Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) DopeBob válasza Oliverda (#3750) üzenetére


DopeBob
addikt

Force India

MZ/X

(#3752) leviske válasza Oliverda (#3750) üzenetére


leviske
veterán

Ha jól tudom, akkor akihez Rosberg megy, oda megy a Mercedes is. Tudtommal ez a valaki a Brawn lesz, mert Brawn mellett akarja "képeztetni" Rosberget a merci.

Hamilton pedig nagyon ütős párost tudna alkotni Raikkonennel, ezért szvsz a McLaren-hez inkább finn pilótát fognak hívni a finn helyére.

(#3753)



addikt

Kimi: biztosan a forma1-ben folytatom

"Biztosan az F-1-ben leszek, de olyan szerződéssel, amely engedélyezni fogja számomra (a rallyzást)"

Akkor ezek szerint, nem a Mekinél lesz. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3754) P00By válasza (#3753) üzenetére


P00By
nagyúr

Meglátjuk :D

(#3755) hunnylander válasza (#3753) üzenetére


hunnylander
őstag

More importantly he said to MTV3 that (quote) "McLaren is the only option".

Miért ne engednék, hogy ralizzon?

'McLaren az egyetlen opció' - Kimi elszólta magát, meg a szerződésről is.

Jövőre Hamster-Kimster a McLarennél, a Mercedes meg mehet a szekerével a Brawnhoz, majd ők ketten termelik a pénzt és hozzák a szponzorokat. :D

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#3756) válasza hunnylander (#3755) üzenetére



addikt

Hát a Mekinél elég szigorúak ilyen téren, Montoya után meg gondolom méginkább.

De amúgy csak vicceltem sztem is Meki a legvalószínűbb.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3757) Nowhereman válasza (#3756) üzenetére


Nowhereman
őstag

Miért? Webbert biciglizés közben csapta el egy autó, Heidfeldet meg csak úgy hétköznapiban gázolták el. Most szobafogságra ítéljenek minden versenyzőt?

Utánam a kondenzcsik!

(#3758) Oliverda


Oliverda
félisten

Räikkönen lehetőségei: Forma-1, rali, szabadság

Az idei év legjobban megfizetett F1-es pilótája a finn tévétársaságnak, az MTV3-nak a Forma-1-es lehetőségeivel kapcsolatban több részletet is elárult: "A Toyotával még csak nem is tárgyaltunk. Ha úgy döntök, hogy F1-es autót akarok vezetni, akkor csak a McLaren jöhet szóba. A következő napokban tisztulhat a kép." Räikkönent korábban a Red Bull Racinggel is szóba hozták, de azt a felek cáfolták.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3759) hunnylander válasza Oliverda (#3758) üzenetére


hunnylander
őstag

[link]

Ha valaki még nem ismerné. :)

www.HunnyF1.com

(#3760) Peat;) válasza Oliverda (#3758) üzenetére


Peat;)
veterán

Ő tudja, de a Toyotának is van egy legalább annyira jó alapja mint Mclarennek...persze ha a gyár fizeti továbbra is azt amit kell.
És vegyük hozzá hogy fene tudja milyen volt az a Toyota idén, a pilóták nem alkottak nagyot az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#3761) puttputt válasza hunnylander (#3759) üzenetére


puttputt
őstag

Ez kicsit olyan, mint a Montezemolo videó :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#3762) Csabee. válasza Oliverda (#3758) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem abbahagyja az F1et..

Üdv: Csabee.

(#3763) Oliverda válasza Csabee. (#3762) üzenetére


Oliverda
félisten

Azt már régen bejelentették volna.

Ráadásul mintha még azt is mondta volna hogy biztosan az F1ben marad.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3764) Csabee. válasza Oliverda (#3763) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De akkor meg minek húzza? Nem értem.. McLarennél köt ki a végén ha F1-ben marad :)

Üdv: Csabee.

(#3765) Oliverda válasza Csabee. (#3764) üzenetére


Oliverda
félisten

A Ferrari miért húzta Alonso bejelentését? Whitmars augusztus közepén mondta hogy nyílt titok és ennek ellenére csak október elején jelentették be.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3766) Motion_Blur válasza Csabee. (#3764) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Azért mert az időhúzás is reklám, a sok spekuláció is mind-mind pénz.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3767) hunnylander válasza Motion_Blur (#3766) üzenetére


hunnylander
őstag

Már ez is 'reklám'

www.HunnyF1.com

(#3768) bajuszati válasza Motion_Blur (#3766) üzenetére


bajuszati
tag

Reklám egyenlő címlapok egyenlő pénz

(#3769) Oliverda


Oliverda
félisten

[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3770) Iron Funeral válasza hunnylander (#3767) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Riporter: Ki volt a példaképed?
Hamilton: Senna!
Räikkönnen: HE?

