Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Sigismund válasza VR6-Fan (#550) üzenetére


Sigismund
tag

Ha csinálják meg akkor nincs mese valahonnan szerzek pasztát és megoldom én.

:C :C :C

[Szerkesztve]

(#552) ram34


ram34
tag

Megnéztem őket AtiTool-lal.
GPU: 685 még stabil, e fölött már fagy.
Mem: 950 nem szemetel, e fölött már igen.
Azt hittem több lesz egy picit.
Na mindegy ez se rossz.

(#553) mandras81 válasza ram34 (#552) üzenetére


mandras81
senior tag

Én is megnéztem atitool-lal, és a gpu 644-ig bírta, 639-ben lefutott a 3D Mark, viszont a memó ria atitool szerint 1000 felettig bírta, viszont a 3D Mark 700-on is lefagy!

Mit csinálok rosszul? :O

(#554) Silenzio válasza mandras81 (#553) üzenetére


Silenzio
addikt

Az AtiTool gyökér, irreálisan széjjelhúzza a kártyát, viszont ha alapórajelen is fagyogat, akkor (ha jól értettem amit írtál) driverhiba, egyéb win-baszakodás, rossz táp, rossz proci, rossz ram, rossz bármi. Elsősorban driver-gond és winfos gond lehet.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#555) Silenzio válasza ram34 (#552) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem rossz? Ne viccelj, a GTS-eknél nagyobb eredményt kaptál a gpu-n... Ez csak elég jó, szerintem... Az én 650/850-emnél csak jobb. Bár jobb hűtés lehet azon is dobna kicsit... Ejj, ilyenkor utálom az egész tuningolós pc-miskulanciát, mindenestől... Nekem csak ennyit megy, más meg az egész jó kapott eredményt is kevesli... Akkor vegyél 8800-ast :)... Na jó, úgyse a sebesség miatt csinálod, hanem csak kiváncsiságból.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#556) mandras81 válasza Silenzio (#554) üzenetére


mandras81
senior tag

A driver a legújabb, xp-ből a simplicity van fent. A táp 420-as thermaltake, eddig még nem volt gondom vele. A proci e6300 2800-on, és elvileg jó, legalábbis 3D Mark-ban normálisan teljesít. A ram geil ultra 800-on (memtest ok). Ezek közül akkor mivel kezdjem a tesztelést?

(#557) mandras81 válasza Silenzio (#555) üzenetére


mandras81
senior tag

Jajj bocsi, most látom, hogy hülyeséget írtam! Szóval, alapórajelen nem fagy, de már 750-es memóriaemelésnél igen!

(#558) rumkola


rumkola
veterán

Nekem meg 680/880-on lemennek a markok, de Tomb Raider és Titan Quest megfagy, viszont Lost Planet bírja.
:))
fura

.

(#559) Silenzio válasza mandras81 (#557) üzenetére


Silenzio
addikt

Passz. A többi hardver korrektnek tűnik és a tuning sem magas. Ellenben amit írsz az árulkodó: lefagy. VGA memó irreális túlhajtásánál szemetelni kezdi a képet, durvább esetben azonnal, sőt, akár a vindózban is. A fagyás a gpu túlmelegedésének a jele, nem a memóriák túlhajtásáé. Szóval: vagy a gpu-t hajtod túl, vagy szar a drivered/windows-od, vagy a kártyáddal van baj, hardveres baj. GPU mennyin megy ilyenkor? Nem akarlak dilettánsnak nézni, úgyhogy bocs a kérdésért: nem lehet hogy 3d performance-ban (vagy máshol) a csúszkát a GPU-nál is 750-re tolod? Mert az sokmindent megmagyarázna... Még egyszer elnézést.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#560) Dotn


Dotn
aktív tag

Egy ismerosom venne egy 8600gts kartyat, passziv hutessel. A kerdesem az lenne,hogy a kartyat jatekra hasznalna,mennyire melegszik jatekok alatt?

Mi a velemenyetek a passziv hutessel kapcsolatossan. Erdemes,vagy maradjon az aktiv hutesnel.?

(#561) Kicsirics77 válasza Dotn (#560) üzenetére


Kicsirics77
veterán

load 65 fok ha a giga 8600 gts-re gondolsz

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#562) Dotn válasza Kicsirics77 (#561) üzenetére


Dotn
aktív tag

Nem Msi-rol lenne szo. Egyebkent erdemes vennie passzivot,vagy maradjon az aktivnal?

