Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) wierra válasza nimfas (#19002) üzenetére


wierra
senior tag

Pont így rendeltem és fennakadt a vámon. SM support azt írta, hogy fizessem ki a vámot és a vámtétel számláját küldjem el nekik, majd az alapján kompenzálnak. Nagyon kíváncsi leszek hogy gondolják a kompenzálást...

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#19052) ANOka válasza zeon.hu (#19047) üzenetére


ANOka
őstag

Nem számít, hogy kinek az "érdeme" a megosztás! :)

(#19053) palika! válasza cidalain (#19042) üzenetére


palika!
csendes tag

Szia,
És megírnád azt a kuponkódot a mikroszálas kendőhöz? Köszi.

Más:
Nemrégiben rendeltem együtt egy SD kártyát és egy kis összegű HDMI adaptert. Időközben a HDMI adapter feleslegessé vált. A státusz még Processing. Korábban olvastam, hogy Packed státuszig még lemondható a rendelés. Én viszont csak a HDMI adaptert szeretném lemondani, míg az SD kártyát továbbra is szeretném és akkor indíthatnák azt önállóan. Erre van lehetőség a GB-nél, bevett gyakorlat? Vagy csak félreértenék a kommunikációt, az egész rendelést törölnék és még az SD kártyát sem küldenék? Köszi a segítséget.

(#19054) DamianB


DamianB
őstag

Ez a xiaomi toll ennyire jó mert látom milyen nagy itt rá az érdeklődés

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#19055) KamuMazsola válasza DamianB (#19054) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én egyet vettem, kB 260 forintért. Jó. Aki szereti a tollakat, vagy gyűjti szerintem kötelező darab. Akinek csak írni kell arra nagyon jó. Ha pedig értékeled, fotóval videóval, akkor ingyen van.
Ha lesz még ilyen olcsón és nem kapkodják el előlem veszek még.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#19056) cidalain válasza palika! (#19053) üzenetére


cidalain
veterán

Erdekes modon mar nem latom a Gearbest Hungary facebook oldalon.
Tegnap este tettek ki a posztot, de ma mar nincs ott. Pedig nem szoktak levenni...
Szoval nem tudom mi a kod.
Mondjuk 0.99-ert is jo ar erte, 30×70 centis.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19057) Silent77 válasza cidalain (#19056) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Elfogyott.
Levettem, mert képesek kiemelni, aztán nekem kell hadakozni az értetlenkkel.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19058) lacko6


lacko6
senior tag

HI.

A mi home app,server location-nal a 2 tyuklabas a china vagy a sok tyuklabas ?

(#19059) Silent77 válasza lacko6 (#19058) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Google fordító. ;)
Amúgy a kettő.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19060) maestro87 válasza palika! (#19053) üzenetére


maestro87
őstag

40%OFF$1 kuponnal 59 cent. [link]

(#19061) DamianB


DamianB
őstag

Köszi a válaszokat ha lesz megint kupon én is beneveznek egyre :)

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#19062) zeon.hu válasza maestro87 (#19060) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Erről jut eszembe:

Nagyméretű fürdőlepedőről nem tud valaki jó áron/kuponnal?

#?*@&!

(#19063) cidalain


cidalain
veterán

Lassan mar a klotyopapirt is kinabol vesszuk flash sale-lel vagy kuponnal? :DDD

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19064) ANOka válasza cidalain (#19063) üzenetére


ANOka
őstag

Csak nehogy előbb jöjjön ránk a sz@rás akkor, amikor az új megérkezne, de a régi készlet már elfogyott! :D ;]
Egyébként van még Kínában fa, amiből papírt gyártanak? A sok felszíni bányászás meg a patyomkin építkezések miatt nem gyalultak le minden erdőt? :F

(#19065) AcCEsS válasza maestro87 (#19060) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Uuppssszzzz, ezt köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#19066) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Erre az - állítólag -, hideg érzetet adó törölközőre nincs valami kupon?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#19067) zeon.hu válasza AcCEsS (#19066) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A purple olcsóbb :)

#?*@&!

(#19068) Imy válasza AcCEsS (#19066) üzenetére


Imy
veterán

Mobil appal is -0.5$ ;)

(#19069) benfolds válasza benfolds (#19003) üzenetére


benfolds
őstag

"Dispatch: Ships between Oct 22 - Oct 26"
máskor asszem jobban meg kell néznem, hogy várhatóan mikor postázzák az adott terméket. :((

(#19070) AcCEsS válasza Imy (#19068) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Imy + Zeon.hu: Köszi a válaszokat, időközben találtam az eBay-en olcsóbban ami nem baj, mert vannak kételyeim a hatékonyságát illetően. :) Úgy néz ki, mint egy porrongy, és ha nem hűt, hát arra is lesz használva... :))

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#19071) Silent77 válasza AcCEsS (#19070) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Hűt. ;)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19072) zeon.hu válasza Silent77 (#19071) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezzel a 3 betűvel be is rendeltettél velem még egy "Ez meg minek"-et :DD

#?*@&!