Akkora arc ez az ember, remélem emelnek neki valahol egy aranyszobrot :DD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3771) barnam_ válasza Iron Funeral (#3770) üzenetére


barnam_
nagyúr

És Lada volt az első autója :DDD

(#3772) Csabee. válasza Motion_Blur (#3766) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tudom, de nem hiszem hogy még mindig ő marad a legjobban fizetett pilóta! Magasan többet keres a többieknél, pedig a teljesítménye nem túl erős!

Üdv: Csabee.

(#3773) Viktor77 válasza Csabee. (#3772) üzenetére


Viktor77
titán

Nem túl erős? Harcban van az 5. helyért (köszönjük Webber), az idei elérhető legjobb helyért ezzel az autóval. Gyakorlatilag egyedül tartja életben a konstruktőri 3. hely reményeit a két Mclarenes pilótával szemben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3774) hunnylander válasza Viktor77 (#3773) üzenetére


hunnylander
őstag

Massa 22 pont
Kovalainen 22 pont

Már nem azért, de a Webber-esettel Kimi nem bukott akkorát, mint azt sokan elképzelik. Ugyanis jött az SC és taktikát válthattak, Lewis is megtette (kényszer nélkül is), a restartra ugyanoda kerültek mindketten, a mezőny végére, mert tankoltak. Az eredeti benzintaktikájával rákot játszott volna. Webbernek Hamilton is köszönhet legalább -8 pontot.

www.HunnyF1.com

(#3775) brownus válasza hunnylander (#3774) üzenetére


brownus
veterán

egy dolog, hogy ugyanannyi pontjuk van de kovát nem is találta el egy vasdarab a német futamon... massa simán ott lenne az első hatban, és a mekinek esélye sem lenne a konstruktőri 3. helyre:)

hamilton a két kezét összeteheti, hogy olyan hű csatlósa van mint ez a finn kova... lol.

[ Szerkesztve ]

(#3776) gyomlosi válasza brownus (#3775) üzenetére


gyomlosi
tag

:C

(#3777) Viktor77 válasza hunnylander (#3774) üzenetére


Viktor77
titán

Nem bukott akkorát? Véleményem szerint behúzhatta volna a futamot. Kovalainen mintha szerepelt volna az elmúlt pár futamon. Massát nem láttam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3778) deicide válasza brownus (#3775) üzenetére


deicide
veterán

Az nem a Hungaroringen történt?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3779) brownus válasza deicide (#3778) üzenetére


brownus
veterán

igen, tényleg! a német futamot még befejezte, sry.

(#3780) [CS]Blade2 válasza Viktor77 (#3777) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Még ha nem is húzza be, a 2. hely mindenképpen kinézett.
Megelőzi Webbert, akkor talán 1. (Webber asszem tovább lehetett kint pár körrel, és jó volt az autója, így a kiállásoknál átléphette volna Barival együtt), ha nem akkor 2.

(#3781) hunnylander válasza brownus (#3775) üzenetére


hunnylander
őstag

Hogy jön ez ide? Totál félreérted, miért jegyeztem meg Massa és Heikki pontjait. Lewis csapattársa eddig 22 pontot gyűjött, Kimi csapattársai eddig 22 pontot gyűjtöttek, vagyis mindet Massa. Én erre reagáltam azzal: Gyakorlatilag egyedül tartja életben a konstruktőri 3. hely reményeit a két Mclarenes pilótával szemben.

Két mclarenes pilóta? Ugyanannyira van két pilótája a McLarennek, mint a Ferrarinak.

Hű csatlós? Miért, mert még pontot sem szerez? Akkor Fisico meg Kimi hű csatlósa.

www.HunnyF1.com

(#3782) hunnylander válasza Viktor77 (#3777) üzenetére


hunnylander
őstag

Kovalainen 22 pont = Massa+Badoer+Fisichella: 22 pont

Így talán már megérted.