(#563) Haart válasza Dotn (#562) üzenetére


Haart
addikt

Passzívot max akkor ha jó a ház szellőzése, ha nem akkor inkább aktívot. Passzív karikat előszeretettel viszik vissza gariztatni olyan sokáig bírják a meleget :D

(#564) rumkola válasza Kicsirics77 (#561) üzenetére


rumkola
veterán

Bocs, de passzív karit full loadnál 65 fokon nem hiszek el....

(#565) rumkola válasza Dotn (#562) üzenetére


rumkola
veterán

Passzív VGA-t szerintem nem érdemes venni. Max akkor, ha rákerül egy jó kis venti pluszban. :)

(#566) Dotn


Dotn
aktív tag

Koszonom a hozaszolasokat sokat segitett. :) Mar mondtam is a haveromnak mit csinaljon.

Tovabbi jo forumozast. :)

(#567) Kicsirics77 válasza rumkola (#564) üzenetére


Kicsirics77
veterán

igazad van nem 65 fok csak 63 :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#568) Eagle16 válasza Kicsirics77 (#567) üzenetére


Eagle16
addikt

Haver most vett Gigabyte passzívot, terhelve 95 fok volt...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#569) rumkola válasza Kicsirics77 (#567) üzenetére


rumkola
veterán

Ühüm, idleben esetleg.
:)

(#570) Kicsirics77 válasza rumkola (#569) üzenetére


Kicsirics77
veterán

akkor most a te kártyád vagy az enyém ha jobban tudod akkor biztos úgy van hogy mondod
sokat számít 1 megfelelően szellőző ház

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#571) rumkola válasza Kicsirics77 (#570) üzenetére


rumkola
veterán

Monitorozod rivatunerrel game alatt, vagy csak kilépsz és megnézed windows alatt a hőfokokat?
Ugyanis 1 másodperc alatt esik 10 fokot a vga kb.

(#572) Eagle16


Eagle16
addikt

Ijj nem semmi kártya ez...most néztem meg a Luna demot, ami 7800GTX-re van tervezve, teljesen folyékonyan ment végig...elképesztő, és nagyon szép.
rumkola: valóban így van, nálam is 4 mp alatt 10 fokot tud változni a kari hőmérséklete

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#573) D@ni88


D@ni88
addikt

Galaxy 8600GE-je van valakinek? mert ahogy előbb tesóm rendelte a gépet, és ilyen vga-t kért, a boltosok szerint elég nagy a hiba% a kártyáknál és inkább inno 8600GTS-t ajánlott helyette.

(#574) Csiborbogár válasza D@ni88 (#573) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Ha egyárban adják, akkor fogadd el.

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#575) Pollux66


Pollux66
tag

Hali Mindenki!
A köv. lenne a kérdésem:
- ilyen konfigom van Gigabyte K8N-SLI, Gainward 8600GT Golden Sample, 2X1GB DDR400, 3200+ AMD Athlon64, 320GB WD Caviar
Szerintetek mennyire valószínű az h a proci, nem pedig a VGA miatt megy le 1-2 pillanatra Test Drive Unlimited-ben az FPS szám 35-ről 19-16FPS-re? (a gammával 1024x768-ban, 16xAF és 2xAA-val tolom high ill. medium beállításokon HDR nélkül!)
A válaszokat előre is köszönöm! :R

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#576) Macka


Macka
veterán

Galaxy 8600 GT-hez van v-mod leírás?

(#577) valentinho válasza Macka (#576) üzenetére


valentinho
aktív tag

Gondolhatod!Majd moddolunk eggyütt! :DDD

http://soundcloud.com/tinnyo

(#578) Macka


Macka
veterán

Lehet,hogy váltok VGA-t, és egy GALXY 8600GE a kiszemelt.

(#579) mazda626 válasza Macka (#578) üzenetére


mazda626
addikt

Miért cseréled a jó kis 7900GTX-ed? :F

(#580) Macka válasza mazda626 (#579) üzenetére


Macka
veterán

Eladom, nem használom ki.

(#581) hektor24


hektor24
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Inno3D GeForce 8600GT 256MB PCI-E videókártyám, amihez új hűtőt szeretnék venni. A Zalman VF700-CU LED tudom, hogy jó rá, de a VF900-CU LED is passzol hozzá?

Előre is köszönöm a segítségetek!!!!! :R

(#582) lambda5 válasza hektor24 (#581) üzenetére


lambda5
tag

Hali !

Nekem is hasonló a problémám...
Vettem egy Galaxy 8600GT OC -t (1.2ns) ,de megőrülök a terhelés alatti hangjától... :O
Elötte egy X800Pro-m volt, XT órajelen hajtva gyári hűtéssel, és az sokkal halkabb volt... pedig külön tápot igényelt... :(
Milyen hűtőt vegyek rá ami halk, de nem csillagászati az ára ?!
:F

...Szürkék vagyunk. Félúton állunk a fény és az árnyék között!

