Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) WhiteWalker válasza GEIL (#18792) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most ülnék le játszani , mert van egy kis időm , erre mit csinál? Naná hogy update van :DDD:O

(#18802) Iramirez válasza WhiteWalker (#18801) üzenetére


Iramirez
aktív tag

9 giga...

(#18803) WhiteWalker válasza Iramirez (#18802) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tökmindegy , a játékidőből megy :D

(#18804) Iramirez válasza WhiteWalker (#18803) üzenetére


Iramirez
aktív tag

:R :DD

(#18805) nincsnév007


nincsnév007
őstag

ez az új menü a régire szeretne hasonlítani?

[ Szerkesztve ]

(#18806) 30z.Samu válasza nincsnév007 (#18805) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem igen.

Sic Parvis Magna

(#18807) nincsnév007 válasza 30z.Samu (#18806) üzenetére


nincsnév007
őstag

lehet. mert most néztem a háttérben ír egy 2018.07.12 nem akkor indult a battle royale? bár én örülnék kicsit vissza hoznák a "régi" verziót :D

(#18808) 30z.Samu válasza nincsnév007 (#18807) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor indult a Chapter 1 Season 5.

Sic Parvis Magna

(#18809) 0xmilan


0xmilan
addikt

Zero Build-hez szerintem nem mukodne tul jol a Chapter 1 map. A 'named location'-ok kozott csak egy nagy ures lanka, nincs eleg termeszetes fedezek.

Persze, ha jot akasz magadnak, akkor most is van nalad mindig bunker / bokor / jegfal, szoval valoszinuleg a C1 palyara is lehetne eleg fedezeket dobalni.

[ Szerkesztve ]

(#18810) 30z.Samu válasza 0xmilan (#18809) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom valamelyest átalakítanák, hogy jó legyen.

Sic Parvis Magna

(#18811) 0xmilan


0xmilan
addikt

Tok jo lenne, ha a Horde Rush questek alapbol kivalasztanak azt a palyat, ahol azokat teljesiteni lehet es nem nekem kene levadaszni a sok creative szemet kozul.
Amiket talalok Horde Rush palyakat, egyik sem az Epic-fele, hivatalos. :U

(#18812) WhiteWalker válasza 0xmilan (#18811) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen , mondjuk az nagy segítség lenne. Annyira alapvető dolgok nem működnek ebben a játékban sokszor hogy az ember a haját tépi.
A sok hulladék creativ szemétről jobb szót nem is ejteni. Hogy tudnak ezek bekerülni a játékba nem is értem.
Vagy lehetne szűrni értékelés szerint , vagy valami hasonló... De semmi.

Szép lassan süllyed a játék lefelé, annyira lehet érezni a minőségen.
A millió bugrol nem is beszélve.
Most például az utóbbi időben ha osztott képernyőn játszunk , nem tudom másképp írni , csak igy , hogy a kettes játékosnal ugrál a képernyő, mintha folyamatos találat érné. Agyrém. Többszöri újraindítás se segít. Most az új frissítést még nem volt alkalmam megnézni. Lehet javították.

[ Szerkesztve ]

(#18813) Sefneni válasza 0xmilan (#18811) üzenetére


Sefneni
őstag

Tényleg katasztrófa, hogy a sok creative hülyeség "elnyomja" az Epic hivatalos játékmódjait. Ezen az ún UI-n pl. tök logikus, hogy van 5 szegmens creative és csak utána az Epic által készített játékmódok. :(

Viszont hogy valami pozitívat is hozzak: Twitter-es leakek szerint egész jó kis skinek jönnek Halloween alkalmából. :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#18814) nincsnév007 válasza Sefneni (#18813) üzenetére


nincsnév007
őstag

amúgy igen. jó lenne ha be lehetne állítani hogy a főoldalon ne látszodanak azok a izék. Életemben nem használtam a creativot.

(#18815) draco31


draco31
veterán

Az öreg töklámpás rakétavető, de szerettem a hangját :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18816) 0xmilan válasza Sefneni (#18813) üzenetére


0xmilan
addikt

Ezt a Horde Rush modot mintha egy az egyben kifelejtettek volna, mert a By Epic alatt nincs is. :U
...Confirmed. lol.
Elvileg azert vettek ki, mert veletlenul a build modot raktak be, de ZB Horde Rush-t szerettek volna helyette (?).

Cserebe egyre jobban eroltetik a Creative modot. Nem csak a UI-ban, de a questek kozott is egyre gyakoribb az "Earn XP in Creator Made Experiences". A mostani Fortnitemares questeket be se lehet fejezni anelkul.

Tim Sweeney nagy alma a Fortnite metaverse, de az szerintem nem az ilyen gagyi kreativ palyakon keresztul fog megvalosulni.