Kiminek Lewist kell legyőznie. Én se mondom, hogy Lewis két Ferrari pilóta ellen küzd egymaga.

www.HunnyF1.com

(#3783) Viktor77 válasza hunnylander (#3782) üzenetére


Viktor77
titán

Konstruktőrit is írtam. Így talán megérted.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3784) Oliverda válasza Viktor77 (#3783) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem ezt már szándékosan nem akarod megérteni. :U

Kovalainen mester 16 futam alatt annyi pontot tudott összekaparni mint a 7 futammal ezelőtt lesérült Massa. Vicc kategória amit művel.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3785) hunnylander válasza Viktor77 (#3783) üzenetére


hunnylander
őstag

'Hamilton gyakorlatilag egyedül tartja életben a konstruktőri 3. hely reményeit a két ferraris pilótával szemben.' :)

A mérleg nyelve jelenleg a Lewis vs Kimi párharc, Lewisnak egy ponttal több van, mint Kimink, ezért áll a csapat a konstruktőri 3. helyen 1 ponttal megelőzve a Ferrarit. A csapattársaik pont ugyanannyinál állnak.

www.HunnyF1.com

(#3786) #70869248 válasza Viktor77 (#3777) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem sem húzhatta volna be...volt egy kaotikus időmérő, aztán futamon Kimi elrajtolt a lágyon (tök jól), a legkönnyebb autóval.
Majd Trulli és Sutil kiesett valmint elvitték Alonso-t is, és az SC jól jött Kimi-nek, Hamilton-nak, Vettel-nek..

Annak ellenére hogy Interlagos fekszik a Ferrari-nak (asszongyák), Kimi-nek nem volt megzsírozva a dobogó sem...az egy dolog hogy sikerült egy nagyon jót rajtolnia, de le is kellett volna szakítania Webber-t, Trulli-t, Sutil-t minimum hgoy esélye legyen...nyers tempóban.

(#3787) hunnylander


hunnylander
őstag

(#3788) Viktor77 válasza Oliverda (#3784) üzenetére


Viktor77
titán

Ha nem ültetnek be senkit Kimi mellé, akkor is ugyanez lenne az állás. Arról ki tehet, hogy Kovalainen nem tud vezetni? Ráadásul a magyar nagydíj óta szerzett pontot, míg Kimi mellett senki (azért Kova csak ismeri már az autóját, neki illene).

Ha Massa a pályán lenne, egyértelmű lenne a 3. hely.

MOD: "azért Kova csak ismeri már az autóját, neki illene" Mármint többet, mint az azóta kiesett Massa (ne legyen félreérthető).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3789) hunnylander


hunnylander
őstag

mms://87.229.108.129:8080

www.HunnyF1.com

(#3790) Oliverda válasza Viktor77 (#3788) üzenetére


Oliverda
félisten

"Arról ki tehet, hogy Kovalainen nem tud vezetni?"

Ő maga. :) Ez az egész csak arra próbált rávilágítani hogy Kova mekkora bénapöcs. Gyakorlatilag lassan olyan mintha ott sem lenne.

A "ha" szócskával kezdődő mondatoknak pedig 0 értelműk van szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3791) Viktor77 válasza hunnylander (#3789) üzenetére


Viktor77
titán

Köszönöm. Bár kicsit szaggat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3792) hunnylander


hunnylander
őstag

BBC stream

www.HunnyF1.com

(#3793) brownus


brownus
veterán

vettel gépében hány hetes motor van?

(#3794) P00By


P00By
nagyúr

Button forgolódik :D

(#3795) JJános


JJános
addikt

link

Jönnek a Brazil fiúk az F1-ben. Volt már többször erről szó. Én zöld utat adok nekik.

2007-05-06 óta itt!

(#3796) raczger válasza Oliverda (#3790) üzenetére


raczger
őstag

Ez van, f1-ben vannak gyorsabb meg lassabb pilóták, nem tudom ez miért baj, ja és persze ha valakinek nem megy F1-ben attól még nem kellene ilyeneket írkálni. Én nem vagyok se kova fan se mclaren fan, de én se kezdek itt rosszakat írni pl hamiltonról, csak azért mert nem tetszik. Tiszteljük a másikat, szerintem ez alap.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#3797) Oliverda válasza raczger (#3796) üzenetére


Oliverda
félisten

Ennek semmi köze a szimpátiához ez puszta tényeken alapul. ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3798) raczger válasza Oliverda (#3797) üzenetére


raczger
őstag

Boccs, de a "bénapöcs" nem tény, hanem vélemény. A tény az, hogy kova eddigi versenyein annyi pontot szedett össze, mint massa kb fele verseny annyi alatt.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#3799) venember83 válasza Oliverda (#3797) üzenetére


venember83
nagyúr

A 22 pont az tény. A bénapöcs már szubjektív megítélés. Szerintem.

(#3800) Oliverda válasza venember83 (#3799) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez a saját véleményem ami tényeken alapul. Egyrészt azon hogy az idei versenyein annyi pontot szedett össze mint Massa kb. fele verseny annyi alatt, illetve tudnék mondani pár versenyt (pl. Monza) ahol már rossz volt nézni amit művelt azzal az autóval.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.