Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#837) DiZasTeR


DiZasTeR
csendes tag

Sziasztok. Már napok óta foglalkoztat a dolog, remélem itt választ találok a kérdésemre. Szóval a napokban vettem egy Gigabyte 8600gts-t. Szeretném összekötni a TV-vel a masinát, de amint a clone módra nyomok, megfagy az oprendszer. Xp is, Vista is. A fagyást egy fekete képernyő bizonyítja, a clone mód alkalmazása után. Ezután ha bebootol a masina egészen addig fogad ez a fekete képernyő, amíg csökkentett módban le nem kapom a drivert. Az összekötő kábelekről, composite cumókról azért nem írok egy szót sem, mert minden francos kábel nélkül is ugyanez a jelenség. Xp-n is, Vistán is. Több driver-rel próbálkoztam már, de semmi.

Szóval kedves nagyérdemű, remélem tudtok nekem segíteni ebben a problémámban. Lehet hogy még nagyon új a geforce 8-as szériája, és nem nőtt még fel ehhez a feladathoz?
Vagy vettem volna egy selejt kártyát?

Bármi is az, segítsetek. Hogy egy kicsit érthetőbb legyen a dolog, és ne mondjátok azt, hogy nem néztem utána, egy hasonló eset történik egy másik userrel is a világhálón. Olvassátok rockmenyét commentjét.

http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=41289&st=2130

-- Nyitottam a problémámnak egy saját topic-ot, de a kolléga szerint a problémámnak itt a helye, nem akarok veszekedni, csak megoldást akarok találni. Remélem így már jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.