Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) lkristóf


lkristóf
senior tag

Rendeltem egy ilyen hátizsákot: TIGERNU T - B3143 - 01 17 inch Business Laptop Backpack - COFFEE
Egyszerűen, fantasztikus maga a kinézete, a minősége. Sok kis rekesz, pakolórész, a színe is nagyon tetszik. $23.13-ért vettem akcióban.

Videó róla: [link]

[ Szerkesztve ]

(#19102) nimfas válasza sepsi0 (#19100) üzenetére


nimfas
addikt

Azért azt tegyük hozzá, mikor tavaly fellángolt ez a projektor mánia és volt tesztelve ez a 720-as típus elég hangosnak lett titulálva a hűtőventije. Azóta csendesebb lett?

(#19103) sepsi0 válasza nimfas (#19102) üzenetére


sepsi0
őstag

Nem, én februárban vettem és turbina van benne.... (hangos)
Cserélni akartam, mert zavart az elején, de ma már hiányozna, megszoktuk. A házimozi ellensúlyozza.
De szerintem másba nem lehet belekötni, tudom 3000 lumen, meg csak 720p (full hdt kezeli).
Volt hogy 2 napig ment majdnem egyfolytában, meg sem kottyant neki (sorozatos hétvége volt).
Szerintem az árát nagyon megérte!

Ha zavar a vent hangja, cserélni kell, max 3eft...

[ Szerkesztve ]

(#19104) 4ron válasza sepsi0 (#19100) üzenetére


4ron
senior tag

A jelenlegi helyzetemben nekem sincs szükségem TV-re, viszont alkalmanként filmezni, sportközvetítést nézni jó lenne. Mivel laptopra kötve ez megoldható lenne, talán a projektor praktikusabb megoldás. Összességében viszont nem sokat spórolnék vele, ha összeadom a proji + vászon árát, ráadásul a mostani albérletben a vászon felszerelése is egy érdekes kérdés lenne, így nem tudom veszek-e majd. Ha veszek, mindenképpen beszámolok róla :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#19105) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

23:00 kupon gyűjtés ha valaki nagyon unatkozna :D

Fruit Grab Game

Lumia 950XL

(#19106) Beni2360 válasza ZsoltG60 (#19105) üzenetére


Beni2360
félisten

hogy működik ez az eső?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19107) ZsoltG60 válasza Beni2360 (#19106) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Figyeled az órát mikor jár le, és akkor indul a játék.
Hullanak a gyümölcsök és az egérrel rá kell kattintani, vagy kapsz kupont vagy nem :D
Minden elkapott gyümölcs után jön egy értesítés hogy nyertél vagy nem, ezt bezárod és mehet tovább .
3 percig tart. De ahogy nézem már csak egy lesz holnap 13 órakor.

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#19108) Beni2360 válasza ZsoltG60 (#19107) üzenetére


Beni2360
félisten

Ok, köszi.
És majd eléneklem nekik Korda Gyuri bácsi dalát, hogy aranyeső hullik majd reád....... :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19109) air válasza Beni2360 (#19108) üzenetére


air
nagyúr

Az Bódi Guszti. :D
Sőt eredetileg Bangó Margit.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#19110) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Visszamenőleg tudok írni mondjuk az 1 éve rendelt cuccaimról értékelést amiért kapok pontot?

(#19111) kerekes.pter válasza -secret- (#19110) üzenetére


kerekes.pter
csendes tag

Sziasztok!

rendeltem a gearbestről eu expressel egy xiaomi mi6-ot de nem akkor meg jönni.
A szállítási azonosító azt írja Southallba van augusztus 30-a óta.
Ilyenkor mit tudok tenni?

(#19112) szacsee válasza kerekes.pter (#19111) üzenetére


szacsee
nagyúr

Szia!

EU Express esetén nem érkezett még meg a depóba, ha odaér változik az állapota.

(#19113) bul07


bul07
nagyúr

Akkora egy trágya cég ez hogy nem igaz
Múlthéten hétfőn(11-e) rendeltem a RC autót

Én úgy emlékszek hogy akkor az volt oda írva hogy 14-től postázható, pénteken néztem akkor az volt hogy 18-20, na most nézem meg már Oct 2 - Oct 6

Hát neb@sza meg már :F , ha nincs nekik és nem is tudják mikkor lesz akkor ne árulják

Én meg most majd égek mint a Reichstag mert munkatársam azt hiszi hogy a héten megjön, mert fizetett a gyors szállításét

Hát nem tudom mi legyen, kérjek full refundot
Csak az a gond hogy nem kevés pont is ment rá, és azt gondolom majd nem akarnák visszaadni, meg adhatom vissza a pénzt a munkatársamnak

Ezektől csak biz b@szokat érdemes rendelni semmi kicsit is fontosabb dolgot

És ugye arról nem is beszélve hogy október elején majd két hétig a fű se nő náluk nemhogy bármit is feladjanak

ÁÁ piszok mocsok húzás ez :(((

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19114) FingR86 válasza bul07 (#19113) üzenetére


FingR86
őstag

vissza szokták adni a pontot is...nekem már volt hasonló esetem.