Eddig a favorites fulon gyorsan megvolt, amit kerestem, de most azt hittem, hogy azt is teljesen eltuntettek... Hat nem, csak fentrol a 13. (!) sorban van!! Mert ugye a sok random creative palya sokkal fontosabb annal, mint amit direkt kezzel elmentettem.
...Ahh nem szoltam, a kis Windows logo a bal felso sarokban egybol a kedvencekhez visz. Hurra!

Na meg a fomenu jobb oldalra mozgatasa.... Mintha az arab vilagban elnenk, vagy nem tudom mi ihlette. Annyira egyertelmu, hogy mindent ilyen menut a bal oldalon keres eloszor a szemunk. Az osszes letezo weboldalon es applikacioban ott van. Elkepeszto.

[ Szerkesztve ]

(#18817) draco31


draco31
veterán

Én ugye switch-en tolom, a játékmenet maradt amilyen volt, néha egy akadás.
Ez a változtatott menü viszont gombnyomás után 1-2 másodperccel történik valamit, remélem ezen javítanak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18818) WhiteWalker válasza 0xmilan (#18816) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most akkor nem is lehet megcsinálni mert nincs hozzá "pálya"?

(#18819) 0xmilan válasza WhiteWalker (#18818) üzenetére


0xmilan
addikt

De, kozben megjavitottak. Legalabbis tegnap ejjel nekem mar mukodott. :)

(#18820) WhiteWalker válasza 0xmilan (#18819) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Melyik pályán , pályákon lehet ezt megcsinálni? :R

(#18821) 0xmilan válasza WhiteWalker (#18820) üzenetére


0xmilan
addikt

^ Igy nez ki a rendes, Epic-fele Horde Rush mod.

Redditrol loptam amugy a screenshotot. Ott azert lett megosztva, mert erdekes, hogy most itt tobben jatszanak, mint a sima ZB modban. Marmint ugye annyira nem kulonos, mert ingyen cuccok jarnak erte.

(#18822) Spec


Spec
őstag

A menü rendszer átvariálásának megint mi értelme volt? Éppen mire kezdtem volna megszokni, addigra megint átdizájnolták, de nem elég, hogy a kinézetén változtattak, hanem mindent gyakorlatilag megtükröztek. Ami eddig a bal oldalon volt, az most jobbra került, ami a jobb oldalon volt, az balra. Ez mire volt jó? :F

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#18823) WhiteWalker válasza Spec (#18822) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Persze laggol mint állat :D

(#18824) DrTechnoid válasza Spec (#18822) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Lehet hogy a C1S5-ben ebben a felállásban volt a menü rendszer.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#18825) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ilyen vót. :D

Sic Parvis Magna

(#18826) draco31 válasza 30z.Samu (#18825) üzenetére


draco31
veterán

Régi szép idők :D

Egyébként jön állítólag valami LEGO együttműködés.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#18827) WhiteWalker válasza draco31 (#18826) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akkor megint lesz SW és Marvel skin csak LEGO verzióba ;]

(#18828) GEIL válasza draco31 (#18826) üzenetére


GEIL
addikt

Azért egy Mortal Kombat skincsomagot elbírtam volna.....vagy legalább a God of war-os packot visszahozhatnák...kell a Leviathan Axe :D

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#18829) WhiteWalker válasza 0xmilan (#18821) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi.
Ezt lehet csapatba is játszani?
Egyedül irtó nehéz.
Sok időm nem volt jobban megismerkedni vele , mentem két kanyart.

[ Szerkesztve ]

(#18830) Spec válasza WhiteWalker (#18829) üzenetére


Spec
őstag

Egyedül neki se állj, nincs értelme. Ez csapat játék alapvetően. Simán indíts egy meccset, és állítsd át no fill-ről, fill-re. Be fog tenni melléd még 3 playert, és úgy már sokkal könnyebb lesz. A végén a boss-t még úgy se feltétlenül könnyű elintézni.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#18831) Exelsior válasza WhiteWalker (#18829) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia, párom most kezdte nem rég szóval ha akarsz jöhetsz hozzánk is csapodni. Szerintem örülne neki még én is. Állandóan nehezeket kap. 😅

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#18832) WhiteWalker válasza Spec (#18830) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nah azt nem kapcsoltam be , nem is figyeltem hogy van ilyen opció.
Köszi :R

(#18833) 0xmilan válasza Spec (#18830) üzenetére


0xmilan
addikt

En egyedul is elsore megcsinaltam :P de kellet hozza az a penge, amit a gepfegyveres csaj boss dob 1-2 korrel korabban. Azzal gyakorlatilag vegtelen HP-d van, mert akkor is konnyen tudsz vele kaszabolni a vegso boss korben, mikor mar teljesen bezarult a kor.
Illetve a nagy, sarga zombik is dobnak meg mythic fegyvereket, azt is erdemes felvenni. Az arany pisztoly is nagyon hatekony az utolso szorny ellen...

