Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) deedee


deedee
őstag

mielőtt bárki nekemesik,hogy van hasonló topik:''az'' a leszázalékolás,műtét témakört feszegeti.én másról szeretnék írni.

előszőr is a lényeg:nem reklámozni akarok egy terméket.akivel esetleg már összeakadtam itt a ph-n,azok közül néhányan tudhatják,hogy már lassan 5 éve van gerincsérvem,elég súlyos.kb háromhavonta szoktam lerobbanni,olyankor 1-2-3 hétig fel se tudik kelni az ágyból és még a fekvés is kínlódás,a maréknyi fájdalomcsillapító ellenére.viszont a műtéttől eltanácsolnak,mert ''hegesedésre'' hajlamos vagyok stb.ennyit az előzményekről....

még karácsony előtt hozattam pestről kosmo disk-et egy ismerőssel.már régóta láttam a reklámjait a tv-ben,de nem hittem benne.....De mivel 3 hét pénzvisszafizetési gari van,hát belevágtam...nem olcsó/kinek mi az olcsó,persze.../12500 ft a kissebbik,amelyik a derékra való.háááááát már az első másfél óra után megszüntek a fájdalmaim.felraktam az övet és kész,ennyi a teendő.most már lassan 3 hete használom és kb 80-90 %-ban lecsökkentek a fájdalmaim!!!!nagyon sirály!!!!én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a terméket.napi 4-5 órát hordom a ruha alatt és kész.mostanában ezért tudok annyit itt a ph-n nyomulni mert fájdalom nélkül tudok a széken ülni a gép előtt.

szóval nekem bejött a dolog.....Csak ennyit akartam írni....

(#2) MarKoo válasza deedee (#1) üzenetére


MarKoo
őstag

Nagyon jó hogy ezt leírtad, mert azthiszem hogy rendelem is meg édesanyámnak, mert gerinsérve van (elég súlyos) és gyakran fáj neki. :( Szóval akkor nem kamu. Ugye ez a Kosm...........?

[Szerkesztve]

(#3) deedee válasza MarKoo (#2) üzenetére


deedee
őstag

engem két ismerősöm beszélt rá,akiknek bevált a dolog.viszont ha mégse használ,akkor meg visszaküldöd 3 héten belül és kész....De az biztos,hogy nekem nagyon bejött a dolog.....Kár,hogy nem vettem meg már régebben,évekkel ezelőtt....

(#4) fLeSs válasza deedee (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Mi a különbség a Kosmodisk Plus és a Szett között? Melyikben mi van? Csakmert az oldalukon ezt nemtom kivenni a szövegből. :D
Komolyan bevált? Csakmert akkor apámat meglepem egy ilyennel születésnapjára. :))

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) MarKoo válasza deedee (#3) üzenetére


MarKoo
őstag

Én is mondtam neki, de aztán elfeledkeztünk róla.

Szerk.: Ez engem is érdekelne hogy mi a két szett közti különbség.

[Szerkesztve]

(#6) Wildmage válasza fLeSs (#4) üzenetére


Wildmage
senior tag

Te is? :)

(#7) etilin


etilin
aktív tag

Az én anyukámnak is van neki is sokat segített.
Akinek fáj a háta mindenképp kérjen kölcsön egy ismerősétől kipróbálásra.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#8) fLeSs válasza Wildmage (#6) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Mit én is? :)
Apámnak szokott fájni a dereka.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9) deedee válasza fLeSs (#4) üzenetére


deedee
őstag

az egyik amelyik 12500 az a derékre van és kis méretű.a másik az 17500/asszem../ és az az egész gerincoszlopot befedi.

kosmo disk plus:ez a kicsi

(#10) fLeSs válasza deedee (#9) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Köszi, közben megtaláltam. Ugye nem az ő fizetett emberük vagy? :D Én alapvetően sosem bíztam az ilyen tvshopos reklámban mutogatott cuccokban... :U Mindig csak a lehúzás jut az eszembe az ilyenekről, de ha ti asszondjátok, hogy jó, akkor kell. Mennyi ideig tart a hatása, miután leveszed magadról?
Mivel müxik? Elem, esetleg akksi? :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#11) deedee


deedee
őstag

ja és ha valaki rendel egyet,az ne lepődjön meg,amikor kibontja a csomagot!!! :)
sima fehér gumi-műanyagba ágyazott mágnesek és snassz gumis öv...Ennyi az egész....Viszont használ és ez a lényeg...