(#19073) attiati


attiati
veterán

Gearbest garanciáztatásnál mi az a SKU number?

Valami fehér címkén kellene lennie, de nincs ilyen. És ha ez a terméket jelöli, akkor a rendelésszámból mi a fenéért nem képesek visszafejteni?

A 3. levél után még mindig képeket kérnek a termékről, miközben 3x elküldtem. Érdekes egy banda ez is.

(#19074) maestro87 válasza attiati (#19073) üzenetére


maestro87
őstag

Az SKU szám ott van minden termék adatlapján, a termék neve mellett jól eldugva. Kijelöléssel látható csak.:)

[ Szerkesztve ]

(#19075) Kozy10 válasza attiati (#19073) üzenetére


Kozy10
tag

az a termék cikkszáma:
nyisd meg a termék lapját és jelöld ki azt a sort ahol a termék megnevezése van felül, így már látszani fog az sku szám :K
normál esetben ez nem látszik
amúgy a csomagoláson a vonalkód feletti számsor ;)

maestro87 jobb képet tett be közben :)) az enyémet töröltem is

[ Szerkesztve ]

(#19076) bul07


bul07
nagyúr

Rájuk írtam 3 rendeléssel kapcsolatba hogy miért nem adták fel és a képen látható választ kaptam vissza háromszor

Tudassam velük a döntésemet , de milyen döntés?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19077) ANOka válasza maestro87 (#19074) üzenetére


ANOka
őstag

Anyjuk ****át! :(((
Miért jó ez elrejteni? :W

[ Szerkesztve ]

(#19078) SZATA válasza bul07 (#19076) üzenetére


SZATA
senior tag

Ott a táblázat végén a javasolt opció, hogy vársz. Ha elfogadod a várakozást (~1-2 munkanap), akkor megírod azt, ha nem, akkor azt. Gondolom az utóbbinál valamilyen refund lesz a vége.

(#19079) attiati válasza Kozy10 (#19075) üzenetére


attiati
veterán

köszi, értem, de a garanciáztatásnál miért nekem kell ezt kikukázni, ha megadtam a rendelési számot?

kövesse vissza belőle.... pláne mikor már a 3. válaszlevelet írja érdemi előrelépés nélkül

[ Szerkesztve ]

(#19080) Beni2360


Beni2360
félisten

Hi.
Erre valami kupon nem volna a héten mintha láttam volna de nem találom. :R
Eredeti Xiaomi Mi 300Mbps WiFi Router 3C angol verzió

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19081) Kozy10 válasza attiati (#19079) üzenetére


Kozy10
tag

Mert az első 2-3 levélváltásban értetlenkednek, hátha megunja a vevő és elereszti a dolgot...
ez kisebb értékű rendeléseknél gyakran beválik, nem éri meg a ráfordított idő,magyarázkodás :K
ki van ez találva hidd el :DDD

(#19082) Kozy10 válasza Beni2360 (#19080) üzenetére


Kozy10
tag

Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 English Version

4.99$
kód: wsssport6

bocsi a dupla posztért,ja és ez ráadásul nem is az amit kerestek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19083) Beni2360 válasza Kozy10 (#19082) üzenetére


Beni2360
félisten

Abból már egy itt van és egy meg úton van. :C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19084) sepsi0 válasza Beni2360 (#19083) üzenetére


sepsi0
őstag

Ne vedd meg a 3C-t.
Vegyél inkább 3G-t 30 $-ért nagyon jó vétel, 10$ a különbség. USB3 port, 1000 lan, 2 mag, ram,....

Vagy várj, ezután biztos lesz akció a sima 3-ra is ami most 27$, ez van nekem itthon jelerősítőnek, brutális wifije van, eddig a legjobb wifi routerem.
Én a 3-at 30-ért a 3G-t 50$-ért vettem, de így is megérte....

[ Szerkesztve ]

(#19085) Silent77 válasza sepsi0 (#19084) üzenetére


Silent77
Topikgazda

+1

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19086) Beni2360 válasza sepsi0 (#19084) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi már látom ez most állítólag akciós, 27 $. 59
De semmi kupon nincs hozzá még a saját app 10% sem jó mert felviszi az árát. :W

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19087) 4ron


4ron
senior tag

Sziasztok!

Valaki vett már GB-ről projektort? Egyik ismerősöm eBay-ről vett ettől az eladótól egy GP-9 típusút 1 hónapja, nagyon meg van vele elégedve egyelőre. Személyesen még nem láttam a képét, ő TV helyett használja. Gearbesten is láttam hasonló típust, jó értékelésekkel.

Mennyire jó alternatíva ez filmezésre, alkalmankénti sport közvetítésre? Egyáltalán lehet ebben izzót cserélni? Nem ismerem a projektorok világát, nincs semmi tudásom róluk, főleg nem a kínai típusokról.

