Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

3,5 hete rendeltem egy "gyerekjátékot" és még mindig nem postázták, ez normális?

(#19202) Pozsi85


Pozsi85
tag

Jajj srácok... Akkor mindenki kapott szééép levelet. Én meg még azt hittem engem tisztelnek meg nem sablon üzenettel, de ezek szerint sablon ez is :)
Ebben csak az a baj, hogy az első rendelésem az oldalról, bízva az eu expressben. Most viszont már parázok szépen. Csak jöjjön meg a cucc... Ha NE ADJ ISTEN refundolnak, akkor problémát jelent vajon, hogy kártyával fizettem nem paypal-al? Remélem nem... De erre ne is kerüljön sor.

(#19203) grimm2015


grimm2015
senior tag

Sziasztok, látom írtátok ezt az EU expresst, ez érdekelne engem.
Ez mikor jelenik meg, vagy hol? Vagy mindegyik automatikusan ez lesz?
(Még sosem rendeltem innen, de a szállítás miatt tervezem.)

Köszi a segítséget.

Battlenet: Grimm#22690

(#19204) kovjoe válasza grimm2015 (#19203) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Nem automatikus. Terméket berakod a kosárba, majd check out, és ott már lehet látni, hogy milyen szállítással kérheted a terméket, nem mindig ajánlja fel az eu express-t.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#19205) qnadam válasza qqzs (#19189) üzenetére


qnadam
veterán

valószínűnek tartom, hogy a gearbestnél sem hülyék, és bele van kalkulálva :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#19206) nimfas válasza Airedhyal (#19147) üzenetére


nimfas
addikt

Annyi, hogy a postát alapból drágábbat tesz hozzá, a kis trükkösök. :)
Amúgy jó program összeszerelni, 1db X-Wing és 1db Tie-Fighter már megvan.

(#19207) cidalain válasza Pikkolo^^ (#19201) üzenetére


cidalain
veterán

Nem normalis.
De legapabb packed, vagy processing vagy valami?
Rajuk lehet orni, hogy megrendelted, kifizettesld es semmi. Pedig van raktaron holnapi kikuldest ir, ha most rendelnem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19208) Pikkolo^^ válasza cidalain (#19207) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Processinget ír.

(#19209) nimfas


nimfas
addikt

Ha "cancel order"-t kértem akkor mit érdemes kérni? Kemény 12 USD....
Paypal vagy Wallett-re?
Megéri a dupla pont, vagy inkább PP?

"Please note:

1. For paypal refund,it may take up to 2 business days .

For credit card via paypal refund,it may take up to 7-14 business days .

You can view the status of your refund from your Account History. Log in to your PayPal account. Click History.

2.In order to provide the maximum benefit for each of our valued customers and to build a long-term relationship with you,

we are able to refund the amount to your GB wallet,we also offer worth 2 times GB points with the price of the product (e.g. 1usd = 2 points ,3usd=3*2 points)

For your reference,please check this link http://www.gearbest.com/m-article.htm?id=111 for more information about GB wallet.

GB wallet is a fast and secure payment tool, making it easy to stay up-to-date with all your account transactions.

Could you please tell me where do you want to refund?

We look forward to hearing from you."

[ Szerkesztve ]

(#19210) cidalain válasza Pikkolo^^ (#19208) üzenetére


cidalain
veterán

Akkor mindenkeppen irjal rajuk. Be se csomagoltak meg.

(#19209) nimfas
Nincs dupla pont, dollaronkent 2 pont van. 10 dollar wallet refund eseten 20 pontot kapsz melle. Ha fogsz meg itt vasarolni, akkor tartsd walleton (visszautalas eseten aznapi dollar arfolyamon kapod vissza es most rosszabb a dollar mint 2 honapja, szoval kevesebb forintot kapnal vissza. Wallet eseten nincs konverzio, nincs arfolyambukta.
Wallet nagyon jo meg a afahataron levo termekek aranak csokkentesere hatarertek ala.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19211) kusz


kusz
csendes tag

nekem aug 31-i az eu express rendelesem es meg nincs semmi hir felole. de ahogy en latam akinek southall-ba kuldtek a csomagjat csak azok szivnak.