(#12) MarKoo válasza fLeSs (#10) üzenetére


MarKoo
őstag

Dettó. Én se szeretem az ilyen lehúzásokat. Amúgy meg csak sima gumi vagy műanyag. ;] :DD

(#13) MarKoo válasza deedee (#11) üzenetére


MarKoo
őstag

Hehe. Pont most írtam le hogy szerintem mi. ;]

(#14) deedee válasza fLeSs (#10) üzenetére


deedee
őstag

semmi elem vagy aksi!speckó mágnesek vannak benne.....Én rendszeresen,napi 3-4 órát teszem fel /délelőtt/ és egésznapos a hatása....

(#15) Wildmage válasza fLeSs (#8) üzenetére


Wildmage
senior tag

Arra gondoltam, hogy te is felmenődnek akarod ajándékozni. Az enyémnek is szokott fájni a háta és tavaly pl. 3x 2-3 hétig csak feküdt.. Elmentek aztán anyámmal Hévízre gyógyfürdőbe, hogy az majd jót tesz. Lóf@szt! Bement, aztán másnap már alig bírt lábraállni. Majdnem hívtak, hogy menjek le vonattal felhozni a kocsival őket. No de off vége. :)

(#16) deedee válasza MarKoo (#12) üzenetére


deedee
őstag

én is csak lehúzásnak hittem amikor a tv-ben láttam a reklámot:mama meg papa a kertben kapál vidáman,fájdalom nélkül.... :) kissé hülye reklám.../bár a kapálás eléggé megviseli a derekat....Már volt részem benne régen amikor falun nyaraltam :) /

De ha nem használ,akkor visszaküldöd és kész....

(#17) deedee válasza Wildmage (#15) üzenetére


deedee
őstag

gerincsérvre forró gyógyfürdő?????????????NEM SZABAD!!!Begyulladhat és akkor jön a fekvés hetekig...Csak nem az orvosa küldte oda????????

(#18) MarKoo válasza deedee (#17) üzenetére


MarKoo
őstag

Sokan járnak gyógyfürdőkbe ezért. Amúgy anyu sérvét se lehet műteni, mert ''túl nagy'' és kockázatos, főleg az altatás miatt. :U

(#19) deedee válasza MarKoo (#18) üzenetére


deedee
őstag

pedig a forróvíz nem jó neki,mármint a sérvnek.én már évekóta csak tusolok és nem csobbanok bele egy kád forró vízbe.....Az orvosaim tanácsoltak el a forróságtól...

(#20) fLeSs válasza deedee (#14) üzenetére


fLeSs
nagyúr

És ez rezeg vagy vmi? Csak magadra rakod, és kész? Ott lóg, semmi mozgás? :F

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#21) deedee válasza fLeSs (#20) üzenetére


deedee
őstag

semmi mozgás....Puha gumis-műanyagba ágyazott mágnesek és kész....Tényleg túl egyszerű ''szerkezet'',de müxik...és ez a lényeg... :)

(#22) Wildmage válasza Wildmage (#15) üzenetére


Wildmage
senior tag

Nem hiszem, hogy gerincsérve lenne. Valami derékfájás, ami időnként nagyon bedurran. Régi baleset maradványa. Nem tudom a pontos diagnózis és apám sem, mert nem hajlandó dokihoz menni, inkább itthon szenved. :(

(#23) deedee válasza Wildmage (#22) üzenetére


deedee
őstag

ha nem sérv,akkor talán idegbecsípődés....Az se túl kellemes,bár szívesen elcserélném rá a sérvemet...