[ Szerkesztve ]

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#19088) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Szállításnál melyiket érdemes választani ? természetesen ingyenesre gondolok. :D ez a Belgium Registered pontosan mit is jelent ? :)

közben visszaolvasva megtaláltam a választ :) :R :B

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#19089) gingerbalm


gingerbalm
aktív tag

Ezt a ventit csak én nem tudom az appos kosárba tenni? Folyton kiírja megnyugtatóan, hogy add to cart, akár 5-re is, de mikor a kosárhoz lépek, már üres. Webes felületen teljes áron van, ott látom is a kosárban, de az appban nem jelenik meg. :F

(#19090) gingerbalm válasza gingerbalm (#19089) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

megoldottam: kijelentkeztem az appból, engedte kosárba tenni, aztán visszajelentkeztem, és maradt a kosárban, hurrá :D

(#19091) ANOka válasza 4ron (#19087) üzenetére


ANOka
őstag

A projektorokról csak annyit tudok, hogy egy régebbi munkahelyemen tönkre ment az izzója (emlékeim szerint Epson típus volt) és a cseréje kb. annyiba került volna, mint egy új készüléknek!
Így nem is kértük a cserét, hanem újat vettünk.

(#19092) sepsi0 válasza 4ron (#19087) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!

Vettem, sokan itt ajánlották. Teljesen elégedett vagyok vele, szép forrásnál szép a képe. Sötétíteni kell a megfelelő élményhez. Vászont az Emagról vettem 3x3m 16eft, sokan 200eft-ért vesznek, biztos jobb ;] .

Véleményem, ha behalnak a tvk csak ilyet veszek.

(#19093) Turbobacsi válasza ANOka (#19091) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

a jelzett projektorban nem izzó van hanem LED lámpa, valszeg nem kell cserélni....

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#19094) kcsa válasza 4ron (#19087) üzenetére


kcsa
veterán

800*480 valódi felbontással, "kínai" 2000 lumennel nem kéne. Kollégám vett hasonlót, nappal használhatatlan szerintem.

(#19095) sepsi0 válasza sepsi0 (#19092) üzenetére


sepsi0
őstag

Huh ez lemaradt, Excelvan 720D.
Bár én 135$-ért vettem EU raktárból.

[ Szerkesztve ]

(#19096) attiati válasza Kozy10 (#19081) üzenetére


attiati
veterán

A legalja.
Múltkor egy hamis jakemy csavarhúzót küldtek.
Most egy rozsdás fidget spinnert.

Biztos semmi nagyértékűt nem rendelnék soha gearbest-ről ezek után.

(#19097) Beni2360 válasza kcsa (#19094) üzenetére


Beni2360
félisten

Autós vagy kert moziba sem mész verőfényes nappal, pedig ott aztán van cufla.
A projektorozást általában este és sötétben szokták csinálni.
Vannak extrém kivételek de ahhoz már komolyabb gépek és vásznak kellenek.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19098) kcsa válasza Beni2360 (#19097) üzenetére


kcsa
veterán

Nyilván nem bevilágított szobában próbáltuk... Vak sötétben jobb lehet, de ha (tegyük fel) a fényerő hibátlan is, a felbontása már biztosan nem.

Persze mindenki azt vesz amit akar.

(#19099) 4ron válasza sepsi0 (#19092) üzenetére


4ron
senior tag

Beindította a fantáziámat :D Nem feltétlenül az általam linkelt típus, inkább csak maga a kínai projektor történet. Vászon mindenképp kell hozzá a megfelelő minőséghez? Nem elég a sima, fehér falfelület? Összesen akkor 135 dollár volt a termék, nem kellett áfát + vámot fizetni az EU raktár miatt?

(#19094) kcsa: nem pontosan ez a típus érdekelt, inkább csak a tapasztalatok, érdemes-e foglalkozni a dologgal egyáltalán. Nappal egy projektort nem igazán használnék, esetleg hétvégén, de akkor meg lehúzom a redőnyt.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#19100) sepsi0 válasza 4ron (#19099) üzenetére


sepsi0
őstag

EU raktárnál nem volt áfa, Angliából jött, de ott van az EU Express.
Én sem akartam drága vászont venni, sokat agyaltunk mi legyen helyette. Fal az nem az igazi, lepedő vicces, roló jó lehet, de az sem olcsó.
Szerintem 16-ért nem drága a vászon, igaz van benne egy kicsi hullám, de a proji sem 200eft, az egész család élvezi. Tv sem fullos itthon (samu 47"),házimozi 12 éves Philips, nincs 1 millám az "igazi élményre", úgy voltam jó ez nekünk, jó lett. Tv nem kell, az összes helységben éjszakai sötétet tudok csinálni, tvt tényleg nem veszek már, 2x3m-es mozi megvolt 60eft-ból.

Bocs most nézem csak 2x2m-es a vászon....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.