(#19115) dugesz77 válasza bul07 (#19113) üzenetére


dugesz77
őstag

Én a harmadik ilyen csúszás óta nem rendelek semmit időre ,főleg ha sürgősen kell valami. Mindig benyaltam és nem csak a GB-nél. Én le is szoktam az ismerősnek való rendelésekről,mindig azokkal volt a gond, vagy hibásat kaptam vagy nem jött meg, megakadt a vámon(az már csak hab a tortán ,amikor minden nap magyarázkodni kell a "Na meg jött?" kérdésre). Felnőtt emberek,csináljanak Paypalt és uccu neki.

(#19116) bul07 válasza FingR86 (#19114) üzenetére


bul07
nagyúr

Most írok nekik hogy pontosan mikkor akarják feladni, utána telefon hívás hogy mi legyen

Mert ugye ugyan az az autó 2000Ft-al drágábban itthonról is megrendelhető

Ezért nem jó másnak rendelni mert csak a baj van vele

(#19115) dugesz77

Na igen de ezek olyan munkatársak hogy a számítógéphez se értenek, tehénhez, birkához , traktorhoz igen
De informatikához nem

De dühít

Még annyit se tudnak küldeni hogy "hé paraszt változott a kiszállítási idő mert nem kaptuk meg az árút. és két hét múlva tudjuk küldeni"
Nem lapítanak mint az a bizonyos a fűben és sunyi módok tologatják az időpontot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19117) UberMutant válasza bul07 (#19116) üzenetére


UberMutant
őstag

bocs, de ez már kezd sok lenni.
kérd vissza pénzed, és rendeld meg magyar boltból.
köszi

(#19118) bul07


bul07
nagyúr

Azért azt meg kell vallani hogy elég gyorsan válaszolnak

Your order W170911******** has been dispacthed in our warehouse and ready to be shipped.
Once we ship it out, we will send you an email with the shipping infomation immediately.
Please kindly wait a few more time for the updates.

If there are any additional problems or further queries, please feel free to contact us and we will do our very best to assist you.

És a válasz után pár pillanattal már kaptam is csomagszámot
(Van egy olyan érzésem hogy gyorsan lekért egyet erre a rendelésre hogy nehogy visszakérjem az árát, de meglátjuk)

Szerk;

Ugye elé kell tenni a 1550-et és akkor lehet infót kapni, na most a 17track.net azt mondja hogy
2017-09-14 05:50 Southall, Your parcel is on its way

Ahogy rákerestem itt ez már azt jeleni hogy Kínából Angliába úton van

De miért kellet ehhez nekem írni ha tényleg feladták?
Főleg hogy tegnap is ez ügyben leveleztem velük és a tegnapiak közül az egyik augusztus közepei rendelés

Szerk 2;

Track Your Shipment fülön nálatok látható a kép?
Mert nálam egy ideje csak üres kocka van és rákattintva se jön be a kép

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19119) maestro87


maestro87
őstag

A fütyülős kulcstartóra más is kapott ticket-et, hogy nincs készleten, mikor most is lehet rendelni belőle? :F

(#19120) Imy válasza maestro87 (#19119) üzenetére


Imy
veterán

Én nem kaptam.

(#19121) cris78 válasza maestro87 (#19119) üzenetére


cris78
őstag

én sem kaptam. Csak tudnám, hogy miért is rendeltem :F :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19122) bul07 válasza maestro87 (#19119) üzenetére


bul07
nagyúr

Még nem de fel se adták még

Akkor várom szeretettel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19123) KisApám


KisApám
addikt

CSAK
- Home&Garden
- Outdoor Packs
- LED Lights
kuponkat adott.

Másnak?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#19124) Janusz001


Janusz001
őstag

Ilyen kuponokat honnan lehet vadászni? Nemrég regisztráltam a GB -re, de valahogy mindig lecsúszom a jobb akciókról.

(#19125) KisApám válasza Janusz001 (#19124) üzenetére


KisApám
addikt

2 óra múlva megint lesz gyümölcseső
ott kell majd klikkelgetni.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#19126) -secret- válasza KisApám (#19125) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pontokat bukunk ezen a játékon?

