válasza Savanya (#4502) üzenetére


pcmatyi
tag

Beb*szna ha az lenne!
Nem volt olcsó ez a kari!
És kicserélték egy újra? vagy mi lett?

(#4505) sNORh válasza pcmatyi (#4503) üzenetére


sNORh
addikt

nem.. nemfagyle, nemtalálkoztam még vele.
egyből kiadja a kékhalált

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4506) pcmatyi válasza sNORh (#4505) üzenetére


pcmatyi
tag

Az furcsa, mert nállam az is volt, és a szervíz utánna egyből kimutatta az egyik memória hibáját!

(#4507) sNORh válasza pcmatyi (#4506) üzenetére


sNORh
addikt

aha, de ez tuti nemaz, memóriátol nemsötétül el a kép..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4508) Savanya válasza pcmatyi (#4504) üzenetére


Savanya
addikt

Még gariban van.

Mobilszámom: 70-516-8068

(#4509) pcmatyi válasza Savanya (#4508) üzenetére


pcmatyi
tag

Mikor romlott el?

(#4510) Savanya válasza pcmatyi (#4509) üzenetére


Savanya
addikt

Nem tudni . Egyszer kifagyott , utána 3D-ben dobott egy szürke képernyőt és kikapcsolta a monitort . Végül biosnál is dobott egy szürke képernyőt utána viszont többet el se indult a gép ha bent vol .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#4511) pcmatyi válasza Savanya (#4510) üzenetére


pcmatyi
tag

Háát remélem nállam nem ez lesz a hiba!!!
Ez már vagy egy hónapja tart, a szervizes egy regisztrációs fájlra fogta a dolgot, amit ki is kapcsolt, de azt mondta, hogy mihelyst visszalépek a netre, ez a hiba újra előjön!
Nem tudom higyek-e neki, mindenesetre jövöhéten elviszem a gépet egy másik szervízbe, és megnézetem velük, kíváncsi leszek, ők mit mondanak!

(#4512) Zájec válasza Gorneck (#4492) üzenetére


Zájec
veterán

"nekem egyszer se jött össze, hogy működésbe lépjen a dual bios..."

azért nem mert te nem tunigolsz...
ha békénhagyom akkor nekem se....

(#4513) Devdi


Devdi
aktív tag

Sziasztok. Jöv héten megrendelem a gépet egy DS3-sal. Lenne egy olyan kérdésem hogy ami driver van a cd azzal rakjak fel mindent vagy szedjek le újaabbat? Bios frissítést csináljak? Bocsi de kicsit már bevagyok zsongva és azt akarom hogy minden passzoljon. A proci E8400-as lesz és majd lesz tuning is olyan 3,6-4ghz körülin 24/7-ben. És egy CM Hyper 212 lesz rajta

(#4514) Gorneck válasza Zájec (#4512) üzenetére


Gorneck
titán

Biztos vagy ebben?! :D Mert nem publikálok eredmény már azt jelenti nem piszkálom a gépet? Ej-ej-ej...
Nem ebben a lapban, de 550 felett járok a procimmal...
Ebben meg 500 felett egy picivel...

Gorneck#1239

(#4515) Zájec válasza Gorneck (#4514) üzenetére


Zájec
veterán

ha igy mondod ,akkor nem, de ha annyira piszkálgatnád, akkor nálad is jelentkezne a probélma .... de mivel eddig nem panaszkodtál rá, nem futottál bele a dologba..

szóval van amikor álligat az ember , keresi a a megfelelö arányokat , feszeket
ref értékeket,, és hát ugye többnyire nem sikeresek a probálkozások , ezt tudjuk,
és amikor nem indul be , akkor ugye hagyni kell hogy visszáljon alap-ra és
utána megint belebpiszkálni a bios-ba... ezt ugye úgy csinálja hogy 3dik inndulásnál áll vissza, s ott indul alapon... most amikor ezt nagyon megunja, akkor elkezdheti ezt csinálni ,hogy nem érzi stabilnak magát, többszöri inditás miatt is,, akkor egyszercsak viszáll a másik bios-ra, és ezt az én nyugtázom, kérdezésem nélkül... önhatalmúlag...
de ezt nem kéne neki, mert ha én türelmesen probálgatom a beállitásokat, akkor ö is türelmesen várjon ezzel a bios-visszarakásos dologal..

vegye tudumásol a lap hogy a tunigolás többsége a "sötétbe" tapogatózás.. nem lehet minden egyszerre klassz és jó.. ne gondolja azt hogy ha mondjuk x15 nem indul el , akkor neki önhatalmúlag visszakéne raknia a másik bios-t... ezt ne csinálja, csak akkor ha én mondom neki...

(#4516) Gorneck válasza Zájec (#4515) üzenetére


Gorneck
titán

Még mindig jobb, hogy visszaáll mint többet sose induljon...

Gorneck#1239

(#4517) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Na tessék, törölték is az F8C bios-t a giga oldaláról: [link]

(#4518) Gorneck válasza Johnny Cage (#4517) üzenetére


Gorneck
titán

JZ moderátorok jelezték a hibát...ahogy a német Gigás emberkék is...