(#19212) qqzs válasza kusz (#19211) üzenetére


qqzs
őstag

mindegyik euexpress oda megy

Eladó: GTS450

(#19213) UHHH válasza qqzs (#19212) üzenetére


UHHH
senior tag

Ti write only módban vagytok?!
Írtam korábban:

26.08.2017 Hinckley, Le ... A küldemény beérkezett az elosztó központba
26.08.2017 Oldbury (GB) A küldemény beérkezett a feladó depóba
14.08.2017 DPD adatközpont A megrendelési adatok továbbitva a DPD felé.

17track:
Latest Event -- 2017-08-26 Hub 4 - Hinckley, Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Hungary

A többi néma csend.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#19214) sepsi0 válasza UHHH (#19213) üzenetére


sepsi0
őstag

Tutira lett valami a csomagoddal:
- ellopták
- valami gond szállítás közben, pl baleset
- bármi egyéb
Én felhívnám a magyar DPD-t mit tud a csomagról, ezután GB, max visszakéred a pénzed, plusz még pontokat kérnék kárpótlásúl.
Nekem még nem volt ilyem, max 18 nap volt az EU Express szállítás.
Amúgy a DPD-nél minden csomagra van biztosítás, azt hiszem 50eft alapból.
Így a GB vissza kell hogy kapja a pénzét.

[ Szerkesztve ]

(#19215) UHHH válasza sepsi0 (#19214) üzenetére


UHHH
senior tag

Már megírtam itt, hogy mi lett, write onlyk vagytok. :) Szóval húzzák az időt, már szept 4-én kivizsgálást kértem, de húzzák-húzzák. Aztán szept 10-én megint anyáztam, akkor mondták hogy HÉT NAPIG vizsgálják, de persze semmi sem történik. Kezdem azt hinni, hogy a DPD ilyen, a pcarena.hu is TOF-ra tért át, mivel sok baj volt a belföldi csomikkal. Nekem külföldi csomagomat vadidegennek adtak át, mert úgy gondolták, hogy az jó. Én meg vártam a futárt és persze nem szólt senki. :( Nagyon nehezen tudtam visszaszerezni a full idegentől a csomagomat. De az nem GearBestes rendelés volt, a GB normális: Ráírja a telszámom is, és akkor talán van SOK esély, hogy a futár felhív. :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#19216) sepsi0 válasza UHHH (#19215) üzenetére


sepsi0
őstag

Hát ha a hsz-re írtál volna választ akkor tudnám, bocs hogy nem olvastam vissza ;]
Tutira az általam felsoroltak valamelyike lehet, ha valaki átvette volna azt látnád a nyomonkövetésben.
Én kb 5 éve használom a DPD szolgáltatását, soha nem volt nagy gondom velük.
Egyszer nem jöttek a csomagomért, de kiderült felmondott a futár....

(#19217) GZoli7 válasza sepsi0 (#19216) üzenetére


GZoli7
senior tag

Az én EU expressemre ezt írja:
Latest Event -- 2017-09-14 09:42 Roissy Cedex (FR), In transit.
Mondjuk 3 nyomkövetési számot is kaptam...

(#19218) grimm2015 válasza kovjoe (#19204) üzenetére


grimm2015
senior tag

Köszi, most már látom.

Battlenet: Grimm#22690

(#19219) vasi89 válasza bul07 (#19152) üzenetére


vasi89
addikt

aztán jön 11.11 és idén már ne is rendeljen inkább senki semmit :DDD a magyar posta szerintem már októberben összeomlik majd és februárig úgy is marad :))

(#19220) wierra válasza vasi89 (#19219) üzenetére


wierra
senior tag

Az már a nyáron összeomlott. :(((

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#19221) UHHH


UHHH
senior tag

DPD/Gearbest eu express infó jött:
"
All parcels will encounter the risk of customs inspection, which is beyond our control. We apologize for the delay due to the inspection of the parcels.

We always do our best to take every method to reduce the risk of being checked by the Customs. If there is unfortunately a delay due to the customs inspection, we will do our best to solve the problem as soon as possible and reduce the delay time package.

So, please wait patiently when your parcels encounter a similar problem. If you have any questions, please contact our customer service staff in time.

