Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Gergo logja

Hozzászólások

(#1) Gergő_


Gergő_
őstag

Szavakban sokszor nehéz, ezért nagyrészt az általam éppen hallgatott muzsikákat fogom ide beilleszteni. Az az önös szándék/érdek vezérel, hogy később vissza tudjam nézni őket.

Gergő

(#5) Gergő_


Gergő_
őstag

(#6) Gergő_


Gergő_
őstag

(#10) Gergő_


Gergő_
őstag

- Jó estét!
- Jó estét kívánok! Mondja, mit szeretne!
- 15 zsemlét kérek!
- De látja csak 3 van sajnos...
- Akkorh' legyen az a három, meg két kifli és fél kiló kenyér! - oldotta meg egy úriember előttem a sorban a 'dilemmát'.

(#13) Gergő_


Gergő_
őstag

Az elmúlt 25 év legrosszabb éjszakája lett ez. Úgy érzem, hogy kiszakad a szívem és mintha homokzsákok szakadtak volna rám, de nem tudok megfulladni. :(
Leírtam, így talán egy kicsit jobb. Remélem jobbra fordulnak a dolgok a következő napokban. :(

(#14) Gergő_ válasza Gergő_ (#13) üzenetére


Gergő_
őstag

Azóta kicsit jobban. Az a fajta ember vagyok, aki nem gondolta volna soha, hogy ennyire megtréfálja az élet, és bizonytalanságokkal teletűzdelt világba ejti.
Mintha valaki benzint fecskendezett volna a szívembe és éppen most próbálná begyújtani, a vénáimba tömködött kanócon keresztül és én nem akarok ellenállni az égésnek. Elég bizarr és szürreális.

(#16) Gergő_


Gergő_
őstag

Tehát, tulajdonképpen ezt a pillanatot várja mindenki szerintem ezen a világon...
Amikor így megvilágosodik, hogy miért van ezen a rohadt világon és elkezdi tenni és szinte minden működik magától(...vagy nem)

(#19) Gergő_


Gergő_
őstag

(#20) Gergő_


Gergő_
őstag

"When the bird has flown
Got no-one to call your own
Got no place to call your home
When the bird has flown."

Azt álmodtam, hogy ott ül egy galamb a párkányomon(fejemtől kb. félméterre)
mire felébredtem(zajok nélkül), fogta magát tipegett egy kicsit és felszállt a haverjaihoz.

[ Szerkesztve ]

(#21) Gergő_


Gergő_
őstag

Egy festővászonnal ajándékozott meg tegnap a Jóisten.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Gergo logja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.