- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- Gurulunk, WAZE?!
- moonlight115: Privát, oh!
- ldave: New Game Blitz - 2025
- Quake III. , ahogy nekem kezdődött
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- sziku69: Szólánc.
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Volband
tag
válasz
Semin #108675 üzenetére
Bocsánat, az AHP-s amd proci valóban nem gyengébb, én szerintem megragadtam a 7535HS-nél (TUF), amiket verték az intelesek, de ezt már nem.
Én konkrétan telefonon kérdeztem rá erre a levélre, és csak pislogott a manus, hogy ő ilyenről nem hallott. Inkább hiszek neki, főleg, mivel ingyen kiküldtek egy erősebb tápot, amihez csak annyit kértek, hogy futtassak le egy ellenőrzést, hogy nem-e hibás maga az akksi. Arról nem is kértek bizonyítékot, hogy tényleg fogy az akksi töltés alatt. (Más kérdés, hogy elég bénák voltak a részek küldésében, de végig elismerték, hogy ők ügyetlenkedtek, és végül csak összelegózták a megfelelő töltő és kábel kombót, a rosszakat meg vissza se kérték).
A 4070-es pedig kerek perec nem éri meg a jelenlegi (magyar) piaci árain. 400 alatt kapsz már stabil 4060-as gépet, de induljunk ki 400-ról. Még az MSI-s hulladékok is 40%-kal drágábbak, egy normálisabb gép meg már 50-60% között van legalább. Az szerintem redundáns információ, hogy ha valaki egy giga-deal keretében bármit is meg tud venni, hiszen az természetesen megéri. 600+-ért nem ér annyit, de ettől még ha valakinek mondjuk 700 a keret, és nem érdekli, hogy nem "optimális" vásárlás (mert pl. ő azt a pénzt gépre akarja költeni, nem akar belőle semmi esetre félretenni), akkor természetesen vegye azt, de ez egy elég szűk vásárlói réteg.
-
kory24
őstag
válasz
Semin #108675 üzenetére
Konkrét levélben válaszolta a Lenovo, hogy ha SSD vagy RAM bővítés miatt megbontja a gépet ugrott a gari. Ez azért nem kis negatívum.
Nem a Lenovo válaszolta ezt, hanem a 4iG szervíz, aki átvette hazánkban a Lenovo termékek garanciális szervizelését.
Egy képet tett be KH, amin a Lenovó hivatalos fórumon még azt válaszolták engedélyezett a csere (3éve).
Új hozzászólás Aktív témák
● A topikban hirdetni TILOS!
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Linux kezdőknek
- Témázgatunk, témázgatunk!? ... avagy mutasd az Android homescreened!
- Milyen okostelefont vegyek?
- One mobilszolgáltatások
- Filmvilág
- Elemlámpa, zseblámpa
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Nyaralás topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- HP ProBook 440 G7, 14" HD, I5-10210U CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, W11, Számla, Garancia ( OLVASD VÉGIG)
- Dell Latitude 7490, 14" FHD Érintőkijelző, I7-8650U CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, WIN 11, Számla, Garan
- Dell Precision 5520, 15,6" 4K/UHD Touch, I7-7820HQ CPU, 32GB DDR4, 512GB SSD, M1200 4GB VGA, WIN 11,
- HP ProBook 450 G7, 15,6" FHD IPS, I5-10210U CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, WIN 11, Számla, Garancia ( ol
- Aki kapja marja Asus C201p Chromebook
- Extra olcsó! HP 230 Vezetéknélküli USB-s Billentyűzet
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
- Game Pass Ultimate előfizetés azonnal, élettartam garanciával, problémamentesen! Immáron 8 éve!
- Bomba ár! HP EliteBook 845 G9 - Ryzen 5 6650U I 16GB I 512SSD I 14,1" Touch I Cam I W11 I NBD Gari!
- Gamer PC- Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 12400F / RTX 3070 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD+ 2TB HDD