The parcel in the customs inspection from September 1st to September 7th . We will try to complete the clearance work this week, the customer does not need to pay any extra tariffs. Thank you for your understanding.
"
Szóval várjon mindenki türelemmel, azt ígérik nem lesz áfáztatás... :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#19222) justice84


justice84
tag

Sziasztok.
LOZ 210Pcs M - 9149 Teenage Mutant Ninja nézem 70%0FF$1 kuponnal 2db Belgium Registered+bizotsítás $2.77
vagy Unregistered+ biztosítás $3.40 Melyik a jobb megoldás a cél a biztos megérkezés?

(#19223) Pozsi85 válasza UHHH (#19221) üzenetére


Pozsi85
tag

köszi a plusz infot! Az áfát sejtettem, hogy benyelik több okbol. (pl az én számlám 60 dolláros, 450 helyett, na arra minden kb 17 dodo, ez van benyelik). De amit írnak jól értem, hogy a héten elvileg rendeződik?

(#19224) viktorhu válasza Pozsi85 (#19223) üzenetére


viktorhu
veterán

Hát megpróbálják :( De ha a Kínai hatóságok beijedtek, hogy az ünnepek alkalmából valakik valamit át akarnak juttatni Hong Kong-ba, akkor arra senkinek semmilyen hatása nincsen, ott senkit nem fog érdekelni, hogy akkor most emiatt mennyi üzlet bukik.

(#19225) bul07


bul07
nagyúr

Valaki aki vágja, ehhez magyar időpont kellene

Xiaomi Ink Pen Refill 3PCS — цена с купоном — $0,69 код купона — 11nov012 количество — 300 Начало действия сегодня в 17:00:00 по МСК

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19226) FingR86 válasza bul07 (#19225) üzenetére


FingR86
őstag

ma 16:00-kor, vhol itt olvastam vmelyik topicban

(#19227) gyuri81


gyuri81
veterán

LEMFO LEM5 Pro 3G okosórához nincs véletlen kuponotok?

(#19228) Pozsi85 válasza UHHH (#19221) üzenetére


Pozsi85
tag

Ja és még egy kérdés felmerült... Angliában vannak a cuccaink a vámon (már), vagy még csak kínában vesztegelnek? Szerinted?

(#19229) Silent77 válasza Pozsi85 (#19228) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Anglia.

bul07: 16:00-kor.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19230) -secret- válasza FingR86 (#19226) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tőlem. Ebay kütyük topik.

(#19231) Bornie127 válasza UHHH (#19221) üzenetére


Bornie127
senior tag

Amire lesz pénzem megrendelni az rc autót 350$-ért, addigra tuti bedől az egész és mehetek a 'csába. :(

(#19232) air


air
nagyúr

Az Androidos alkalmazásban hol találom az 1 dollár alatti 40-50-60-70-80%off kuponos termékeket?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#19233) nimfas válasza cidalain (#19210) üzenetére


nimfas
addikt

Köszi akkor marad a wallet.
Tehát a 20 pont 10 USD-vel csökkenti a vételárat ha jól értem.

(#19234) cidalain válasza nimfas (#19233) üzenetére


cidalain
veterán

Nem, nem. Felreertettel, vagy en nem voltam egyertelmu.
Amit kapsz refund dollart, annak a ketszereset kapod pontban (azert mert a penzt bent tartottad a rendszerben) tehat ha 10 dollar a refund, akkor 20 pontot is jovairnak.
Vasarlaskor 50 pont er 1 dollart, de pontokkal egy termek max 30%-a fedezheto, a maradekot mindenkeppen penzzel kell fizetni (vagy wallettal, esetleg e ketto vegyesen)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19235) ssid3956 válasza Silent77 (#19229) üzenetére


ssid3956
tag

Mit tippelsz, mikorra szabadulnak ki a csomagok a vám alól? Utána a szállítás gondolom már csak pár nap :F

(#19236) cidalain válasza ssid3956 (#19235) üzenetére


cidalain
veterán

Ez azert eleg meredek kerdes. A GB sem tudja, es mivel Silent nem vamos UK-ban, es nem reklamozta, hogy josdaja lenne, igy barmit is mond, annak semmi valosagalapja nem lenne ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19237) Silent77 válasza cidalain (#19236) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Pedig van. :D