Gorneck#1239

(#4519) Zájec válasza Gorneck (#4516) üzenetére


Zájec
veterán

jó,, de az a baj hogy amire visszaáll, azon elindul a win, de a 6-7-dik csinál megfagy, de persze alapbeállitáson,, default bios-n.. semmi tuning...

a DQ6 estében az F5 bios-ról van szó...

szóval mindenféleképpen felülszeretném iratni ( mondjukF10-re,, az betonbiztosnak tünik)

(#4520) Gorneck válasza Zájec (#4519) üzenetére


Gorneck
titán

Lehet német fórumon felteszem a kérdést a német gigás support-osoknak...

Gorneck#1239

(#4521) Zájec válasza Gorneck (#4520) üzenetére


Zájec
veterán

azt megköszönnénk :K

amúgy részemröl van rá gyógymód persze..
de jó lenne megtudni.

(#4522) Devdi válasza Devdi (#4513) üzenetére


Devdi
aktív tag

[link]
Erre pls fontos lenne

(#4523) pokol ura


pokol ura
senior tag

sziasztok újra!

túlvagyok egy FSP táp megpatkolásán+ egy Leadtek 8800GT másvilágra küldésén. a zárlatos vga elvitte a tápomat :F
de jó hír: 4*1GB Kingmax 1066-os memo megy a lapban. :DDD
rossz hír továbbra se lehet tuningolni a lapban. :O (vagyis én nem tudok)

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#4524) szacsee válasza Devdi (#4522) üzenetére


szacsee
nagyúr

Intel Inf Update, AHCI és XP használata esetén floppy-ra másolni az AHCI drivert.
Újabb audio és VGA, LAN drivert a gyártó honlapjáról leszedni.
Biosfrissítés sem árt, de olvass vissza, mert valakinek gondot okozott az új bios, ha műkszik minden frankón, akkor felesleges.
Új ET6-ot esetleg még lehúzhatod a tuninghoz...jól jöhet. :K

(#4525) Zájec válasza Devdi (#4513) üzenetére


Zájec
veterán

űdv.

NE a cd-röl rakd fel, mindenféleképp az új driverek kellenek..
különben nem lesz jó.. én a saját börömön már kitapasztaltam, (ha visszolvasol )

a 4 alap driverböl a legfrisebb kell szinte, ..

mod: amit Gorneck linkelt arról töltögesd le a megfelelöeket...

uhhhh, emlékszem nálam volt olyan hogy Autoinstall nyomtam a gyári cd-röl..
volt is probléma , minden feleglegest felrakott..

[ Szerkesztve ]

(#4526) Gorneck


Gorneck
titán

1-2 friss driver...

Gorneck#1239

(#4527) pokol ura válasza Gorneck (#4526) üzenetére


pokol ura
senior tag

(#4523) reagálás mester esetleg? :Y

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#4528) Devdi válasza Zájec (#4525) üzenetére


Devdi
aktív tag

És Biost érdemes frissíteni vagy ahoz inkább ne nyúljak?

(#4529) Gorneck válasza pokol ura (#4527) üzenetére


Gorneck
titán

Két rammal sem megy? Mi nem megy? Mit csinál?

Gorneck#1239

(#4530) pokol ura válasza Gorneck (#4529) üzenetére


pokol ura
senior tag

bármit állitok be, 4-5-szöri ki be kapcs után viiszaáll alapra
a procim ment 3,8-on. itt belővőm annyira. lekapcs bekapcs lekapcs bekacs (itt már minden alapon)
nagy nehezen betudtam lönni a ramokat 1066-ra és a procim alapon 2,66GHz
így megy, felette nem :O

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#4531) Gorneck válasza Zájec (#4521) üzenetére


Gorneck
titán

Már a P35ös lapokból is kiszedik, az ok pedig a rengeteg user error...

...das ist nicht wertlos, sondern wenn dein bios nicht mehr starten kann, setzt automatisch das recovering vom backup ein...
Ez lényegtelen...

wir sind aber dran, dass taiwan es wieder in q-flash mit einbringt... Nahh ez lényeges, hogy a JZ nyomást gyakorol a taiwani birkákra, hogy tegyék vissza a lehetőséget..többek közt olyan okok miatt, hogy nem fog menni egyes proci a lapba, ha a backup bios kerül rá...de ez még mindig csak P35. Semmit nem találtam P45 ügyben ezzel kapcsolatban...de sztem rá is ez vonatkozik...

das ist aber jetzt kein versprechen, dass es gemacht wird... entscheidung liegt leider in taiwan´s händen... Lényegében nem kell tutira venni, hogy meg is történik...nem a németek kezében a döntés...

Gorneck#1239

(#4532) Gorneck válasza pokol ura (#4530) üzenetére


Gorneck
titán

Két rammal is ez van?

Gorneck#1239

(#4533) pokol ura válasza Gorneck (#4532) üzenetére


pokol ura
senior tag

nem próbáltam de sztem ugyanez lesz.

[ Szerkesztve ]

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#4534) Gorneck válasza pokol ura (#4533) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor próbáld ki...