(#18834) WhiteWalker válasza 0xmilan (#18833) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kösz a tippet.
Szerintem valami láma csapatot fogtam ki , mert nem nálam volt az az aranykard vagy mi , én kihaltam és a többiek szintén , miután bezárult a kör, és a végén aki bent maradt csak a zombikat kardozta , a bosshoz hozzá se tudott , vagy nem akart szagolni. Aztán mintha lejárt volna az idő , vagy ilyesmi mert kiírt valamit és vége volt a körnek.
Szóval elsőre nem sikerült, ahogy Neonak se a Matrixban az ugrás :D

Majd legközelebb megnézem ismét :R

[ Szerkesztve ]

(#18835) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Vasárnap megvettem a monitort későbbi munkához és persze gaming-hez. Gondoltam na akkor ezen megnézem a 120Hz módot és hát az után ott is maradt. :D Rohadt jó érzés így játszani ezzel a játékkal, persze így nem csilli villi a grafika, de pont nem ez az a játék, aminél látni szeretnék csilli villi grafikát. És nem mellesleg itt nincsenek túl szaturálva a színek. Picit elkezdtem farmolni, mert már nincs sok az új szezonig (remélhetőleg új Chapter-ig) és legalább a BP árát visszafarmolnám. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#18836) 0xmilan válasza 30z.Samu (#18835) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha minden igaz, akkor most lesz egy honapnyi Chapter 1 palya folyamatos valtozasokkal, amikor vegigporgetunk a Ch1 szezonokon es csak utana jon a fekete lyuk es Ch5.

(#18837) 30z.Samu válasza 0xmilan (#18836) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az izgalmas lenne és egyben nosztalgikus. :D

Sic Parvis Magna

(#18838) 0xmilan


0xmilan
addikt

Pro tip:
Ha az utolso augmentnek meghagyod a 'Game Time'-ot aktivalatlanul, akkor gyakorlatilag van egy 6. slotod. :D

(#18839) GEIL


GEIL
addikt

Tegnap elértem a BR level200-at ismét....részemről így pipa :D :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#18840) Spec válasza 0xmilan (#18838) üzenetére


Spec
őstag

Ezt nem egészen értem. Egyrészt összesen 4 augment lehet aktív, nem? Ha a 4-ből 3 slotra már beaktiváltam egyet, és a 4.-nél hagyom a Game Time-ot aktiválatlanul, akkor mitől lesz 5. és főleg 6.? Még 4 sem lesz beaktíválva, hanem csak 3. :F

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#18841) 0xmilan


0xmilan
addikt

Nincs szo 5. meg 6. augmentrol.
5 inventory slotod van. Ez egy 6. gyakorlatilag, mert mindig veled van es barmikor aktivalhatod, igy heal-t nem is kell tartanod az alap 5-ben.

(#18842) 0xmilan


0xmilan
addikt

Destroy objects ✅

(#18843) 30z.Samu válasza 0xmilan (#18842) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kicsúszott a controller a kezedből? :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#18844) GEIL válasza 0xmilan (#18842) üzenetére


GEIL
addikt

Nem komoly ez ugye ? :DDD :Y

Egy alapvetően gyerekeknek szánt ingyenes kis játék felbosszant ? ;] :DD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#18845) 0xmilan


0xmilan
addikt

Redditrol szedtem. Remeltem, hogy egyertelmu. :P
Viszont mar toroltek a modok a posztot, szoval mar bizonyitekom sincs... 😬de valami olyan volt a cim, hogy "my boyfriend should probably play less fortnite".

Extra poen, hogy bal oldalon a "destroy objects" quest olvashato, ami mar-mar tul jo. Lehet, hogy photoshopolva van es pont ezert lett torolve. Passz.

(#18846) 30z.Samu válasza 0xmilan (#18845) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát miből lenne egyértelmű? Simán lehetett volna az is hogy kinyírt egy tejfölös szájú, Te meg felhúztad Magad rajta. :P

Sic Parvis Magna

(#18847) Spec válasza 0xmilan (#18841) üzenetére


Spec
őstag

Jah, így már ok. Értem. Akkor félreértettük egymást. Viszont ezt csak 1x tudod aktiválni, úgyhogy ha ellőtted, onnantól már muszáj cipelni a healt magaddal.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#18848) 0xmilan válasza Spec (#18847) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem muszaj. Eldobalhatod a splasheket meg ehetsz par szelet pizzat, a maradek meg ott marad a foldon. :D

(#18849) Spec válasza 0xmilan (#18848) üzenetére


Spec
őstag

Ok, csak akkor legközelebb nem lesz nálad, ami azért valljuk be, nem árt néha. Én egyébként alapértelmezetten mindig viszek magammal, vagy nagy shield potit, vagy mostanában még a slap splash-t is szoktam cipelni.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#18850) WhiteWalker válasza 0xmilan (#18848) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pizzarol jut eszembe , ha van nálam egy dobozzal , azt viszem tovább magammal , viszont ha az utamba esik egy másik doboz azt általában kinyitom és a szeleteket szetdobalom a környéken jó messzire , nehogy már más véletlenül elrakja ;]:DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.