(#24) ALI_G


ALI_G
veterán

Ha ezt nem PH-n látom el sem hiszem, de a PH-s haveroknak mindent, köszönöm a topic nyitónak!
Vajon van még hasonló TV SHOP-os cucc (reklám nélkül) ami még ténleg azt is nyújtja amit mondanak a reklámban?

ui.: jobbulást

[Szerkesztve]

(#25) fLeSs válasza ALI_G (#24) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Nekem van egy Orbitrek Platinumom tavaly július óta, és többek között ennek is köszönhetem, hogy elég szépen fogytam, szal nekem simán megérte az árát.

Persze a reklám az nem igaz, nem elég mozogni a fogyáshoz, diétázni is kell mellette, de ugye nem kell vele kimozdulni a lakásból, és a szobabiciklinél illetve a hidegben/melegbenfutásnál biztosan jobb cucc. Kétnaponta 32 perc tekerés vele 120-140-es pulzussal, és az anyagcseréd frankón pörögni fog.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#26) deedee


deedee
őstag

ha viszont valakinek mégsem válna be,az ne engem szidjon.nekem okés a cucc és az asszonynak is,mert neki meg a gyerkőc emelgetésétől fájt a háta,dereka.már nem fáj neki se... :)

(#27) deedee


deedee
őstag

uppolom a topikot,mert talán segíthet még néhány embernek....

(#28) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Megrendeltem az előbb.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#29) deedee válasza fLeSs (#28) üzenetére


deedee
őstag

sok sikert hozzá.....Most is rajtam van az öv és simán ülök a gép előtt,nem fáj a derekam... :)

(#30) lesaux


lesaux
veterán

teszt

(#31) I_Am


I_Am
veterán

Nekem már 4-5 éve fáj a derekam, mostanában tartok ott, hogy ha fekszem is fáj.
Voltam kivizsgálásokon és aszonták minden rendben van, erősítsem a hátizmom. :) Aha, jah. Eveztünk kicsit haverokkal, eredmény 3 napig nem keltem fel az ágyból. MR-en még nem voltam, de most már csak az maradt hátra. Asszem Én is kipróbálom mit tud ez a Kosmodisk, mert Én sem szeretem a tvshopos lehúzásokat, de deedee-nek ismert volt a problémája és ha Ő mondja, hogy jó akkor már bízok a dologban.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#32) deedee válasza I_Am (#31) üzenetére


deedee
őstag

azt azért ne felejtsük el,hogy a mellékelt könyvecske szerint,az esetek kb 80%-ában hatásos ''csak''.....Remélem te is a 80-ba fogsz tartozni és nem a 20-ba... :)
De mint azt már írtam fenntebb is:3 hét a visszavásárlási határidő....tehát max a póstai lét vesztheted...

a hozzászólásaim karácsony előtt kezdtek el megszaporodni itt a ph-n.....akkor kaptam meg a cuccot és tudtam órákat olvasgatni és pötyögni :) :):) :):) :) :):) :):):):)

(#33) neduddki válasza I_Am (#31) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Kedves tuzesfeju gyerre el asztan nekcsinajjuk a derekad hogy ne fajjon:- ))))) /kelek szolics hnetes es maszarosnak:; -)))))/ de qaz eleje az komojjjj...
a kozmodisk tenyekg jo en hordtam masfel kert evig sot meg most is eloveszem ha mesterm nincs kezkozelben:- ))))
udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#34) I_Am válasza neduddki (#33) üzenetére


I_Am
veterán

:DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#35) MasOyama válasza deedee (#1) üzenetére


MasOyama
őstag

Azért lenne néhány kérdésem.
Meddig hat a cucc? Milyen elven működik? Meg is gyógyulsz tőle, vagy csak nem fáj?