Gorneck#1239

(#4535) -bh- válasza pokol ura (#4533) üzenetére


-bh-
aktív tag

Mennie kellene annak 4 rammal is.

Kipattintottam haverom gépéből még 2 kigmaxot -így 4db van - 1066-on megy, 400fsb-nél

[ Szerkesztve ]

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#4536) Zájec válasza Gorneck (#4514) üzenetére


Zájec
veterán

mi az hogy más lappban jobban hajtod a procidat " 550 felett járok"
a sajátotban meg csak kevésbé... :F

ás milyen feszeknél és ref-eknél tartasz , ? :)

(#4537) Gorneck válasza Zájec (#4536) üzenetére


Gorneck
titán

A volt P35ös lapomról van szó és egy DS4ről...

Ebben 520 környékén bootoltam...finomhangolás nélkül stabil volt...MCH, proci, ram kapott feszt és kb ennyi...elég sokat játszottam...gond nélkül ment...prime nem futott rajta...

Amúgy rohadt mód nincs időm foglalkozni a géppel...inkább ülök a gép elé megnézni egy filmet, mint tuninggal foglalkozzak...még a Crossbow sincs felszerelve a Xigmatekre...

Most is épp a diplomatervemmel küzdök, hogy hétfőn oda tudjam adni a konzulensemnek.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#4538) pokol ura válasza Gorneck (#4534) üzenetére


pokol ura
senior tag

29 perc prime után fatal error. szal így se megy :O

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#4539) pokol ura válasza pokol ura (#4538) üzenetére


pokol ura
senior tag

viszont így stabil
[link]
és 4 modullal :DDD
bár már megvan rá a vevő

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#4540) Gorneck válasza pokol ura (#4539) üzenetére


Gorneck
titán

Sok neked a P45....jó lesz az a IP35....egyszerű lap könnyű beállítani...

Gorneck#1239

(#4541) -bh- válasza pokol ura (#4539) üzenetére


-bh-
aktív tag

Mielőtt áttérsz easy-ra, próbáld + a köv. Feszekkel: DRAM volt.: 2,06V DRAm term: 0,92v, és ugyanennyit a Channel A-nak és B-nek is. Nálam igy gond nélkül megy 1066-on, és stabil. Hátha.

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#4542) Sonja


Sonja
veterán

Hmm... Az alaplaphoz adott DVD sz@r. :C :D Semmi nem olvassa be, pedig 10 meghajtóval is próbáltam. :DDD :( Tény, hogy minden megvan NET-ről, de ha nem lett volna... :U

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4543) Zájec válasza Sonja (#4542) üzenetére


Zájec
veterán

nekem u.ez volt , nem akart betölteni semmit a gyáriról,, az eljén még sikerült 1-2szer aztán sehogy nem akarta.. nemértettem miért nem olvassa a gyári DVD-t..

(#4544) -bh- válasza Zájec (#4543) üzenetére


-bh-
aktív tag

Jártam már én is így... ráadásul akkor még netem se volt... (szerencsére ritka - de roppant kellemetlen tud lenni... :W )

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#4545) szacsee válasza Zájec (#4543) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nálad a bioschippet ki lehet pattintani? Merre van a dékúhatban? Csak nem a PCI-E Conn chipp mellett, mert az akkor ölég szopoa.. :D :F
Nálam elég hozzáférhető helyen, de nem bántom, mert jójezígy még, meg még nem is tudom, hogy pattintgatós, vagy melegíteni kell a kivételhez.. :F ;]

(#4546) Johnny Cage válasza szacsee (#4545) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Ne is bántsd, mert ezekről a lapokról csak nagyon speciális körülmények között (magas hőmérséklet) lehet kiforrasztani a bios-t (és kábé 10mp-ed van rá, hogy visszarakd). Drága mulatság ez.

(#4547) Devdi


Devdi
aktív tag

Sziasztok. Megrendeltem a a Gigabyte GA-EP45 DS3-as alaplapomat. Az lenne a kérdésem, hogy ezen hány 3pines csatlakozó van? És mennyi van használatban belőle? Gondolok én egy processzorhűtőre. Mert rendeltem egy PWM-es ventilátort az Accelero S1-hez és akkor ehez lesz hely hova bedugni igaz? :B

(#4548) Zájec válasza Johnny Cage (#4546) üzenetére


Zájec
veterán

nem probléma !!

van otthon lángvágó :K és a kezem is nagyon gyors... szóval elég a 10mp....

(#4549) -bh- válasza Devdi (#4547) üzenetére


-bh-
aktív tag

1PWM-es van rajta, ahogy nézem...

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#4550) Laci888


Laci888
csendes tag

Hello mindenkinek van egy ep45-ds3-mas alaplapom és nem tom mi a baja azaz tudom mikor betöltene a windows azaz elindulna akkor fekete képernyő és semmi más ez miért van :F
Ha vga drivert rakok akkor nem jo és nem jön a kép viszont csökkentett modban inditom el letörlöm akkor viszont rendesen idult a gép. Na ha vki tud segiteni mit csináljak az irjon privit pls. Config az adataimnál.

Üdv Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.