(#583) Macka válasza lambda5 (#582) üzenetére


Macka
veterán

Vf700 CU tökéletesen elég neki..... ;]

(#584) hektor24 válasza Macka (#583) üzenetére


hektor24
aktív tag

Az én kérdésem viszont az volt, hogy jó-e rá a VF900-CU LED. :) Ebben tudsz segíteni?

(#585) lambda5 válasza Macka (#583) üzenetére


lambda5
tag

Köszi !

Bár a gyári is hasonló... :U és réz...
[kép]

Volt már Zalman (heat pipe)szendvics az FX5800 -omon.... Gondolom ez jobban is hűt...

...Szürkék vagyunk. Félúton állunk a fény és az árnyék között!

(#586) Macka válasza lambda5 (#585) üzenetére


Macka
veterán

Sokkal jobb.
Használ valaki Cooler Master Accelero S1, illetve S2 hűtést 8600 GT-n??

(#587) lambda5 válasza hektor24 (#584) üzenetére


lambda5
tag

A válasz... :U

[link] :))

...Szürkék vagyunk. Félúton állunk a fény és az árnyék között!

(#588) Macka válasza hektor24 (#584) üzenetére


Macka
veterán

A VF700-900 felfogatása egy és ugyanaz. Viszont az árkülönbözet miatt nem éri meg annyira.

(#589) hektor24 válasza lambda5 (#587) üzenetére


hektor24
aktív tag

Köszönöm a segítőkészséged! :R De sajnos ilyen linkelt választ nem tudok elfogadni, mert a Zalman hivatalos honlapján a VF700-CU LED-nél sincs ott a 8600GT, mint támogatott kártya, pedig jó rá. Így olyanok segítségét kérném, akik tapasztalatból meg tudják mondani, hogy jó-e a VF900-CU LED az Inno3D GF 8600GT 256MB PCI-E videókártyámra.

Továbbra is köszönöm a segítségeket!!!!! :R

(#590) hektor24 válasza Macka (#588) üzenetére


hektor24
aktív tag

Mire leírtam az előzőeket már kaptam is választ. :) Köszi Macka!

(#591) Macka válasza hektor24 (#589) üzenetére


Macka
veterán

Tökéletesen jó rá....

(#592) hektor24


hektor24
aktív tag

Privátban tudna valaki ajánlani egy bp-i szám. tech. boltot, ahol olcsón tudok venni VF700-CU LED hűtőt és van is készleten? Eddig a legolcsóbb, amit találtam 7500 Ft volt. :F VF900-CU LED-et pedig 6990 Ft-ért.

(#593) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

inno 8600gt re rámegy a vf700 hűtő? köszönöm :R
Jó két hozzászolásal elötte írtátok ,akkor tárgytalan :B !
Amugy 8-as szériában nincs gond az innoval?

[Szerkesztve]

(#594) Armando_19 válasza DJ.Gróf (#593) üzenetére


Armando_19
őstag

Rá!:)
Nekem is az van rajta! Gyári hűtőhöz képest megváltást hoz a kártyának!:D

Mod: nincs, én 1x találkoztam olyannal, ami megdöglött, ami szerintem elég jó arán. 7es széria óta elég jó kártyákat csinálnak!

[Szerkesztve]

(#595) VR6-Fan válasza Macka (#586) üzenetére


VR6-Fan
veterán

Aric coolingra gondolsz te :)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#596) Eagle16 válasza Pollux66 (#575) üzenetére


Eagle16
addikt

Hali!
Nekem is ezt csinálja, szerintem játék probléma, nem a kártya, vagy a gép miatt van.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#597) hektor24 válasza DJ.Gróf (#593) üzenetére


hektor24
aktív tag

Hali!
Nekem csak annyi gond van az Inno3D 8600GT-mmel, hogy halványan futkároznak a háttérben vízszintes csíkok, leginkább szürke színnél látszik. Ez nem tudom, hogy az alaplap (Abit AB9) vagy a kártya hibája, még nem sikerült kipróbálnom másik vga-val. (másik monitorral is ezt csinálja, analóg és digitális kimeneten is)

(#598) #21346560 válasza hektor24 (#597) üzenetére


#21346560
törölt tag

Émmmár mondtam, hogy az Inno nem az igazi...

(#599) Eagle16 válasza #21346560 (#598) üzenetére


Eagle16
addikt

Érdekes, nekem nincs ilyen problémám :U

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#600) Armando_19 válasza hektor24 (#597) üzenetére


Armando_19
őstag

Próbáltad már alkohollal letisztítani az illeszkedést a kártyán?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.