(#19127) KisApám válasza -secret- (#19126) üzenetére


KisApám
addikt

Erről nem tudok. A Játékszabályok:

"1.You must log in to start the FRUIT RAIN GAME.
2.Catch fruit rains at specific times.Here's the scoop!
3.SEP 6-24 @16:00,18:00,21:00,11:00 and 13:00 UTC.
4.Fruit Rain last 3 minutes on each specific times.
5.You can check your GIFT in your GB Account.
6.Share to more channels for an bigger chance to win cool stuff.
7.GearBest reserves the right to amend this activity, guidelines and prizes for this Lucky Draw. If you have any questions, please contact our Support Staff. ( https://support.gearbest.com/ )"

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#19128) KisApám


KisApám
addikt

Megint csak a szokásos kuponok.
Holnap folytatom.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#19129) #04441088 válasza KisApám (#19128) üzenetére


#04441088
törölt tag

Én semmit nem találtam.
Vártam, hogy leteljen a számláló, aztán indult újra. :DDD

(#19130) azbest válasza 4ron (#19099) üzenetére


azbest
félisten

A vászon nagyon egyszerű. A legolcsóbb, ha útba esik egy ikea, TUPPLUR fehér 200x195 roló (az első szám a szélesség) 10eft alatt. [link]. Ha keretre akarod feszíteni, akkor persze lehet az olcsóbb is jó, fektetve, pl 120x195 vagy ami passzol.

Én vettem spéci vásznat, ami a drága 200 ezer feletti feszített szettek felső rétegeként szokott lenni. 10es volt négyzetmétere. De valójában az is csak egy fehér pvc lap, aminem a nézett oldalába belepréseltek rács mintát ("diamond"), a hátulját pedig ezüst színűre fújták, hogy ne világítson át rajta a fény. Szóval ilyet feszítettem fel egy saját barkácsolású fa keretre. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy nem lett volna egyszerűbb és olcsóbb az ikea roló.

Ilyen könnyű szerkezetű vásznat vagy rolót meg akár stabil falra szerelt gázscsőre is fel lehet akasztani.

Talán nagyobb fényerejű vetítővel lenne kis különbség, de valsz a hype nagyobb a spéci vásznak körül, mint a valós képesség. Nekem ledes dlp lg van, mint ez csak nekem a 600as. De ma már van közeli vetítésű fajta is az alsóbb szegmensben, de az is kis fényerős. Meg persze a kínai lcd + led-es megoldások még mindig fele-harmad annyiból megvannak.

Azt is kalkuláld bele, hogy vagy tripodra vagy mennyezetre, valahová oda is kell állítani :) Múltkor barkácsoltam fa állványt, hogy a kisszobában állandó helyre a mennyezet alá kerüljön. Sokat számít az is, hogy sötét színű a fal a környékén, mert a vászon fénye a falról visszaverődve sokat emel az alap világosságon. Olcsó pesti textil üzletből rendeltem sötét függöny anyagot. Dekorációnak meg kínai zuhanyfüggőny :D

[ Szerkesztve ]

(#19131) Beni2360 válasza azbest (#19130) üzenetére


Beni2360
félisten

Múltkor barkácsoltam fa állványt, hogy a kisszobában állandó helyre a mennyezet alá kerüljön. - és nekem voltak aggályaim a megoldásomra. Bocs :U
[kép]
[kép]
[kép]
Itt még a szellemek is jelen vannak.
[kép]

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19132) nimfas válasza Beni2360 (#19131) üzenetére


nimfas
addikt

Jópofa lett! Gratulálok. Azbest megoldása eléggé Facebook képbeküldős gyanús! :D

Milyen széles X magas a vászon? Projektor távolsága mennyi a vászontól?
Én is gondolkoztam egy ilyen megoldásban, de valahogy sose jött még össze :) Asszony lehet megdicsérne....

(#19133) Beni2360 válasza nimfas (#19132) üzenetére


Beni2360
félisten

Ment pü mert nagyon off

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19134) pvt.peter válasza -secret- (#18675) üzenetére


pvt.peter
őstag

Nekem a július 31 -én leadott rendelésem még nem ért ide.
Úgy hogy nem ajánlom a Belgium Registered postázást.
Ráadásul csak Belgiumig tudod trackelni a csomagot ...

