Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#171) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudom hány órám van a játékban, még az első térképen vagyok, csak melléküldetéseket csináltam, mongol megszállású helyeket szabadítottam fel.
Normálon játszom, de gondolkodom hardon, azt elbírnám a stealth módban, viszont a szamurájos-dueles mozzanatoknál elvéreznék, sőt, ott még normálon is vannak időnként problémáim.

A madaras - rókás rész tetszik, tovább fokozza az amúgy is kimagasló hangulatot. A táborok kipucolás a megfelelő skillekkel nagyon egyszerű, gondolom a főszálban majd rá kell gyúrnom a szamuráj stylera is, de tartalékoltam pár skillt rá.

Ami kicsit azért szúrja a szememet, az az enemy ai. Kicsit csalódást keltő amikor egy táborban megtalálnak egy hullát, akkor van egy riadó és igen rövid idő múlva minden a régi kerékvágásban van, nem keresnek, mintha semmi sem történt volna. Jó lett volna egy kicsit fejlettebb ai, ez egy last of us után érezhető hiányosság.A mongolok beszélgetése viszont félelmetesen jó, a zene meg egyszerűen tökéletes.

A vadállatokat mindenki ölje, amikor csak tudja, én még az elején nem törődtem velük, bár vadásztam volna rájuk, a bőrük nagyon tud hiányozni a fejlesztésekhez.

A stancekkel nem akartam foglalkozni, egy pontot sem akartam rájuk rakni, de egy duel után elgondolkodtam rajta, mert nagyjából ennek köszönhetően lett meg a győzelem. Gondolom nehéz fokozaton ez még inkább érvényes, ott akár létszükséglet is lehet, viszont normálon is megkönnyítette a dolgomat a dojo végén, na az a rész meglepett, nagyon jó volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.