Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#533) inkubator válasza Marci93 (#531) üzenetére


inkubator
tag

Mint lentebb írtam, nekem is xbox360 kontrollerem van pc-hez és nem a pc-s változat hanem a sima xbox360-as. Nekem windows 7 driver nélkül felismerte. Hangsúlyozom nekem VEZETÉKES van nem wireless!
Így 576-ba megveheted 8000-ért a pórázast a gyárit, vagy 13.000-ért a pc-hez valót ami wireless vagy xbox wirelesses 10.000 + usb transfer ami 3-5000 ft= 15.000.
Konklúzió: Ha wirelessben gondolkozol akkor érdemesebb pc-hez valót, de ha az asszonnyal nem használjátok fojtogatós szexre a kábelt akkor érdemesebb kábeleset venni. Szerintem az az 5000 ft ráfordítás nem éri meg, nem ad szabadságot hogy nincs vezeték. Már csak azért sem, mert ezekbe az eszközökben a panel bármikor kimehet, mind1 hogy xbox360 vagy Logitech! Javíthatatlan! Nekem MM szerint beárazott 17.000 ft-os Logitech Cordless Rumblepad™ 2-be ment ki a panel és csak azért nem szívom a fogam mert annó 5000-ért vettem. A wireless azoknak értelmes akiknek baszottnagy plazmájuk van, de látom hogy te is az olcsó megoldást keresed ergó nem mindegy mennyit fizetsz ergó kisebb tv-n, monitoron játszanál.
Nah remélem átfogtam minden problémakört a választással kapcsolatban, majd írj ha megvetted és oszd meg velünk a tapasztalataidat!

ui mindenkinek.:Miután az asszony karácsonyra kapta meg a Roumble 2-t és így "tönkretette" hogy kiment benne a panel, mondta hogy vesz egy másikat, de mikor megtudta hogy milyen árak vannak kiegyezett egy Logitech Dual Action-el a régifajtával használtan! Ez jó kis büntetés neki, máskor jobban vigyáz majd a játékvezérlőre. Azóta dobozban tartja. :DDD Persze az előző gazdájának odaszáradt retkét még le kell súrolnia az eszközről! :DD

[ Szerkesztve ]

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.