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#19135) -secret- válasza pvt.peter (#19134) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Fasza, mindenem belga postával jön kb. :U

(#19136) pvt.peter válasza -secret- (#19135) üzenetére


pvt.peter
őstag

Viszont olyan is van akinek 3 hét alatt érkezett meg a csomagja, tehát nem feltétlenül rossz.
Nekem ez volt az első és utolsó, hogy Belgium Registered módot választottam.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#19137) qqzs


qqzs
őstag

Na kezdek aggodni. Ket nagy erteku cucc aug 27 rendeles es aug 30 southal info ota nem valtozott semmi, eu express :( mar az is gyanus volt hoyg harom napig vart a southal infos uzenetre ezelott mnidg a rendeles napjan jott az

projektor: Feher fal tokeletes sot jopar projektorban van feher egyensuly kompenzacio ha mondjuk krem szinu a fal. evekig hasznaltam igy aztan vettem egy profi vasznat rugos lehuzos de csak a nagy filmezeskor huztam le meg miutan odakerult egy nagy kep a falra

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#19138) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Másik topikből FingR86-nak köszönhetően:
X-wing 3D puzzle
cheap1 kóddal 0.99$

#?*@&!

(#19139) Heavyrain válasza zeon.hu (#19138) üzenetére


Heavyrain
őstag

Melyik az a másik topik?

[ Szerkesztve ]

(#19140) -secret- válasza Heavyrain (#19139) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#19141) PNP válasza qqzs (#19137) üzenetére


PNP
őstag

Nekem pedig a 20 napja leadott rendelést meg sem kapta még a futárcég, csak a tracking létezik.

(#19142) kaszibat válasza pvt.peter (#19134) üzenetére


kaszibat
tag

Én ugyanígy vagyok egy aug. 3-án rendelt csomaggal, belga postával. GB persze biztat, hogy várjak még. Soha többé belga regisztrált csomag!

(#19143) Ra3 válasza kaszibat (#19142) üzenetére


Ra3
őstag

Szerintem akkoriban beragadt valami konténer a postánál és még nem bontották ki, mert nekem egy augusztus 2.-ai rendelésem van függőben gearbestről szintén a belgákkal, de azóta több is van ami 2-3 hét alatt megjött szintén azzal, szóval én nem aggódnék emiatt.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#19144) cidalain


cidalain
veterán

pont tegnap adtam fel egy rendelést belga regisztrálttal.
sima unregistered posta volt 86 cent, a belga regisztrált meg 19 cent.
mondjuk így is 1 dollár alatt volt postával együtt. meglátjuk.

most SYBPL-lel jött pár dolgom, ma jött meg egy aug 22-ei rendelés, tegnap meg kettő aug 24-ei rendelés. ez 4 hét volt. kicsit most lassabb minden.

EU express csomagot hol lehet követni? a DPD még nem kapta meg, a 17track meg tök homály, nem ismeri fel az SMS-ben kapott számsort.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19145) szacsee válasza cidalain (#19144) üzenetére


szacsee
nagyúr

1550-et írd a számsor elé. ;)

(#19146) Nemoka1987 válasza qqzs (#19137) üzenetére


Nemoka1987
csendes tag

Aug. 29.-e feladási dátum, szintén EU Express, konkrétan telefon. Írtam már nekik, jött a sablonszöveg hogy 15-20 munkanap a szállítás.

Ez a DPD honlapja: 29.08.2017 13:57 DPD data centre Order information has been transmitted to DPD.

Ez meg a Gearbest követése: 2017-08-29 19:10:00Customer data received Southall

SMS megjött 29.-én hogy 4-5 munkanap múlva csomagot kapok, nyilván tudom hogy baromság, de ez már kezd kicsit sok lenni, amiket utána rendeltem sima postával azok kezdenek megjönni...érdekes.

(#19147) Airedhyal válasza zeon.hu (#19138) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Dispatch: Ships between Oct 21 - Oct 25

Ehh.. erre lehet várni akkor. :D
De azért berendelve.

(#19148) sambenez válasza zeon.hu (#19138) üzenetére


sambenez
addikt

Drága. :D 4 napja 0,82$--ért vettem. :))

(#19149) cidalain válasza szacsee (#19145) üzenetére


cidalain
veterán

ott van, az SMS-ben amit kaptam azzal kezdődik. vagy ez, amig nem érkezik meg UK-ba, addig nem is követhető még?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19150) bul07 válasza -secret- (#19135) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem tegnap jött meg egy aug 30 belga számos csomag, ez az autós töltő

Holnap fogom tesztelni , de eddig megfogdosva minőségi benyomást kelt

Akku rendelés [link]
Ha ugyan annyi akkor melyik postázást válasszam , mást nem enged
Sweden Registered
EU Registered

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.