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#36) I_Am válasza MasOyama (#35) üzenetére


I_Am
veterán

Meddig hat, már leirta, napi 3-4 órát hordja és a nap többi részében nem fáj a derék.
Magneses elven működik, az orvostudományban már régebben rájöttek, hogy az irányított mágneses tér jótékony hatással van a szervezet egyes problémáira.
Meg nem gyógyul egy gerincsérv csak ha megműtik.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#37) deedee válasza I_Am (#36) üzenetére


deedee
őstag

kösz... :D

(#38) MasOyama válasza I_Am (#36) üzenetére


MasOyama
őstag

Értem. Tehát nem oldja meg a problémát, csak, ha hordja. Csak erre voltam kíváncsi. Mert én ismerek egy valamit ami megoldja(nem műtét), de az nem ilyen olcsó, és gyors.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#39) deedee válasza MasOyama (#38) üzenetére


deedee
őstag

ENGEM ÉRDEKELNE A DOLOG!!!pénz az nem gond,az egészségért bármire hajlandó vagyok.de már voltam mindenféle csontkovácsnál,természetgyógyásznál,meg mindenféle sámán-mágus-varázslónál ,de semmi eredmény.akkupunktúrás kezelést is kaptam már de semmi...

(#41) deedee válasza Kalandor (#40) üzenetére


deedee
őstag

a jövő hónapra kapok majd időpontot pesten dr doetan kim-hez.remélem jól írtam a nevét,őt sokan dícsérik .

akit te mondtál,őhozzá hogyan lehet bejutni?felhívom az orfit,kapcsoltatom őt vagy az aszisztensét és időpontot kérek?

(#42) Pipó


Pipó
őstag

Ha valakinek van még tapasztalata én is szívesen venném. Nekem a titkárnőm adott a hét elején a derekamra egy kisméretű mágnest - a vén sarlatán :)) - de nem ért semmit, igaz kicsi is volt, meg csak 4-5 órát volt rajta. Modjuk nekem meszesedésem, meg porckorong kopásom van. :0

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#43) deedee válasza Pipó (#42) üzenetére


deedee
őstag

mágnes és mágnes közt azért van különbség.....Ez az öv sem az alapanyag miatt kerül ennyibe/az kb 200-300 ft max/ hanem az elv miatt,ahogyan működik.

(#45) zfarkas válasza deedee (#1) üzenetére


zfarkas
senior tag

...már lassan 5 éve van gerincsérvem...
és
AMÍG NEM FÁJ,NEM MŰVÉSZET....SEM A SZEX,SEM A TESTÉPÍTÉS

Utóbbi okozta az előbbit?
BTW bocs az offért.

Raw Dark Pure

(#46) I_Am válasza zfarkas (#45) üzenetére


I_Am
veterán

;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#47) deedee válasza zfarkas (#45) üzenetére


deedee
őstag

az edzés utáni pakolászás......Én ésszel edzettem,csak sajna az egyik nap elpakolásnál levettem az övet és lazán odébbdobtam egy 25 kg-os tárcsát és hoppppssssz apró nyilallás a derékban és semmi más....Másnap meg nem tudtam felkelni az ágyból.....Elég nagy sújokkal dolgoztam annakidején,de mindíg vigyáztam.....hát egyszer sajna lazább voltam....

(#48) deedee válasza Kalandor (#44) üzenetére


deedee
őstag

kösz!mindjárt nézem a honlapot...

(#49) I_Am válasza deedee (#47) üzenetére


I_Am
veterán

Na akkor asszem kérek egy beutalót MR-re.

Neked a sima röntgen kimutatta a porckorongsérvedet vagy több vizsgálatra volt szükség?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#50) neduddki válasza deedee (#47) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A nyakam attol szallt el hogy visszahuztam kett4sbe a valtot /na jo akkor mar cska ey mozdulet kellet/
A derekam veget pedig egy szilveszter ejeltette... persze az is hosszu fojja,at volt:- ))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.