Annyit mondtak nekem is, hogy a héten remélik megoldják. Persze ezt se kell készpénznek venni.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19238) cris78


cris78
őstag

Beérkezett Angliába az egyik DPD-s csomagom.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19239) mobbo


mobbo
senior tag

sziasztok
van olyan nagy oldal ahol összegyűjtve láthatók az aktuális kuponok? köszi

(#19240) kicsi007


kicsi007
tag

Nekem a 9.-én rendelt EU EXPRESS csomagom tegnap beérkezett Angliába, ma már útbaindult Magyarországra!

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#19241) ibookg4 válasza Silent77 (#19237) üzenetére


ibookg4
tag

Remélhetőleg nem lesz offos az EU express. Szeptember első heti rendelésemmel én is érintett vagyok. Remélem nem refund lesz a vége.

(#19242) qqzs


qqzs
őstag

The European customs is strcit with parcels so we cannot confirm the delivery time.
We do not know if you need to pay the extra fee for your parcel. :((

Eladó: GTS450

(#19243) kovjoe


kovjoe
aktív tag

2.45-kor megmozdult, azt írják a Dpdnék, hogy szállítás folyamatban :Y.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#19244) V.Stryker válasza qqzs (#19242) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát ha rám akarják húzni az én csomagomnál, akkor egyből refund lesz. :(((

De most mi történik? Valakiknek már megindult a csomagja, masokat penzlehuzással riogatnak?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#19245) szacsee válasza V.Stryker (#19244) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nálam most az automata üzenet vágta ki a biztosítékot.
Szegény operátort sajnálom, aki elolvassa a levelem, bár nem keménykedek, csak 2 hónap szállítási határidőt firtató automata levélre megkérdeztem, hogy az 50-60$ fizetek pluszba EMS és DHL csomagküldéssel akkor is 2 hónap a határidő?
Aliról 4-én nyomtam meg a buy gombot, 10 napra rá itt a csomag. (oké ez is szélsőséges, de nem is fizettem érte semmit sem)

(#19246) viktorhu válasza V.Stryker (#19244) üzenetére


viktorhu
veterán

Az nehéz lesz, mert az import költség a vevő felelőssége, így a paypal nemigen fogja ezt megítélni neked.

(#19247) izisz válasza viktorhu (#19246) üzenetére


izisz
senior tag

Egyet értek.
Tudtommal sehol soha a GB nem írta, hogy ez az útvonal garantált tréfa mentes, nem?
Ezt figyelembe véve nincs is miért reklamálni. Aki eddig tréfa nélkül kapott azon az úton bármit, annak jó.
De ezért disputot nyitni? Mi a vád? Hogy nem tartotta a GB magát egy magyar feltételezéshez/tapasztalathoz? :Y
Ha netán kivetnének tréfát, még akkor is van menekülő út, miszerint nem veszed át a csomagot (nem vállalod a terhet), ebben az esetben visszamegy szépen az eladónak. És így a termék ára még visszacsorog GB-től (max a shippinget megtartják, mert ők a részüket teljesítették, elküldték a csomagot...)

[ Szerkesztve ]

(#19248) V.Stryker válasza izisz (#19247) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De ha ingyen szállításos volt, akkor milyen szállítási ktg-et vonnak le?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#19249) viktorhu válasza V.Stryker (#19248) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekik akkor is költség volt a fuvar + a visszaszállítás díja, ami sokkal drágább, mint idefelé. De a nem is kötelesek vállalni, mondhatják, hogy nem kérik vissza, mert a pénzük már megvan.

(#19250) Pozsi85 válasza izisz (#19247) üzenetére


Pozsi85
tag

Amit írsz szerintem nem állja meg a helyét. A csomagom Angliában dekkol a vámon. Nem az én címemre a gearbest ottani címére. Tehát a trefát csak ő tudja fizetni. Utólag bemondásra kér tőlem összeget? hogy? Nem a navnál vannak a cuccaink a mi nevünk alatt. ez azért nagy diffi. Pl. az én cuccomról ami 450 dodo volt eg 60 dolláros számla van csak...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.